IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

37 Pages V « < 33 34 35 36 37 >  
Reply to this topicStart new topic
> Zeloco galerija, Blood, gore and rock'n'roll
FuschichO
post Feb 19 2009, 13:13
Post #511


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Nu kāpēc man patīk? Nu kāpēc man tik ļoti patīk.
Vienkārši


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post Apr 8 2009, 00:02
Post #512


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




Tāpēc, ka cilvēkiem patīk lietas ar kurām viņi sevi var asociēt, vai vēlas asociēt. katrs savā mūžā ir piedzīvojis fail. Sankjū smile.gif


jūs esat sūdīgi kritiķi/komentētāji... vienalga - varu likt šitus vai Džakondas un jums po... this saddens fat-me sad.gif
tad nu es mēģināšu vēlreiz, te būs bildes

anatomijas kritiķiem:
IPB Image

lolitu faniem:
IPB Image

pseidointelektuāļiem:
IPB Image

revolucionāriem:
IPB Image

pseidošausmeņu/b-movie faniem:
IPB Image


enjoy (or don't) and comment


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dmonster
post Apr 8 2009, 11:56
Post #513


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 498
Joined: 16-February 05




So laik, čava.
Tikpat strukturēti kā līdz šim.
1. Vienīgās problēmas, kas man tur atrodamas ir viņas plaukstas pirksti izskatās baigi mākslīgi, fons kautkā novērš uzmanību ar atkārtotajiem gradientiem un tajā vietā, kur bikses beidzās, nevar saprast vai viņai ir zābaki vai vienkārši kāja. Ja tā ir tikai kāja, tad tai būtu jābūt plānākai nekā biksēm. Ja tie ir zābaki, tad tiem derētu būt biezākiem tai vietā, kur pāriet no zābakiem uz biksēm, pašlaik viņi liekas baigi plānie.
2. Plaukstas varēja būt lielākas.
3. Labās rokas pirkstus varēja uztaisīt līdzīgi kā kreisās vai otrādāk.
4. Grūti skatīties virsū, jo liekas, ka viss raustās. Interesants effekts šā vai tā.
5. Džekus varēja ar piesātinātākām krāsām taisīt, savādāk viņi pārāk neizlec no fona. Liekas, ka parastos apstākļos, ja ar pirkstu rāda uz priekšu roka tāpat būtu no apakšas redzama. Fons man gan patīk.

Cītādāk ir ok.

This post has been edited by dmonster: Apr 8 2009, 12:08


--------------------
Lulvat? Tas galīgi nav man nopietni domāts.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post Apr 15 2009, 01:23
Post #514


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




Čau, čau biggrin.gif Tu laikam turpmāk būsi mans mīļākais šī temata apciemotājs :'D (no kidding)

1. jep, jep.. tik par taam bikseem nesapratu... vinjai ir apenes virs kuraam ir cieshi zekjturi/zekjenes un pie celja saakas zaabaki... everything seems normal there (ja neskaita kantaino celi ;D) šitādi laikam būs vairāki jāpaskrāpē...
2. varēja, jep
3. tjip ir jau domaati, tik vienaa rokaa tas revolvers.. I cannot possibly make them the same..
4. tāda ar bij ideja ;D iedomaajos shito kaadaa a2 vai a1 formaataa pie sienas kaadaa psihadeelijas pasaakumaa ;D trippy..
5. ar taam kraasaam es ilgi chakareejos, beigaas nospljaavos, paarlaidu paari ar vienu toni, citaadi paaraak sameetaats izskatiijaas... fons ir gjenereetais, nav manis ziimeets.

Kuul! Paldies!


Vakar skatījos 30 days of night un skribelēju pilnā pārliecībā, ka tas būs mans satriecošākais monstru skribelējums evar... Lieki piebilst, ka galā sanāca sūds (pat vairāki), bet filmā zobainie gan bija varen smuki ^^ Esmu diezgan apkrauts ar skolas darbiem, taapeec varu piedaavaat tikai daljinju no tiem... Tātad no viena skolas video:

IPB Image


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sunder
post Apr 18 2009, 21:52
Post #515


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 97
Joined: 27-October 07




Ohoooo kā man patīk 4., vel jo projām acīs tāda dīvaina sajūta. biggrin.gif
Tas galvenokart delj ta dubultuima efekta. bildei linijas itka daljeji ir nobiditas kadus 3-4 px uz sanu, un kkads interesants krasojums labi panacis efektu, ka galva var sareipt skatoties uz to bildi(lidzigu efektu es dazhkart izjutu ejot pa brugja ielam un skatoties brugjii biggrin.gif )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Apr 19 2009, 01:42
Post #516


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Laiks kaut ko pateikt. Tā kā man gribās uz tualeti, varētu sanākt interesantāk nekā parasti.
Sāksim ar daudz-bilžu-pēdējo-postu
1. Saprotu, ka plecu-galvas daļa šajā gadījumā sagādājusi mokas. Visdrīzāk. Taču tas mani tik un tā neapmierina. Kaut gan poza it kā gracioza, pašā attēlā grācijas trūkst. Skaisti tetovētā roka, iespējams, par garu. Tetovējumi būtu tiešām forši, ja tik ne tā sadurtā sirds. Tā gluži atgādina nāru uz mana kaimiņa rokas, kas tur droši vien nokļuvusi, kamēr viņš sēdēja cietumā. Es arī neesmu pārliecināta, vai formāts sevi attaisno šajā gadījumā. Bet man patīk ribas. un es nezinu, vai krokas uz muguras ir ādas-tauku vai ribu, bet labi izskatās.
2. Tā ir lelle? Jo ja tā ir lelle (pēc kādas tā izskatās), tad mazas rokas ir ok. Bet vispār šis darbs atšķirās no citiem ar stilu, kas diktē formu, tāpēc tā vairs nepakļaujas normālai anatomijai/whatsoever. Man vienmēr ir patikuši grafiski darbi uz salīdzinoši tumšāka fona ar baltiem vai citas krāsas akcentiem. Es tos vienmēr apbrīnoju, sevišķi, ja tie ir skičveida. Dīvainā kārtā šis paņēmiens rada mākslinieciskuma sajūtu. Dīvaini, ka tā pati vēl ne reizi neesmu mēģinājusi zīmēt.
3. Man patīk tas cilvēciņš. Man patīk caurās acis, no kurām nāk dūmi, bet es neesmu pseidointelektuālis, tāpēc es nesaprotu. Es nesaprotu, jo tur ir rakstīts kas tāds, kas šķietami neizskaidro zīmējumu.
4.Par kustības efektu visi acīgie bērni jau sarakstīja. Mani interesē satura skaidrojums. Vai tāds maz eksistē? Vai tas ir postmodernisms, kurš atsakās no standarta satura? Vai tā ir narkocūka un vai tā ir atkarību bilde? Vai tā cūka ir elks pēc kura cilvēki tiecas? Daudz jautājumu uzreiz rodas. Vienīgi man šodien viens cilvēks stāstīja par mušmirēm, kurām ir vagīnas, tāpēc es domāju, vai neesi attēlojusi īstās, tik viņas laikam ir pagriezušās ar pieklājīgo vietu pret skatītāju.
5. Pēdējais vienkārši nepatīk, jo viņš ir zaļš un tur ir puspuvuši zombiji. Man nepatīk zombiji, bet tas nenozīmē, ka man nepatīk miruši radījumi. Khe-khe. Nu nekāda kritika te nesanāks. Ak, varu teikt, ka viņi ir plakani. Ir ēnoti, bet kaut kā neveikli vai? Nu, viņi vismaz izskatās miruši.

Par pēdējo postu: gribu redzēt video. Jā, jā, gribu, gribu. Domāju daudziem būtu interesanti paskatīties kādu psihodēlisku video. Man personīgi nav nekāda talanta uz video. Varbūt tāpēc, ka līdz šim tikai vienu esmu uztaisījusi, bet man interesanti redzēt, ko māk citi. :3

EDIT: Man ir request. Es gribētu redzēt zīmējumus, kas sastāv vairāk kā no lineāriem tēliem un iekrāsota fona. Nedaudz vairāk. Un vēl kaut ko dzīvāku- ar roku ražotu, jo laikam jābūt sevišķi ģeniālam vai manīgam, lai datorgrafika izskatītos īsti baudāma. Kaut kā pēdējie darbi kopumā atstāj nabadzīgu vienkāršības sajūtu. Es negribu piesaukt TO vārdu, bet krīze *Fuschi vemj* mākslu īsti nevar ietekmēt. Give me moar powaa, more beauty.. err.. ai, skaistuma kults šajā gadsimtā nav modē, aizmirsu.

This post has been edited by FuschichO: Apr 19 2009, 01:48


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dmonster
post Apr 19 2009, 20:01
Post #517


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 498
Joined: 16-February 05




Priecājos, ka kāds paņēma kritiku pie rokas, tā kā es to 100% kārtīgi neizdarīju, jo biju piedirsis bikses šajā ziņā (ak, es poētiskais, meh).

Piekrītu Fuschi, arī gribu redzēt vairāk vizuālo variāciju ar tieksmi uz kompleksu emociju izteikšanu un tehniku. Krūtis ir neobligātas.


--------------------
Lulvat? Tas galīgi nav man nopietni domāts.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post May 2 2009, 21:13
Post #518


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




Oi.... pārņēma tāda patīkama siltuma sajūta (šoreiz ne biksēs)... ir komentāri smile.gif naiss, naiss..
sunder - merci!

Fuschi - hai! : D
1. Jep, jep tā varētu būt... pie pleciem atmetu ar roku.. it shows I know... *nokaunas*
"atgādina nāru uz mana kaimiņa rokas, kas tur droši vien nokļuvusi, kamēr viņš sēdēja cietumā" : D tu Maska4kā dzīvo? biggrin.gif
2. "Tā ir lelle?" Nav ne jausmas biggrin.gif bet +1 par to tonēto papīru - vienkārši un efektīvi
3. "smoke get in your eyes" hence the smokey eyes, "I get misty by holding your hand" - note the revolver in hand. It does explain it.
4. Whoa... nekad nebūtu domājusi, ka kādu interesētu kāda darba saturs! Tu noteikti meloji par to, ka neesi pseido-interektuālis!
the story: basically tas viss sākās ar veģetārismu - gaļa un dzīvnieku ādas - kā mūsdienu standarti (oriģinālnosaukums "idolize the posh"), tālāk "laukums tika izpildīts" ar veco labo "Sex, drugs and rock 'n' roll" zobrats - atsauce uz Bērdžesa "Mehānisko apelsīnu", nagla galvā - "zombie jesus", tintenes - psihotropo sēņu (ko agrāk bieži zīmēju) aizvietotājas (jo tintenes ir krutākas un no tām sasmērējas rokas), cūka - meat and fur. manu darbu saturs nav īpaši plašs, ja tas nav k-kā tieši saistīts ar zombijfilmām, tad tas ir sasitīts ar mūsdienu sabiedrību ar atsaucēm par zombijfilmām biggrin.gif Bet nu jā.. parasti taisu darbus, lai tie radītu jautājumus, jo jautājumi kustina cilvēku smadzenes, radot diskusijas un viedokļus, kas ir reti mūsdienās.
5. biggrin.gif man vajadzētu kādu mazu rūķīti, kas man krāsotu darbus, jo pie šitā darba krāsošanas neķēros kādu menesi, jo zināju, ka to sadirsīšu. Kad beidzot pieķēros, tad uzzināju, ka man bija tainība un laiks neko labu tajā ziņā neizdarīja. Turpmāk likšu tikai līnijas.


Video.... mm.. beigās tas tika samests 2-3 stundās, bet rezultāts mani pašu pārsteidza. Pat sakarīgs sanāca. Sanaāca nedaudz vairāk pēc šausmenes nekā sākumā bija plānots, bet man patīk. Nesaku, ka man šajā ziņā ir talants, bet man patīk visādu šīzu taisīšana... Just trying out new things...
you asked for it: "Lamājies ar zvaigzni"

dmonster - tev vajadzētu dzejas grāmatu izdot biggrin.gif
meh.. mēģināšu k-ko uz nākamo reizi izdēt... būs pagrūti, jo tādas lietas tā vnk nevar uzcept.. bet nu skatīšos, ko varu darīt lietas labā...

Šobrīd jāiztiek ar šo. Dia des muertos (click it big!):

IPB Image

This post has been edited by zeloco: May 2 2009, 21:15


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post May 2 2009, 21:26
Post #519


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Nu tas video tāds diezgan varenīgs, pa cik es nesaprotu, kā tu to uztaisīji. Piermēram, tos kaulus- pāri zīmēji? Un arī tos īsos, šausmeklīgos iestarpinājumus zīmēji vai arī tā ir kaut kāda aplikācija. Nesaprotu. Vēl tās skaņas arī tādas sakarīgas liekas. Ņēmi no neta kaut kādus sample vai pati ierakstīji?
Es par to interesējos, jo nākošnedēļ pašai fiksi jāuzmočī ir video. Some help needed.

Zīmējums foršs, bet to es vairāk noprotu nekā redzu (monitors). Fonā ir brushes? Un jāsaka, ka šis tev tāds dabisks sanācis- laikam roka pati strādāja, nebija ilgi jāmokās un tā..

Un nē, es nedzīvoju Maskačkā biggrin.gif Es sauso tualešu rajonā Šampēterī

This post has been edited by FuschichO: May 2 2009, 21:59


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Haikis
post May 11 2009, 18:51
Post #520


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 267
Joined: 9-June 04




Kaut kāda dekadence :/

This post has been edited by Haikis: May 11 2009, 18:52
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post May 11 2009, 23:51
Post #521


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




QUOTE(FuschichO @ May 2 2009, 21:26) *

Nu tas video tāds diezgan varenīgs, pa cik es nesaprotu, kā tu to uztaisīji. Piermēram, tos kaulus- pāri zīmēji? Un arī tos īsos, šausmeklīgos iestarpinājumus zīmēji vai arī tā ir kaut kāda aplikācija. Nesaprotu. Vēl tās skaņas arī tādas sakarīgas liekas. Ņēmi no neta kaut kādus sample vai pati ierakstīji?
Es par to interesējos, jo nākošnedēļ pašai fiksi jāuzmočī ir video. Some help needed.

Zīmējums foršs, bet to es vairāk noprotu nekā redzu (monitors). Fonā ir brushes? Un jāsaka, ka šis tev tāds dabisks sanācis- laikam roka pati strādāja, nebija ilgi jāmokās un tā..

Un nē, es nedzīvoju Maskačkā biggrin.gif Es sauso tualešu rajonā Šampēterī


visur ir filmēti cilvēki, nekas nav zīmēts. Pateicoties Barkera* filmai Forbidden es izdomāju, ka viss jātaisa negatīvā. Sametu visu movie meikerī (arī skaņu) un voila! Kauli - jā un nē. Tb - seju jā, torsam man bija skeleta tērps (līdzīgs kā Donnie Darko). Skaņu klipus netā savilku. Ir daudz mājaslapu tam - pagūglē..
Heh... hope this helps

Paldis... īstenībā tas bija 5 min skricelējums, jo man nepatika pirmais darbs, ko man tai konkrētajai lietai vajadzēja, sanāca daudz labāk nekā biju domājusi, so uzmetu krāsas. fons ir tekstūra.

Hahah biggrin.gif sausās tualetes rullē biggrin.gif very eco-friendly!

*jūs viņu visticamāk pazīstat no Hellraiser filmām

QUOTE(Haikis @ May 11 2009, 18:51) *

Kaut kāda dekadence :/


Vai ne? +1



Iepriekš paredzētais zīmējums ir "on hold".. šobrīd no manis nāk ārā tikai dizaina skices, so... yeah ^^;
Neticami, neesmu ielikusi Jesus toastie un Bitch of the hood! ohmy.gif

IPB Image
IPB Image


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post May 12 2009, 02:23
Post #522


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




pateicoties Jesus toastie, iespējams, radīsies jauna reliģija, vai arī es vienkārši izveidošu tostermaižu sektu. biggrin.gif

es jau teicu - gribu sev šitādu uz t-krekla. <3


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Haikis
post May 25 2009, 20:23
Post #523


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 267
Joined: 9-June 04




Njāa, šis stils tev sanāk labi. Interesanti, kur to varētu izmantot? smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rainie
post May 29 2009, 14:43
Post #524


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 67
Joined: 21-May 09
From: Ogre




Zīmējumi, kuros attēlots Mana - uz tiem es varētu skatīties mūžīgi! laugh.gif rolleyes.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post Jun 6 2009, 16:33
Post #525


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




QUOTE(Ayumi @ May 12 2009, 02:23) *

pateicoties Jesus toastie, iespējams, radīsies jauna reliģija, vai arī es vienkārši izveidošu tostermaižu sektu. biggrin.gif

es jau teicu - gribu sev šitādu uz t-krekla. <3

It's been done... *samiedz acis*

QUOTE(Haikis @ May 25 2009, 20:23) *

Njāa, šis stils tev sanāk labi. Interesanti, kur to varētu izmantot? smile.gif

Kad uzzini, lūdzu pasaki, lai turpmāko dzīvi nepavadītu mazgājot podus vai slaucot ielas.. biggrin.gif

QUOTE(Rainie @ May 29 2009, 14:43) *

Zīmējumi, kuros attēlots Mana - uz tiem es varētu skatīties mūžīgi! laugh.gif rolleyes.gif

Es gan vairs ne biggrin.gif



OOOOKKK.. tātad... k-kad iepriekš Fuschi ar dMonster man prasīja, lai uzmocu k-ko, citēju: "gribu redzēt vairāk vizuālo variāciju ar tieksmi uz kompleksu emociju izteikšanu un tehniku. Krūtis ir neobligātas."
Jāsaka šis uzdevums man izgāzās ar lielu "plop!" Here's the remains:

IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

37 Pages V « < 33 34 35 36 37 >
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 13:52