IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

2 Pages V < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Gungrave, iespaidi
Spectre
post Nov 23 2005, 10:38
Post #16


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




No.1 :shtamp: aproved .....
Piekriitu karlitosam ... arii noskatijos KAA reliizi zinu, ka uz doto briidi shito skataas/noskatijas Rags tongue.gif

Ehhh anime ir vienreizēja, neesu tik labu gangster filmu redzējis, pat jāatzīst, ka Takeshi Kitano Filma "Jakudzas Brālis" nav tik laba kā Gungrave.

Iesaku noskatīties ne tikai gangster gavbalu cienītājiem. Jo gangsteru dzīve tā ir tikai vide, bet cilvēku dzīve, cerības, mērķi, pieļautās kļūdas un to sekas, nodevība, naids, mīlestība un Gangsteru Dzelzs Likums.

Wah karoche fanoju riktīgi, pagājšnakt pat kautkas sapņos rādijas uz šito tēmu laugh.gif laugh.gif laugh.gif


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Feb 8 2006, 00:57
Post #17


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




Miliigi, viena no labaakajaam gangster anime ko es esmu redzejeusi smile.gif dieciiga grafika, interesanti pasniegts sizhets un interesants sizhets...tsk taa meita(kaa nu vinjai tur bija varads), gan iztracinaaja, tiiri labi bez vinjas vareeja buut, bet nu lab, labi saziimeets un skanjai ar nebija ne vainas cik atceros smile.gif Peedeejaa seerija man liekaas ir vienk shedevrs....


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Aug 24 2008, 14:49
Post #18


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Pirms laba laika šo noskatījos. Teikšu, ka pirmā sērija mani ieintriģēja. Tā kā pirms tam biju redzējusi vien pāris animes, šī seriāla nopietnība mani iesākumā atbaidīja, bet es piespiedu, sevi pagaidīt nedaudz ilgāk... un 'iemīlējos'. Es jutu līdzi varoņiem būtībā no visas sirds. Īsi sakot- man ļoti patika, sajutos kā vecis laugh.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ankhu
post May 17 2009, 19:29
Post #19


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 78
Joined: 16-May 08




noskatijos.. nepatika isteniba sviests kkads.. vareja but vairak actiona un mazak muldesanas.. BTW no sakuma jau viss baigi forsi likas ar to ka vini izsitas uz augsu no parastiem gopnikiem..bet talak jau sakas sviests NECRORISE, ORCMAN, tur vel tas parversanas... es tikai maksimalo atzimi ieliku 6!!!! esmu viiiiiiiiiiiiiiiiiiiilies!!!

This post has been edited by ankhu: May 17 2009, 19:31


--------------------
No more limits, no more lies This is not what you think but Evil is what may make you feel better
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
skabais
post May 18 2009, 00:34
Post #20


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 76
Joined: 27-April 04
From: Dānija -> Aarhus




re ku feini ka kads atsvaidzinaja topiku ^^
ta ka sosezon praktiski nav ko skatities
meginasu kautkur atrakt torrentu batchu un noskatisos so atkartoti
posts no 2004 gada! biggrin.gif
tikpat ka neko no anime neatceros iznemot to ka patika..
interesanti vai uzkrato gadu iespaida mana uztvere bus mainijusies..

ehh pietrukst man to izjutu kad tikko tik prieks sevis biju atklajis anime zanru
un tad bija daudz gabalu ko "atklat" un skatities maratona rolleyes.gif


--------------------
God! Please, give me the detachment to accept those things I cannot alter, the courage to alter those things which I can alter, and the wisdom to distinguish the ones from the others. Amen.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post May 18 2009, 10:33
Post #21


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




QUOTE(skabais @ May 18 2009, 00:34) *

re ku feini ka kads atsvaidzinaja topiku ^^
ta ka sosezon praktiski nav ko skatities
meginasu kautkur atrakt torrentu batchu un noskatisos so atkartoti
posts no 2004 gada! biggrin.gif
tikpat ka neko no anime neatceros iznemot to ka patika..
interesanti vai uzkrato gadu iespaida mana uztvere bus mainijusies..

ehh pietrukst man to izjutu kad tikko tik prieks sevis biju atklajis anime zanru
un tad bija daudz gabalu ko "atklat" un skatities maratona rolleyes.gif


Kā ar kuru seriālu, dažs joprojām liekas labs dažu gan skaties vēlreiz un domā - mjam kas tas par sviestu laugh.gif

Nedaudz paturpinot offtopu - ar nāk atmiņā pavasaris nu jau daudzus gadus atpakaļ :3
Pēdējā laikā anime vairs nenes nekādu lielo gandarījumu, ja atskaita nu jau vairs tikai dažus ongoingus.
Tiesa manga vēl joprojām priecē ^^


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
skabais
post Jun 17 2009, 17:29
Post #22


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 76
Joined: 27-April 04
From: Dānija -> Aarhus




[/quote]

Kā ar kuru seriālu, dažs joprojām liekas labs dažu gan skaties vēlreiz un domā - mjam kas tas par sviestu laugh.gif

[/quote]

tikko beidzu skatities atkartoti..
un jasaka ka mans viedoklis nav mainijies..

pirma epizode pilnigi izmetama/lieka un boja iespaidu..
vietam varoni un vinu riciba parspileta lidz mulkigumam..
un kaut ka tie supermutanti man ari neliekas piedienigi/iederigi saja anime - manuprat degrade kopejo storyline un personazu kvalitati, autentiskumu..
animacijas kvalitate ari pieklibo..

tacu neskatoties uz visu so joprojam ta patika un aizkustinaja


--------------------
God! Please, give me the detachment to accept those things I cannot alter, the courage to alter those things which I can alter, and the wisdom to distinguish the ones from the others. Amen.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 10:19