IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

9 Pages V < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Tauriņa Valdzinājumā (bijušais Itkā), totally ignored eh?
Tragedy
post Jan 2 2006, 19:36
Post #16


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 23
Joined: 23-November 05
From: Dead to the world... Alive for the journey...




patiik.. gribeetos zinaat, ko taa meiteniite taadu izdariijusi, ka vinas teevs vinu taaa ieniist...


--------------------
should I dress in white and search the sea... as I always wished to be... one with the waves, Ocean Soul..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rebel
post Jan 6 2006, 09:44
Post #17


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 447
Joined: 7-February 05
From: artifical life




ehhh.nu te ir pilns ar raxtniekiem. kaa man patiik lasiit..uzraxti weel,lai,kameer man weel ir nedawdz laika, wareetu uzzinaat wairaak. ljoti saistoshs un interesants staasts.


--------------------
it's never too late to start wasting your life...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikio
post Jan 6 2006, 21:42
Post #18


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 61
Joined: 29-November 05
From: Pie upes ābeles zarā...




Lūdzu, lūdzu, turpini! Tā gribas zināt, kas būs tālāk! Lūūūūdzu!!!


--------------------
Tall ships and tall kings
Three times three
What brought they from the foundered land
Over the flowing sea?
Seven stars and seven stones
And one white tree.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Karamele
post Jan 8 2006, 17:03
Post #19


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 695
Joined: 7-December 05
From: huhu




Es iekāpu karietē un npskumusi raudzījos pa logu...Kariete piebrauca pie Pils. Mēs bijām klāt. Domām jaucoties pa galvu mani ievadīja zālē un pateica lai darot ko gribu. To es arī darīju proti sēdēju ne par vienu nelikdamies ne zinis. Pēkšņi pie manis pienāca kāds slaids izskatīgs jauneklis ar tumšiem matiem un starojoši zilām acīm. Viņš pasmaidīja un jautāja man dzidrā balsī
''Vai drīkstu lūgt šo skaisto, jauno lēdiju uz deju?''
Es biju itin pārsteigta...Dejot man patik un arī šim jauneklim likās nebija ne vainas. Taču sen pagroimušais spītnieces gars atdzīvojās un es viltīgi atteicu
''Aicināt jau drīkstat bet ne viens neteica ka atbildēšu apstiprinoši''
Es pacēlu savas acis un viltīgi uz viņu paskatījos un nodomāju
Muļķītis...es vis neesmu tāda pamuļķa lellīte.
Tad puisis acīm redzami apmulsis no šādas atbildes teica
''tad lūdzu jūs vēlreiz! Vai veltīsiet man vienu deju?''
Es turpināju urbties viņā ar savu stindzinošāko skatienu kādu vien varēju izspiest un atbildēju
''Varēt varat bet mana atbilde ir nē...''
man par brīnumu puisis turpināja smaidīt un jautāja
''Nu lūdzu! Vienu deju un es jūs atlaidīšu!''
Es turpināju atbildēt noliedzoši taču nu manā balsī bija manāma viegla panika tādēļ es nolēmu piecelties un aiziet prom uz Dāmu istabu cerams tur man viņš nesekos.


ļoti jauki ka jums patīk tas ko es rakstu. Šoreiz uzrakstīju tik maz jo mani nodzia no datora jo bija atnākuši ciemiņi mad.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post Jan 8 2006, 21:15
Post #20


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




nu man beidzot saak patikt... cerams, naakamreiz Tev nebuus atnaakushi cieminji, un Tu vareesi uzraxtiit vairaak!!!


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Karamele
post Jan 16 2006, 22:40
Post #21


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 695
Joined: 7-December 05
From: huhu




Sooo happy u like it!

[I]Es atspiedos pret vēso sienu un nodomāju
''Beidzot manā dzīvē sāk ieviesties jautrība bet es...ko es daru...paslēpjos no tās''
Tad es uzmanīgi pavēru durvis lai tur ieraudzītu tukšumu...Lekas ka visi bija izgājuši skatīties salūtu, mani tas neinteresēja jo parasti es teicu ka tie ir pārāk skaļi. Drīzāk es labprāt būtu atgriezusies savā istabā un turpinājsi lasīt kādu dāmu detektīvromānu...mīlu tos. Tā nu es nulle nedaudz pārspīlēti pie sienas piespiedusies izlavījos laukā. sapurinājos un devos pie galda kur sāku niekoties ap smalkmaizītēm ar pūdercukuru, kad biju pietiekami noirdnājusies ar balto, smalko pūderi ar kuru bja apkais;itas maiz;ites, devos uz kāpnēm kas bija apjoztas ar visvisdažādāko rožu šķirņu ziediņiem. Tur bija ļoti skaisti. Zāles sienas un griestus rotāja Dažādi apgleznojumi...Apgriezusies vinreiz rinķī es viegli kā dejā nokāpu no kāpnēm un beidzot pēc šiem gadiem apjautu šo neaprakstāmi skaisto brīvību...dari ko vēlies, kaut vai uz nelielu brīdi..taču brīvi, kā lidojot. Zāles labajā stūrī stāvēja ļotilielas klavieres melnā krāsa. Tās bija nopulētas un spīdēja kā vizuļojoša ūdens virsma. Es pie tām apsēdos un atvēru. tik sen tās nebija spēlētas... Es iesāku lirisku Sonatīni kamēr pārgāju uz dimdinoši skaļu Ballādi. Nospēlējusi pēdējo taustiņu un atlaisdama pedāli es palūkojos uz zāli... tās vidū stāvēja tas pats puisis kas bija meiteni vajājis līdz pat dāmu isabai. Tas stāvēja un rimti aplaudēja par manu klavierspēli...Es ievilku elpu un un aiskrējku ka divi deviņi, laukā skaļajā salūtā kas gandrīz jau bija beidzies. palūdzu mātei vai nevaram jau iet, un viņa piekrita. kad biju8 atpakaļ savā istabā es paķēru grāmatu un tanī lūkojos kādas 10 minūtes līdz beidzot aptvēru ka grāmatu turu ačgārni. somas es vēlējos novērst no šīs jāsaka ērmotās balles...Es aizcirtu grāmatu un ielidināju to stūrī. No brīnišķīgās sajutas kas mani apņēma ballē nu nebija ne miņas...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
AmnE
post Jan 18 2006, 18:39
Post #22


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 157
Joined: 14-August 05




Baigi forshi, man baigi pattik, bet dereetu nedaudz garaaki gabalinji! wink.gif


--------------------
...:::ReSpEcT YoUr SeLf AnD ReSpEcT ThE OtHeRs:::...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Karamele
post Jan 19 2006, 00:41
Post #23


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 695
Joined: 7-December 05
From: huhu




p[aldies ka jums patīk... blush.gif Man reizēm galīgi nav laika rakstīt taču ideja ir galvā un metos pie datora atstājot aizmuguras nepabeigtu mājasdarbu kaudzi...pēc tam esc gan to nožēloju...Taču stāsts ir jāturpina, tā nu reiz tas ir. Mēģināšu rakstīt garākus gabalīņus... smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Jan 30 2006, 19:07
Post #24


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Heh, beidzot es arii izlasiiju! Shitais staastinjsh patiik arii man! smile.gif Tieshaam labs. Nezin kapeec, bet saistaas ar Annu no zaljajiem jumtiem (kkad pa tv bija anime). Toties no otras puses- taa karaliski. Bet galvenais- talants ir rokaa! biggrin.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Karamele
post Feb 8 2006, 14:19
Post #25


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 695
Joined: 7-December 05
From: huhu




Sushi drīz ši stāsta galvenā varone vairs nejutīsies tik karaliski taču priecājos a tev patīk smile.gif

Atskanēja kluss klauvējiens pie durvīm un kāds pabāza galvu pa tām...tā izrādījās Alise...
''Jo sliktāk tev pašai maita!!!''
Es iekliedzos un pielēcu sēdus uz gultas un dusmu pārņemta sviedu viņai ar visu kas gadījās pa rokai lai izlādētu visas savas dusmas, skumjas un vēl pāris nieku. Alise sāka kliegt taču to visu vēl noslāpēja plīstoša porcelāna troksnis un papīra lapu čaukstēšana. Viss beidzās cik ātri sācies es stāvēju uz ceļiem savā gulta un visapkārt mētājās porcelāa lauskas, norauti grāmatu vāki un pa gaisu lidoja greznu spilvenu pūkas...Alise elpoja lēni un smagi viņa momentāli izskrēja no isabas. Es atslīgu gultā un sāku nožēlot savas izdarības. Tūlīt atnāks ma'te un sāks lasīt morāli un tā tālāk un tā joprojām...Man galvā pazibēja doma tik neticama cik vie iespējama smadzenēs raisījās arī jautājumi kā piemēram: Kas tad mani šeit saista? Kam mani vajag? Uz visiem atbilde bija skaidra - jā... Es norāvu no gultas visus palagus un pārvalkus. Sejā mirdzēja lepns un viltīgs smīns. Es sasēju palagus krietnā virtenē kas izrādījās ļoti gara. Izmetu laukā arī visus spilvenus un segas. Palagu virvi piesēju pie viena no gultas baldahīna stabiem


Viss jau saprotams...Katrīna izdomājusi bēgt.... rolleyes.gif vajag tač kaut kādu spilgtāku pavērsienu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kazuki
post Feb 9 2006, 15:05
Post #26


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 633
Joined: 15-September 05




a ko tik maz? sad.gif vareeji jau nu pacensties uzrakstiit nedaudz garaaku to tekstu...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Feb 9 2006, 15:07
Post #27


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Man gan labaak patiik iisi gabalinji. Vieglaak sanjemties izlasiit.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kazuki
post Feb 9 2006, 15:13
Post #28


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 633
Joined: 15-September 05




nu jaa uubergaros nav sevishkji patiikami lasiit, bet nu man tomeer shoreiz gribeegaas taas 2as rindkopas nevis tikai vienu >.<
nu veel es vareetu nepuksteet ja tos iisos tekstinjus raksta, bet biki biezhaak.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Feb 9 2006, 15:16
Post #29


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Aii, ir jau labi. Es piekriitu Edg, jo man pashai arii taa ir.. sleep.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
murasaki
post Feb 21 2006, 15:58
Post #30


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 32
Joined: 21-February 06




wouch, iespaidiigi. tieshaam ljoti saistohi. biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

9 Pages V < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23 April 2024 - 12:44