IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> edg beerniibaa, bija uuberkruts
edg
post Mar 31 2006, 22:27
Post #1


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Domaajams mans visvecaakais sacereejums vispaar:
image

Un te _nedaudz_ jaunaaks zinaatnisks peetiijums par to, kaa tiek izrunaati burti. Tiem, kas nemaak pareizi izrunaat burtus, ideaala maaciibu viela!
image

Man maajaas ir vesela klade, kuru lasot var galu dabuut. Tur ir arii galvenais atrisinaajums, kaapeec man avataraa ir traktors. Bet to visu ieskaneet vajag laiku. Gan jau veelaak.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pakkun
post Mar 31 2006, 22:29
Post #2


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 824
Joined: 20-February 06
From: λ=56.923** φ=24.039**




laugh.gif super biggrin.gif man arii kkas shaads ir sakraajies... jaadabuu rokaa skaneris *deso mekleet* tongue.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Mar 31 2006, 22:33
Post #3


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Pakkun @ Mar 31 2006, 21:29)
laugh.gif super biggrin.gif    man arii kkas shaads ir sakraajies... jaadabuu rokaa skaneris *deso mekleet* tongue.gif
*


Ja tu domaa, ka tavi meesli var sacensties ar manu aciimredzamas gjenialitaates paarnjemta toposhaa rakstnieka izpausmes kalngalu, tad nolaidies no maakonjiem!


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pakkun
post Mar 31 2006, 22:36
Post #4


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 824
Joined: 20-February 06
From: λ=56.923** φ=24.039**




QUOTE(edg @ Mar 31 2006, 21:33)
QUOTE(Pakkun @ Mar 31 2006, 21:29)
laugh.gif super biggrin.gif    man arii kkas shaads ir sakraajies... jaadabuu rokaa skaneris *deso mekleet* tongue.gif
*


Ja tu domaa, ka tavi meesli var sacensties ar manu aciimredzamas gjenialitaates paarnjemta toposhaa rakstnieka izpausmes kalngalu, tad nolaidies no maakonjiem!
*


tu esi otrais cilveeks 30 sekunzhu laikaa, kas man liek nolaisties no maakonjiem laugh.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Apr 1 2006, 01:22
Post #5


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




rēcīga pasaka un vēl rēcīgāks alfabēts(pietam visai pareizs)
Gaidu nākamos ģenialitātes izpaudumus.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Apr 1 2006, 10:43
Post #6


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




Interesanti, ka edg alfabēts aprobežojas ar simboliem no a-i. Tā teikt, pamatīgai valodai nevajag daudz burtus, lai labi izteiktos.


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rebel
post Apr 2 2006, 21:12
Post #7


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 447
Joined: 7-February 05
From: artifical life




*ieraksta sho topiku neprieciigos briizhos apmekleejamo sarakstaa*
gjeniaali! neko vairaak arii nevaru pateikt. vai vari atklaat,kad apmeeram tas tapis?


--------------------
it's never too late to start wasting your life...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 2 2006, 21:42
Post #8


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(GameMaster @ Apr 1 2006, 09:43)
Interesanti, ka edg alfabēts aprobežojas ar simboliem no a-i. Tā teikt, pamatīgai valodai nevajag daudz burtus, lai labi izteiktos.
*


Man veel aizvien ir taa probleema, ka nespeeju lietas pabeigt, jo to dariishanas viduu pazuud motivaacija. Taa kaa lielaako tiesu manis dariitajam motivaacija ir fanaatiska ieksheeja veelme to izdariit bez jebkaada pamata, tad, protams, sho motivaaciju pazaudeet ir diezgan viegli. Gjeeniji ar to izceljas, ka vinjiem ir ljoti speeciiga ieksheeja motivaacija dariit to, ko vinji dara. Edg ir pusgjeenijs, jo vinjam arii taa ir, vieniigi parasti uz neilgu laiku... Es pabeidzu tikai lietas, kuras ir iisaa laikaa izdaraamas vai arii taam ir rezultaats, kura jeegai es noticu. Un reti kursh cilveeks ir tik skeptisks kaa es.

Diemzheel nezinu, kad tas darbs ir tapis. Tur man jaaprasa vecaakiem, kaadaa vecumaa iemaaciijos rakstiit. Es skaidri atceros, kaa pierakstiiju lapu peec lapas, visu laiku atkaartojot alfabeetu (ko starp citu perfekti no galvas taapeec tagad atceros), bet kad tas bija - nez. Vai nu pirmajaa klasee vai kaadu gadu pirms tam. Veel pirms tam es nemaz nezinaaju, ka var arii lasiit. Man bija televizors!


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bubu
post Apr 2 2006, 22:20
Post #9


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 526
Joined: 24-January 05
From: Rīga




Kāpēc tika pārdomāts, ka lauva mācīsies nevis peldēt, bet ēst?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 2 2006, 23:08
Post #10


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(bubu @ Apr 2 2006, 21:20)
Kāpēc tika pārdomāts, ka lauva mācīsies nevis peldēt, bet ēst?
*


Vai tu speetu uzrakstiit pasaku par to, kaa lauva maacaas peldeet? Njem veeraa vecumu, kuraa tas tiek rakstiits. Taadas vienkaarshas lietas kaa karotes panjemshana un putras ielikshana shkjiivii ir vieglaak aprakstiit.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post Apr 3 2006, 16:56
Post #11


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




*reeeeeeec* pasaka par lauvu bija kaut kas ģeniāls! cik tev bija gadu(i) ?? jā, runājot par alfabētu, ļoti izsmeļošas sejiņas, uzzīmēts arī pareizs žokļa stāvoklis. cerams, ka mums tautā būs vēl tikpat apķērīgi bērni!


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
flasherr
post Apr 3 2006, 21:42
Post #12


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 115
Joined: 11-July 05
From: zaru būdiņa dziļi mežā




es savā bērnībā zīmēju mašīnas.žēl,bet tās lapas visas ir izmestas.nu nekas dižs jau nebija - mašīnas no sāniem nu bet tomēr...
nu nez,kurš uzņemtos tādas mašīnas izveidot.varbūt pat neispējami.taču viena doma man gan bija laba - mašīna,kura darbojas,izmantojot nezāles un otra - ūdeni.
ehh,tie bija labi laiki.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Apr 3 2006, 22:06
Post #13


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Hehe, kad rullē lejā, tie alfabēta smaidiņi (piedod, ka tā tos saucu) izskatās kā multenīte! laugh.gif
Jā, stāsts bija riktīgi smieklīgs! Tiešām stāv priekšā maniem bēbības murgiem! biggrin.gif
P.S.- es zīmēju kkādas zemenītes, kas aug dārzā... Nja.. meitenes prāts. dry.gif
biggrin.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 3 2006, 22:50
Post #14


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(flasherr @ Apr 3 2006, 20:42)
mašīna,kura darbojas,izmantojot nezāles un otra - ūdeni.
*


Heh, es gan nekad neesmu raizeejies par degvielu. Tikai kaut kad pamatskolaa uzziimeju muuzhiigaa dzineeja sheemu. Tas, cik atceros, ir mans vieniigais domu gaajiens degvielas sakaraa. Zheel, ka tas dzineejs nebija reaali iespeejams... smile.gif

QUOTE(flasherr @ Apr 3 2006, 20:42)
ehh,tie bija labi laiki.
*


Un kaa veel! rolleyes.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arts
post Apr 4 2006, 20:52
Post #15


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality




Mašīna,kura varētu izmantot ūdeni ir ļoti reālistiska.Hidrokodolenerģija-ar vienu ūdens glāzi var apgaismot pilsētu veselu nedēļu....,bet pārāk nestabils un explozīvs. rolleyes.gif


--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29 March 2024 - 10:03