IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Jaunā sezona (iesaku noskatīties), Dalieties pieredzē
Fxp
post Oct 11 2004, 11:27
Post #1


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 35
Joined: 15-February 04




No subotajiem jaunajiems seriāliem iesaku iepazīties:

Gankutsuou (klasisks sci-fi, GONZO)
Variācija par tēmu "Grāfs Monte-Kristo in space", estētiska krāsu gamma.
user posted image

Beck (anime "par dzīvi", Madhouse)
Diezgan ticams stāsts par rokgrupas dibināšanu, kaudzēm atsauču uz rokmūzikas kultūru.
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ONIX
post Oct 11 2004, 16:49
Post #2


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 94
Joined: 29-September 04
From: Riga




Izskataas sameeraa interesantas , buus jaapaskataas.


--------------------
"We shall dive down through black abysses...and in that lair of the Deep Ones we shall dwell amidst wonder and glory forever." H.P. Lovecraft.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Oct 11 2004, 16:58
Post #3


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Beck būs jāiecjeko, bet Gankutsuou, man pēc apraksta liekas samocīts Dimā stāsta nolējums, plus, tas kam klāt ķerās Gonzo parasti rezultējas nebaudāmā produktā (Last Exile un vēl dazji ir izņēmums).


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Fxp
post Oct 11 2004, 21:19
Post #4


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 35
Joined: 15-February 04




Neizdari priekšlaicīgus secinājumus par Gankutsuou, pirmo epizodi jau noskatīties var, kaut vai tāpeč, lai pēc tam varētu spļaudīties wink.gif

QUOTE(ShinChan @ Oct 11 2004, 16:58)
Beck būs jāiecjeko, bet Gankutsuou, man pēc apraksta liekas samocīts Dimā stāsta nolējums, plus, tas kam klāt ķerās Gonzo parasti rezultējas nebaudāmā produktā (Last Exile un vēl dazji ir izņēmums).
*


User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Oct 12 2004, 08:47
Post #5


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




QUOTE(ShinChan @ Oct 11 2004, 16:58)
Beck būs jāiecjeko, bet Gankutsuou, man pēc apraksta liekas samocīts Dimā stāsta nolējums, plus, tas kam klāt ķerās Gonzo parasti rezultējas nebaudāmā produktā (Last Exile un vēl dazji ir izņēmums).
*


Taisniiba es ar palasot aprakstu, sapratu ka tas būs diezgan neveiksmīgs Dimā romanā "betonējums" nākotnē. "Monte Kristo" ir jāizlasa, tas ir ārkātīgi labs romāns. Neteikšu ka man patīk visi viņa darbi, bet daudzi ir izlasīšanas vērti.
Beck šodien iečekošu. pirmās asociācijas izlasot nosaukumu rodas ar to amerikāņu Beck.

Un ja jau iesākām klačot par romānu ekranizēšanas tēmu, tad man šausmīgi gribētos lai ekranizē Džeka Londona 3 stāstu imno "Smouks Beļu" "Baltais Ilknis" "Senču Asiņu Balss"... fantastiski lieliski sižeti lai varētu viņu ekranizēt lieliskā anime (varbūt ka ir ekranizēti un es guļu uz savām ausīm un acīm).


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Oct 12 2004, 10:16
Post #6


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Nu zinot japaanjus un Gonzo, es neteiktu ka tur kaut kas paliks paari no origjinaalaa Monte Kristo, kautkaadi pamati un dazhi vaardi (personaazhi) varbuut, sizhets visdriizaak buus pavisam citaadaaks.

Anyway, shovakar iechekoshu pirmo epizodi no Anime-Keep.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Oct 12 2004, 10:20
Post #7


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




vareetu kaads kas ir ieveerteejis plz visas jaunaas sezonas animes te veel ieposteet kaa bija ?


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Fxp
post Oct 12 2004, 11:08
Post #8


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 35
Joined: 15-February 04




Redz, jautājums ir, vai būtu interesanti skatīties anime, kas burts burtā atkārto romāna sizētu. It īpaši, ja grāmata ir lasīta. Šajā gadījumā man pašam liekas, ka Gonzo ir pārvarējuši paši sevi un radījuši ko patiešām skatāmu (vismaz pirmo epizodi).

P.S. Tikai tie tērpi, tie tērpi smile.gif

QUOTE(zenofex @ Oct 12 2004, 10:16)
Nu zinot japaanjus un Gonzo, es neteiktu ka tur kaut kas paliks paari no origjinaalaa Monte Kristo, kautkaadi pamati un dazhi vaardi (personaazhi) varbuut, sizhets visdriizaak buus pavisam citaadaaks.

Anyway, shovakar iechekoshu pirmo epizodi no Anime-Keep.
*


User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MitSuki
post Oct 12 2004, 14:43
Post #9


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 309
Joined: 13-August 04




Nee nu labi es jau negribu strideties par Gonzo studiju, ka vina animes taisa(vienkarsi lieliski, bet beigas vienmer ir sapigas...(Chrno Crusade,Last Exile,Saikano...) mad.gif Blaviens visas iespejams multenes ko vini ir uzstaisijusi esmu redzejis s priecigs par pasu domu un ka ir uzzimets, bet nu labi beigas man vienmer saboja garigo uz dazam dienam..Nu ok paskatisos bet varu saderet ka atkal beigas buss bedigas mad.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ONIX
post Oct 12 2004, 17:54
Post #10


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 94
Joined: 29-September 04
From: Riga




Taadas beigas taadeel arii ilgaak paliek atminjaa un vairaak aizker skatiitaaja sirdi.


--------------------
"We shall dive down through black abysses...and in that lair of the Deep Ones we shall dwell amidst wonder and glory forever." H.P. Lovecraft.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Oct 12 2004, 19:05
Post #11


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Nja. Noskatiijos 1mo epizodi no modernaa Graafa Monte-Kristo.
Iespaidi - visumaa neslikti.
Protams, kaa jau domaaju no origjinaalaa graafam maz kas ir paari palicis. Par sizhetu veel neko nevaru teikt, bet par fiilingu gan. Pateicoties diivainajam cilveeku apgjeerbam un veel shim tam, kas tajaa pashaa veidaa ir animeets, izskataas baigi diivaini, kautkaa nereaali... Rada ljoti specifisku atmosfeeru. Kopaa ar futuristiskaam gaismaam, un dazhiem labiem kadriem, kopumaa iespaids ir dikti jau svaigs.

Muuzika laba saakumaa un beigaas.

Incanti, graamataa arii ir fraaze "Death is certain, time is uncertain"? Labi izklausaas.

Katraa zinjaa meegjinaashu sekot shim seriaalam, daudzsolossh tas ir noteikti.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ONIX
post Oct 12 2004, 20:29
Post #12


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 94
Joined: 29-September 04
From: Riga




Kur tu to dabuuji? Es ari labpraat to nosktiitos.


--------------------
"We shall dive down through black abysses...and in that lair of the Deep Ones we shall dwell amidst wonder and glory forever." H.P. Lovecraft.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Oct 12 2004, 23:47
Post #13


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




QUOTE(JaYzZ @ Oct 12 2004, 14:43)
Nē nu labi es jau negribu strideties par Gonzo studiju, ka vina animes taisa(vienkarsi lieliski, bet beigas vienmer ir sapigas...(Črno Crusade,Last Exile,Saikano...) mad.gif Blaviens visas iespejams multenes ko vini ir uzstaisijusi esmu redzejis s priecigs par pasu domu un ka ir uzzimets, bet nu labi beigas man vienmer saboja garigo uz dazam dienam..Nu ok paskatisos bet varu saderet ka atkal beigas buss bedigas  mad.gif
*



[offtop]nu tā, par cik neesmu vēl redzējis Last Exile, un man bija tāda doma, to sākt skatīties, man viss prieks ir sabojāts. nākamreiz ievieto posta saakumā lielu uzrakstu SPOILER's. vismaz zināšu ar ko rēķināties.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Oct 12 2004, 23:57
Post #14


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




Last Exile un Saikano nav it nemaz sliktas beigas.. Lai vai kāds noskaņojums ja tas ir uz paaris dienām tad var teikt ka gabals ir bijis efektīgs/efektīvs, pretēji kāda jēga pēc pēdējās epizodes iedomāties ".. un ko tad tagad es skatīšos nākošo ..".
Pie kam vismaz Saikano gadijumā nobeigums nav arī nemaz tik skumjš / bēdīgs.. vienkārši jāiedziļinās tekstā, bet tā jau ir cita (bija) diskusija..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MitSuki
post Oct 13 2004, 00:27
Post #15


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 309
Joined: 13-August 04




Da nu ja beigas visa pasaule aiziet boja, un cuvaks sajuk prata un doma ka vel kopa dzivo laimigi ar to meiteini(un ja tas tev vel neliekas slikti, tad es nezinu kadas animes nobeigumam tev vajag lai varetu garigo sacakaret....)(man piem ir ta patik ar laimigam beigam piemer ka Chobits,DearS un vel dazas...)(man taa garigais sabojajas kad noskatijos Saikano)...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 00:17