IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

11 Pages V < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> warn system, spamotāju apkarošana
Sushi
post Sep 21 2005, 23:50
Post #31


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Es piekriitu, ka warn sisteema ir laba ideja! rolleyes.gif Man jaamaacaas nespamot un nerakstiit -ne-pa-temu-... Man jau saak palikt bail : ph34r.gif Baac! Vajadzeeja shito aatraak izlasiit!


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
alt
post Sep 22 2005, 00:03
Post #32


Hakushaku
******

Group: NERV
Posts: 607
Joined: 19-February 04
From: Oddworld




QUOTE(Missy @ Sep 21 2005, 22:50)
Es piekriitu, ka warn sisteema ir laba ideja! rolleyes.gif Man jaamaacaas nespamot un nerakstiit -ne-pa-temu-... Man jau saak palikt bail : ph34r.gif Baac! Vajadzeeja shito aatraak izlasiit!
*



man patiik lasiit tikai kaigan valdes un outdoora topikus.. kaada velna peec man buutu jaalasa tas ko juus sheit domaajat...


taa vai savaadaak..
es to savu fraazi par spamu neuzskatu.
ja juus uzskatat, luudzu aizvaaciet alt no otaku.lv datubaazes


--------------------
"nav runaashanas ar durikiem, nav alus" © Kaarklinjsh
IPB Image
http://otaku.lv/uploads/20080226_831_2006-10-31.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Sep 22 2005, 09:21
Post #33


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Pasarg dies..
Roze reiz izteicaas, ka formus jau sen ir izgaajis aarpus raamjiem. Shajaa zinaa es vinam piekriitu. Te vairs nav oficiaals, formaals forums, bet gan kaut kas liidziigs diezgan draudziigai LV otaku sadraudziibas lapai, kur var iekaapt un pateerzeet ar sev liidziigi domaajoshiem, paskatiities bilzu galeriju, palasiit fanficus, pagvelzt par filozofiskaam pasaules teemaam, palasiit edg, ShinChan postus un guut iedvesmu kaadam referaatam.. utt.. Par forumu kaut kaa pat nedaudz gruuti nosaukt. Nezinu jau pats es iisti shii vaarda preciizu defineejumu, bet imo sheit shis `forums` jau ir paarveerties par ko vairaak (mazaak), kaut ko draudziigaaku, siltaaku.. vairaak garastaavokli uzlabojoshu.. Nez vai parastaa, dzelzainaa foruma kristaaliskie noteikumi buutu piemeerojami shim savdabiigajam foruma veidam... Nu protams, ja mees gribam sho vietu atkal padariit par stikla forumu..
Ceru, ka saprataat, ko gribeeju pateikt..
Nu, taas manas domas..


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Sep 22 2005, 09:46
Post #34


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




xikes tu ar to gribēji teikt ka forumu vajag palaist pašam savā gaitā? Nekādus modus, nekādu kārtību?
Iedomājies kas notiks pēc kāda gada, kad.. khm... aktīvo lietotāju būs nevis simts, bet kādi 500-1000. Pusdiena paies lai izsekotu visam kas ir sarakstīts.


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Sep 22 2005, 11:10
Post #35


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Warningu sistēma un noteikumi ir vajadzīgi, tieši tāpēc ka forums ir izaudzis. Noteikumi - lai būtu uz ko balstīties, liekot brīdinājumu, un tas nenotiktu uz kāda subjektīva pamata (modi = cilvēki).

Protams, par interesantu postu, pat ja tas ir offt, neviens brīdinājumu nedos, tas lielākoties strādās pret tiem, kuru darbība pazemina foruma kvalitatīvo saturu. Kā jau tas arī ir noteikts noteikumos.

Nu redz, tas viss saistās kopā!


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Sep 22 2005, 11:21
Post #36


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




xikes, ja Tu gribi redzēt, kas notiek ar forumu, kas palaists pats savā gaitā un kuru vispār nemoderē - lūdzu, nu lūdzu, aizej un ielūkojies www.iauto.lv forumā
Un pēc tam man atbildi - vai arī šeit Tu vēlies kaut ko tādu?


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Sep 22 2005, 15:07
Post #37


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Nee, kaartiibu vajag..
Laikam raxtot to ieprieksheejo postu biju nedaudz piemirsis, ka ir arii taadi, kas forumu izmanto kaa chatu. Es neesmu pret bezjeedziigu, chatveida postu biblioteeku likvidaaciju.
Mans teemeejums galvenokaart bija uz to, ka nevejadzeetu aizliegt interesantas, kaut cik dzildomiigas diskusijas, kaut arii galiigi ne pa teemu. Ja reiz cilveekiem patiik runaat piem. par religiju, lai tak.. (kaads jau izteicaas, ka shaadus paveersienus dereetu kaa jaunus topikus saakt) Tamdeel jau imo ir offtopic sadala. Nu ja arii tur visam jaabuut par teemu, tb, kaut kaa saistiitam ar Japaanu, tad mosh veel Spam sadala nodereetu..
Taapat arii tika izvirziita ideja, ka par spamu tiek uzskatiitas arii milziigas bildes (kaut arii ieksh art sadalas).. Come on, nav tik viegli nemaz atrast netaa lielas un labas kvalitaates bildes.. Protams, apskatiit 3000x6000 ieksh foruma buutu bish problemaatiski, taapeec vareetu ieviest fiichu, ka ieksh foruma ievietojas automaatiski samazinaata bilde ar linku uz pilnizmeera versiju, kas atrodas, pimeeram, galerijaa.. (Shkiet kaut kas liidziigs ir jau arii izveidots ar attachmentiem, bet tos tik posta beigaas var piekaart)..
Varbuut veel kaut ko aizmirsu, bet tas bija apmeeram tas, ko gribeeju teikt.
Nja.. iespeejams ka kaadam citam ir veel kaada sveeta lieta shinii forumaa, kas ar jauno noteikumu ievieshanu kluus neiespeejama vai nebaudaama.. Es jau tikai savu viedokli izteicu..

--
Nja laikam jau jo lielaaks kluust forums(jo vairaak lietotaaju), jo gruutaak ir vinu uztureet, taapeec saakam ieviest noteikumus. Var jau meeginaat proporcionaali lietotaaju skaitam modu skaitu palielinaat.
Nu taa apmeeram..


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Sep 22 2005, 15:30
Post #38


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




mnjaa, nu, es domaaju, ka sarunas par citiem nepienjemamaam vai neeetiskaam teemaam citiem liekas fascineejoshas. Ja saruna izveershas par religjiju, paarceljam to uz offtopic forumu/sadalju un turpinam runaat. Offtopic forumam vajag uzlikt ziimogu "Cilveekiem ar vaajiem nerviem un/vai aizspreidumiem nelasiit", jo redzot kaa te dazhi satraucas par taadaam teemaam un censhas izciiniit taisniibu pasaulee man bish kriit uz nerviem. Tas ir kautkaads amerikaanisms- par to kas notiek iisteniiba nerunaat, nedomaat. Man nu nepavisam nepatiktu foruma izolacionisma politika. Liela dalja runaataaju te ir bezaizspreidumaini un var runaat par lietaam, kas citur ir aizliegts. Un aizliegts nevis tapeec, ka tas buutu 'nepareizi', bet gan tapeec, ka cilveekiem patiik pieveert acis uz daudzaam lietaam. Es te runaaju tiiri par offtopic sadalju. Es saprotu, ka shis nav iistais forums taadaam lietaam, un ir varbuut paaraak publisks, un var izpelniities sabiedriibas nosodijumu, bet kad es sheit atnaacu, te bija tikai saveejie, cilveeki kas vareeja runaat par ko vien ienaak praataa. Man jau patiktos, ja taa tomeer paliktu, pat ar pokemonu invaaziju shajaa forumaa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anishuara
post Sep 23 2005, 13:51
Post #39


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 614
Joined: 11-February 05
From: somewhere deep inside




QUOTE(S.U.D @ Sep 21 2005, 15:25)
man te taads jautaajums: vai spamot ( LOL ) dzimshanas dienu topikos var???? Vienkaarshi man saak apnikt lasiit apsveikumus, cilveekiem, kuru nikus es redzu prmo reizi, vinju postu skaits ir 0 , un peedeejo reizi forumaa bijushi paagajusho gadu, dienaa kad pieregjistreejaas..........
*




isteniba tas ir aktuals jautajumz... >.< jo ta tas ir... nja jocigi bet vai tas nav spamz??? blink.gif JurCHiX palidzi plzzzz.... laugh.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Sep 23 2005, 14:09
Post #40


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




QUOTE(JurCHiX @ Sep 21 2005, 15:41)
QUOTE(S.U.D @ Sep 21 2005, 15:25)
man te taads jautaajums: vai spamot ( LOL ) dzimshanas dienu topikos var????
*


Dzimšanas dienas topicā tiešām nevajadzētu apsveikt tos kuri forumā ir tikai piereģistrējušies vai pēdējais posts ir bijis pāris mēnešus atpakaļ, jo tā pat viņi neizlasīs šos apsveikumus.



*


luuk jur4ika atbilde!!!! wink.gif mad.gif well, tas topiks tomeer vairaak izskataas peec topika, kur viensotru apsveic foruma aktiivie postotaaji!!!! wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kazuki
post Sep 23 2005, 19:41
Post #41


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 633
Joined: 15-September 05




pilniigi piekriitu. warnu vajag. es jau savus % sanjeemu un pārliecinājos ka tas ir pat ļoti audzinoshi.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NOLF
post Sep 29 2005, 18:30
Post #42


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 90
Joined: 17-February 04




Neesmu šeit bijis labi sen, tāpēc uzreiz rodas jautājums -

Kas ir atļauts/aizliegts Offtopic forumā? Tikai Anime/j-lietas vai atbilstoši nosaukumam - OFFtopic un anything goes?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Sep 29 2005, 20:16
Post #43


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Atvainojos, par nezināšanu, bet kas notiek, ja tevi bano. (Lūdzu newarnojiet mani es nezinu)


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Sep 29 2005, 20:46
Post #44


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




QUOTE(Tigra2 @ Sep 29 2005, 19:16)
Atvainojos, par nezināšanu, bet kas notiek, ja tevi bano. (Lūdzu newarnojiet mani es nezinu)
*


Ar šo niku tu šeit vais netiec iekšā , ja nobano tavu ip tad tu netiec no tās vietas no kuras tu pastāvīgi nāc vispār forumā.


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Sep 29 2005, 20:58
Post #45


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Offtopicā ir atļauts viss saprāta robežās. Protams stulbi, citu apvainojuši un tamlīdzīgi topici gan netiks pieļauti =)


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

11 Pages V < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29 March 2024 - 02:22