IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

11 Pages V < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Hollow art, its my my my ^^
FuschichO
post Apr 4 2009, 21:16
Post #31


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




QUOTE(hollow @ Apr 4 2009, 20:07) *

QUOTE(FuschichO @ Apr 4 2009, 12:18) *

Labam zīmējumam nav nekāda sakara ar anime. Tāpat arī proporcijām/whatever....


pirmkart nestasti te savu biografiju ar baigo ironiju
2kart par to
QUOTE
Labam zīmējumam nav nekāda sakara ar anime. Tāpat arī proporcijām/whatever....
ja nava nekada sakara tad ko tu visulaiku to sien klat?

Mani ne tā saprata. *raud* Tam, ka es piesienos par proporcijām, nav nekāda sakara ar anime. Proporcijas ir visur un nav jāskatās anime, lai par viņām kaut ko zinātu. Ta-dā. rolleyes.gif

Es drīkstu stāstīt par sevi kā vien vēlos. Drīkstu sevi slavēt, nodirst, nokakāt, noklāt lauru vainagiem- whatever.
Gribi uzcienāšu tevi ar konserviem? Tu laikam esi nikns un neiecietīgs, jo maz ēd. Man ir pilns pagrabs. Tikai vienu stūri atstāju brīvu priekš kompja.

Thnx, Dmonster :3


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
DarkDevilCat
post Apr 4 2009, 21:23
Post #32


Shishaku
*****

Group: noedit
Posts: 300
Joined: 13-August 06
From: ~In my Dreams~




QUOTE(dmonster @ Apr 4 2009, 20:27) *

Bwahahahaha! biggrin.gif Sasodīti vienreizēji!
Izskatās itkā kāds būtu paņēmis drama llama un to izkastrējis ar sūdainu mietu.
Patīkami redzēt, ka starp otakiešiem ir (noteikti, ka tagad drīzāk bija) arī kāds, kas ar kritiku pilnībā netiek galā.
Žēl, ka šo palaidu garām, citādāk arī ar savu kritiku iemūžinātos šajā nozīmīgajā buthurt pasākumā.
Forši redzēt, ka FuschichO tik pat normāli kā parasti kritizē.


labakais tas kad 1x vina manus zimejumus nekritizeja, nu protams ka vienmer par proporcijam sejas klat, bet pateica kad normali, bet tie bija sliktaki zimejumi, bet sie bija labaki un vina tos galigi nodirsa, lidz ar to var drosi teikt kad vinai domas ir pavisam sasvaidiitas un vina atkariigs no garstavokla ko saka
=/ a kritika nesastav no garstavokla maijnam, taka sito par kritiku ar nevar saukt wink.gif


QUOTE(FuschichO @ Apr 4 2009, 21:16) *

QUOTE(hollow @ Apr 4 2009, 20:07) *

QUOTE(FuschichO @ Apr 4 2009, 12:18) *

Labam zīmējumam nav nekāda sakara ar anime. Tāpat arī proporcijām/whatever....


pirmkart nestasti te savu biografiju ar baigo ironiju
2kart par to
QUOTE
Labam zīmējumam nav nekāda sakara ar anime. Tāpat arī proporcijām/whatever....
ja nava nekada sakara tad ko tu visulaiku to sien klat?

Mani ne tā saprata. *raud* Tam, ka es piesienos par proporcijām, nav nekāda sakara ar anime. Proporcijas ir visur un nav jāskatās anime, lai par viņām kaut ko zinātu. Ta-dā. rolleyes.gif

Es drīkstu stāstīt par sevi kā vien vēlos. Drīkstu sevi slavēt, nodirst, nokakāt, noklāt lauru vainagiem- whatever.
Gribi uzcienāšu tevi ar konserviem? Tu laikam esi nikns un neiecietīgs, jo maz ēd. Man ir pilns pagrabs. Tikai vienu stūri atstāju brīvu priekš kompja.

Thnx, Dmonster :3


eedu maz gan, bet konservus nelietoju diemzel, taka naksies ateikties

ka ar pa tam proporcijam, esi baiga davin4i sieva kad par tam tik loti intresejies?
neesmu atskiriba no tevis davi4ni fans kurs cilveku(un citu) anatomiju tik loti mil, kad visur tikai uz to vien skatas dry.gif un par to nevaijg citus nosodiit, kad visi nava tadi ka tu.

p.s

vaijg ar meijginat saskatiit ko labu cita ar ne tikai to sliktako jept. >.<

This post has been edited by hollow: Apr 4 2009, 21:24


--------------------
"Deep down, I'm pretty selfish, possessive and like things my way" /Shota/

IPB Image

IPB ImageIPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Apr 4 2009, 21:29
Post #33


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




QUOTE(hollow @ Apr 4 2009, 21:23) *


labakais tas kad 1x vina manus zimejumus nekritizeja, nu protams ka vienmer par proporcijam sejas klat, bet pateica kad normali, bet tie bija sliktaki zimejumi, bet sie bija labaki un vina tos galigi nodirsa, lidz ar to var drosi teikt kad vinai domas ir pavisam sasvaidiitas un vina atkariigs no garstavokla ko saka
=/ a kritika nesastav no garstavokla maijnam, taka sito par kritiku ar nevar saukt wink.gif

eedu maz gan, bet konservus nelietoju diemzel, taka naksies ateikties

ka ar pa tam proporcijam, esi baiga davin4i sieva kad par tam tik loti intresejies?
neesmu atskiriba no tevis davi4ni fans kurs cilveku(un citu) anatomiju tik loti mil, kad visur tikai uz to vien skatas dry.gif un par to nevaijg citus nosodiit, kad visi nava tadi ka tu.

p.s

vaijg ar meijginat saskatiit ko labu cita ar ne tikai to sliktako jept. >.<


Es ceru, tev ar humoru viss kārtībā.
Ja iepriekš teicu, ka normāli, tad laikam esmu atskatījusies uz medicore darbiem. Jā, viņi ir normāli. Un nekas vairāk. Ja tev nepatīk, ka tavi darbi tiek saukti par normāliem, uztaisi kaut ko nenormālu. wink.gif

Un jā, es ienīstu, kad deguns ielikts ne tur, kur viņam jābūt, un acis arī sazin kur aizbīdījušās. Un tad es labāk esmu Da Viņči sieva un estētikas baudītāja nevis Pikaso fans.

C'mon- kāpēc tu apvainojies par to, ka es saku, ka man nepatīk tavas šķībās proporcijas? Par to nav jāapvainojas. Tas ir vienkāršs estētikas jautājums. Ja gribi zīmēt šķībi- zīmē, bet tad nemīz, kad tevi par to kritizē.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
DarkDevilCat
post Apr 4 2009, 21:33
Post #34


Shishaku
*****

Group: noedit
Posts: 300
Joined: 13-August 06
From: ~In my Dreams~




QUOTE(FuschichO @ Apr 4 2009, 21:29) *

QUOTE(hollow @ Apr 4 2009, 21:23) *


labakais tas kad 1x vina manus zimejumus nekritizeja, nu protams ka vienmer par proporcijam sejas klat, bet pateica kad normali, bet tie bija sliktaki zimejumi, bet sie bija labaki un vina tos galigi nodirsa, lidz ar to var drosi teikt kad vinai domas ir pavisam sasvaidiitas un vina atkariigs no garstavokla ko saka
=/ a kritika nesastav no garstavokla maijnam, taka sito par kritiku ar nevar saukt wink.gif

eedu maz gan, bet konservus nelietoju diemzel, taka naksies ateikties

ka ar pa tam proporcijam, esi baiga davin4i sieva kad par tam tik loti intresejies?
neesmu atskiriba no tevis davi4ni fans kurs cilveku(un citu) anatomiju tik loti mil, kad visur tikai uz to vien skatas dry.gif un par to nevaijg citus nosodiit, kad visi nava tadi ka tu.

p.s

vaijg ar meijginat saskatiit ko labu cita ar ne tikai to sliktako jept. >.<


Es ceru, tev ar humoru viss kārtībā.
Ja iepriekš teicu, ka normāli, tad laikam esmu atskatījusies uz medicore darbiem. Jā, viņi ir normāli. Un nekas vairāk. Ja tev nepatīk, ka tavi darbi tiek saukti par normāliem, uztaisi kaut ko nenormālu. wink.gif

Un jā, es ienīstu, kad deguns ielikts ne tur, kur viņam jābūt, un acis arī sazin kur aizbīdījušās. Un tad es labāk esmu Da Viņči sieva un estētikas baudītāja nevis Pikaso fans.

C'mon- kāpēc tu apvainojies par to, ka es saku, ka man nepatīk tavas šķībās proporcijas? Par to nav jāapvainojas. Tas ir vienkāršs estētikas jautājums. Ja gribi zīmēt šķībi- zīmē, bet tad nemīz, kad tevi par to kritizē.


nevis man nepatik kritiki, bet man riebjas ka tu to raksti, ja nevari rakstiit normalu kritiku (cilveciigi) tad vsp neraksti to.
bet to tu ilgi un digti nesapratiisi, kamer no sava davin4i neatrausies

EDIT:
ir 2 veida kritiki
1- tad kad tu pasaki cilvekam kur un ko labot, lai labojas un macas pareizi
2- nolikt no galvas lidz kajam, lai otram sabojatu gariigo, un tas vairs negribetu to no tevis nekad dzirdet

tu diemzel nezkadel visos postos izvelies 2tro variantu
pec ta ko tu raksti, tu izklausies pec baigi izlutinata sieviska

This post has been edited by hollow: Apr 4 2009, 21:35


--------------------
"Deep down, I'm pretty selfish, possessive and like things my way" /Shota/

IPB Image

IPB ImageIPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Apr 4 2009, 21:40
Post #35


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Link. LINK!!! Kur es tev kaut ko sliktu un neadekvātu pateicu? KUR? Tieši par zīmējumu, ne par tavu attieksmi.

Man likās, ka es ļoti labi pateicu, ka tu pievērsies detaļām, bet neredzi lietas kopumā.

Un wtf ar da Viņči- tas jau patiesi ir absurdi. Baigi te mani nokakāja- esmu izlutināts sievišķis, kuram patīk pareizas lietas, un kuram, -OMG- patīk akadēmiskie mākslas standarti. Šausmas!!! Dedzināt uz sārta!!!! Kā nav kauna utt.

This post has been edited by FuschichO: Apr 4 2009, 21:43


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
DarkDevilCat
post Apr 4 2009, 22:23
Post #36


Shishaku
*****

Group: noedit
Posts: 300
Joined: 13-August 06
From: ~In my Dreams~




aij what so ever
man sodiena vakardiena aizvakardiena un ari ieprieksejas dienas sakot ar janvari ir LOTI SLIKTAS taka gariigais galigi nekads, taka srry kad ta

es pazudiisu no sejienes kamer neuzimesu kadu master pice no davin4i kolekcijas tev >.<


--------------------
"Deep down, I'm pretty selfish, possessive and like things my way" /Shota/

IPB Image

IPB ImageIPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Apr 4 2009, 22:41
Post #37


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Nu tā nu gluži nevajag nolaist ķepas. Man arī slikts garīgais laikam. Drīz profilaktiskais eksorcisms būs jāveic.

Man jau arī tie darbi nav ne tuvu perfekti, bet ņem turpmāk vērā, ka ne jau visi un ne jau vienmēr tavas prasmes un talantus visur sagaidīs ar aplausiem, bet nav ko sarūgt par to- jāiet tālāk.

No manas puses slēdzu mieru.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dmonster
post Apr 5 2009, 00:22
Post #38


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 498
Joined: 16-February 05




Oh you womyn, bawwwww! Now make me some samitches :| ...

Tātad dzīves mācība no šī ir iegūta. Ja kritizē, dari to vienveidīgi, viss vai nu "ohmyfackinggawd, mūžam pielūgšu tavus izkārnījumus!!!" vai "tu smirdi, tavi mati arī, tavi vecāki tevi nemīl... ak jā un galīgi nav proporcijas darbam". Pilnīgi nelietojami ir uzskati, ka jebkuram māksliniekam var būt labāki un sliktāki darbi. Kā arī jāatceras to, ka, ja kāds tev par ko aizrāda, tev ir tiesības viņam spļaut sejā, plus punkti, ja tas tiek uzfilmēts. Kā arī: "don't do drugs and sparkle dogs, kids!"

Un tagad beidz te tērzēt Fuschi, un zīmē, man sagribējās nokritizēt tavus darbus.

Gribētu pateikties abām pusēm par tik interasantu izrādi. I LOVE YOU GAIS!!


--------------------
Lulvat? Tas galīgi nav man nopietni domāts.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Apr 5 2009, 00:58
Post #39


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




QUOTE(dmonster @ Apr 5 2009, 00:22) *

Un tagad beidz te tērzēt Fuschi, un zīmē, man sagribējās nokritizēt tavus darbus.

Gribētu pateikties abām pusēm par tik interasantu izrādi. I LOVE YOU GAIS!!


A man bail palika. Ok, nākamos darbus ielikšu ūber-ģeniālus. =:3

Un jā, man jau arī patīk teātri.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
DarkDevilCat
post May 29 2009, 23:52
Post #40


Shishaku
*****

Group: noedit
Posts: 300
Joined: 13-August 06
From: ~In my Dreams~




nepatiik turat muti ciet ph34r.gif , patik tad komenteejat
Attached Image
Attached Image

kad bus laiks uziimesu velko (>^,^)>/ ...
bet patreiz jamacas examenam, kad atkal izladesos uz ziimesanu (un ja kads man iedos tutoaru*, ka ziimet kermeni) tad uziimesu velko loliigu x))

This post has been edited by hollow: May 29 2009, 23:55


--------------------
"Deep down, I'm pretty selfish, possessive and like things my way" /Shota/

IPB Image

IPB ImageIPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rainie
post May 30 2009, 00:30
Post #41


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 67
Joined: 21-May 09
From: Ogre




1.ir labs smile.gif
2. kkas ar seju naw kārtībā huh.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post May 30 2009, 00:37
Post #42


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




deguna ēna nekrīt no deguna viduslīnijas, bet nedaudz uz sejas sāna pusi. un šeit - pat vēl ļaunāk, izskatās, ka no vienas uzacs nākošā līnija pāriet otras puses deguna kontūrā! tā dabā nenotiek! bet vispār man patīk smile.gif


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rainie
post May 30 2009, 00:40
Post #43


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 67
Joined: 21-May 09
From: Ogre




jap tieši dēļ tās līnijas seja dīvaina, bet tā man pat ļoti patīk. Tā tik turpināt! smile.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post May 30 2009, 00:50
Post #44


Unregistered









QUOTE(hollow @ May 29 2009, 23:52) *

nepatiik turat muti ciet ph34r.gif , patik tad komenteejat


Tīri intereses pēc, cik daudz bezjedzēgu topiku taisies taisīt?

Domā, ka uzsākot katram zīmējumam savu topiku, kāds pateiks ko labu?

Tev izveidoti vesali četri topiki jau...

Un par postu editošanu tevi ieliks manā grupā sad.gif

QUOTE(hollow @ Apr 2 2009, 15:42) *

NVM
coldhartead laidy hates it anyway

This post has been edited by hollow: Apr 4 2009, 01:39


QUOTE(hollow @ Apr 2 2009, 15:42) *

NVM
coldhartead laidy hates it anyway

This post has been edited by hollow: Apr 4 2009, 01:37


Esi pacenties izlabot savu iepriekšējo topiku komentus, malacis!

Par šo tevi noteikti sawarnos cool.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post May 30 2009, 01:08
Post #45


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Shuminam taisnība. Ja nedomā, ko runā, un pēc tam "jānožēlo", tad esi piedzimis gadsimtu par ātru. Kāda jēga no citu lietotāju komentāriem, ja tu postus, kuri tiek komentēti, vēlāk darbības dziļākajā jēgā izdzēs? Foruma ideāli ir, ka posti paliek noderīgi arī vēlākiem to apmeklētājiem. Šis nav čats, kaut arī sapratīšu to cilvēku viedokli, kuriem radies pretējs iespaids.

P.S. Tava attieksme "ja, nepatīk, nekomentē" arī ir visai dīvaina. Forumā mums ir pavisam cits viedoklis pret postētājiem. Tas ir "ja, neproti sagremot kritiku, lielies ar saviem zīmējumumiem mammai". Kritika var būt ar padomiem, un tā var būt bez tiem, un, ja tevi aizskar random (piedod, FuschichO, par salīdzinājumu) interneta postotāju viedoklis, atvaino, bet nevienā cieņu tas neraisīs.

P.P.S. Jā, es parasti šādas lietas izrunāju privāti, jo adresātam pašam ir prieks, ka viņu sāk slavēt par uzlabošanos, bet es gribu arī iedrošināt tos, kuri komentē, lai viņi nesāk šaubīties par to, ka modi viennozīmīgi ir kritikas un uzlabošanās pusē.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

11 Pages V < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 07:28