IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

> NGE, Jeb kapec man nepatik
standby
post Mar 12 2004, 15:27
Post #1


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 108
Joined: 2-March 04




... noskatijos es NGE dry.gif Noskatijos serijas ~26 un filmu kura beidzas ar Asuka izmisigu shaudishanos. Tatad ne pilnigi visu.
Var jau but ka beigas notiek kaut kas tads kas visu to mind fuck izskaidro
BET, sassodits, tas serials mani padarija traku mad.gif mad.gif Par spiti daudzsoloshajam sakumam, jo talak, jo vairak sviesta un galu gala visi nomirst ph34r.gif (Pec nostastiem).... Pilnigi piekritu raxta Shinji is total bitch autoram.
Kas mani tracina visvairak ir tas, ka, manuprat, par nebaudamu uz beigam paliek serials, kas vareja but daudz sakarigaks:angry: animacija ir lieliska, teli incanti un daudzshkjautnjaini, dazhas ipashi spilgtas epizodes, u.c

Bet mani neatstaj sajuta, ka kaut kur tas vis aiziet shkjersam.

Iespejams man nav taisniba. Ir viedoklis?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
9 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
Replies(1 - 14)
Rune
post Mar 12 2004, 16:20
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 261
Joined: 12-February 04
From: Kur pagadās.




Tur jau ir tas knifs , ka tagad peec noskatiishanaas tev ir ilgi un dikti jaadomaa , kas tur bija un kaa tur bija , varbuut taa varbuut shitaa ohmy.gif beigaas tu nevareesi normaali guleet un eest , jo tev jaadomaa par NGE! Mwahahahahahaaaah!!!


--------------------
Elitärer Niedergangsdiagnostiker
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
standby
post Mar 12 2004, 17:57
Post #3


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 108
Joined: 2-March 04




Ha, ha, ha, ha, Tev taisniba! Es tiesham par to biezhi domaju biggrin.gif Vairak neka par savu favorite X.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Mar 12 2004, 21:12
Post #4


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




uh roze laikam shito njems pie sirds, bet es atkal izteikshos negatiivi (heh, nekas man nepatiik, viss ir slikti dry.gif). kaads man var pateikt, kas var buut labs pashaa seriaalaa , ja beigaas galvenaa doma ir: visi ir slikti, es esmu vaajais, draudzene man nedod (nu vai kaut kas liidziigs). soore, bet man ir vajadziigs kaut kas vairaak.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CryRat
post Mar 12 2004, 22:00
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 273
Joined: 12-February 04




njā... man ar nepatika pēdējās NGE epizodes... kaut kāds bezsakars... vispār ir kāds kam patika ?


--------------------
my megabusters :X
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Leonheart
post Mar 13 2004, 17:29
Post #6


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 89
Joined: 7-March 04




Es, t.i. man patika un viņi ir labāki seriala episodi!
Un jums nepatika tāpēc ka jūs esiet vai mazie bērni vai cilvēki kuri nesaprot par kinematografu pilnīgi neko!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CryRat
post Mar 13 2004, 19:20
Post #7


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 273
Joined: 12-February 04




QUOTE
Un jums nepatika tāpēc ka jūs esiet vai mazie bērni vai cilvēki kuri nesaprot par kinematografu pilnīgi neko!
hehe... un ? tas kaut ko maina ? nepatika... nav svarīgi vai es sapratu vai nē... varbūt tad tu mums "mazajiem bērneim" paskaidrosi ?


--------------------
my megabusters :X
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Leonheart
post Mar 13 2004, 20:16
Post #8


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 89
Joined: 7-March 04




Skaidroju, jau, pietekami daudz reizes. Ja gribi var atraast skaidrošānu anime.station.lv forumā.
"Mazs bērns" nebija saistīts ar foruma dalibnieka fizisko vēcumu.
Ja tu nepiešķir sevi "maziem bērniem", tad es varu tikai priecāties par tevi :)
Un tā vai citadi es respektēju katru viedokli.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rob_X
post Mar 13 2004, 20:37
Post #9


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 491
Joined: 16-February 04
From: Riga




Man likaas interesantas bet ne aizraujoshas peedeejaas epizodes. Un padomaajiet labi! Kursh nesachakareetos peec taadas spriedzes!?!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
AlexMak
post Mar 13 2004, 23:04
Post #10


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 75
Joined: 21-February 04
From: Ventspils




Man ar draugu shis serials ir ka Bibele. Es nedelju atpakalj vinju kadu 6 vai 7 reizi naskatijos. Katru reizi atklaju ko jaunu, kad jus sev atradisiet tadu seriali ka shis ir man, jus sapratisiet, kas ir patikt. Es netaisos ari parejos parliecinat, ka shis serials ir labakais - bet sizhets te ir baigi zamugjits.


--------------------
Don`t hate the player, hate the game!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Mar 15 2004, 08:05
Post #11


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




Manupraat ir taa, ka nav jaacenshas saprast visu uzreiz.. Un pareizi Alex saka, ka ne vienmeer ar pirmo reizi viss tiek pamaniits (protams NGE gluzhi nav tas ko ik paardienas caurskatiit).

Proti pat pasham autoram ne vienmeer ir skaidrs kas galugalaa ar to vai citu epizodi ir domaats un taas varbuut tikai vinja/maakslinieku personiigaas izjuutas (ljoti labi to var redzeet skatoties FLCL ar 'directors notes' (rezhisora komentaariem) - tas kas redzams vizuaali ne vienmeer ir arii taa burtiski domaats vai arii ar dziljaaku jeegu tai pashaa laikaa iespeejamas siikas detaljas kuras aatrumaa skatoties paiet garaam lai gan ir noziimiigas ). Pie kam izraadot Evu japaanju variantaa tika izdaliits arii "gids" Red Cross Book http://www.evaotaku.com/html/rcb.html

Attieciibaa uz NGE man visvairaak patiik ideja par AT (absolute terror) lauku. Tas ir par cilveeka apzinjas norobezhoshanos un individualitaates buutiibu. Par to ka reaali eksistee tevis vairaakas versijas: viena kaadu tu apzinisies sevi pashu, citas - liidzcilveeku skatijumaa. (vairaak var palasiit tajaa pashaa Red Cross Book http://www.evaotaku.com/html/glossary2.html#B )
Par to vai izzuudot (sapraata) barjeraam zustu arii visas ar to saistiitas probleemas.

Un taa var atrast diezgan daudz lietas par kuraam padomaat (kas manupraat ir pat interesantaak nekaa reizeem plain action / echii vai sci-fi).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
standby
post Mar 15 2004, 10:49
Post #12


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 108
Joined: 2-March 04




Hmmm..Iespējams, es NGE esmu skatījusies izejot no pārāk vienkāršota skatu punkta. Varbut tur tiešām ir kas vairāk?

Man par to ir jāpadomā.
QUOTE (Roze @ Mar 15 2004, 07:05 AM)

par cilveeka apzinjas norobezhoshanos un individualitaates buutiibu. Par to ka reaali eksistee tevis vairaakas versijas: viena kaadu tu apzinisies sevi pashu, citas - liidzcilveeku skatijumaa.

Epizodes par to "kas es esmu un cik manis ir" kā reiz tik ļoooti krita ārā no konteksta - vairāk kā filozofija..māksla.. mazāk mecha/action kā sākumā šķita. Tādēļ arī tā aiziešana šķērsām manā izpratnē unsure.gif

Būs jāmēģina noskatīties vēlreiz. Pēc kāda laika, ar lielāku redzēto anime bagāžu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Nov 25 2004, 16:41
Post #13


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Pēdējās divas sērijas priekš manis ir pārāk filozofiskas.
Vispār anime ir pārāk depresīva.

Kaut kā jocīgi klausīties šādas balsis šādā nopietnā seriālā.

Katsuragi Misato balss ir no Excel Saga. biggrin.gif Ko šādā nopietnā seriālā dara Excel? biggrin.gif

Ikari Yui, Ayanami Rei balss ir no Slayers. biggrin.gif Kaut kā ļoti dīvaini klausīties tik nopietnu Linu Inversi. Viņa taču nekad nav nopietna. biggrin.gif

Kaut kā nevisai piestāv, lai šajā seriālā būtu Excel un Lina Inverse. laugh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ito no Kazuki
post Nov 25 2004, 18:08
Post #14


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 183
Joined: 10-October 04
From: Girl Next Door




Esmu uzticīga NGE fanāte un tāda laikam arī palikšu ^^ Jā, piekritīšu, ka sižets uz beigām netiek vis liets ar karoti mutē - un eksistē vairāki veidi, kā to interpretēt. Bet tie nav sekli LSD tipa murgi - ir jāmēģina atrast simboliskās nozīmes un slēpto info. Un tas arī tiesa, ka tas ir savā ziņā tāds māksliniecisks emociju un krāsu haoss, kurā katrs skatītājs cenšas atrast kaut ko priekš sevis (tai skaitā neizpratni un sašutumu). Atsaucos arī uz Rozes minēto Red Cross Book - tur var atrast apmierinošas atbilses uz šāda tipa jautājumiem ^^ par filmu runājot - tā nebija mazāk mulsinoša, jo sevišķi finālā (vēl pāris dienas pēc noskatīšanās nevarēju atkauties no dīvainām pārdomām). Taču par seriālu izteikto attiecinu arī uz filmu, piemetinot, ka sava veida mazohistisku kaifiņu var noķert arī šādā brain-raped stāvoklī wink.gif


--------------------
image


Boundless Love
These falling dreams
One life one flower for the frail reality
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Nov 25 2004, 23:16
Post #15


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Attieksme pret NGE vienmēr būs neviennozīmīga. Vieniem tā būs studējama Bībele, kurā ietvertas visas ar cilvēci saistītās pamatproblēmas un pastāvošie arhetipi, citiem tas būs pārslavēts sūds, par kuru spēj jūsmot vienīgi prātā vājie.
Arī es nespēju pilnībā noformulēt savu viedokli pret šo garadarbu. Pagaidām esmu to noskatījies vienu reizi plus abus mūvjus. it kā saproti, ka tas ir kaut, kas izcils, kas vairāk iedarbojas uz tavu zemapziņu nevis apziņu (īpaši 25. un 26. ep). Es speciāli nepauzēju nevienā mirklī un ļāvu, lai visa audiovizuālā informācija uzsūcas man galvā viengabalaini. Un tad ļāvu smadzenēm pašām darboties un piedāvāt atbildes uz jautājumiem. Šo to izpratu (manupāt) šo to ne. Varbūt beigās arī man sekos aplauzien un būšu smagi vīleis NGE taču ceru, ka tā nenotiks.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

9 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23 April 2024 - 11:41