IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Cromartie High School
edg
post Jul 21 2005, 00:41
Post #1


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Vecas zinjas, bet es pasaulei sekoju liidz ar aizturi:

"Animaxis reports that former professional baseball player Warren Cromartie has filed a request in Tokyo court to have the release of the upcoming Sakigake!! Cromartie High School live-action movie delayed pending further legal action."
http://www.animenewsnetwork.com/article.php?id=6968

Kretiinisms, debiilisms, idiotisms, stulbums, nejeedziiba, aitpauriiba! Zaabaki muusdienaas tie cilveeki, visu iekshaa suudzeetaaji! Vienai no visu laiku labaakajaam anime ir ceriiba tikt pie movie, bet kaut kaads caurums chakaree faniem dziivi! (me tagad lepojas par savaam "latviski" lamaatprasmeem). Galu galaa, ja buus filma, tad noteikti kaads sadomaas nosubot un tad varbuut pie viena arii peedeejaas seerijas nosubos beidzot.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ankhu
post Nov 17 2008, 15:46
Post #2


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 78
Joined: 16-May 08




sorry ka tik vecu topiku aiztieku..bet par cromartie high...ziniet,,ta ir vien no sliktakajam anime kuru es esmu redzejis.nu ok gan jau daudzi man nepiekritis bet nu ok..ta anime bija domata ka komedija bet labi ja reizi 10 epas atradu pa ko pasmieties...diezgan nesakariga anime sviestaina pat teiksu...sliktaka ko esmu pagaidam redzejis


--------------------
No more limits, no more lies This is not what you think but Evil is what may make you feel better
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Nov 17 2008, 18:58
Post #3


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Lai izbaudītu šo anime, vajadzīgs varēt sasaistīt notikumus ar savu pieredzi!

P.S. http://en.wikipedia.org/wiki/Farce


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16 April 2024 - 17:03