IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Crest/Banner of the Stars, Skaisti
Duarh
post Nov 26 2004, 15:19
Post #1


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 97
Joined: 9-April 04
From: Portland OR USA




Nopataas (4 no riita) pabeidzu skatiities peedeejo sezonu Banner of the Stars (Seikai no Monshou/Senki, http://www.animeondvd.com/discdata/essential/cots.html). Biju pirms jau kaada laicinja iegaadaajis, bet nebija sanaacis laika apskatiities, a shovakar saaku un taa vienaa piegaajienaa visai sezonai cauri izbraucu.

Vienkaarshi gjeniaali. Nezinu kapeec - viss seriaals diezgan meerenaa tempaa, bez milzu action vai paargjeniaaliem specefektiem vai veel nez kaa. Varbuut taadeelj, ka balstiits uz iistu SF graamatu - gan pasaule, gan varonji paarliecinoshi, un notikumi ljoti aizkustinoshi. Ja neskaita dazhus Miyazaki darbus, neko tik skaistu, kaa shitaas triis sezonas, gandriiz vispaar neesmu redzeejis.

Ja kaadam pieejamas telpas, dikti jau patiktu Zssveetku briivlaikaa paraadiit (man visas 3 sezonas ir uz DVD, katra pa 13 seerijaam, peedeejaa 10 - vienaa reizee visu jau gan gruuti); ja kaads atsauksies, tad panjemshu liidz, savaadaak droshi vien taupiishu puulinjus ar bagaazhu.

Taads emociju uzpluuds veel joprojaam. . .tik speeciigu nostalgjiju, kaa shiis 3 sezonas, gandriiz nekas manii sen nav izsaucis.


--------------------
世界を革命する力を
この我がに返してもらう!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Nov 26 2004, 16:50
Post #2


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Nu pirmaa sezona man dikti patika, otraa mazaak, a tresho ta arii neesmu noskatiijies, ja buutu telpas un taa tad jau veeleetos gan DVD iecholeet.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Nov 26 2004, 22:08
Post #3


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Pirmā tā lēni iesākās, otrā mani tieši fascinēja visvairāk ar to fleet battle stratēģiju. Ar to ka parāda tiešām big picture un atsevišķu varoņu likteņus uz šī globālā konflikta fona.
Galīgi neiesaku compilation movijus - pirmajām divām sezonām tādi ir - 13 epizodes 2 stundās sabāzt, nu piedodiet...


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Duarh
post Nov 27 2004, 00:31
Post #4


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 97
Joined: 9-April 04
From: Portland OR USA




biggrin.gif tad Zeno laikam 3. sezona vairaak kaa tev, Taka, patiktu. paaris ciinjas jau ir, bet staasts atgriezhas vairaak pie notikumiem uz vienas planeetas un, protams, pie Lafielas un Jinto "attieciibaam" (ne jau shoujo manga stilaa). Man pasham labaak pirmaa un treshaa sezona, bet mecha un hard SF fanam, protams, tuvaaka buutu otraa.


--------------------
世界を革命する力を
この我がに返してもらう!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Nov 27 2004, 15:52
Post #5


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Trešās nobeigums man likās vienkārši super.
Tiešām neesmu romantiskās animes fans (man laikam dzīvē romantikas pietiek) bet Džinto un Lafielas love story man likās viena no reālistiskākajām un jaukākajām love story ever. Bez liekiem pārsaldinājumiem, gaumīgi.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Jan 18 2006, 12:07
Post #6


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Noskatījos pirmo sezonu - Seikai no Monshou. Man nepatika. Likās baigā dzeshovka. Notiek tikai pļapāšana un viss. Kad notiek Space battle, tad parāda uz radariem aplīšus un pēc tam uzrakstu: "Kuģis tika iznīcināts". Nu sorry uz tādu skatīties man pavisam nav interesanti. Nepatika kā tur viss ir uzzīmēts (nekas tur nav uzzīmēts).
Mūzika tikai laba un viss. Tādu fake anime uztaisīja, kur mēģina ar labu mūziku aizraut skatītāju, ka itkā tur kaut ko interesantu runā. Kaut gan patiesībā tā mūzika iehipnotizē, un īstenībā tur nekas interesants nenotiek.
Negribu es tādu anime skatīties.
Tikai OST novilkšu un viss.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Jan 18 2006, 14:58
Post #7


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Tā ir battle hipertelpā, nevis kaut kur reālajā telpā, līdz ar to viss citādāk.
Man tieši ar to patika, ka ir spriedze, nevis kaut kādi blīkš! bums!
Līdzīgi kā uz zemūdenēm.
Otrā un trešā sezona ir labākas, velti noliec tu šo animi smile.gif


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jan 18 2006, 20:21
Post #8


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




QUOTE(Hikaru @ Jan 18 2006, 11:07)
Noskatījos pirmo sezonu - Seikai no Monshou. Man nepatika. Likās baigā dzeshovka. Notiek tikai pļapāšana un viss. Kad notiek Space battle, tad parāda uz radariem aplīšus un pēc tam uzrakstu: "Kuģis tika iznīcināts". Nu sorry uz tādu skatīties man pavisam nav interesanti. Nepatika kā tur viss ir uzzīmēts (nekas tur nav uzzīmēts).
Mūzika tikai laba un viss. Tādu fake anime uztaisīja, kur mēģina ar labu mūziku aizraut skatītāju, ka itkā tur kaut ko interesantu runā. Kaut gan patiesībā tā mūzika iehipnotizē, un īstenībā tur nekas interesants nenotiek.
Negribu es tādu anime skatīties.
Tikai OST novilkšu un viss.
*


daudz vaardu/nekaada action = CyKCb !? ;>
graamatas arii laikam tad nepatiik lasiit, ja esi iisteni moderns? ;>
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Jan 18 2006, 20:36
Post #9


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(Church @ Jan 18 2006, 19:21)
daudz vaardu/nekaada action = CyKCb !? ;>
*


Tas kā arī animācija, it īpaši čaru, man lika pārtrauk šovu skatītites pēc 3 ep.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Jan 18 2006, 20:43
Post #10


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Bļurkc, būtu pastījies tālāk nebūtu nožēlojis. Tu jau sāc runāt kā bypass - ja ar 3 epizodēm nepavelk tad šovs=piu smile.gif
Man tieši patika šis nesteidzīgais izklāsts, visa tā lēnā ievikšana Abh'u sabiedrībā. Fantastisks gabals. Šim šovam ir tāda īpatna atmosfēra, kura ievelk sevī un nelaiž vaļā. Gribas izjust vēl un vēl. Ļoti arī patika tās lielās fleet battles nevis atsevišķi kautiņi starp kuģiem.
Var izbaudīt kariņu galaktikas mērogā tieši no mēroga/stratēģijas viedokļa. Crest ir ļoti episks darbs manuprāt, tikai ar lēnu ievadu.
Tiem kam maz actiona - paskatieties otro sezonu (pirmais Banner of The Stars)

Starp citu - ir arī Seikai no Senki III Reunion of The Stars, īsa extra OVA.

Un kāda vaina animācijai?????? Vai tiešām esi tik ļoti pieradis pie jaunāko seriālu datortrafaretanimācijas, ka neko citu vispār vairs neņem pretim?

P.S. Ko nozīmē šovs=piu? Te kāda cenzūra ieslēgta? Vai tiešām s.u.x būtu tāds lamuvārds??? blink.gif

This post has been edited by Taka: Jan 18 2006, 21:04


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jan 18 2006, 23:03
Post #11


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




Taka: btw, iesaku veel vienu episkas sci-fi saagas anime setu: Legend Of The Galactic Heroes:
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=rel&aid=584
IIRC gan muuvju, gan ovu seti savlaik paviideeja uz boxtorrentiem.
bija arii nekosheru subu 110 epu ova http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=584
.. to ar novilku, bet saaku aizvietot ar Central Anime fansubiem (so far 61eps, subo/izlaizh regulaari)

shie showi ir kopiigaaki ar crest/banner of the stars tajaa zinjaa ka vairaak strateegjiski/nevis taktiski. rupji sakot - augstaakaas paveelnieciibas komand tiltinjsh, nevis mechas kabiine ;>. + raksturiigs punkts - nau paaris galveno charu, bet liels skaits galveno/sekundaaro kur noziimiigums/skatu punkts/story line biezhi mainaas.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Jan 19 2006, 10:22
Post #12


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




QUOTE(Church @ Jan 18 2006, 19:21)
daudz vaardu/nekaada action = CyKCb !? ;>
graamatas arii laikam tad nepatiik lasiit, ja esi iisteni moderns? ;>
*


Man nekad Literatūra skolā nav patikusi. Ārprāts. Matemātika - tas ir kaut kas patīkams. happy.gif

QUOTE(Taka @ Jan 18 2006, 19:43)
Un kāda vaina animācijai??????
*


Man nepatika kā ir uzzīmēti chari. Un viss zilganpelēks. Viss nesmuki izskatījās.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Jan 19 2006, 11:14
Post #13


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Matricā teiksim viss ir zaļgans, Sky Captain and The World of Tomorrow viss ir rūsgans (Sepia effect) - mākslinieciskās izteiksmes līdzekļi. Neredzu problēmas.
Paskaties tālāk.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bypass
post Jan 19 2006, 14:47
Post #14


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 22-September 04




QUOTE(Taka @ Jan 18 2006, 20:43)
Bļurkc, būtu pastījies tālāk nebūtu nožēlojis. Tu jau sāc runāt kā bypass - ja ar 3 epizodēm nepavelk tad šovs=piu smile.gif
Man tieši patika šis nesteidzīgais izklāsts, visa tā lēnā ievikšana Abh'u sabiedrībā. Fantastisks gabals. Šim šovam ir tāda īpatna atmosfēra, kura ievelk sevī un nelaiž vaļā. Gribas izjust vēl un vēl. Ļoti arī patika tās lielās fleet battles nevis atsevišķi kautiņi starp kuģiem.
Var izbaudīt kariņu galaktikas mērogā tieši no mēroga/stratēģijas viedokļa. Crest ir ļoti episks darbs manuprāt, tikai ar lēnu ievadu.
Tiem kam maz actiona - paskatieties otro sezonu (pirmais Banner of The Stars)

Starp citu - ir arī Seikai no Senki III Reunion of The Stars, īsa extra OVA.

Un kāda vaina animācijai?????? Vai tiešām esi tik ļoti pieradis pie jaunāko seriālu datortrafaretanimācijas, ka neko citu vispār vairs neņem pretim?

P.S. Ko nozīmē šovs=piu? Te kāda cenzūra ieslēgta? Vai tiešām s.u.x būtu tāds lamuvārds???  blink.gif
*


Ja pareizi atceros, kad es sāku skatīties Crest of the Stars, pirms tam biju noskatījies planetES, kas man likās visādā ziņā interesantāks un pareizāks.

Bet tāpēc, ka pirmās sešas Crest of the Stars epas man bija dubotas, plus, tā bija retā sci-fi settinga anime, kur neklopējās cilvēkveidīgi meči, un bija samērā labā kvalitātē, es viņu tomēr noskatījos un jāsaka, ka man tīri labi iepatikās un noskatījos arī pārējās. (Šķiet, ka kāda sezona vēl nav noskatīta).

Un vērtēšana pēc pirmajām 1-3 epām(un epu skaitu kopā) mani ir reti kad pievīlusi. smile.gif

Kopumā par action trūkumu nevarētu sūdzēties, jo ja ir detalizēta pasaule, intesants sižets, paciešami tēli, laba mūzika, tad ar glāzi tējas jebkādu lēno šovu var ļoti labi izbaudīt.

Bet animācija gan ir sekundāra.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Jan 19 2006, 20:48
Post #15


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(Taka @ Jan 18 2006, 19:43)
Bļurkc, būtu pastījies tālāk nebūtu nožēlojis. Tu jau sāc runāt kā bypass - ja ar 3 epizodēm nepavelk tad šovs=piu smile.gif
*


Ar cik epizodēm tad vajadzētu pavilkt? Nezinu kā tev, bet es pirmajās trijās sērijās nesaskatīju pat aizmetņus lietām, kas varētu mani interesēt.
QUOTE(Taka @ Jan 18 2006, 19:43)
Man tieši patika šis nesteidzīgais izklāsts, visa tā lēnā ievikšana Abh'u sabiedrībā. Fantastisks gabals. Šim šovam ir tāda īpatna atmosfēra, kura ievelk sevī un nelaiž vaļā. Gribas izjust vēl un vēl.
*


šādas izjūtas man nav svešas. Būsi ievērojis, ka līdz šim esmu diezgan atturīgi vērtējis anime, kurās tiek spiests uz fanu servisu, pliku action, vai CG pārmērībām, man galvenais ir pats stāsts un cik veiksmīgi tas tiek izstāstīts. Redz, un stāsts nerādījās tāds, kas varētu mani interesēt. Neesmu īpašs sci-fi cienītājs. Sazvērestību teoriju un varas spēļu izpildījumu man labāk patīk vērot mūsu pašu grēcīgās planētas butaforijās, nevis izvērst tās kosmiskos apmēros. Tajā paša laikā es nenoliedzu, ka sci-fi žanrā tas viss var iekļauties ļoti jauki un tu būsi pirmais, kas man nobērs grāmatu nosaukumus un to autoru vārdus, kas veiksmīgi ir spējuši izveidot lielas kosmiskas sāgas.
QUOTE(Taka @ Jan 18 2006, 19:43)
Un kāda vaina animācijai?????? Vai tiešām esi tik ļoti pieradis pie jaunāko seriālu datortrafaretanimācijas, ka neko citu vispār vairs neņem pretim?
*


Tēlu animācija bija reti pretīga. Attiecībā uz pārējo skatīt iepriekšējo skaidrojumu. Varu vienīgi piebilst, ka labprāt skatos arī old school anime un animācija kā tāda parasti nespēlē galveno lomu šova vērtējumā. Šajā gadījumā, sliktā animācija bija viens no iemesliem, kāpēc nepievērsos šim izstrādājumam.
P.s. Tas, ka mans pirmais iespaids nav bijis pozitīvs, nenozīmē, ka man atttiecībā uz šo šovu ir bijusi taisnība.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 15:46