IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> DNA^2
Hikaru
post Jan 18 2006, 12:19
Post #1


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Šī anime man baigi patika. Veca, bet ļoti interesanta Comedy, Ecchi. biggrin.gif
Interesanta Story ideja, kur dēļ viena džeka nākotnē būs pārabdzīvota planēta. Un tad no nākotnes atsūta aģentu, lai novērstu pārabdzīvotības problēmu.
Dodu 9/10.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 18 2006, 12:35
Post #2


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Esmu redzeejis tikai pirmaas seerijas, bet man arii ljoti patiik. Turpretii, esmu dzirdeejis arii taadas atsauksmes, ka tas dzheks peec kaut kaada yugioh izskataas. Sava dalja taisniibas tur ir... Tomeer atcereesimies, ka yugioh ir daudz jaunaaka anime.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Jan 18 2006, 12:41
Post #3


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Bet es dzirdēju, ka pēc DBZ izskatās. Bet nu tāpat laba frizūra. biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lija
post Jan 18 2006, 12:57
Post #4


(yaoi) rota 69
******

Group: Chuunin
Posts: 761
Joined: 22-March 04
From: look behind you... maybe i`m there?




hehehe.. es noskatiijos visu jau kaadu laicinju atpakalj... nju ko varu teikt... reeciigi un baigi... it iipasi kad nabaga puisiitim iesleedzas "mega playboy" reziims un taas sparkle sparkle zvaigzniites apkaart !!! happy.gif
bet tas ka vinjam pieskaroties "meitenju atveertajaam daljaam" paliek slikti liek domaat ka nabadzinjam ir lielas PROBLEEMAS un vai nevajadzetu padomaat par orientacijas mainju tas gan paliidzeetu vismaz kaut kaadaa viedaa... vismaz pusdienas paliktu veederaaa..><
+viens no patiikamaakajiem parsteigumiem ka TIK vecaa seriaalaa Openings bija no Larcen Ciel /Blurried Eyes... awww... tikai iedomajoties vien ka Hyde kaut ko tik superiigu dzied... ehh... *sigh*... openingus noklausiijos gandriiz visus...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Jan 18 2006, 17:25
Post #5


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Ak!
Shii anime ir manas anime fana saakuma daljas anime, kad manas anime uztvershanas speejas veel nebija notrulinaajushas smile.gif

Ljoti reeciigs seriaals, patieshaam smiekliigas situaacijas... Vieniigais krita uz nerviem taa megaplayboy puikas vemshana laugh.gif Bet tas nu taa.

Un ecchi... Meitenju biksiites shajaa anime izziimeetas patieshaam lieliski. tongue.gif


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Jan 18 2006, 17:44
Post #6


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




Noskatiijos pirmaas 2-3 epizodes un to es laikam uzskatu par vienu no saviem varonjdarbiem....


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jan 18 2006, 20:07
Post #7


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




sizhets proms i leets/nebaudaams. bet viena no miiljaakajaam dziesmaam par OP, + pats miiljaakais animation / drawing type, itsevish females (tas pats mangaka, kas Video Girl AI) dod paaris plusus gabalam.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 18 2006, 20:09
Post #8


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Church @ Jan 18 2006, 19:07)
sizhets proms i leets/nebaudaams. bet viena no miiljaakajaam dziesmaam par OP, + pats miiljaakais animation / drawing type, itsevish females (tas pats mangaka, kas Video Girl AI) dod paaris plusus gabalam.
*


paaris plusus? Daudz plusus!
Un prieksh kaartiiga ziepenju fana (kaa edg) sizhets ir ljoti labs smile.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Righorn
post Jan 20 2006, 13:11
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 242
Joined: 11-February 05
From: Pie kompja




Man jau patika, Galvenais chars normaals izdomaats(Žēēl gan man viņa bija...), Storyjs un visa ideja arii forsha...nu jaa tas playbojs izskatiijaas taads jociigs, bet nu nekas nav perfekts...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Jan 20 2006, 18:07
Post #10


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




Mjaa diezgan sen skatiita anime, kuru lidz galam taa arii neesmu noskatiijies, bet es,mu lasiijis mangu 9 arii ne liidz galam biggrin.gif ), bet jaasaka, ka hardcore anime, MUST SEE. ja nezini sho animi/mangu tad nokaunies, luuk taa biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 12:52