IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

5 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> .::Sailor Moon::.
Soleil Elfy
post Sep 25 2005, 15:31
Post #1


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 44
Joined: 23-September 05




imageimage

Ir vērts atcerēties vecu mīļu anime Sailor Moon! Tā ir mana vismīļākā anime, man tajā patīk viss- gan varoņi, gan sižets.... Der arī pastāstīt kaut ko par Sailor Moon - piedodiet ka informācija ir angļu valodā - slinkums tūlkot laugh.gif
Nu tā, Sailor Moon sastāv no 5 daļām:
1. Sailor Moon (episodes 1-46)
2. Sailor Moon R (episodes 47-89)
3. Sailor Moon S (episodes 90-127)
4. Sailor Moon Super S (episodes 128-166)
5. Sailor Moon Sailor Stars (episodes 167-200)

Ir arī 3 filmas: Sailor Moon R Movie, Sailor Moon S Movie, Sailor Moon SuperS Movie (The black dream hole),
Ka arī 2 special izlaidumi: ''Sailor Moon SuperS Special'' (kurā Usagi un Chibi stāsta par savu dzīvi, smieklīgiem notikumiem un cīņam) un ''Ami-chan No Hatsukoi'' (Ami stāsta par sevi)........

Es uzskatu ka Sailor Moon ir ļoti ļoti romantiska anime, tajā viss balstās uz mīlestību - jo īpaši uz mīlestību kas pastāv starp Usagi un Mamoru (Princess Serenity un Prince Endymion). Darbības arī pietiek - katrā sērijā parādās jauns ienaidnieka sūtītais briesmonis... Visiespaidīgāk ir tad kad Sailor Moon iegūst jaunu talismanu un pārvēršas jaunajā formā - tādas viņai ir piecas:
1. Sailor Moon (Moon Prism Power make up)
2. Sailor Moon (Moon Crystal Power make up)
3. Sailor Moon (Moon Cosmic Power make up)
4. Super Sailor Moon
5. Eternal Sailor Moon


Gribas pateikt ka Sailor Moon dzīvos mūžīgi wub.gif Kādas ir jūsu domas par Sailor Moon?.... ^___^
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Unmei
post Sep 25 2005, 15:41
Post #2


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 65
Joined: 14-June 04
From: Riga city




jā.. SM man ir animeskatīšanāš sākumposms happy.gif esmu pat sarakstījusi visas 200 sērijas iekš diskiem laugh.gif traki traki.. tgad vairs nav laika lai ko pasaaktu un diži skatītos anime dry.gif bet SM will live forever! biggrin.gif


--------------------
I may change your wold..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Sep 25 2005, 15:44
Post #3


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




iesaku vairaak izmantot anidb iespeejas. biezhi sequelu/prequelu/sidestory/alternate setting attieciibas daudz dalju showiem ir nelineaaras, vai hronologjija atshkjiraas no dazhaadu dalju iznaakshanas seciibas. piem. @ anidb kaadai no showu daljaam aprakstos uzklikshkjinaat relations/graph -
http://anidb2.ath.cx/perl-bin/animedb.pl?show=rel&aid=2538
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Sep 25 2005, 16:40
Post #4


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Tikai nevar nekur dabuut Japaanju DVD-rip uncut seerijas ar subiem un labu skanju.
Zinu to, ka Japaanas DVD ir uncut seerijas bez subiem un ar daudz labaaku skanju nekaa Amerikas DVD.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexiel aka Organic Angel
post Nov 23 2005, 19:47
Post #5


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 68
Joined: 3-November 05
From: Latvia




There is one more special that is not mentioned - Sailor Moon special that comes between the 4th and 5th season. 3 short episodes - about Haruka and Michiru, one about Chibimoon (a small story from manga) and one more. Sorry, I don't remeber what was the last about.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Nov 26 2005, 18:03
Post #6


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Piekriitu Church! mad.gif
Mani gan SailorMoon iipashi nepiesaista, bet taa, ka vispaar nepatiktu gan nav! rolleyes.gif Diezgan iecieniita no SM man ir SailorMarss...


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tox1c
post Nov 26 2005, 19:09
Post #7


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 8
Joined: 26-November 05
From: Riga->gRc




nu labi, people! PIEDODIED! nekaa personiska tachu... taas ir manas domas , un vis... smile.gif


--------------------
Esmu pilniigs kretiins...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Nov 26 2005, 19:17
Post #8


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




QUOTE(tox1c @ Nov 26 2005, 19:09)
nu labi, people! PIEDODIED! nekaa personiska tachu... taas ir manas domas , un vis... smile.gif
*


Luudzu izmanto sho linku un izlasi visu topiku http://otaku.lv/index.php?showtopic=1997 smile.gif

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Nov 29 2005, 12:06
Post #9


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Power of the MOON laugh.gif
Meiteneem jau laikam patiik mani savaa laikaa vinja it nemaz neaizkjreera, bet nu tajaa laikaa anime neskatiijos mosh taga arii vareetu paskatiities, bet nu ir labaaki showi, kas jaanoskataas cool.gif


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NOAR
post Dec 7 2005, 17:55
Post #10


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 87
Joined: 22-November 05
From: Latvia




Daudzas sērijas neesmu redzējis, bet tikuntā sev liekos pietiekoši zinošs, lai varētu teikt, ka SM ir domāts pirmskolas un jaunāko klašu meitenītēt (es nesaku, ka tie, kas to dievina, tādas ir), jo tas viss ir kaut kas neritīgs - paņemam, pavicinam kaut kādu zizli vai lūpeni un ejam cīnīties pret milzīgu putekļsūcēlu un tādā garā savācam kaut ko, kas izveido svēto grālu ((ir pierādīts ka īstais ir izdomājums)) un kļūstam vēl stiprāki, lai atkal cīnītos ar vēl kaut ko wacko.gif . Un kāpēc tur tās pārējās saileres vispār vajag? Visu tikuntā izdara tā ar tām garajām bizēm.
Vispār tas, ko es ar to gribēju teikt, ir, ka ideja nav pietiekoši izdomāta, lai derētu kādam vecākam fanam.


--------------------
(\__/)-( \_/ )--(\_/)
(O.o )-(^_~)--(o o)
(> < )-(>..<)<( ' *)>join the bunny army
Copy bunnys into your signature to help them on ther way to galaxie domination!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinya
post Dec 25 2005, 11:08
Post #11


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 151
Joined: 30-September 05
From: Dir en Grey-land




Bet beerniskjigiem cilveekiem SM ir vienkaarshi ideaala tongue.gif ... nu labi atziishos skatiijos to kad gaaju pirmajaas klasiitees, mans beerniibas fave mulkjiks, veel tagad atceros tongue.gif ... Bet es esmu apneemusies vasaraa ielaadeet un noskatiities visu to padariishanu, gribas kaut kaa zinaat ko tad es iisti maz skatiijos tongue.gif ...


--------------------
IPB Image
~~~Taion~~~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Soleil Elfy
post Jan 11 2006, 00:37
Post #12


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 44
Joined: 23-September 05




taaa ir ka es skatijos 6o anime beerniibaa - kaadaa 2. klasiite un biju nenormaali atkariiga no Sailor Moon............diemzeel neiznaaca redzeet saakumu


Attached image(s)
Attached Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Jan 11 2006, 09:53
Post #13


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




QUOTE
.Bet vaacu intro melodiju un vaardus zinu veel tagad...
""Wer kennt nich die Macht des Mondes, besser alls Sailermoon,
denn mit der Macht des Mondes, kann sie viel gutes tun  "

Oh, jā.. šitos vārdus laikam tik viegli nevar aizmirst.. smile.gif
Es ar skatījos kādreiz (cik gan sen tas bij..), kad viņa gāja pa RTL2.. Toreiz pat ar tīri labi patika tongue.gif. Neskaitot op melodiju un vārdus, vēl atmiņā iespiedies seriāla pats pēdējais kadrs. Toreiz šķita ļoti emocionāls. Šī laikam tad arī ir pirmā anime par love, romance & stuff, ko biju skatījis.
Nja.. toreiz jau likās tīri laba. Tagad gan jau šķistu galīgi garām.
Līdzīgi kā ar DBZ. Kādreiz nežēlīgi patika, tagad nesaprotu kā kaut ko tādu varēju skatīties.. ph34r.gif


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Soleil Elfy
post Jan 11 2006, 10:00
Post #14


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 44
Joined: 23-September 05




QUOTE(xikes @ Jan 11 2006, 09:53)
QUOTE
.Bet vaacu intro melodiju un vaardus zinu veel tagad...
""Wer kennt nich die Macht des Mondes, besser alls Sailermoon,
denn mit der Macht des Mondes, kann sie viel gutes tun  "

Oh, jā.. šitos vārdus laikam tik viegli nevar aizmirst.. smile.gif
Es ar skatījos kādreiz (cik gan sen tas bij..), kad viņa gāja pa RTL2.. Toreiz pat ar tīri labi patika tongue.gif. Neskaitot op melodiju un vārdus, vēl atmiņā iespiedies seriāla pats pēdējais kadrs. Toreiz šķita ļoti emocionāls. Šī laikam tad arī ir pirmā anime par love, romance & stuff, ko biju skatījis.
Nja.. toreiz jau likās tīri laba. Tagad gan jau šķistu galīgi garām.
Līdzīgi kā ar DBZ. Kādreiz nežēlīgi patika, tagad nesaprotu kā kaut ko tādu varēju skatīties.. ph34r.gif
*



Peedeejaa seerija bija visssslabaakaa, loti emocionaala, to tik viegli nevar aizmirst un gribas skatiities vairaakas reizes peec kaartas


Attached image(s)
Attached Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ella
post Jan 11 2006, 14:20
Post #15


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 1080
Joined: 16-May 04
From: Wherever my heart takes me ... *^^*




Vaī, happy.gif man jporojām šis tas uz PC no Sailormoon ir, kā vairākumam sailormoon man bija anime sākums, atceros ka mācījos kautkādā 4 klasē tad laikam, tas bija pirmai iemesls kāpēc es stundas sāku bastot, nevarēja tak kavēt kārtējo SM sēriju wink.gif Man vistuvākā ir SM Movie "Dangerous Flowers" vismaz tā viņa ir nosaukta angliskotajā versijā kas man ir. Visbriesmīgākais tulkojums angliski laikam gan ir SM Filmai "Dream Hole" vispār tajā tulkojumā kas man ir filma nosaukta par Candyman... tur visi čari izklausās pēc kautkādām 40gadīgām operdziedātājām, tai skaitā Chibi-usa ...
Vismīļākā mūzika no SM man joprojām ļooti patīk klausīties ir Princess Serenity tēma, tā skanēja pirmo reizi laikam toreiz kad viņa medaljonu atvēra, vienā sērijā kur kaut kāda māksliniece viņus (USAGI & Mamoru) uzaicināja pozēt viņai priekš gleznas.

image


--------------------
If there's so mutch i must be, can i still just be me? The way I am... Can I trust in My own heart, or remain just one part, of some big plan...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 15:56