IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> introducing dazus mana staasta teelus..;p
vampire_kiss
post Nov 23 2006, 00:10
Post #1


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 71
Joined: 6-March 05
From: everywhere i want....




es jau 3 gadus meeginu to staastu pabeigt un nekaadi nesanaak...tikai top jauni un jauni varonji un jauni ziimeejumi..nu ..nu skatieties pashi..paveerteejiet pakomenteejiet kursh labaak patiik...ko uzlabot..piu piu..the usual..
ir gan veci gan jaunaaki ziimeejumi...izraadas ka datoraa man nav visu manu varonju..beee.(laikam izdzeesu)..taa ka dazi te atkaartojas..man patiik vinjus ziimeet..ko lai saka..

^^

This post has been edited by vampire_kiss: Nov 23 2006, 00:14


Attached thumbnail(s)
Attached Image Attached Image Attached Image Attached Image Attached Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post Nov 23 2006, 18:32
Post #2


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




pēdējais nepatīk. džekam acs jau ļoti laba, bet roka sūkā. tu raksti forumā, vai es neesmu pamanījusi...?


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pakkun
post Nov 23 2006, 19:08
Post #3


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 824
Joined: 20-February 06
From: λ=56.923** φ=24.039**




QUOTE(kahi @ Nov 23 2006, 17:32) *

pēdējais nepatīk. džekam acs jau ļoti laba, bet roka sūkā. tu raksti forumā, vai es neesmu pamanījusi...?

kaapeec dzheka roka suukaa? manupraat vinja ir visai laba. pasaki kas suukaa un ko suukaa.
manuprat acs izskataas patizla, nesaprotu kas tur atteelots. vai taa ir reeta? paaraak telpiski izskataas.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Nov 24 2006, 01:02
Post #4


Unregistered









QUOTE(kahi @ Nov 23 2006, 19:32) *

pēdējais nepatīk. džekam acs jau ļoti laba, bet roka sūkā. tu raksti forumā, vai es neesmu pamanījusi...?


Tukshi vaardi...Roka suukaa...Kaaja skjiiba...Veel sazin kaadas probleemas dry.gif
Bet vai kaads maz iznjemot piesieshanos pie ziimeeshana stila iedziljinaas ziimeejumos, meegjina uztvert domu, vai ideju, kas tam ir pasniegta? Ne!
Taapeec jau liela dalja ziimeejumi ir tikpa truli skaisti un smaidiigi manikeni, jo vot luuk esmu perfekti iemaaciijies ziimeet peec kaut kaadiem shabloniem vai esmu apguvis vienu datorprogrammu.
Un kaada tur vairs maaksla, tie ir tukshi mehaaniski uzziimeeti kroplji, kam nav ne emocijas, tikai standarda sastingushaas pozas...Bet galvenais, ka rokas pareizas, kaajas taisnas. Bet ko dod tas viss, ja ziimeejumam nav dveeseles. Tikpat labi var fanot par kjiegjeli peec Gost standarta...Ideaali taisnas malas, ideaali izmeeri.
Neteikshu, ka ziimeejumi buutu augsta meistara klase, tachu tie vismaz ir skataami un paarmainjas peec ko atteelo laugh.gif
Var maniit, ka kaads ir meegjinaajis ko uzziimeet, nevis vieniigi ziimeet wink.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post Nov 25 2006, 20:14
Post #5


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




priekshpeedeejais ir vnk <3 XD super


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vampire_kiss
post Nov 30 2006, 15:26
Post #6


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 71
Joined: 6-March 05
From: everywhere i want....




hmmm..jauki kad tewi noveerteee...(es censhos kritiku uznjemt pozitiivi)

@kahi: tas ziimeejums ir visvecaakasi ta ka tam ir "ljauts" piesieties un apdirst...(no offence no manas puses) kaut ko jau rakstu,bet tagad nav laika vispaar ...

@Pakkun:yaa ta ir domaata iipasha reeta ko izraisiija skaabe no viena deemona..teels ir akls ar to aci...piu piu...man reetas nekad nav paticis ziimeet..ja nu vieniigi sirds reetas...

@Shumins: paldies..vaardi vietaa..,ja es ko ziimeeju ,tad lieku iekshaa savas taa laika emocijas savaadaak nemaaku ziimeet tikai taapat..prieks ka ieveeroji..

@zeloco: njaa..bija paredzeeta arii otraa dalja ,bet vairs nav taa gariigaa...;p






User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post Nov 30 2006, 16:49
Post #7


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




labi, labi. geez. roka, tātad. man nepatīk pirksti. tādi paplāni, bez liekas ādas, atgādina skeletu. ēnojumu vēl paciešu, tomēr roka vairāk atgādina sievietes, nevis nobrieduša džeka roku. manuprāt ne visai meistarīgi paslēpta matos, jo dažiem pirkstiem izskatās kā gabals nošņāpts nost. nu, pieņemu, ka viņš neiet uz vaksācijām, tāpēc prasās kaut nedaudz matiņu. nu, laimīgi esat, laimīgi??


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vampire_kiss
post Nov 30 2006, 18:00
Post #8


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 71
Joined: 6-March 05
From: everywhere i want....




jaa ljoti...hmm..a tew sheit ziimeejumi ir?
man ar rokaam jau sen karsh bija...bet es meeginu laboties...;p
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Catgirl
post Jan 27 2007, 17:00
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




man loti patiiik 2., 4. ziimeejums biggrin.gif 3. ziimeejumaaa.....nez kapee man tie abi liidzinaas peec mērkaķi+cilvēks, mērkaķis > cilvēks(rezultaataa meerkaķu gēni ir vairāk par cilvēku)..... laugh.gif it iipashi tas ar melnajiem matiem tongue.gif 5. ziimeejumaa, man liekas es taa nevareetu salociit roku(a, varbuut vareetu....nee nemaaku dry.gif )...vinam ir salauzta roka(taa kura ir matos) huh.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mimi
post Jan 27 2007, 18:49
Post #10


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 440
Joined: 31-December 06




Man patiik taa repermeitene un peedeejais ziimeejums happy.gif roka ir loti laba, nekas tur nav par tievu un kaulainu... kahi,mazliet nesapratu, tu veeleejies radzeet apaliigu veci, ko? O_o nu labi, tas taa... bet skaisti, gribu redzeet veel dazhus ziimeejumus...

This post has been edited by Pearl: Jan 27 2007, 18:50


--------------------
(sun)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Jan 27 2007, 19:54
Post #11


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




Mmmm... homoseksuāli, noauguši reperi ar fatālistiskām tieksmēm un neizbēgamo atrisinājumu - naivi romantisku (značit - nožēlojamu) astes atmešanu savas mīļotās skavās. Ar nepacietību gaidu pašu... erm... stāstu.


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shatako
post Jan 27 2007, 21:08
Post #12


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 251
Joined: 19-August 05
From: Latvija, Rīga




Man patīk!Taču 3. darbā tas(tā) ar melnajiem matiem grūti saprast vaitas ir puisis vai meitene!Seja atbilst maitenei,bet pupi puša! tongue.gif Nezinu,bet man nepatīk tas 1. zīmējums!Nezinu vnk nepatīk!Taču pārējie man patīk! tongue.gif


--------------------
IPB Image
!FAT ANIMALS ARE HORNY! C:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bitter_me
post Jan 28 2007, 02:10
Post #13


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 137
Joined: 28-April 05




Shii kritika skiet paarveertusies par slimiigu kritiku, jo biskiit diivaini citu darbus raksturot ar truliem vaardiem.. blink.gif Man liekas, ka dazi darbi sheit ir labaaki par milziigu vairumu citu darbu, kas shajaa forumaa izlikti... Bet... varbuut jau tasir tikai mans viedoklis... biggrin.gif


--------------------
IPB ImageIPB ImageIPB Image

http://quietquietshee.deviantart.com/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Jan 28 2007, 21:34
Post #14


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
Man liekas, ka dazi darbi sheit ir labaaki par milziigu vairumu citu darbu, kas shajaa forumaa izlikti...


Zini, tas nebūt nav tik milzīgs sasniegums kā tev varētu šķist. Par cik šajā forumā nebūt nav izlikti tie dižākie sasniegumi mākslas jomā. Pretēji pašu autoru uzskatiem, protams.


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post Jan 28 2007, 22:04
Post #15


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




QUOTE(Bitter_me @ Jan 28 2007, 01:10) *

Shii kritika skiet paarveertusies par slimiigu kritiku, jo biskiit diivaini citu darbus raksturot ar truliem vaardiem.. blink.gif Man liekas, ka dazi darbi sheit ir labaaki par milziigu vairumu citu darbu, kas shajaa forumaa izlikti... Bet... varbuut jau tasir tikai mans viedoklis... biggrin.gif


nu, vispār tas nevar būt ''varbūt tikai mans viedoklis'', jo tu te visu esi ļoti skaidri noformulējusi. un, ja tu domā, ka tavi viedokļi it tikai''varbūt'', tad es labprāt tos ignorētu.

vampire_kiss, gaidu darbus.


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23 April 2024 - 10:45