IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

3 Pages V < 1 2 3 >  
Closed TopicStart new topic
> Nacionaalisti?, sheit?
edg
post Sep 16 2004, 19:43
Post #16


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Juus tieshaam vareetu paarcelties uz kaadu atbilstoshu forumu, jo tas ir viens no retajiem tematiem, ko pat es neveelos apspriest (vismaz shobriid). Shitais temats uzcelj paaraak daudz negatiivu emociju. Peekshnji gribeejaas paklausiities dziesminju ar nosaukumu "Imagine"...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dzonis
post Sep 16 2004, 20:11
Post #17


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 585
Joined: 19-February 04




nu luuk,probleemas atrisinaajums..un cik zinu GM (atljaushos saiisinaat) in fantasy un tamliidziigu fiichu fans..(zobenciinjas, kostiimspeels utt..).GameMaster, ja kljuudos tad tik padod zinju..


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Sep 17 2004, 09:11
Post #18


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




rasims sūkā smagi ja skatās globālāk mazām nācijām nav nekādu perspektīvu bet nu katrs lai domā kā grib bet visas krasās organizācijas gan besī ārā


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Crash
post Sep 17 2004, 09:46
Post #19


Unregistered









QUOTE(kaarleens @ Sep 17 2004, 09:11)
ja skatās globālāk mazām nācijām nav nekādu perspektīvu
*



Nu to jau katrs dundux zin, ka naakotnee visu pasauli apdziivos araabi, turki, indieshi un kjiinieshi. Tach paskatoties dzimstiibu, cilv. emigraaciju no taam valstiim, var labi redzeet, kas notiekaas un kas veel buus. Aj, bet man tik gribaas aatraak sagaidiit, kad Turcija iestaasies ES un ES oficiaali ieviesiis daudzsieviibu biggrin.gif Muusu demograafiskajai situaacijai tas buutu pashaa laikaa, tik jaaatmet visaadi stulbi aizspriedumi rolleyes.gif
Nu bet ir jau nacionaalistiem veerts paciiniities arii par to taalo naakotni, lai tai rasu sajaukumaa, tomeer she dziivojoshajiem buutu arii kau cik latvieshu asinis, lai te nedziivotu tik tiirasinju turki cool.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Sep 17 2004, 12:02
Post #20


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Te nu praksē pierādās atziņa, "kad runa ir par nacionālismu, arī prātīgi cilvēki paarvērsjas par zvēriem". Ja "neregistrētā" norāde uz strēlnieku dziesmas nacionālo pieskaņu bija, teiksim tā, diskutabla. Tad Crash tava reakcija ielien tikai Aivara Gardas rāmjos. Kretinē visi sjie ultra urrā patrioti, kas, visticamāk, pat armijā negrasās iet un nopietna apdraudējuma rezultātā būtu pirmie, kas pamuktu pa krūmiem. Būt savas valsts patriotam nenozīmē regulāri lasīt latvians.lv, DDD un tam līdzīgus murgus, bet gan reāli cīnīties par savas valsts labklājību un tās iedzīvotāju drosjību un es nekādi nesaredzu, ka sjie mērķi būtu sasniedzami ar
QUOTE
Priekš tevīm, utaini, tas naf normāli, bet tev te neviens ar neliedz uzturēties, tava 'rodina', plašā krievzeme tevi gaida atpakaļ, paklīdušais bandu bērns...
P.S. Atkal kārtējais rasu naida kurināšanas topix... Naf jau slikt, pasvilināsim tos utainos, ja jau paši atkal uzprasās
metodēm.

P.s. Piedosjanu, ja kaads juutas aizskarts, tacju sjo teemu es uztveru nopietni, ko nevareetu teikt par daudzaam citaam biggrin.gif


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tostermaize
post Sep 17 2004, 12:32
Post #21


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 371
Joined: 1-September 04
From: Riga




es varu teikt tikai to TE IR ANIME PORTAAL SHO TEMATU VARIET IET APSPRIEST KAUT KUR CITUR


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Sep 17 2004, 12:38
Post #22


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




būs jau labi tostermaize. kārtējā diskusija, kuras ne galu ne malu neredz. aizej tur, nezin kur, atnes to, nezin ko...


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Sep 17 2004, 12:44
Post #23


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




bāc bet sadaļa ir oftopic tāpēc tēmu atkal attaisu jo tā manuprāt ir ļoti inresanta un aktuālu piemēram iedomājaties ja latvijā būtu daudz aziātu kā jūs atiektos pret viņiem


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Sep 17 2004, 13:21
Post #24


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(kaarleens @ Sep 17 2004, 11:44)
bāc bet sadaļa ir oftopic tāpēc tēmu atkal attaisu  jo tā manuprāt ir ļoti inresanta un aktuālu piemēram iedomājaties ja latvijā būtu daudz aziātu kā jūs atiektos pret viņiem
*


Nu, kas nav, tas nav...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Sep 17 2004, 16:59
Post #25


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Nu, kameer vinji nepieprasiitu skolaas(vai valstii) oficiaalo valodo vinju dzimto, tikmeer mani tas paaraak nekrata...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Crash
post Sep 17 2004, 17:37
Post #26


Unregistered









QUOTE(ShinChan @ Sep 17 2004, 12:02)
Tad Crash tava reakcija ielien tikai Aivara Gardas rāmjos.

No gardistiem neesmu, esmu no 'Visu Latvijai!' rolleyes.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Sep 17 2004, 18:56
Post #27


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
esmu no 'Visu Latvijai!'


Ak, tad tomēr pieņēma tevi? Atkal visu uzzinu pēdējais. smile.gif

Es gan te nesaprotu par ko visiem pārējiem lielie strīdi - negribi, paliec liberāls kosmopolīts, bet tāpēc nevajag saukt nacionālpatriotiskus cilvēkus par nacistiem. Tas tikai leicina par aprobežotību.


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Crash
post Sep 17 2004, 19:02
Post #28


Unregistered









GM, man likaas, ka es tev to jau sen atpakalj pateicu huh.gif Nu bet anywayz pashlaik jamiem nekaadi lielie pasaakumi nenotiek, taa kaa, ja arii gribi iestaaties, tad neko daudz nokaveejis neesi, jo uz treshdalju shiisvasaras 'VL!' lielo pasaakumu tach biji tik un taa wink.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Sep 17 2004, 21:46
Post #29


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE
Es gan te nesaprotu par ko visiem pārējiem lielie strīdi - negribi, paliec liberāls kosmopolīts, bet tāpēc nevajag saukt nacionālpatriotiskus cilvēkus par nacistiem. Tas tikai leicina par aprobežotību.


Mjaa, man juusu abu no tiesas zjeel. Starp, citu, tiesji sjodien skolaa bija seminaars par multikulturaalismu. Diivaina sakritiiba.
Es juus abus, iipasji jau Crash (palasiet kaut vai vinja spriedeleejumus par daudzsieviibu), par patriotiskiem cilveekiem nenosauktu un to juusu t.s. organizaaciju taa pat. Kur ir juusu probleema? tiesjaam ir tik gruuti liidzaaspastaaveet ar citu tautiibu un rasu iedziivotaajiem? Ok saprotu, okupaacija ir atstaajusi smagas sekas, ok, Krievija savas aprobezjotaas politikas deelj joprojaam nespeej atziit okupaacijas faktu (jo sjim solim uzreiz buutu zinaamas starptautiskas konsekvences), tacju cik ilgi var dziivot pagaatnee un vienu lielu dalju Latvijas sabiedriibas uzskatiit par kaut ko naidiigu. Juusu ciinja ir bez perspektivas un tam ar patriotismu nav nekaada sakara. Es arii esmu patriots un man riebjas kosmopoliitisms, tacju redzu, ka mani uzskati radikaali atskjiras no juuseejiem un es redzu pavisam citu Latvijas attiistiibas scenaariju.
Kas attiecas uz aprobezjotiibu, visu cienju GM par izveerstajiem rakstiem ieksj gamez.lv, tacju taisnvirziena domaasjana nacionaalajos jautaajumos tiesjaam liecina par aprobezjotiibu.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Crash
post Sep 17 2004, 22:08
Post #30


Unregistered









QUOTE(ShinChan @ Sep 17 2004, 21:46)
QUOTE
Es gan te nesaprotu par ko visiem pārējiem lielie strīdi - negribi, paliec liberāls kosmopolīts, bet tāpēc nevajag saukt nacionālpatriotiskus cilvēkus par nacistiem. Tas tikai leicina par aprobežotību.


Kur ir juusu probleema? tiesjaam ir tik gruuti liidzaaspastaaveet ar citu tautiibu un rasu iedziivotaajiem?


Jaa, ar utainajiem naf viegli sadziivot, kaa jamos mieraa liek, taa tie saak uz galvas kaapt wink.gif Kaa arii, shii topika esamiiba vien liecina, ka tiem okupantu izdzimtenjiem veel naf gana... Un es zinu, ka ciinja velta naf, jo nereti var redzeet tik perfekti naturalizeetu krievu, ka priex vien skatiities. Bet tos valstij nelojaalos driizaak neitralizeet, ne naturalizeet vajag, jo vairums no tiem ir noziedzinieki no dzimshanas un tik skaade no jamiem vien ir...
Bez tam, ja mani manas manjas nevilj, tad she pat forumaa ir sameeraa daudz normaali, valstij lojaali krievi, par ko man priex.
Un patiesiibaa jau visgruutaak ir nevis pret krieviem ciiniities, jo tie taa saucamie urlas parasti ar augstu intelektu neizceljas un sevi aizstaaveet maak tikai ar nazi uz ielas, ne ineta vaardu kaujaas, bet gan tikt galaa ar to kangaru baru, kuri, lai arii savi tautieshi, bet ir taadi, kaa saciija GM, kosmopoliiti, ka man vienk nelabi metas... mad.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V < 1 2 3 >
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 11:41