IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Story!!!!, fantasy!!!
Ghoul
post Aug 1 2005, 12:17
Post #1


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!





Taa kaa es nespeju atrast latvisku tulkojumu vaardam tiefling, tekstaa es izmantoshu vaardu tiiflings.
Tiiflingi- cilveeki, kuru asiniis rit deemonu asinis. Taadiem cilveekiem parasti ir kaada kjermenja ''deformaacija'', piemeeram ragi.


PRELUDE

Bija auksts decembra vakars, maates sauca beernus maajaas, bet tie spiitiigi pretojaas.
- Nee mammu mums jaanogalina ljaunais puukjis!!!- klaigaaja lielaakais no triis zeeniem, kuri speeleejaas pilseetas lilaakaas maajas pagalmaa.
- Nekaa nebija, puukjis sheit paliks liidz riitam, tad un vareesiet ar to tikt galaa!!!- mazliet draudiigi noteica maate.
Paklausiigi visi triis zeeni iegaaja maajaa. Sieviete veel uz briitinju palika aaraa, vinja veeroja kaa vieglaas sniegpaarslinjas lido no debesiim un noseezas uz maaju jumtiem veidojot taam jaukas, baltas cepures.
- Cik jauks vakars!- noteica sieviete, briidii, kad maajas otraa pusee starp apsnigushaam, plikaam aabeleem pasliideeja eena.
Alaks apstaajaas pie seetas durviim, vinja seja bija pasleepta kapuces mestajaa eenaa, bija redzamas tikai vinja sarkanaas acis. Vinjsh skatiijaas uz otraa staava
balkonu, tur atradaas Hektora istaba. Hektors bija speeciigaakais burvis pilseetaa un visspeeciigaakais kandidaats uz meera vietu. Vinjsh soliija mieru un kaartiibu,
pilseetas zaglju gjilzu liideri jau bija paziistami ar sho cilveeku un vinjiem likaas, ka vinjsh ir spejiigs piepildiit savus soliijumus. Taapeec visticamaak Hektoru shonakt sagaida naave.
Alaks ienira eenaa pie durviim, un uzreiz iznira otraa staava margas mestajaa eenaa. Durvis bija ciet, bet nebija aizsleegtas, Alaks taas klusi atveera un klusi kaa eena iesliideeja istabaa. Tajaa neviena nebija, Alaks nopuutaas un apseedaas istabas stuurii, kur bija vistumshaakaa eena. Vinjsh gaidiija, shaados briizos vinju vienmeer mociija doma, kaapeec vinjsh veeljoprojaam ir shinii piseetaa, savaa muuzaa vinjsh nekur nebija nodziivojis ilgaak par diviem gadiem, bet sheit vinjsh jau ir pavadiijis chetrus nozeelojamus gadus. Jau sen vinjsh gribeeja aizbraukt prom, bet kaut kas tureeja vinju sheit un nelaida projaam...
Durvis ar chiikstonju atveeraas un maajaa iegaaja garsh viirietis, garo, bruuno matu shkjipsnas bija aizliktas aiz ausiim, skaistajaa sejaa bija redzams nogurums peec garas darba dienas.
- Miiljaa es esmu maajaas!- Hektors klusi noteica, no virtuves smaidiiga iznaaca Eliiza un noskuupstiija viiru.
- Vakarinjas eediisi ? - vinja jautaaja.
- Nee, paldies, esmu ljoti noguris un doshos guleet...- Hektors klusi nomurminaaja un devaas uz otro staavu.
Durvis skalji atveras un atraava Alaku no paardomaam, vinjsh uzreiz ienira eenaa un veeroja Hektoru. Hektors nestaidziigi novilka savu talaaru un apguulaas gultaa. Hektors ilgi grizaas no viena uz otru saanu, bet beigu beigaas aizmiga.
Alaks nestaidziigi iznira no eenas un devaas pie Hektora gultas. Alaka roka spiideeja duncis.
- Piedod ! - Alaks nodomaaja un paargrieza Hektora riikli.
Alaks izgaisa istabas stuura eenaa un paraadiijaas aabeles mestajaa eenaa.
Izgaajis uz ielas Alaks dzirdeeja sievietes kliedzienu, kursh naaca no tiko apmekletaas maajas. Vinjsh nopuutaas un devaas pakalj atalgojumam.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zuzix
post Aug 1 2005, 16:07
Post #2


mitsukai kogun
******

Group: Chuunin
Posts: 610
Joined: 8-April 05
From: vietā, kur sapņi piepildās




Wisai interesanti... neko newaru teikt... labs waards Alaks... Turpinaajums buus? (ljoti gribeetos palasiit taalaak happy.gif )


--------------------
*http://im-games.lv/
*ja nepieciešamas telpas pasākumiem vai/un pasākumu vadītāji - dodiet ziņu ;]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Aug 1 2005, 16:27
Post #3


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




Ja veelies buus turpinaajums!!! smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
not_alone
post Aug 2 2005, 00:36
Post #4


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 460
Joined: 3-December 04
From: Nenoteikta atrašanās vieta




jopcik...nu ko lai saka--> no sākuma nekas dižs neliekas,bet,nu,kad palasa...labi,ļoti labi!ar lielu nepacietību gaidīšu turpinājumu smile.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zuzix
post Aug 2 2005, 15:07
Post #5


mitsukai kogun
******

Group: Chuunin
Posts: 610
Joined: 8-April 05
From: vietā, kur sapņi piepildās




Aga! wajag turpinaajumu!


--------------------
*http://im-games.lv/
*ja nepieciešamas telpas pasākumiem vai/un pasākumu vadītāji - dodiet ziņu ;]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Sep 5 2005, 16:14
Post #6


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




Bija pagaajusi viena diena peec shausminoshaa notikuma Nebinas pilseetaa.
Vakaraa, pie pilseetas vaartiem tuvojaas celja rati, viens no ratu ritebjiem skalji chiiksteeja un pamodinaaja pievartiem iemigushos sargus.
- Staat, nosauciet savu vaardu un ierashanaas iemeslu - noteica garaakais no abiem sargiem. Materials ar, kuru bija paarklaati rati, atsedzaas un no ratiem izkaapa skaista sieviete, teerpta sarkanaa talaaraa, blodaas matu shkjipsnas, bija sakaartotas taa lai neaizsegtu seju.
- Es esmu Anastrianna Nailo, esmu atbraukusi no taalaas Sudrabameenes pilseetas, lai satiktos ar Hektoru Geidu - paskaidroja Anastrianna.
- Jaa, luudzu dodaties iekshaa - teica sargs, dodams ziimi otram sargam - bet man juus jaaapbeedina un jasaka, ka juus nevareesiet satikties ar Hektora kungu, jo vakar vinjsh bija nogalinats.
Anastriannu strieca shii zinja, vinja pamaaj ar galvu un leeni iekaapa ratos. Vaarti atveeraas un rati leenaam iebrauca pilseetaa. Anastrianna domaaja ko dariit, veelak vinja pateica kuchierim ( kursh jau vairaak kaart ir bijis shinii pilseetaa ), lai vinjsh dodas uz daargaako pilseetas tavernu.


Eberks, mazs, tukls cilveeks, kursh pateicoties Artinam, zaglju gjildes liiderim, bija izglaabis savu veikalu, un tagad bija labi paarticis tirgonis , iegaaja tavernaa ''Zaljaa spalva''. Vinjsh jau vairaakus meeneshus nebija atdevis paraadu Artinam, tuukstots simtu piecdesmit zelta moneetas. Visu laiku vinjsh aizbildinaajaas, ar to, ka vinjam shobriid nav naudas. Nemieriigs, jo shoreiz vinjam bija padomaa teikt to pashu ( sunju ciinjaas Eberks zaudeeja visu savu naudu ), Ebirks apseedaas pie galdinja gandriiz pashaa tavernas centraa, lai visi vinju vareetu labi redzeet. Vinjsh gaidiija, Artina suutni.
Peec pusstundas, nogurdinoshas gaidiishanas un desmit iztukshotiem, ruukju alus kausiesm, Eberks, pieveersa uzmaniibu gliiti gjeerbtam viirietim, kursh tikko iegaaja tavernaa. Garie, melnie mati bija kaartiigi sakopti un sasukaati uz aizmuguri, viirietis bija teerpies melnaas draanaas, uz muguras pliivoja melns apmetnis.
Eberks pamaniija, ar daargakmenjiem izrotaatu iisozobenu, pie viiriesha saaniem, un saprata, ka vinjam vajadzeetu beegt, jo tas bija Ivellios Amakiir's. Artina '' labaa roka'' un labaakais gjildes slepkava. Bet peec desmit iztukshotiem ruukju alus kausiem, Eberks nevareeja piespiest savu kjermeni skriet prom. Eberks veeroja, kaa Ivellios auksti skatoties tuvojaas galdinjam.
- Sveicinaati cieniijamais Eberk - Ivellios, seezoties pie galdinja, noteica.
Pie galdinja aatri pieskreeja jauns zeens, un jautri jautaaja - jums kaut ko atnest, kungi ???
- Luudzu divus kausus ruukju alus - smaidot teica Ivellios. Tad pagriezaas atpakalj pret Eberku, smeids no Ivelliosa sejas bija pazudis.
- Es esmu Ivellios Amakiir's, Artins mani suutiijis sanjemt no jums naudu, kuru juus esat vinjam paradaa- skatoties Eberka aciis, Ivellios klusi noteica. Pieskreeja tas pats jauneklis, un nolika uz galda divus alus kausus. Ivellios pasniedz vinjam vienu zelta moneetu un pieveersaas sarunu biedram.
- atvainojiet, bet es tagad nevaru atdot paraadu, man shobriid nav naudas - Eberks nedroshi noteica un iemalkoja alu.
- Taa jau domaaju - Ivellios noteica, un pieliecaas, lai iedzertu no kausa. Peekshnji Ivellios noklepojaas. Atguvies, vinjsh visiem atvainojaas, jo bija iztrauceejis tavernaa valdosho mieru, un veel mazliet klepodams metaas aaraa no tavernas.
Eberks guleeja uz galda, vinju nogalinaaja Ivelliosa izspljautaa adatinja, prasmiiga slepkavas rokaas tas bija naaveejosh ierocis...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Sep 5 2005, 16:32
Post #7


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




sameeraa tipiski un garlaiciigi ne tu paspeej iepaziites ar kaadu teelu ne ko tamliidziigu vinni visi jau uzreiz mirst tu pat nezini kaada velna peec tam dzzekam bija jaaklluust par jauno meeru vai arii kapee tas mudaks bija paraadaa naudu ja vien neuzskatam ka vinnss aiznneemaas naudu lai izglaabtu veikalu bet tad jau sanaak ka veikalu vinnss neizglaaba un arii kaada jeega nobeigt vinnu ja var pievaakt vinna krogu vai pat likt vinnam tur straadaat zagllu ggildes labaa....
...bet nju vispaar jau palasiit var kad nav ko dariit...


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Sep 5 2005, 16:36
Post #8


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




QUOTE(aivvv @ Sep 5 2005, 16:32)
sameeraa tipiski un garlaiciigi ne tu paspeej iepaziites ar kaadu teelu ne ko tamliidziigu vinni visi jau uzreiz mirst tu pat nezini kaada velna peec tam dzzekam bija jaaklluust par jauno meeru vai arii kapee tas mudaks bija paraadaa naudu ja vien neuzskatam ka vinnss aiznneemaas naudu lai izglaabtu veikalu bet tad jau sanaak ka veikalu vinnss neizglaaba un arii kaada jeega nobeigt vinnu ja var pievaakt vinna krogu vai pat likt vinnam tur straadaat zagllu ggildes labaa....
...bet nju vispaar jau palasiit var kad nav ko dariit...
*


Well ir vien tev jaapiekriit, esmu paaraak slinks un izdomas ar par maz lai izdomaatu kaut ko konkreetaaku par otraa plaana chariem, bet pateikshu, ka tas viss bija rakstiits tikai lai iepaziistinaatu ar uber assassinu Ivellion Amakiir, lai paraadiitu, cik vinjsh ir kruts 'n' stuff ( tas pats attiecaas uz Alaku ). Turpinaajums tam visam sekos, un centiishos turpmaak izdomaat kaut ko konkreetaaku par citiem chariem!!!!!!! Paldies par kritiku!!!!!! smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shaisuke
post Sep 5 2005, 22:30
Post #9


shinigami
******

Group: NERV
Posts: 685
Joined: 3-January 05
From: LV




Varonju vaardi atgaadina Lord Of the rings... nezkapee :S

~BN~


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Sep 6 2005, 15:34
Post #10


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




QUOTE(Shaisuke @ Sep 5 2005, 22:30)
Varonju vaardi atgaadina Lord Of the rings... nezkapee :S

~BN~

*


godiigi sakot esmu baigais cheater un vaardus njeemu ( iznjemot dazus, kurus pats izdomaaju ) no D&D player's handbook!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shaisuke
post Sep 6 2005, 15:38
Post #11


shinigami
******

Group: NERV
Posts: 685
Joined: 3-January 05
From: LV




Nu fui, tas jau vairs nav interesanti... tongue.gif

~BN~


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kazuki
post Sep 19 2005, 22:44
Post #12


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 633
Joined: 15-September 05




nebremzee s.u.d. biggrin.gif raxti taalaak
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anishuara
post Sep 19 2005, 22:46
Post #13


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 614
Joined: 11-February 05
From: somewhere deep inside




S.U.D to4 nebremze mazais un raxti atrak mani moka zinkariba ceru ka tu saproti kapec.... happy.gif neliec meitenei gaidit.... laugh.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Asferot
post Oct 11 2005, 19:10
Post #14


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 20
Joined: 11-October 05
From: Deep cave somwhere far away!




Hmm...


--------------------
Nothing that happens in the world is a coincidence!
Ewerything is HITSUZEN!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Nov 28 2005, 18:13
Post #15


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Darbs patiesi ir mani ieinteresējis. Raksti, pliiz, tālāk! rolleyes.gif


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 18 April 2024 - 08:59