IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Full Metal Panic! Fumoffu, Manas domas
arteck
post Feb 21 2004, 02:39
Post #1


Unregistered









Noteikti, ka jau lielākā daļa no Jums par FMP! Fumoffu zina vai pat ir jau redzējuši. Vienkārši vēlējos pateikt, ka pagaidām neesmu nevienu tik "pozitīvi lādētu" seriālu redzējis. Esmu noskatījies sešas epizodes un to laikā vislaaik uz sejas jaušams neliels smaids. Ne tikai humors, bet arī attiecības. Un jā, pati animācija man šķiet labā līmenī.

Kuri ir redzējuši, izsakiet arī Jūs savas domas par FMP! Fumoffu.
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Feb 21 2004, 02:44
Post #2


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




Nu tas ir principaa pirmais seriaals (prieksh manis) kuram otraa sezona atskjiras diezgan radikaali..
Humors vienkaarshi ir jauks un ar katru seeriju papildinaas un nepaliek banaals un neatkaartojas, ja arii tad tikai tava prieka peec un tikai tapeec ka tu to veelies smile.gif

Tai pashaa laikaa ir epizodes kur ar tevi flirtee un Kaname izskataas iipashi jauka smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
arteck
post Feb 21 2004, 02:51
Post #3


Unregistered









Starp citu, tiklīdz piebeidzu postu, tā uzreiz ienāca prātā doma - nu jā, varētu tā kā uzrakstīt par sezonu kraso atšķirību smile.gif Šīs izmaiņas ir, tā teik, uz labu. Jā, Chidori smuka biggrin.gif To flirtēšanu gan vēl neesmu izjutis. Laikam būs citās epizodēs.

P.S. Kad Sagara pārģērbās par Bonta-kun un atsita tos bandīteļus + vēl bēgšana. Tas nu bija labu labais.
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Feb 21 2004, 03:16
Post #4


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




Spoilers smile.gif


Attached image(s)
Attached Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rune
post Feb 21 2004, 06:44
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 261
Joined: 12-February 04
From: Kur pagadās.




shitas bij labs , vislabaak man patika seerija kur Sousuke treneeja Yakuzu Bonta-kun kostiimaa biggrin.gif veel joprojaam dazreiz paskatos un iereecu biggrin.gif


--------------------
Elitärer Niedergangsdiagnostiker
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Feb 21 2004, 13:08
Post #6


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




nezinu vai man ir tiesiibas spriest jo redzeeju tikai pirmaas 3 epizodes. humors bij tiiri ok, bet vairaak arii nekas nesaistiija. huh.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Feb 23 2004, 09:21
Post #7


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Naz naz outlawz man gan shis ir 1 no miiljaakiem ko esmu redzeejis chidori un paareejie vienkaarshi rulz pirmajaa fmp man ar galvenokaart saistiija varonju savstarpeejaas attieciibas nevis tie lielie roboti un taa zemuudene tas viss bija po a fumoffu viss tiek veerpts ap attieciibaam ehh un taapec man vinsh shausmiigi patika ljoti ceru ka fmp buus veel viena sezona kuraa sousuke beidzot sapratii kas vinjam iisti jaadara ar chidori un kapteini =)
ph34r.gif mans veeteejums 10/10 ++ iesaku visiem bet tomeer labaak buutu ka saaktu no pirmaas sezonas lai labaak izprastu visus personaazhus


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
AlexMak
post Feb 23 2004, 11:46
Post #8


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 75
Joined: 21-February 04
From: Ventspils




Pievienojos Karleena ceriibaam. Obligaati jaabuut turpinaajumam. Roze, tu kaa visuzinoshais tikko kaut ko dzirdeesi, pasaki paareejiem.
Manupraat super serija bija par celojumu uz karstajiem avotiem. Gandriiz katraa seriaalaa shi teema tiek apspeeleeta, varetu pat topicu par sho temu uztaisiit.


--------------------
Don`t hate the player, hate the game!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rune
post Feb 23 2004, 18:04
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 261
Joined: 12-February 04
From: Kur pagadās.




veel bija laba seerija kur Sousuke un karatee dzekam bija jaapaliidz apkopeejam un beigaas vini nedaudz par daudz paliidzeeja biggrin.gif


--------------------
Elitärer Niedergangsdiagnostiker
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
arteck
post Feb 24 2004, 02:28
Post #10


Unregistered









Galvenais, ka tur tie daži temati tiek smieklīgā veidā pārādīti kā drāma. Tad es esmu līks. Itsevišķi jau misija redzēt kailas meitenes. Gar zemi.
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Dec 27 2004, 13:55
Post #11


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Šī ir Super komēdija. Man visvairāk patika tā sērija, kur Sousuke aizmirsa Chidori's kladi mājās. Un tad baigi skrēja atpakaļ pēc klades. Baigi izsmējos. laugh.gif

2005. gadā būs turpinājums "Full Metal Panic! the second raid". smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Dec 27 2004, 18:05
Post #12


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




QUOTE(Hikaru @ Dec 27 2004, 12:55)
Šī ir Super komēdija. Man visvairāk patika tā sērija, kur Sousuke aizmirsa Chidori's kladi mājās. Un tad baigi skrēja atpakaļ pēc klades. Baigi izsmējos. laugh.gif

2005. gadā būs turpinājums "Full Metal Panic! the second raid". smile.gif
*


ar nepacietiibu gaidu biggrin.gif


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NOLF
post Dec 27 2004, 18:29
Post #13


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 90
Joined: 17-February 04




QUOTE(kaarleens @ Dec 27 2004, 17:05)
QUOTE(Hikaru @ Dec 27 2004, 12:55)
Šī ir Super komēdija. Man visvairāk patika tā sērija, kur Sousuke aizmirsa Chidori's kladi mājās. Un tad baigi skrēja atpakaļ pēc klades. Baigi izsmējos. laugh.gif

2005. gadā būs turpinājums "Full Metal Panic! the second raid". smile.gif
*


ar nepacietiibu gaidu biggrin.gif
*



Ja nepacietība ir pietiekami liela, var lasīt FMP! 'romānu' fanu tulkojumus. Sižets tiek turpināts no tās vietas, kur beidzās FMP! un ir dzirdētas baumas, ka The Second Raid sekošot 'romānu' sižetam. Daļu var atrast šeit, atlikumu IRC.

Par Fumoffu runājot, no vienas 1/2, tas bija teju vai labākā anime komēdija, kādu esmu redzējis, bet no otras 1/2, pēc noskatīšanās man anime producentus sagribējās ierindot tajā pašā kategorijā, kur Electronic Arts. Slinkums paskaidrot smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
standby
post Dec 29 2004, 12:45
Post #14


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 108
Joined: 2-March 04




Ohh sassodic biggrin.gif Patreiz pirmajam FMP esmu tikusi lidz 20 serijai un nepacietigi gaidu kadu atrisinajumu varonju sarezhgitajas attiecibas smile.gif .. bet izlasot visu above izskatas ka neka... unsure.gif

Bet serials ir riktigi labs. Shita smejusies es sen nebiju.

Kaut ari neesmu mecha cienitaja roboti ir elligi labi. Robotu tema vispar ir isti vieta - ne par daudz ne par maz. Nav parlieku daudz tehniskas, mazizprotamas informacijas. Man patik animacija - ar savu dalju veseligas pashironijas (robota pozas serija kura Sousuke apmaca Tessu vadit robotu biggrin.gif biggrin.gif )

Nu nezinu vai 10/10 bet ir verts noskatieties noteikti.


Starp citu kapec dazhi sliktie Sousuke sauc par Kashimu?? Ka ari ko nozime Fumoffu?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Dec 29 2004, 16:41
Post #15


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




fumoffu... tas ir "bouta-kun" vieniigais vaards ko speej izdvest.. tas taa fanam


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29 March 2024 - 11:44