IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Jūsu trakās idejas, Kuras man palīdzētu izklaidēties
FuschichO
post Apr 2 2008, 20:05
Post #1


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Tātad: Man ir request.

Iedomājieties, ka jums ir pasākums tuvu vai varbūt ne tik tuvu cilvēku lokā.

Kādas debīlas vai varbūt nopietnas spēles jūs spēlētu?
Any dress-code suggestions?
Jebkādi stulbi noteikumi?

Der PILNĪGI VISAS idejas! smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Apr 2 2008, 20:33
Post #2


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




kontaktee Kimu - vinaj mums te ir pasaakumu organizaacijas specs. ^^ Viena speele ar knagjiem paliidz iepaziit liidz shim galiigi nepaziistamos cilveekus DAUDZ tuvaak. XD


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zuzix
post Apr 2 2008, 22:16
Post #3


mitsukai kogun
******

Group: Chuunin
Posts: 610
Joined: 8-April 05
From: vietā, kur sapņi piepildās




QUOTE(+Chibi+ @ Apr 2 2008, 20:33) *

kontaktee Kimu - vinaj mums te ir pasaakumu organizaacijas specs. ^^ Viena speele ar knagjiem paliidz iepaziit liidz shim galiigi nepaziistamos cilveekus DAUDZ tuvaak. XD

un traumee psihi uz muuzhiem!!!
lai sapaziitos ir labas jebkuras komandas speeles btw ^^


--------------------
*http://im-games.lv/
*ja nepieciešamas telpas pasākumiem vai/un pasākumu vadītāji - dodiet ziņu ;]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pakkun
post Apr 2 2008, 22:51
Post #4


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 824
Joined: 20-February 06
From: λ=56.923** φ=24.039**




tuvu cilvēku lokā visi tāpat ir tuvi.. dāāā.
netuvu:
izmaksā viesiem alkoholu un pēc pusstundas, stundas ballīte ies vaļā pilnā sparā un visi būs visiem draugi!
ja viesi alkoholu nelieto, 2 varianti:
1. - tu esi iemaldījusies baznīcā vai kristiešu nometnē - bēdz prom ko kājas nes, kamēr vēl kristiešu roks nav sācis skanēt!
2. - viesi alkoholu nelieto - ballīte ir nolemta neveiksmei, pielīdzināma kristiešu "tusiem", ja tev nav pietiekami augsts pārliecināšanas skils. pretējā gadījumā būs jautri noskatīties kā pionieri pļauj. pašai, protams, neatpaliekot.
tvisteris arī ir neslikts, savienojumā ar alkoholu. bez būs neveikli un apkaunojoši. neviens skaidrā ostīt tavu dibenu nepiekritīs.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Apr 2 2008, 23:22
Post #5


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




taa kaa cilveeki ir dazhaadi, tad nepiesieties visai kompaanijai ar speelju obligaatumu. domaaju, ka atradiisies arii ar taadaam personiibaam, kaa man, kas veelas mieriigi savaa nodabaa atpuusties nevis buut ar speeku ievilktam "sabiedriskoshanaa" / "speelees" / whatever.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Apr 3 2008, 00:42
Post #6


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




QUOTE(Church @ Apr 2 2008, 23:22) *

taa kaa cilveeki ir dazhaadi, tad nepiesieties visai kompaanijai ar speelju obligaatumu. domaaju, ka atradiisies arii ar taadaam personiibaam, kaa man, kas veelas mieriigi savaa nodabaa atpuusties nevis buut ar speeku ievilktam "sabiedriskoshanaa" / "speelees" / whatever.

Ganjauka ja attiecīgi sadzertos spēlētos uz nebēdu smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Apr 3 2008, 02:03
Post #7


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




QUOTE(Roze @ Apr 3 2008, 00:42) *

Ganjauka ja attiecīgi sadzertos spēlētos uz nebēdu smile.gif

nepiecieshamaa alkohola deva mana iedzimtaa kautriiguma paarvareeshanai ietekmeetu manu kustiibu koordinaaciju un dikciju tik lielaa meeraa, ka nekaada piedaliishanaas nebuutu iespeejama tik un taa smile.gif
iisaak - "ja stoljko nje vipju"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Apr 3 2008, 11:30
Post #8


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Ai, ai... cik brutāli- alkohols. Un bez alko viss arī sanāk brutāli. Bet es vienreiz uztaisīju pasēdēšanu bez tā un vēl vienreiz- ar pāris aliņiem- and it was splendid. Daži cilvēki man godīgi atzinās, ka pirms tam pat nebija iedomājušies, ka tā var izrēkties un labi atpūsties (un galvenais- ka PĒC TAM nav jāatpūšas) arī bez alko. Es teiktu, ka vienkārši sadzeroties nekādi brīnumi nenotiks. sad.gif Cerēju, ka kādam te būs baigā fantāzija. Tagad, ja pastāstītu jums par savām idejām, jūs domātu, ka esmu traka biggrin.gif D'aa <--- es arī esmu laugh.gif

Un spēlīti ar knagiem zinu smile.gif
Bet paldies, ka vismaz izteicāt savu viedokli, nevis klusējāt kā partizāni!

This post has been edited by FuschichO: Apr 3 2008, 11:31


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Apr 3 2008, 13:51
Post #9


Unregistered









QUOTE(FuschichO @ Apr 2 2008, 20:05) *

Kādas debīlas vai varbūt nopietnas spēles jūs spēlētu?


Ja kāds uzskata, ka cilvēki var satikties istabā, spēlējot spēles - tad tam ir garīga rakstura problēmas.

Kur vēl tā notiek, bērnudārzā? Kad uz to pirmā septembrī savācas tiko jauna nokomplektēta grupiņa laugh.gif
Esam visi pieauguši, un neviens tādas apnicīgas spēles kā "paslēpes" un "namiņš deg" nespēlēs...

Viena viss vienkāršakā iespēja nosist laiku ir filazofēt ar citiem - neatkarīgi vai dzerstoties, vai nē.
Bet visu laiku ir sajūta, kad nav ko darīt - nepatīk sēdēt. Ir varianti, kad tusu rīko pirtī - vismaz var pirtoties. Bet tiem, kam alerģija no pirts - tāpat mocīs garlaicība.

Otrs variants ir iespējams, ja uz tusu savācas cilvēki, kam ir nauda - nevis skopie naudas taupītāji. Tad tusu var noorganizēt citā - dāgākā vietā. Atpūtas namiņā, kur ir biljards, sauna ar baseinu - līdzīgs kā Gramozeka izbujušā tusā, kur es laika trūkuma dēļ nebiju.
Papildus var pameklēt vietas, kur var spēlēt futbollu, baksetbollu vai tenisu. Vismaz var dzert un ar kādu grupiņu izklaidēties. Tā visi normāli cilvēki dara. Tikai nepilngadīgi un maznodrošināti alkaholiķi tuso pa dzīvokļiem un kāpņu telpām.

Jābeidz skopoties un vienreiz jāsāk organizēt pasākumi ar papildus izklaides iespējām. Un galīgi slinkiem paredzēt Playstation un portatīvo Animēm. Vispār kāds varētu uztaisīt aptauju - cik ir otakieši gatavi maksāt par izklaidi? Kādu Poll vai tepat saspamot. Ja vajag pakonsultēt vai pakritizēt kādu pasākumu - varu palīdzēt.

Es esmu ar mieru maksāt līdz pat 25Ls par tusu, bet pie viena nosacījuma - tur jābūt papildus izklaidei, ko apvienotu ar nelielu iedzeršanu. Kaut vai vakara tusi sestdienās pie boilinga ir interesanti.

Domāju, ka, ja laicīgi sāktu organizēt tusu, kas būtu 4x gadā un būtu pietiekami interesants - kāds arī atksauksies.

Arī tie otakieši, kuru dzīve paiet pie datora un strādājot grib socializēties, bet ja būs SŪDĪGS pasākums, labāk sēdēt mājās.

IPB Image
Go to the top of the page
+Quote Post
Pinky
post Apr 3 2008, 16:44
Post #10


animens
*****

Group: Chuunin
Posts: 347
Joined: 12-May 05
From: Latvia, Riga.




Labs viskijs un pieklaajiiga muuzika ! tos, kas nedzer - uz redzeeshanos. :>
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Apr 3 2008, 17:29
Post #11


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Paldies, shamin, un, paldies, pukkun. Tieši tādus pasākumus es agrāk mēdzu rīkot. dry.gif

T.i. Visi nolien ziepniekkalnā, daļa tuso dzīvoklī, pārējie visu nakti tuso ārā un arī uz tuvējo kapsētu iet. Shtota... nu jaa, tādi pasākumi ir savā ziņā nūbīgi, taachu bija visai interesanti... jautri.

Vismaz uz visiem tā laika pasākumiem bija 7 - 15 cilvēki katrā(vairāk nebija vietas), visi nāca, liekas, visiem patika. Bija daudz smieklu, senāk bija arī visas tās dumās spēles - pudelītes, slabo(sasodīti nežēlīga, karamelei padevās uuber labi) un 7 min paradise... uc. Vispār, tais vecajos labajos laikos visiem bija jautri.
Kurš gan ex-Conietis noliegs to.

(nu jaa, viss bija forshi liidz es pieļāvu dumju kļūdu, be nuu.. kef. izveidošu citu klubu, kautkad... nē tūlīt.)

Tad vēl bija visādas kopistiskās karaoke dziedāšanas, dejošana uc stafi.

Tas vien pierāda, ka arī bez alkohola un liela naudas daudzuma var sakarīgi izklaidēties.
Nū, nedaudz pastāsīju kā tusojās CO pagātnē, nezinu ai noderēs, bet anyhow, ja interesē tuvāk, ko vēl co-garā var izdarīt, tad PM, negribās velti rakstīt visu to sviestu ko tik nevar sadarīt.






--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Apr 3 2008, 18:55
Post #12


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




WTF???

QUOTE(Shumins @ Apr 3 2008, 13:51) *

Ja kāds uzskata, ka cilvēki var satikties istabā, spēlējot spēles - tad tam ir garīga rakstura problēmas.

Kur vēl tā notiek, bērnudārzā? Kad uz to pirmā septembrī savācas tiko jauna nokomplektēta grupiņa laugh.gif
Esam visi pieauguši, un neviens tādas apnicīgas spēles kā "paslēpes" un "namiņš deg" nespēlēs...

Viena viss vienkāršakā iespēja nosist laiku ir filazofēt ar citiem - neatkarīgi vai dzerstoties, vai nē.

IPB Image


Cik skumji, ka tev šoreiz nav taisnība.

Es neko neminēju par istabām un TĀDĀM spēlēm. Svinēšos pie dabas krūts, un es ne reizi neteicu, ka kāds no jums le pieaugušie cilvēki tiek aicināts. Jautājums bija tīri personiskas dabas un jūs kā pasākuma dalībniekus tajā neiesaista- šī ir offtopic sadaļa! Ja es domātu kaut ko rīkot- rakstītu pasākumu sadaļā, un ja jūs taisieties ko tādu apspriest, rīkojieties līdzīgi!

Mjau

Un smadzeņoju ar draugiem bieži- tā ka kaislībā iesveļoties par abstraktām un ne tik abstraktām tēmām, mums pat piesarkst sejas biggrin.gif

Kam mirusi bērna dvēsele, tas manās acīs ir garlaicīgs cilvēks. Čist- labāk neteikšu, cik jocīgas man idejas, kāds no jums le nopietnajiem cilvēkiem nosūdzēs tvaika ielai.

Nu nekas- pa šo laiku man jau sakrājies ne mazums domu un gan jau maniem draugiem nebūs pat vēlēšanās sēdēt un neko nedarīt un pukstēt.

Un lai arī cik laba mūzika un cik labs viskijs- ar to vēl nav gana. Un cik gan tādu pasākumu ir? Gribās kaut ko psihisku, ko pēc tam mazbērniem izstāstīt.

Ā, un volejbola bumba, novuss and alko, protams, ir iekļauti sarakstā.

Paldies, Tigra! Kaut kas mūsos ir līdzīgs tongue.gif

This post has been edited by FuschichO: Apr 3 2008, 19:08


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pakkun
post Apr 3 2008, 21:16
Post #13


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 824
Joined: 20-February 06
From: λ=56.923** φ=24.039**




QUOTE(Tigra2 @ Apr 3 2008, 17:29) *

Paldies, shamin, un, paldies, pukkun. Tieši tādus pasākumus es agrāk mēdzu rīkot. dry.gif

T.i. Visi nolien ziepniekkalnā, daļa tuso dzīvoklī, pārējie visu nakti tuso ārā un arī uz tuvējo kapsētu iet. Shtota... nu jaa, tādi pasākumi ir savā ziņā nūbīgi, taachu bija visai interesanti... jautri.

Vismaz uz visiem tā laika pasākumiem bija 7 - 15 cilvēki katrā(vairāk nebija vietas), visi nāca, liekas, visiem patika. Bija daudz smieklu, senāk bija arī visas tās dumās spēles - pudelītes, slabo(sasodīti nežēlīga, karamelei padevās uuber labi) un 7 min paradise... uc. Vispār, tais vecajos labajos laikos visiem bija jautri.
Kurš gan ex-Conietis noliegs to.


ES noliegšu! biggrin.gif labi, ka man bija krājumi.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Apr 3 2008, 22:43
Post #14


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




visvairāk mani ieper 7min paradise. Nebiju domājusi, ka to patiesi kāds spēlē. Bet jauki, ja var dabūt veselu baru bishonenu, grrr


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arts
post Apr 3 2008, 23:03
Post #15


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality




Atceros savu pieredzi paradīzē....ar kkādu krēmu. rolleyes.gif

Tīri piedauzīgas un bērnišķīgas rotaļas ir labas.
Spilvenu kauja,nažu kauja,putukrējuma kauja.
Visādas spēles,kur vajag izģērbties,visādas ''slabo'',hentai lūrēšana...
Vajadzēs pameklēt idejas...


--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24 April 2024 - 06:29