IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

12 Pages V < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> kur maaciities, kur iemācīties japāņu valodu
Blackout
post Nov 4 2005, 17:13
Post #31


Gimme More
****

Group: weirdo
Posts: 294
Joined: 4-November 05
From: Riga




hmm... a vai tad nemaaca japaanju veestnieciibaas? nu kautkur tur... un tad veel bij Kultuuras Vidusskola....


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
monk
post Dec 1 2005, 00:24
Post #32


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 46
Joined: 1-December 05
From: Starp loģiku un neloģiku




QUOTE
QUOTE(sasuke321 @ Apr 26 2005, 18:05)
baac es riigaa nevaru atrast latviessu-japaannu vaardniicu   




labi to atradu bet man ir jautaajums jums visiem par rakstiibu kaa tur liek tos wo wa utt

Gribēju pajautāt, kur tad var dabūt to vārdnīcu?


--------------------
Iegūstot mani tu iegūsi visu.
Bet Tava dzīve piederēs man.
Vēlies, un Tavas vēlmes piepildīsies.
Bet saskaņo tās ar savu dzīvi.
Ar katru tavu vēlmi
es dilšu tāpat kā Tavas dienas.
Vai vēlies mani?
Tad ņem!... Tevi uzklausīs.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
monk
post Dec 4 2005, 13:01
Post #33


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 46
Joined: 1-December 05
From: Starp loģiku un neloģiku




Tad kāds var pateikt kur to vārdnīcu var dabūt vai nē??


--------------------
Iegūstot mani tu iegūsi visu.
Bet Tava dzīve piederēs man.
Vēlies, un Tavas vēlmes piepildīsies.
Bet saskaņo tās ar savu dzīvi.
Ar katru tavu vēlmi
es dilšu tāpat kā Tavas dienas.
Vai vēlies mani?
Tad ņem!... Tevi uzklausīs.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Righorn
post Dec 9 2005, 20:31
Post #34


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 242
Joined: 11-February 05
From: Pie kompja




QUOTE(monk @ Dec 4 2005, 12:01)
Tad kāds var pateikt kur to vārdnīcu var dabūt vai nē??
*


veikalaa biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Faplo
post Dec 10 2005, 00:17
Post #35


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 136
Joined: 22-September 04
From: Jaunogre




Pagooglojot dažas stundas neko jēdzīgu par Rīgas kultūras vidusskolu neatradu. Tāpēc man radās pāris jautājumi kautvai tīri intereses pēc. Tad nu lūk:
1. Par iestāšano videjo atzīmi un tādām lietām piem cik grūti iestāties gribētos dzirdēt
2. Ja iestājies tad 10 klasē sak no pašiem pamatiem? Vai arī viņi to apgūst tur jau no 6. klases or so?
3. Tiem kuri tur mācās gribētos uzzināt piemērām cik iemācas (kādu apjomu, lietas tīri tā piemērām iemācas hiragana katakana paris kanji un ap 200 vardiem + gramatikas sākumu.)pirmā semestra laikā 10. klasē?
Tad laikam pagaidām viss ko gribas zināt. Jau iepriekš paldies. smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
monk
post Dec 10 2005, 19:52
Post #36


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 46
Joined: 1-December 05
From: Starp loģiku un neloģiku




QUOTE(monk @ Dec 4 2005, 12:01)
Tad kāds var pateikt kur to vārdnīcu var dabūt vai nē??
*




QUOTE(Righorn @ Dec 9 2005, 19:31)
QUOTE(monk @ Dec 4 2005, 12:01)
Tad kāds var pateikt kur to vārdnīcu var dabūt vai nē??
*


veikalaa biggrin.gif
*



To ka veikalā var dabūt zinu. Bet kurā?? Un kādas cenas?


--------------------
Iegūstot mani tu iegūsi visu.
Bet Tava dzīve piederēs man.
Vēlies, un Tavas vēlmes piepildīsies.
Bet saskaņo tās ar savu dzīvi.
Ar katru tavu vēlmi
es dilšu tāpat kā Tavas dienas.
Vai vēlies mani?
Tad ņem!... Tevi uzklausīs.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yanka_ronin
post Dec 10 2005, 21:33
Post #37


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 345
Joined: 9-October 04
From: Liepāja




QUOTE(Faplo @ Dec 10 2005, 00:17)
Pagooglojot dažas stundas neko jēdzīgu par Rīgas kultūras vidusskolu neatradu. Tāpēc man radās pāris jautājumi kautvai tīri intereses pēc. Tad nu lūk:
1. Par iestāšano videjo atzīmi un tādām lietām piem cik grūti iestāties gribētos dzirdēt
2. Ja iestājies tad 10 klasē sak no pašiem pamatiem? Vai arī viņi to apgūst tur jau no 6. klases or so?
3. Tiem kuri tur mācās gribētos uzzināt piemērām cik iemācas (kādu apjomu, lietas tīri tā piemērām iemācas hiragana katakana paris kanji un ap 200 vardiem + gramatikas sākumu.)pirmā semestra laikā 10. klasē?
Tad laikam pagaidām viss ko gribas zināt. Jau iepriekš paldies.  smile.gif
*



Taax,
1. min. vid. atziime vispaar ir 6.5, atsevishkos priekshmetos 6, valodaas-7. ja kaadaa priekshmetaa zemaaka, jaliek iestaajeksaamens- radoshais domraksts. Cispaar visa skola ir balstiita uz radosho darbiibu.

2. Jaa, 10 klasee jap. val. tiek maaciits no pashiem pamatiem. tiek apguuta jau saakumskolaa, bet 10. klasee maaca no pamatiem.

3. Tagad, cik esmu skaitiijis, vaardu kraajums vareetu buut divtik, cik tu mineeji. Protams, ir iemaaciita kana, un arii diezgan daudz gramatikas (vispaar vairaak, kaa biju domaajis). Kanji pagaidaam veel taa iisti nemaaca, bet var iemaaciities pats, kaa es wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Faplo
post Dec 11 2005, 15:39
Post #38


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 136
Joined: 22-September 04
From: Jaunogre




Tā jauni jautājumi. Tad nu lūk :
1. Za4pedina teica ka notiek kautkādi pasākumi saistībā ar Japānu gribētos uzināt kādi tie ir nu piemērus. Piemērām ja skola radoša tad kautkādas haiku rakstīšanas un runāšanas.
2. Tā kuros priekšmetos tad jabūt 6? Pašaum jau it kā 5 nekur nedraud bet nu tā katram gadījumam ja tomēr sākšu domas virzīt tajā virzienā.
3. Kādās ir iespējas pēc 12. klases? Iespējas kādas? Piemērām es pabeidzu 12. klasi un tālāk kautkādas iespējas turpināt mācities or vel kautkas? Jo kautkā neloģiski sanāktu ja izmācos vidusskolā jap. val. un pēc tam piemērām atkal sāku no jauna mācīties LU jap. val.

Gaidu kad kāds atbildēs. Thanks jau iepriekš. smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yanka_ronin
post Dec 11 2005, 16:18
Post #39


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 345
Joined: 9-October 04
From: Liepāja




1. Katru gadu notiek Japaanas nedeelja un notiek visvisaadi pasaakumi. Kaadi tieshi, nezinu, jaaprasa Za4peedinjai. par haiku taapat neko nezinu, esmu te pirmo gadu. toties no skolas katru gadu izvirza labaakos skoleenus uz runas konkursu japaanas veestnieciibaa.
Toties te ir viena probleema, ka skolaa japaanjus pagaidaam izeed kjiinieshi, jo kaa nekaa pati skola atrodas pie kjiinas veestnieciibas un ar katru gadu japaanju paliek arvien mazaak, taa kaa vajag vairaak interesentus par Japaanu... sad.gif

2. 6 jaabuut visos priekshmetos, kuri nav valodas (latvieshu, anglju, krievu, franchu, vaacu, spaanju, nu, taas, ko maacies) wink.gif

3. Nu, ja izmaacaas vidusskolaa, maaciities LU vienkaarshi buus vieglaak, kaut arii no pasha saakuma. Veel var arii ''lekt aciis'' japaanju valodas skolotaajiem, lai tevi izvirza uz runas konkursu, varbuur arii veestnieciiba tevi ''ieraudziis''. tongue.gif tas taa... tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rika
post Jan 19 2006, 23:19
Post #40


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 6-November 05
From: I am un-locatable






To ka veikalā var dabūt zinu. Bet kurā?? Un kādas cenas?
*

[/quote]
Man ir,tachu nav nekaa jeedziiga!Nopirku par 7 ls,bet kur neatceros!


--------------------
даже добро делал всем на зло
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kichiro
post Jan 23 2006, 20:46
Post #41


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 2
Joined: 23-January 06




Kur ta var iegādāties vārdnīcu?

P.S nevaru piedabuut windows lai rāda man tos hieroglifus :/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
geriand
post Feb 5 2006, 12:16
Post #42


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 3
Joined: 12-October 05
From: Riga




Konichiwa ! tongue.gif dzirdeeju no draudzenes, ka kaut kur vareeja maaciities Riiga, bet cena bija aptuveni taada 110Ls 4meeneshi kurss... 56Ls 2 meeneshu kurss.... !
tapeec nezinu vai ir veerts..... pats dazhus vaardus maacos no Anime Multikiem biggrin.gif


Attached thumbnail(s)
Attached Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Šigeru
post Feb 6 2006, 18:30
Post #43


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 46
Joined: 2-February 06
From: Babīte, Retāk Cēsis, LV Lauki un meži




QUOTE(geriand @ Feb 5 2006, 11:16)
Konichiwa !  tongue.gif dzirdeeju no draudzenes, ka kaut kur vareeja maaciities Riiga, bet cena bija aptuveni taada 110Ls 4meeneshi kurss... 56Ls 2 meeneshu kurss.... !
tapeec nezinu vai ir veerts..... pats dazhus vaardus maacos no Anime Multikiem  biggrin.gif
*



Ja tev ir apņemšanās tad vari iegādāties pašmācības komplektu(20Ls) vai atrast kādu netā, es piem. atradu vienu no vācu val., bet ar to piespiešanos ir kā ir! jau 1,5 gadus sžu un vēl pat runāt nemāku, tongue.gif tākā man tik tie kursi der.

Hadžimemašite, doozo jorošiko.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Feb 6 2006, 18:44
Post #44


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




kaadreiz bija ideja taisiit kopa ar citiem otakieshiem japaanas valodas kursu. taa ir lieliska motivaacija maaciities - jo buutu jaaizpilda deadline. BET diemzheel peec paaris meeneshiem kad mani atstaaja tie kas ar mani kopaa sho lietu uzsaaka, es neiztureeju buut vieniigais developeris, kaa arii bija veel dazhi iemesli, un tad es paarstaaju tur ko likt. man ir piedaavaajums visiem tiem kas grib iemaaciities: turpinam manis iesaakto! paskataties liidzu kas ir gatavs, tad PM man un gan jau varbuut, cerams, darbs turpinaasies.

galvenaa lapa ir: http://en.wikibooks.org/wiki/Japanese , bet ar laiku mees ar dazhiem aarzemniekiem paarstraadaajaam struktuuru... sheit buus kursa apraksts: http://en.wikibooks.org/wiki/Japanese/Grammar_Lessons . kontents ir shiten: http://en.wikibooks.org/wiki/Japanese/Gram...ns/Introduction .

tieshaam buutu labi muusu sveeto lietu turpinaat, bet man nav nemazaakas veeleeshanas lai tas atkal tiktu nogruuzts uz mani vien... ja taa ir pljaapaashana vien un juus neesat gatavi kaut ko dariit, labaak nerakstiet man neko.


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Mar 5 2006, 16:20
Post #45


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




Mmmm... ja kaads taa tiiri nejaushi grib naakamajaa meenesii saakt maaciities japaanju valodu, te ienaaca info:
QUOTE
Japaanju valodas kursi notiks LKA Nordistikas centraa (pats centrs atrodas Sadovnjikova 37, bet kursi notiek parasti pashaa Akademijas eekaa-- Ludzas 24), Saaksies aptuveni no 10. 04. nedeeljas, bet ir jaapieteicas vairaak nekaa 6 cilveekiem. Citaadaak kursi nenotiks. Mees plaanojam arii vasaras intensiivos kursus.

Info par to ir sheit: http://www.nordistika.lv/?id=support/valodu_kursi/1 te nav iipashi mineeta japaanju valoda, bet noteikti tiek plaanota.

vairaak info man nav, kuru ieinteresees, luudzu uzziniet liidz kuram datumam var pieteikties un iemetiet luudzu forumaa.


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

12 Pages V < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 21:20