IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Zero no Tsukaima , interesants anime, Anime
Psycholog
post Jul 28 2006, 22:04
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 217
Joined: 30-January 06




IPB Image

When Saito wakes up, a cute girl is looking into his face. Looking around, he finds himself in a strange place surrounded by people looking like wizards. Then,he learns that he was summoned as a magic servant by the girl, Louise. While he is embarrassed, Louise kisses him, saying that it is a contract Soon, strange letters appears on his hand, and he is made a servant.

Info ņemts no AniDB

Nedaudz atgādina hariju poteru, bet tas ir tikai virspusēji. Domāju, cilvēkiem, kuri ir tikpat perversi kā es pats, noteikti vajadzētu patikt (arī tiem, kam patīk bargās kundzes). Neliela arī lolicona piedeva, bet tas ar ir tikai virspusēji wink.gif
Šī anime man jo īpaši patīk tāpēc, ka chariem ir ļoti labi (vismaz manuprāt) izstrādātas personības un viņi tiešam dara to, ko tu no viņiem sagaidi. (Nē, tas nenozīmē, ka anime ir ļoti paredzama, laigan patiesībā nevar zināt, jo esmu redzējis tikai 4 sērijas pagaidām)

This post has been edited by Psycholog: Jul 28 2006, 22:31


--------------------
Positive black.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jul 29 2006, 01:35
Post #2


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




mans viedoklis, ka abi galvenie characteri ir 90% peec raksturiem liidziigi Shakugan no Shana. gan zero luise, gan saito. neesu paarbaudiijis, bet seiyu-s imho ar tie pashi. ;>. arii nedaudz peec noskanjas, lai gan sizhets savaadaaks, shovs liekas liidziigs SnS, ja no taa atnjem nedaudz paarspiileeto dramatismu (kursh taa pat galvenokaart tika panaakts ar attieciigu muuziku fonaa). attieciigi, kam patika SnS, vareetu patikt arii ZnT.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sword
post Mar 24 2007, 16:40
Post #3


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 126
Joined: 18-November 05
From: Starp debesim un elli.




Zero no Tsukaima
Taka šitam nebija topika es izdomaju ka vajadzetu. Interesants anime iesaku paskatities un izteikt savas domas par šo anime. Te var novilkt Tracker
IPB Image

This post has been edited by Sword: Mar 24 2007, 16:41


--------------------
IPB Image
"Peace is a shadow of death, desperate to forget it's painful past." ©
Angels banished from heaven have no choice but to become demons
IPB Image
Be the Ultimate Ninja! Play Billy Vs. SNAKEMAN today!

IPB Image

http://www.erepublik.com/en/referrer/SwordZero
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Mar 25 2007, 17:03
Post #4


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Šitā anime man ļoti patika. Ļoti jautrs un izklaidējošs seriāls. Personības izstrādātas tiešām ļoti labi. Visu notiekošo ļoti patīkami un interesanti skatīties. Man patīk, kad fantasy pasaulē šaudās ar bazuku. biggrin.gif Gaidu ne mazāk interesantu 2. sezonu.

This post has been edited by Hikaru: Mar 25 2007, 17:04
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Apr 20 2007, 16:44
Post #5


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Piekriitu, abi galvenie chaari tieshaam man jau no pasha saakuma saistiijas uzreiz ar Shakugan no shana. Pilniigi jau pashai diivaini saaka likties, skjita, ka, naakamajaa briidi Luise pateiks gluzhi kaa Shana "Shut up, Shut up, Shut up!" laugh.gif
Kopumaa anime bija tiiri baudaama, tikai man beigas galiigi nepatika, erm, preciizi vairs neatceros, no kuras seerijas, bet tas bija tad, kad Luise aizceljoja uz Velsu ar to savu baardaino liigavaini. Taas seerijas man tieshaam likaas nu galiigi garaam. Peedeejaa seerija veel bija kaut cik cieshama.
Ceru, ka otraa sezona buus tikpat interesanta kaa pirmaa. smile.gif


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 18:21