IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

7 Pages V < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Kas ir milestiba ?
anishuara
post Feb 3 2006, 16:11
Post #31


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 614
Joined: 11-February 05
From: somewhere deep inside




Kas isti ir ta milestiba mums katram ko ta nozīme?

Uzskatu ka miilestiiba taas ir juutas ko viens cilveeks izjuut pret citucilveeku...

Kadas ir tas pazimes ko ka lai izprot vai vina bija tā īstā vai nē?

Paziimes, ir tad kad tu pilniibaa uzticies tam cilveekam kuru miili. Ka gatavs pat vinju atlaist tikai taapeec lai vinjam ir labaak (bet ko ir gruuti izdariit) Kaa var to izprast? Ja tu domaajot par to cilveeku tev ir jaukas un miiljas atminjas (peec tam kad juus izshkiraties.) tad taa bija miilestiiba, bet ja atceraas tikai kaisles momentus tad taa nav miilestiiba. Tas skar pat to, ja tu gribi paarmainiit cilveeku kuru miili tad taa nav miilestiiba, jo ja taa ir miilestiiba tad tu vinju miili taadu kaads vinsh ir (kaa maate beernu...)

Kāda tam visam jega?

gruuti pateikt, tas laikam ir taapeec, lai cilveeki sanjemtu pozitiivos "fluiidus" galu galaa lai iemaaciitos kaa to pareizi dariit.... Doomaaju ka miilestiiba ir doomaata lai daliitos priekaa un beedaas ar kaadu tev tuvu cilveeku (gandriiz kaa kaazu cerimonijas dialogs) lai tu neesi shajaa pasaulee viens, ka saka katram cilveekam ir sava otraa pusiite, un taapeec taa ir jaatrod, varbuut tas nav viegli. Un pat ja atrodi, tad taa ir gruuti sasniedzama, bet par to ir jaaciinaas lai sasniegtu iistubaudu un dveeseles mieru.

Domaaju ka esmu atbildeejusi uz tavu jautaajumu, varbuut pat vairaak nekaa vajag, bet taa nues vinju uztveru (miilestiibu) un ja kaadam nepatiik, tad luudzu nenosodiit mani, un piedot ja kautkas nav taa kaa vajag... unsure.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sword
post Feb 3 2006, 19:24
Post #32


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 126
Joined: 18-November 05
From: Starp debesim un elli.




Kautkas no tā ir, bet ne vis jo katrs to izjūt citādāk neka parjie. Tā tas ir!!!!!


--------------------
IPB Image
"Peace is a shadow of death, desperate to forget it's painful past." ©
Angels banished from heaven have no choice but to become demons
IPB Image
Be the Ultimate Ninja! Play Billy Vs. SNAKEMAN today!

IPB Image

http://www.erepublik.com/en/referrer/SwordZero
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post Feb 3 2006, 20:01
Post #33


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




nevareeshu iiasti pateikt, kaapeec cilveeki grib iemiileeties...laikam nespeej pabuut vientuliibaa, bet varu tev, sword, pateikt, kur rodas miilestiiba un iemiileeshanaas sajuutas...''mīlestības avots nemaz neesot sirds, tas drīzaak esot jāmeklē smadzenēs. sirdī mēs to tikai sajūtam. iemīlēšanās sajūta rodas galvā un nekur citur. mīlestība un iemīlēšanās ir vistīrākās smadzeņu ilūzijas, kas rodas necaurredzamā, savstarpēji komunicējošu nervu šūnu tīmeklī. smadzenēs top molekulu maisījums, kas izraisa iemīlēšanās sajūtas. smadzenes noraida signālus arī uz vēderu, tāpēc daudzi saka, ka jūt ''tauriņus''vēderā!!!''...ceru, ka atbildeeju!!


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sword
post Feb 4 2006, 01:24
Post #34


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 126
Joined: 18-November 05
From: Starp debesim un elli.




Varbut ari atbildeji tad jau manis.


--------------------
IPB Image
"Peace is a shadow of death, desperate to forget it's painful past." ©
Angels banished from heaven have no choice but to become demons
IPB Image
Be the Ultimate Ninja! Play Billy Vs. SNAKEMAN today!

IPB Image

http://www.erepublik.com/en/referrer/SwordZero
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
7thcrow
post Feb 4 2006, 02:21
Post #35


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 17
Joined: 4-February 06
From: Rīga yo!




laugh.gif Hi gurķi!!!! Es šeit nupat ierados, tapēc apskaujiet mani un sveiciet... ughhh nu nejau tik stipri.
Kā teica ļaunais Kārtmens no paralēlā spoguļ izplatījuma - "I love you guys."


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Feb 4 2006, 06:57
Post #36


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




njaa jauns biedrs ar speeciigu viedokli ir ieradies nju cerams ka spamosi kaartiigi rolleyes.gif

nez par sso teemu es iipassi neizsakos parasti vai ja arii esmu izteicies tad iisi un kodoliigi noteikti kautko

teikssu taa sexss ir svariigs visiem tajaa passaa laikaa miilestiiba pastaa un arii to grib visi jaa laikam viss


aa un tie ka ssso jautaajumu neuztver nopietni bet tomeer ssit reaksta ir kvalificeejami par censored var jau meigginaat just rrobezzu...

aa jaa varat ccekot kaarteejo paraksta piebildi pilniibaa par teemu....

This post has been edited by lastguru: Feb 4 2006, 12:51


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Feb 4 2006, 11:00
Post #37


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




QUOTE(ShinChan @ Feb 3 2006, 01:25)
QUOTE(Lija @ Feb 3 2006, 00:35)
Mazuliit tu negribi man kaut ko par sevi pastaatiit???
*


Tev, sirsninj, esmu gatavs atvērties kā zieds, kas rīta agrumā tvēris pirmos saules starus.

Piebilde edg tekstam: Puiši ir no Marsa, slimības no Venēras tongue.gif
*



šis topiks kļūst aizviens labāks ar katru postu happy.gif

taisnība ir ShinChana pirmajam apcerējumam par mīlestības subjektīvismu. Sekss ir sekss, ir momenti, kad bez seksa var mierīgi iztikt, bet bez mīlestības diemžēl nekādi. nemīlēts cilvēks pamazām pārvēršas īgnā, ļaunā, atriebīgā pilsonī.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Feb 4 2006, 14:10
Post #38


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Mīlestība, manuprāt, ir anatomiska parādība. kermenis atrodas pastāvīgā trauksmes stāvoklī, pastiprināti izdalās endorfīni, kas rada labsajūtu, endorfīni izdalās pārāk daudz tāpēc prāts tiek ietekmēts domāt tikai par patīkamo, t.i, trauksmes izraisītāju. Citas domas, kas nerada prieku tiek izkonkurētas no zemapziņas. Tāpēc visu laiku ir sajūta, ka nespēj nedomāt par viņu.
Vispār šī sajūta noteikti ir visai interesanta, nav gan gadījies sajust, bet tā var visu novērtēt zinātniski.
Vēl joprojām nevaru izdomāt, kādi faktori ietekmē traukmes sajūtas veidošanos, bet kaut kad es to noteikti uzzināšu.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
7thcrow
post Feb 4 2006, 14:32
Post #39


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 17
Joined: 4-February 06
From: Rīga yo!




QUOTE(kahi @ Feb 3 2006, 19:01)
nevareeshu iiasti pateikt, kaapeec cilveeki grib iemiileeties...laikam nespeej pabuut vientuliibaa, bet varu tev, sword, pateikt, kur rodas miilestiiba un iemiileeshanaas sajuutas...''mīlestības avots nemaz neesot sirds, tas drīzaak esot jāmeklē smadzenēs. sirdī mēs to tikai sajūtam. iemīlēšanās sajūta rodas galvā un nekur citur. mīlestība un iemīlēšanās ir vistīrākās smadzeņu ilūzijas, kas rodas necaurredzamā, savstarpēji komunicējošu nervu šūnu tīmeklī. smadzenēs top molekulu maisījums, kas izraisa iemīlēšanās sajūtas. smadzenes noraida signālus arī uz vēderu, tāpēc daudzi saka, ka jūt ''tauriņus''vēderā!!!''...ceru, ka atbildeeju!!
*



laugh.gif Hahm, paldies par laipno sagaidīšanu.
Savā ziņā tev piekrītu. Es arī skatijos to raidiju,u pa Discovery, kur mīlestība tika parādīta kā nekas vairāk par ķīmiju mūsū smadzeņ podos.
Kādreiz ticēju pasaku mīlestībai un dvēseles otrai pusītei, ...tagad esmu sapratis, ka tas viss ir viens liels bull.... ....ahm jā māviens. Mīlestība ir tas pats kas dievs - respektīvi ...kautkas, kas katram nozīmē pavisam ko citu, bet sabiedrībā tiek identificēts zem viena vārda( lai nejauktu līdzgaitnieku prātus). Jā, bet būtībā tā ir......... ilūzija, emocijas, jūtas, tas vis ir ilūzija( a la Matrix). Soooo... es te nēsmu nācis lai sprediķotu, bet mans skatu punkts ir vienkārš - visa pamatā ir mums dabas ieliktais izdzīvošanas/vairošanās instinkts, bet pārējais ir mūsū prātiņos.
P.S. What is love? Is it something inside our brai? ....Love... Oh its driveing us all insane. Ohouuu yehhhh..............
The boy with the X-ray eyes. Its not a surprise. Nothing realy maters to him.
P.P.S. Oh jā, gandrīz aizmirsu pašu svarīgāko. Galvenais lai mēs paši mīlētu sevi, un dzīvi sev apkārt, tad arī citi mīlēs mūs. Un tie nav tukši vārdi, ticiet man!!!


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post Feb 6 2006, 19:45
Post #40


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




a kurs teica, ka es kaut kaadu discovery skatos??? man taadu nemaz neraada... un ''kaut'' vajag raxtiit ar atstarpi...to es kaa lat. val. olimpiaazu veteraane tev, 7thcrow varu drosi apgalvot...bet par miilestiibu...man varbuut atnaaks veel kaada buutiska apskaidriiba.......... o.k. atnaaca - pa cik cilveeki ir seksuaali atiistiitas buutnes , tad ķermeņa tuviiba vinjiem ir nepieciešama, bet lai to dabuutu, vinji ir izdomaajuši tik banaalu lietu kaa miilestiiba... taa sak' eesmas pievilinaashanai!!! paldies, sword, par jeelo atbildi dry.gif


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
7thcrow
post Feb 7 2006, 01:38
Post #41


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 17
Joined: 4-February 06
From: Rīga yo!




QUOTE(kahi @ Feb 6 2006, 18:45)
a kurs teica, ka es kaut kaadu discovery skatos??? man taadu nemaz neraada... un ''kaut'' vajag raxtiit ar atstarpi...to es kaa lat. val. olimpiaazu veteraane tev, 7thcrow varu drosi apgalvot...bet par miilestiibu...man varbuut atnaaks veel kaada buutiska apskaidriiba.......... o.k. atnaaca - pa cik cilveeki ir seksuaali atiistiitas buutnes , tad ķermeņa tuviiba vinjiem ir nepieciešama, bet lai to dabuutu, vinji ir izdomaajuši tik banaalu lietu kaa miilestiiba... taa sak' eesmas pievilinaashanai!!! paldies, sword, par jeelo atbildi dry.gif
*



laugh.gif Well,... ja tu neskaties Discovery, tu nezini, ko palaid garām. Jā, un par tām lv. valodas olimpiādēm, tas ir forši un apsveicami. .....Starp citu, kur NERD'i vēl tusējās ārpus skolas (man tāda neveselīga ziņkāre).
Turpinot par mīlestību, es uz šo lietu skatos no 3 pusēm: no zinātniskās, no garīgās kultūras un no savas pieredzes. Varu teikt tikai vienu - es redzu ļoti daudz.... gan skaistu lietu, gan ne tik glītu. Tapēc visus draudzīgi aicinu atvēr savus prātiņus ... un neļaut negatīvai(infantīlai) pieredzei maitāt jums dienu.
Out. cool.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post Feb 8 2006, 18:15
Post #42


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




nu, izceelies, 7thcrow, izceelies?? besides, veel viena apskaidriiba...pačoleeju vienu filmu...lepnums&aizspriedumi, taadaa garaa...sapratu, ka miilestiibu biju pieradusi redzeet izpaužamies skuupstu ainaas...shame on you, kahi!! pardon, saprotu savu kluudu, žeel to, kuri domaa tikpat banaalas lietas!!!!!


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rebel
post Feb 9 2006, 00:19
Post #43


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 447
Joined: 7-February 05
From: artifical life




nu naak kaarteejais subjektiivais viedokliic.

miilestiiba - nu,manaa izpratnee tas buutu tad,kad gribaas izdariit visu,kas ir tavos speekos,lai tikai tam miilestiibas objektam [turpmaakajaa tekstaa - MO] buutu labi. un ir vienalga,kaa tas ietekmees pashu. kad var MO droshi izteikt savu viedokli, nebaidoties par to, cik ljoti tas vinjam vareetu nepatikt. protams,taa ir kjiimija. bet arii magjija savaa zinjaa. vispaar, pirms kaada laika, taa dziljaak padomajot par sho teemu,es nonaacu pie domas,ka starp diviem preteejaa dzimuma paarstaavjiem iista miilestiiba nevar pastaaveet, tas principaa tad ir vairoshanaas instinkts. arii starp diviem sievieshu dzimuma cilveekiem miilestiiba vareetu buut "iespeejamo mazulju aizsargaashanai" (piem. lauvenes dziivo baros). un peec ilgaam paardomaam sanaaca,ka iistaa miilestiiba var buut tikai starp diviem viirieshiem, jo vinji pashi nespeej vairoties (atshkjiriibaa no sievieshu dzimuma paarstaaves,kas var sapaaroties ar pirmo pretimnaaceeju un tas mazulis paliek vinjaa..). nez, tas taa..
kam vajadziigs ? - nevienam, patiesiibaa. ja neveelies vairoties - luudzu, kas tad no tevis to prasa. kaut gan - sheit atkal paraadaas jautaajums: ko uzskata par miilestiibu? jo ir taads teiciens,ka draudziiba ir miilestiiba bez spaarniem. visai logjiski, man shkjiet. taatad - ja tev ir daudz tuvu draugu, varbuut,ka tad tomeer tur ir arii kaada dalja miilestiiibas... protams, platoniska miilestiiba.
bet miilestiiba patieshaam noteikti neizpauzhas "skuupstu ainaas". tas var buut kaa papildinaajums,bet pamataa tachu ir kaut kaada piekjershanaas,ko uzskaidrot ir gruuti. pieradums,laikam,kaa jau kaads mineeja ieprieksh..

ai,labaak gribeetos palikt pie mazas meiteniites rozhainajaam iedomaam,ka miilestiiba ir taads dailjsh rozhu daarzs ar princi un princesi kimono. XD


--------------------
it's never too late to start wasting your life...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Feb 9 2006, 00:19
Post #44


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Mīlestība ir tāda sajūta, kas Tevi piepilda kā pilnu ar kaut ko neaptveramu. Tas ir reizē kaut kas ļoti ļoti mīļs un jauks, un reizē arī kas ļoti sāpīgs. Mīlestība un iemīlēšanās gan ir divas atšķirīgas lietas. Ja Tu esi cilvēkā iemīlējies, Tu, redzot viņu, trīci, Tev trīc balss uzsākot sarunu, tu jūti, ka tūlīt pārsprāgsi, kaut kas Tevī nemitīi mutuļo un sirds burtiski deg. Bet mīlestība ir kas cits. Mīlestība ir tāda, kā rozes pieskāriens vaigam- asa un maiga reizē. Skaista un skumja. Prieku un bēdas nesoša. Protams, katram tā ir savādāka. Man, par laimi, tā ir laimīga. rolleyes.gif
Un, ja mīlamais cilkvēks Tev atbild ar to pašu, tad tas, man liekas, ir tik jauki! laugh.gif Vien tā dēļ, lai dzirdētu, ka kāds Tevi nosirds mīl ,ir vērts dzīvot šajā pasaulē, lai arī cik smaga tā reizēm neliktos!


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seila
post Feb 9 2006, 10:03
Post #45


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 406
Joined: 6-March 05
From: Rīga




Mīlestība tā ir sajūta, kad esi gatavs cilvēka dēļ atdot visu- arī pašu cilvēku. Tas ir, kad tu jūti, ka cilvēks vairs nespēj būt ar tevi, tu viņu tik ļoti mīli, ka tu viņu vienkārši palaid vaļā un pēc tam vienalga centies būt blakus- palīdzēt visās dzīves nepatikšanās un, kad cilvēks saprot, ka tam otram ir nepieciešama palīdzība viņš ir gatavs uzklausīt un palīdzēt, pat labi apzinoties, ka no mīļotā cilvēka neko pretī nesaņems.
Mīlestība tas ir kaut kas dīvains un nesaprotams. Un bieži vien cilvēki šaubīgi uztver apsēstību vai vienkāršu pieķeršanos kā mīlestību. Tomēr es vienmēr esmu uzskatījusi un vēl ar vien pieturos pie uzskata, ka ja cilvēku mīli, tad- jā tad esi spējīgs vienkārši no sirds vēlēt viņam laimi redzot kopā ar citu...
Un tomēr tajā pašā laikā. mīlestība ir ļoti egoistiska un bieži vien mēdz pārtapt par vienkāršu apsēstību, kad šķiet, ka bez tā cilvēka nekad nespēsi dzīvot. Tādā gadījumā vienīgās zāles ir iemīlēties atkal.
Mīlestība mēdz būt dažāda. patiesībā mums pazīstamās mīlestības ko varam izdalīt ir: Mīlestība pret vecākiem, draugiem, dzimteni un mīļoto cilvēku. Tās ir pārsvarā četras mīlestības kuras pēc dabas ir pilnīgi dažādas, bet tajā pašā laikā vienādas, jo viņas visas ir mīlestība.
Jau lūkojoties uz šo sarakstiņu varam konstatēt, ka cilvēks saskaras ar mīlestību, jau tajā brīdī, kad piedzimst. Tikai pats to neapzinās.
*izskatās pēc Hipija pārdomām laugh.gif


--------------------
The ice cream mafia is taking over the world, so don't f*** with the ice cream man!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages V < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23 April 2024 - 15:42