IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Mācību stunda., Retings-R.
Arts
post Jun 4 2010, 15:10
Post #16


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality




IPB Image
Beidzot!
Var manīt dažas burtu kļūdas, varbūt kādas gramatikas, tas viss ir sīkums. Valoda ir burvīgi skaista kā iepriekšējās nodaļās, varonis palicis vēl nervozāks tipiņš, kurš raustīti cenšas stāstīt savus seksuālos piedzīvojumus. Vairāk vajag pastāstīt par viņa ikdienas dzīvi, paradumiem, jo viss stāsts ir par un ap varoņa iekšējo pasauli, emocijām, arī labi būtu, ja tie nebūtu sevišķi dīvaini (paradumi).
Mēs sastopam stila kļūdas.
QUOTE
Ik pa brīdim tie man uzskrēja, iesita ar saviem nolādētajiem portfeļiem, iecirta man nāsīs viņu miesas un riebīga parfīma smaku.

Ik pa brīdim tie man uzskrēja virsū, iesita ar saviem nolādētajiem portfeļiem. Manās nāsīs iecirtās viņu miesas un riebīga parfīma smaka.
Ir vēl teikumi, kurus vajag saskaldīt, bet tie piederas stāstīšanas stilam, drošvien.

Sasteigtā runa labi sader ar pusaudža leksiku, teh teenager angst.
Lamuvārdu trūkums stāstījumā ir plus, piešķir varonim inteliģentāku tēlu.

QUOTE
Tev patiešām liekas, ka man nav tiesību nogalināt tevi vai jebkuru ko tu mīli? Uzšķērst tavu sievu? Pārgriezt meitiņas rīkli?

IPB Image
Tas piedūra.

Varonis ir bezgala interesants, stāstījumam vajag vairāk ikdienišķāku saturu, par viņa iekšējām sajūtām ir daudz, gribās zināt, kā viņš izdzīvo praktiskajā pasaulē.




This post has been edited by Arts: Jun 4 2010, 15:35


--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V < 1 2
Reply to this topicStart new topic
3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 19:14