IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages V < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Antique Cafe
Shinya
post Mar 9 2006, 21:58
Post #31


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 151
Joined: 30-September 05
From: Dir en Grey-land




Ja godiigi es vnk iemaldiijos kaut kaadaa forumaa kur bij noposteeta AnCafe bilde un apakshaa komentaars "these boys are very young about 16-17" ja nekljuudos kas tml. man vnk liekas ka tas bij AnCafe komentaars, nesitiet mani ,ja es ko sajaucu laugh.gif ...
I par Albumiem..neesmu informeeta,ja godiigi... cool.gif


--------------------
IPB Image
~~~Taion~~~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
-kumori-
post Mar 10 2006, 13:06
Post #32


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 322
Joined: 5-February 05
From: 【 My Own Paranoia 】




Discography:
[2003.06.17] OOPU.NGU ----> 1. OOPU.NGU

[2003.07.02] UZUMAKI senshokutai ----> 1. UZUMAKI senshokutai 2. HATSUKOI

[2004.03.24] KYANDEE HORIKKU [Candy Holic] ----> 1. KYANDEE HORIKKU 2. Mousou aikouku 3. 3P

[2004.04.06] Kirikiri ----> 1. Kirikiri

[2004.06.06] Square root of 69 ----> 1. Odoru MERUHEN tokei 2. PEARINGU

[2004.09.16] Touhikairo ----> 1. Touhikairo

[2004.11.24] Cosmos ----> 1. Ese Uranai 2. Touhikairo 3. Duck No Magical Adventure [DAKKU no Majiraku Adobenchaa]

[2004.12.02] Ame No Hankagai ----> 1. Ame No Hankagai

[2005.02.23] Amedama ROCK ----> 1. KYANDEE HORIKKU 2. Mousou aikouka 3. 3P 4. HATSUKOI 5. Odoru MERUHEN tokei 6. PEARINGU 7. Takaido

[2005.03.30] KARAKURI hitei ----> 1. Wagamama Koushinkyoku 2. Momo iro PYUA moto dekiai ZAKURA

[2005.04.06] Aurora ----> 1. Aurora

[2005.07.20] TEKESUTA Kousen ~Kurayami Wo Terasu Hikari Wa, Houseki No You Ni~ ----> 1. TEKESUTA Kousen

[2005.08.24] Escapism ~ Amai Milk Wo Sutta Kohitsuji Chan~ ----> 1. Escapism [Esukapizumu]

[2005.09.21] Merrymaking ~ Dekoboko Na Mainichi To, Aikawarazu Na Bokura~ ----> 1. Merrymaking [Merimeikingu]

[2005.11.09] Shikisai Moment ----> 1. O-Pungu 2. Merrymaking 3. Escapism 4. Ippatsu Gyakuten Renai Game 5. Golden Wing 6. Rinne No Tsumi 7. Omocha 8. TEKESUTA Kousen 9. Nyappy In The World 10. 1/2 11. Wagamama Koushinkyoku 12. I Go To School By Bus

[2006.03.01] 10's Collection March ----> 1. Maple Gunman 2. Koukai 3. Funky Fresh Days


Unsorted Singles:
1. Hisoukyou
2. Hana Zo Mukashi No Kaoru Ni Nioikeru
3. Life Is...
4. Kodokusa Yue No Mujoukan
5. Uranaishi
6. Uzumaki Senshokutai




P.S. Teruki ir dzimis 1981. gada, tatad tai bildei jabut loti vecai, ja jau komentars bija "16-17 gadus veci puishi". biggrin.gif


--------------------
IPB Image
。・:*:・゚★ homeless maniac || IPB Image || MySpace || Gaia || Fotolog || Life couldn't get better! ☆彡.。・:*:・
[ ♥ my.icon.owned.by.steph.and.blinkie.by.cheryl: SJ*FH ♥ ]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinya
post Mar 10 2006, 15:21
Post #33


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 151
Joined: 30-September 05
From: Dir en Grey-land




Nu jaa kaa jau es teicu, es protams varu kljuudiities, taatad taa bilde bij tieshaam veca, vai ar tas bij par citu grupu, vai ar es kaa parasti kljuudiijos... laugh.gif sorry tongue.gif


--------------------
IPB Image
~~~Taion~~~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
-kumori-
post Mar 10 2006, 15:46
Post #34


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 322
Joined: 5-February 05
From: 【 My Own Paranoia 】




Tev nav par ko atvainoties. XD Tapat nav daudz, kas zin cik viniem visiem gadu, varbut ari vini kludijas, tapec vaina nav tevi... happy.gif


--------------------
IPB Image
。・:*:・゚★ homeless maniac || IPB Image || MySpace || Gaia || Fotolog || Life couldn't get better! ☆彡.。・:*:・
[ ♥ my.icon.owned.by.steph.and.blinkie.by.cheryl: SJ*FH ♥ ]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinya
post Mar 12 2006, 11:07
Post #35


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 151
Joined: 30-September 05
From: Dir en Grey-land




Jaa, es atceros, kaa es mekleeju kad tiem dzekiem ir dzimshanas dienas, man liekas es pus vakaru pie pc noseedeeju mekleejot vien laugh.gif


--------------------
IPB Image
~~~Taion~~~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shaisuke
post Mar 12 2006, 21:09
Post #36


shinigami
******

Group: NERV
Posts: 685
Joined: 3-January 05
From: LV




QUOTE(Shinya @ Mar 12 2006, 10:07)
Jaa, es atceros, kaa es mekleeju kad tiem dzekiem ir dzimshanas dienas, man liekas es pus vakaru pie pc noseedeeju mekleejot vien  laugh.gif
*



Gribeeji apsveikt?? biggrin.gif

~BN~


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinya
post Mar 12 2006, 23:06
Post #37


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 151
Joined: 30-September 05
From: Dir en Grey-land




Uhu man pie sienas ir kalendaars kur atziimeetas visas manu miiljaako grupu daliibnieku dzimenes tongue.gif Tad var iet tajaa dienaa un teikt "Happy ~insert j-rocker~ `s birthday!" laugh.gif


--------------------
IPB Image
~~~Taion~~~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
-kumori-
post Mar 13 2006, 08:47
Post #38


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 322
Joined: 5-February 05
From: 【 My Own Paranoia 】




QUOTE(Shinya @ Mar 12 2006, 23:06)
Uhu man pie sienas ir kalendaars kur atziimeetas visas manu miiljaako grupu daliibnieku dzimenes  tongue.gif  Tad var iet tajaa dienaa un teikt "Happy ~insert j-rocker~ `s birthday!"  laugh.gif
*



*lol!* Un tad sava ~insert j-rocker~ `s dzimene tu noliec mazu pielugshanas vietu vinam ar dzimshanas dienas kucinju vai ka? Vai ari telepatiski suti apsveikumus... Vai ari esi gudraka par tiem parastajiem faniem un TIESHAM aizuti viniem apsveikumu. XD
Bet, pati par sevi, ta ideja NAV slikta atzimet savu j-rock hero dzimenes. Malacis Shinya, par to vispirms ir jaiedomajas. happy.gif


--------------------
IPB Image
。・:*:・゚★ homeless maniac || IPB Image || MySpace || Gaia || Fotolog || Life couldn't get better! ☆彡.。・:*:・
[ ♥ my.icon.owned.by.steph.and.blinkie.by.cheryl: SJ*FH ♥ ]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shaisuke
post Mar 13 2006, 20:31
Post #39


shinigami
******

Group: NERV
Posts: 685
Joined: 3-January 05
From: LV




QUOTE(Shinya @ Mar 12 2006, 22:06)
Uhu man pie sienas ir kalendaars kur atziimeetas visas manu miiljaako grupu daliibnieku dzimenes  tongue.gif  Tad var iet tajaa dienaa un teikt "Happy ~insert j-rocker~ `s birthday!"  laugh.gif
*



Freaky fangirlism.... es taa daru tikai ar Gackt XD

~BN~


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinya
post Mar 13 2006, 23:51
Post #40


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 151
Joined: 30-September 05
From: Dir en Grey-land




NEEEEEE nu nav TIK traki...es tik aizeju uz skolu un saku Kaoru - chan to tekstu + msn messengeraa ielieku apsveikumu tongue.gif
But it`s fuuuuuuuuun... laugh.gif


--------------------
IPB Image
~~~Taion~~~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sairasu-kun
post Mar 14 2006, 00:23
Post #41


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 16
Joined: 13-March 06
From: Estonia




he he, forsa grupa, tiesam forsa, nu ja zinu ka vini izskatas bisku pec ge..., bet nu no saakuma domaaju ka vini sita reklameejas un klust populaari pec sejam, bet nu kad paklausiijos, pat iepatikaas =DDD, par briinumu tiesam iepatikas, ne nu protams nav tik labi ka Gackt, bet klausiities var =)))
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinya
post Mar 14 2006, 19:01
Post #42


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 151
Joined: 30-September 05
From: Dir en Grey-land




Runaajot j-rock teemaa un ge... nu netrenneetai acij visi j-rokeri parasti skjiet vai nu sievietes, ge... vai dievs vien zin kas trakaaks... laugh.gif
I vizuaalais izskats jau ir viens no galvenajiem j-rock skatuves "aksesuaariem" tongue.gif


--------------------
IPB Image
~~~Taion~~~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
-kumori-
post Mar 14 2006, 22:33
Post #43


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 322
Joined: 5-February 05
From: 【 My Own Paranoia 】




QUOTE(Shinya @ Mar 14 2006, 19:01)
Runaajot j-rock teemaa un ge... nu netrenneetai acij visi j-rokeri parasti skjiet vai nu sievietes, ge... vai dievs vien zin kas trakaaks...  laugh.gif
I vizuaalais izskats jau ir viens no galvenajiem j-rock skatuves "aksesuaariem"  tongue.gif
*



Man pat liekas, ka tas ari vinus atshkir no parastajiem "amerikanismiem" [ka es to saucu], kur visiem jaatbilst standartiem un jabut vai nu Bad Boy vai ari kaut kads Softy X_X ...
J-rockeru izskats ir tas, kas man vinos piesaista, jo vini atshkiras no standarta. Un pat trenetai acij izskatas itka tie smukie dzeki butu meitenes, bet mes visi labi zinam, ka j-rock sievietes ta negerbjas un NEDZIED viriesha balsi. XD

Ka man vienu reizi saraxtoties ar draugu sanaca,es pateicu, ka es gaidu savu sapnu princi, j-rockeri, ja tadu nedabushu, tad palikshu par lesbi... Vins teica, ka man lesbes tels nepiestavetu, uz ko es atbildeju. "ja tu redzetu, kadu sapnu princi es gaidu, tad tu savas domas mainitu." Pec tas zinas vins likas miera, jo vinam linku iedevu uz An Cafe saitu *lol*


--------------------
IPB Image
。・:*:・゚★ homeless maniac || IPB Image || MySpace || Gaia || Fotolog || Life couldn't get better! ☆彡.。・:*:・
[ ♥ my.icon.owned.by.steph.and.blinkie.by.cheryl: SJ*FH ♥ ]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinya
post Mar 16 2006, 20:53
Post #44


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 151
Joined: 30-September 05
From: Dir en Grey-land




QUOTE(MIMI @ Mar 14 2006, 21:33)
bet mes visi labi zinam, ka j-rock sievietes ta negerbjas un NEDZIED viriesha balsi. XD
*



laugh.gif Agree...
Kaa man patiik fangirlism, tas var buut soooo fun dazkaart laugh.gif , ja vien to dara ar zinaamu meeru ( ko gan es veel neesmu uzodusi, oh well cool.gif laugh.gif )


--------------------
IPB Image
~~~Taion~~~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
-kumori-
post Mar 16 2006, 22:10
Post #45


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 322
Joined: 5-February 05
From: 【 My Own Paranoia 】




QUOTE(Shinya @ Mar 16 2006, 20:53)
Kaa man patiik fangirlism, tas var buut soooo fun dazkaart  laugh.gif  , ja vien to dara ar zinaamu meeru ( ko gan es veel neesmu uzodusi, oh well  cool.gif   laugh.gif  )
*



Man tas vairs nav fangirlisms, bet gan apsestiba... XD
Es esmu pargajusi uz nakamo fazi un tagad esmu jau officiali pasludinata par vajpratigu/kjertu u.t.t. Mana kaisle pret j-rock aizgajusi tada stadija, ka es uztaisiju projektu skola/muzika par j-rock [bija uzdots raxtit par savu milako grupu]. Es nevareju izlemt par ko es un izdomaju, ka raxtishu par visiem... so... 5lpp projekta vieta man tagad ir 15lpp un + vel Power Point prezentacija, kura radishu bildes, klipus, speleshu muziku. Luk tas ir fangirlisms. *lol*
P.S. To visu esmu izdarijusi pa 3 dienam... [tulkoshana, sagatavoshana, sakartoshana]
Puse no manam sienam sastav no izprintetam Miyavi & Co bilditem, kuras man milakas [*ghm* "milakas", kadas 40...], visu dienu to vien daru, ka klausos j-music.
Vai nav tada iestade, kur tadus ka es arste no savas atkaribas? laugh.gif laugh.gif


--------------------
IPB Image
。・:*:・゚★ homeless maniac || IPB Image || MySpace || Gaia || Fotolog || Life couldn't get better! ☆彡.。・:*:・
[ ♥ my.icon.owned.by.steph.and.blinkie.by.cheryl: SJ*FH ♥ ]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Pages V < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20 April 2024 - 06:16