IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

4 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Šeit kaadreiz bija..., Šeit kaadreiz bija...
Shumins
post Oct 27 2005, 22:58
Post #1


Unregistered









te bija kaut kāda tēma ko ļaunais Shumins izdzēsa sleep.gif

This post has been edited by jurc: Nov 28 2006, 14:43
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Oct 27 2005, 23:16
Post #2


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




vispar man ir viens jautaajums(suudziiba?) Man piesprieda warn pa to ka liku quote bildi. Nesaprotu vai vel kautkur esmu saspamojusi, bet te art sadalaa un vel, daudzi liek atkaartotaas bildes. nu nesuudzeejos pa to, bet bezjeedziigs warn jau galiigi neiet.( beztam admins jau zin iemeslu)


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Oct 27 2005, 23:25
Post #3


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Ayumi @ Oct 27 2005, 22:16)
vispar man ir viens jautaajums(suudziiba?) Man piesprieda warn pa to ka liku quote bildi. Nesaprotu vai vel kautkur esmu saspamojusi, bet te art sadalaa un vel, daudzi liek atkaartotaas bildes. nu nesuudzeejos pa to, bet bezjeedziigs warn jau galiigi neiet.( beztam admins jau zin iemeslu)
*


Visiem tiem, kas liek atkaartotas bildes (iznjemot gadiijumus, ja tas tiek dariits ar dzilju domu, piemeeram, blakus nolikt, saliidzinaat 2 bildes), visiem vinjiem vajag likt warn. Tiem, kas citaatos bildes lika pirms warn sisteemas paraadiishanaas, nekas par to nav. Cietiis tagad visi, kas liek bildes tagad. Tagad. Tagad.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Oct 28 2005, 01:04
Post #4


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Es dabūju vienu reti debīlu warnu par to, ka ieliku signaturi lielāku nekā vajag. Vēl tagad nevaru tam tikt pāri. Pirmais bija pelnīts. Otrs arī laikam pelnīts(es vienkārši neatceros par ko tas bija). Bet šitais ir reti debīli. Es pieņemu, ka tas bija pelnīts, bet kapēc?


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dzonis
post Oct 28 2005, 01:15
Post #5


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 585
Joined: 19-February 04




Tigra2, kaa buutu, ja saaktu ar to, ka pateiktu warn doshanas iemeslus (piem. 3aa, kas Tev liekas iipashi debiils, bet bez konkreeta paskaidrojuma), lai adminiem butu iespeeja paskaidrot iemelslu, ja tas netika izdatiits ieksh PM. Tas laikam vareetu atiekties uz paarejiem ar, kas raxtiis (pastaav iespeeja, ka gan jau kaads uzradisies) sashutuma pilnu postu par nesapotamu briidinaashanu un procenta ieshtjiepshanu.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
AKIRA
post Oct 28 2005, 01:48
Post #6


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 73
Joined: 16-October 05




eu!!! es arii gribu to warn!!! smile.gif es ieliku bildi to kas bija ielikta jau by cic members taja pasha topikaa bet warn man newiens nau ielicis!!! ko tie warn kauko ljaunu visp dara!? vai ari vinji vienkaarshi iedragaa nabaga cilveeku sirdsapzinju!?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gutts
post Oct 28 2005, 02:00
Post #7


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 122
Joined: 22-October 05
From: fantaziju pasaule




Tie varn tevi padara par bad boy/girl ka jau chibi kautkur lidzigi izteicas.
Un ja savac armiju warn tad klusti par evil genius un tevi nobano parasti
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Oct 28 2005, 09:28
Post #8


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Nevis vieglāk bet gan efektīvāk. Elementāra loģika - warns iedabojas, jo "sit" pa postu skaitu, kas vienam otram ir svarīgi smile.gif
PM reti kad izsauc vēlamo efektu.
Un palasot, to ko tu raksti dažos topikos, nevaru nepiekrist adminiem - tu spamo.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Oct 28 2005, 10:17
Post #9


Unregistered









tas ka spamo visi un visur tas jau ir fakts. vai ir kads kurs var aglvot ka nav nekur nekad neko lieku nav ierakstijis. saubos. pec dzilakas domas kur vispar ir problema? tavus warn % neviens neredz es varu teikt ka man ir 100% un kas no ta? pilnigi un galigi nekas. nu reiz pienaks likteniga x-stunda un tevi izbanos vai tava dzive apstasies? ne!! vai tu varesi tikt atpakal tikai caur citu nick? protams!! un ja nemaldos modi nemaz tik vienkarsi nevar kadu nobanot nepakonsultejoties ar MEGA-GIGA-ADMINISTRATORU. tad kapec atkal jacel panika un lieka ažiotāža?
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Oct 28 2005, 10:56
Post #10


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Pff, es arii savus 10% dabuuju un nosmeejos par iemeslu. Man iemeta par to , ka uz shumina postu atbildeeju ar emoti. Saka jau, ka viena bilde ir tuukstosh vaardu veerta, bet nu biggrin.gif ...

( Spama pereeklis )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
X_Kamui
post Oct 28 2005, 10:58
Post #11


CLAMP Fan
********

Group: Chuunin
Posts: 1352
Joined: 17-November 04
From: Дома...




Mde jums jau visiem warni, bet man nava.... rolleyes.gif

laugh.gif laugh.gif "spamotaaji" laugh.gif laugh.gif

EDIT by Yume: BTW, šis var būt uzskatīts par spamu. tongue.gif Uzmanīgāk, atnāks dusmīgie admini un ieliks.


--------------------
IPB Image
"Peace is but a Shadow of Death desperate to forget it`s Painful Past..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Oct 28 2005, 11:00
Post #12


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Par procentu likšanu.
Teiksim tā, es biju pret šādu sistēmu, ja ir pretenzijas pret useri, parasti var izteikties pa tiešo, un vai nu sapratīs, vai nu banu dabūs.

Šitas..nezinu, neizskatās zolīdi. Jo rodās useri kas kolekcionē procentus, ar mērķi, kas dabūs viarāk,īsākā laika posmā. Zinu, that is fun, pati tā darījos. Un tieši šī iemesla dēļ centīšos izsekot, lai ilgākaispēc mēneša, procenti tiktu noņemti, ja protams nav par ko pielikt.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Oct 28 2005, 11:00
Post #13


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




naaks laiks, naaks warns, nemaz neuztraucies tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Oct 28 2005, 11:04
Post #14


Unregistered









QUOTE(Shumins @ Oct 28 2005, 10:48)
[Man jau vienalga...man pasham tikai 10% par uzbraucienu +Chibi+...Tachu tas ir kas cits, kaa ja "WARN" dod pa siikumiem...
Vienkaarshi nepatiikami, ka visi taa dara, bet Admins aiz slikti guleetas nakts, tieshi vienam, kas iekritis aciis par siikumu iedod WARN...Par to iet runa  mad.gif
*



tad par ko tu uztraucies? vai tavuprati modi tagat atsauks savus noteikumus tikai tapec ka gads ir neapmierinats? un ja tu pats butu mods gribi teikt nevienam neliktu warn? nu varbut ari neliktu bet uzliktu kads cits. vini no saviem noteikumiem neatkapsies un punkts. ar modiem diskutet ir tas pats kas runat ar sienu, reakcijas nekads. vini paliek pie sava mes tiesi tapat. lidzarto katrs ir sava puese ar saviem uzskatiem
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Oct 28 2005, 12:30
Post #15


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




QUOTE(Sigfa @ Oct 28 2005, 12:00)
naaks laiks, naaks warns, nemaz neuztraucies tongue.gif
*


nju kam tad naw bijis warn...visi mees neesam engeliishi. biggrin.gif I guess, that i'm bad girl. laugh.gif nedaudz atceroties tigras post par to lielo sigu. kad es izmeeiginaajumam ieliku lielu sig, man noneema to sigu un uzlika uzraxtinu-''ļaunie moderātori man atņēma lielo sigu...'' vai kautkaa taa. nju labi ka warn nepiesprieda.(ak sie jautie moderaatori..) tacu vispaar pm vispirms vaig aizsuutit.(tas tiem launajiem moderaatoriem smile.gif) tas ja gribam sev, forumaa, draudziigu atmosferu. wink.gif


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20 April 2024 - 02:43