IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

11 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> aivvv stila lappusiite, naac un jautaa
aivvv
post Apr 11 2006, 21:21
Post #1


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




esmu izdomaajis ka es vareetu paniekoties un katru nedeellu iepostot savu skatiijumu par stila tendenceem ko noveeroju sev visapkaart


taa kaa ssii ir pirmaa reize tad buussu diezgan visaptveross un vispaariigs turpmaak dariissu to cciitiigaak


kaa visi ir pamaniijussi tad ir atnaacis pavasaris un llaudis to elpo jau ar pilnu kruuti kaa jau gadalaiku mainnai pieklaajoties ssobriid daudzi paardziivo pavasara depresiju un lai cik diivaini tas neliktos tas ir stiliigi ir stiliigi gan to paardziivot gan nepaardziivot pareizaak stiliigi ir runaat par to juss varat izcelties gan staastot cik lloti to paardziivojat un guut sapratni un draudziigu plecu gan arii uzsverot to ka juus nu tas galiigi neskar un teelot ""veeso"" varat arii par to pannirgaaties juusu draugiem tas sskkitiis interesanti vai varat vienkaarssi paarunaat to cik kuram iet gruuti ssajaa periodaa taa ir visnotall piennemama teema izejot teiksim uzpiipeet vai braucot sabiedriskajaa transportaa....

ssobriid jau diezgan vispaareeja un stabiila tendence latvijaa ir izcelt visu latgalisko ssobriid ir stiliigi klausiities muuziku latgallu valodaa iespraust savos izteicienos pa kaadam vaardam latgaliski (vai vismaz juusupraat latgaliski ) ssobriid skatiities filmu parodijas latgallu valodaa ir daudz krutaak nekaa goblina versijas krieviski
varat noteiktiuzsveerti staastiit par saviem piedziivojumiem latgallu pusee vai ja jums taadu nav tad par savu draugu piedziivojumiem (...ziniet mana draudzene bija aizbraukusi uz latgali nu uz taadu riktiigi mazu miestinnu un zinniet kas tur ar vinnu notika......) un ja juus gadijumaa speeleejat contra strike tad noteikti nokaunieties ja jums veel nav latgallu versijas un juus nevarat metot granaatu dzirdeet ""ugons courumaa"" ierastaa fire in the hole vietaa un ""porodiit viseem kur voozzi ziimo""

apggeerbaa noteikti ietveriet gaissi zilo vai citus siltos zilaas kraasas tornnus jo gaissi zilaa kraasa ir ssii pavasara kraasa protams neaizmirstot ietvert arii paareejaas kraasinnas jo ir taccu pavasaris un vajag paliidzeet tam ieguut kraasu dazzaadiibu jo ielas veel kaadu briidi buus pietiekami peleekas lai buutu prieks redzeet spilgtas kraasas cilveeku apggeerbos ja to nav nekur citur

nju tad taa iesaku visiem gan dzzekiem gan meiteneem saakt valkaat latvijas hokeja izlases atribuutiku jo tas mirklis tuvojaas kad visas hokeja pasaules acis buus paveerstas pret latviju un jau tagad ir daudz tuuristu un mees nedriikstam nenomaakt visas vinnu kraasas ar savu sarkanbalt sarkano

loti buutiska teema ir sekss un attieciibas jo ir pavasaris un tas ir visu praatos ja buusiet apgadaajies vai apgaadaajusies ar jaunu draugu vai draudzeni tas tikai cels juusu prestizzu juusu draugu aciis arii patiikami pavadiitas piektdienas nakts atstaasti visiem sskkitiis interesanti un iedvesmojossi

ssodien domaaju ko gan vareetu uzvilkt galvaa un konstateeju ka ziemas cepureem jau par karstu bet jakas joprojaam veel valkaajam un secinaaju ka kepons ir tiessi laikaa vislabaak bez uzrakstiem firmas ziimeem vai uzssuveem vienkaarssi dreebes keponu vienaa kraasaa vislabaak gaissi zilaa vai melnaa lloti praktiski un labi izskatiisies meiteneem pie viena iesaku sannemt matus zirgastee un to passu arii dzzekiem galvenais dzzeki nevelciet keponus ja jums ir valleeji mati....

ja esat atbraukussi no aarzemeem noteikti nestaastiet ka te viss ir peleeks un apniciigs mums ir saacies pavasaris un mums ir pajaat ko domaajat juus


tas ssai pirmai reizei viss
izsakiet savas domas vai veelaties arii turpmaak izlasiit kas aivvv sakaams par aktuaalo stilaa
tad nju tiekamies peec nedeellas moni lobie drougi (ja vien nebuussu pilniibaa izsvilpts )



ssadi tas viss saakaas kurbijkurnee un izskataas ka iet tiiri labi redzees kaa ies sseit otaku smile.gif


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 11 2006, 21:47
Post #2


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Man drausmiigi gribas aizveert sho topiku... Bet no otras puses vinjsh ir paaraak reeciigs. Vispaar, es uzskatu, ka tev vajadzeetu izdot ilustreeto zhurnaalu "aivvv". Tas vareetu speeciigi konkureet ar pashreiz populaarajiem tiinju zhurnaaliem. Jau tagad piesakos par pirceeju.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pakkun
post Apr 11 2006, 21:55
Post #3


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 824
Joined: 20-February 06
From: λ=56.923** φ=24.039**




nu tu dod, aivvv biggrin.gif ... es ljoti ceru, ka tu to nebiji domaajis nopietni, bet gan kaa varen labu parodiju laugh.gif
labi, pagaidiisim paareeji spriedumus tongue.gif (tev tieshaam arii prasa padomus? blink.gif )


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Apr 11 2006, 22:17
Post #4


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Es esmu par šo stila lappusīti, tā kā mans vārds - likums - turpini.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Apr 12 2006, 00:21
Post #5


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




nju ziniet doma ir taada ja jums ir kaadi jautaajumi kaa uzlabot savu stilu vai arii kas ssobriid ir stiliigs teemaas kuraas neesmu ietveeris vienkaarssi jautaajiet un es atbildeessu wink.gif

un jaa man prasa padomus ssobriid tiessi centiissos paliidzeet kaadai meitenei izveeleeties ko vinnai vilkt uz izlaidumu vieniigi gaidu vinnas fotograafiju lai vareetu labaak paliidzeet jo izlaiduma teerps taccu ir lloti svariigs un es principaa plaanoju dot tikai vispaariigas idejas jo tas tomeer pamataa ir jaaizveelas katram passam....

This post has been edited by aivvv: Apr 12 2006, 00:23


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lija
post Apr 12 2006, 16:40
Post #6


(yaoi) rota 69
******

Group: Chuunin
Posts: 761
Joined: 22-March 04
From: look behind you... maybe i`m there?




kaut ko tik reeciigu sen nebiju lasiijusi... gandriiz no kreesla nokritu smejoties.. *slauka prieka asaras*
lapi pieraxta blocinjaa:
1) nopirkt hokejista atribuutiku (nez nez vai ar hokejista apakshbiksem un ripu sominjaa pietiks ???)
2)iegaadaaties jaunu draudzinju vai draudzeniiti - veelams latgalieshu izcelsmes (nez vai kaut kur taadus shtampus liek?? nekas uztaisiisim pashi un shtamposim)
3)visus savus sarkanos tonjus nomainiit pret vienu paladzinju - gaishi zilaa kraasaa - veelams siltaa tonii...varbuut nebuus iipashi silti - za to varees chuchinaat kur pagadaas (arii pluss)
laugh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Apr 12 2006, 17:56
Post #7


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




kukukukukukukuku... kukukukuku....*smejas*

Aaa un vai tu pats to visu ievēro?
aka ģērbies kā hokejists staigā pa Vecrīgu(tur daudz tūristu) un laiku pa laikam iebļaujies ''letiņu hokejisti porodiit viseem kur voozzi ziimo!!!!"


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post Apr 12 2006, 18:41
Post #8


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




ziniet, mani arī māc šubas, vaikaut ko tādu vajag... pēc mana skatījuma, ir pietiekami daudz žurnālu, sākot no mans mazais un beidzot ar cosmopolitan, kuros ir gana daudz informācijas par aktuālo sabiedrībā!

domāju, ka tev nevajadzētu ietekmēties no šāda tipa žurnāliem, interneta lpp. bez tabu stila vai kā cita, bet ar brīvu sirdi izpaust savu skatījumu un izmēģināto (piem. pastaigāt aprkārt pūķa kostīmā un stāstīt mums, vai citiem tas likās stilīgi!)

kas attiecas uz latvju patriotu tematiku, esmu nolēmusi dazas nedēļas pastaigāt ar sarkanbaltsarkano šalli, kas, pēc tava raxta ir ne vien stilīgi, bet arī ļoti liels atvieglojums manām ne tik stiprajām mandelēm!


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 12 2006, 21:21
Post #9


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(aivvv @ Apr 11 2006, 23:21)
ssobriid tiessi centiissos paliidzeet kaadai meitenei izveeleeties ko vinnai vilkt uz izlaidumu vieniigi gaidu vinnas fotograafiju lai vareetu labaak paliidzeet
*


Ak tad atklaaji gan savus sleeptos nodomus! Suutiet, meitenes aivvv savas fotograafijas, lai vinjsh var jums "paliidzeet" tongue.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Naktspukjiite
post Apr 12 2006, 21:25
Post #10


ecchi nāve
****

Group: Chuunin
Posts: 242
Joined: 1-January 05




Dārgais Aivv,
ko man ģērbt uz Postapoku ievērojot visus noteikumus un reizē, lai tas ir arī stilīgi?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Apr 13 2006, 08:17
Post #11


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




nju piedaliites briivdabas lomuspeelees noteikti ir stiliigi taccu ne ssobriid jo veel ir pavasaris un tas noteikti lielaakajai sabiedriibas dallai nav aktuaali ja tu staasti ka jaa ziniet tusr kautkad juulijaa kautkas notiks labaak pieveersies vairaak passreizeejiem dziives notikumiem un apgaadaajies teiksim ar jaunu draugu.... wink.gif
kaa ariii apggeerbs kas tajaas tiek vilkts nav nekaadaa saistiibaa ar stilu bet gan ar attieciigaas speeles noteikumiem kaa jau pati piemineeji taadejaadi nevareessu tev paliidzeet

pretjautaajums kahi vai puukka kostiims tev sskkiet pietiekami eerts es nezinu man kautkaa tas sskkiet paaraak kaarsts traucee kustiibaam un lloti gruuti piemekleet aksesuaarus tad jau labaak iesaku ggeerbties kaa elfam vai ruukkiitim piraatam vai pukku fejai ja ssaadas lietas tevi saista
uzmaniibu gan tu piesaistiitu taccu vispaareejaa sabiedriiba nospriestu ka tu visticamaak kautko reklamee vai piedalies kaadaa izraadee taadejaadi vinni noteikti nesaprastu ka tu centies izteikt savu buutiibu un atsskkirties no citiem

This post has been edited by aivvv: Apr 13 2006, 08:23


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Apr 13 2006, 13:35
Post #12


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Jaunākās modes tendences džekiem - džinsi ar zemo jostasvietu, stringi un īsi džemperīši.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Apr 13 2006, 13:39
Post #13


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




absoluuti tev nepiekriitu taka dzzemperiissi gan ssobriid naak modee jo jakas tiek nomainiitas pret tiem taccu sringi dzzekam ir paaraak neerti un arii savas spalvainaas vai nespalvainaas pakallas nav iipassi veerts izraadiit.... wink.gif


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anti
post Apr 13 2006, 15:23
Post #14


Draņķītis
*******

Group: Jounin
Posts: 922
Joined: 2-April 05
From: Latvija, Rīga




QUOTE(aivvv @ Apr 13 2006, 13:39)
absoluuti tev nepiekriitu taka dzzemperiissi gan ssobriid naak modee jo jakas tiek nomainiitas pret tiem taccu sringi dzzekam ir paaraak neerti un arii savas spalvainaas vai nespalvainaas pakallas nav iipassi veerts izraadiit.... wink.gif
*



stringi džekiem ir tikpat neērti kā stringi meitenēm ;] cik man zināms, meiteņu un puišu dibeni anatomiski ne ar ko neatšķiras - tas ir, meiteņu dibeni nav īpaši pielāgoti stringu nēsāšanai.


--------------------
ALWAYS, I WANNA BE WITH YOU
AND MAKE BELIEVE WITH YOU
AND LIVE IN HARMONY, HARMONY, OH LOVE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Apr 13 2006, 15:39
Post #15


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Njā, šis topics rullz!! laugh.gif
Jāsāk meklēt gaišzilo toņu drēbes..
Eu, aivvv, retūzenes ir modē? Vai labāk banānenes? Cerams, ka ne bumbierenes, tas točna būtu par traku! laugh.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

11 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 03:50