IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> par japaanju valodas apguves iespeejaam
tautietis
post Mar 11 2004, 23:29
Post #1


ausainis
****

Group: Chuunin
Posts: 145
Joined: 4-March 04




paklausoties sarunas offtopikaa izklausaas
ka daudziem sjii doma iet pie sirds,
taapeec meegjinaasju ieviest nelielu skaidriibu
tipa..
japaanju valodu var apguut univeraa moderno valodu fakultaatee,
riigas kultuuru visusskolaa, kas ir paarpalikums no jap. val. un kultuuras skolas
un B. Kruuminjas valodas kursos - studijaa "Gengo", ja nemaldos, pagaidaam muusu zemiitee tas arii viss.. njaa, var maaciities arii pats:)


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
keitaro
post Mar 12 2004, 00:45
Post #2


Unregistered









jaaa, es domaaju tas peedeejais variants ir vispraatiigaakais tongue.gif pashmaaciibu prakse parasti ir visaugliigaakaa
Go to the top of the page
+Quote Post
tautietis
post Mar 12 2004, 01:05
Post #3


ausainis
****

Group: Chuunin
Posts: 145
Joined: 4-March 04




aj, jaa veel viena saite maaciibu uzsaaksjanai - eku!


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Mar 12 2004, 11:57
Post #4


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




QUOTE (keitaro @ Mar 11 2004, 11:45 PM)
jaaa, es domaaju tas peedeejais variants ir vispraatiigaakais tongue.gif pashmaaciibu prakse parasti ir visaugliigaakaa

piekriitu .. skatoties piem. Anime jap valodaa (vai arii jebkuraa citaa val un nav jau arii obligaati anime jaaskataas) sho valodu var iemaaciities neatshkirot nevienu graamatu .. un neapmekleejot nevienus kursus, un pat biezi veel labaak nekaa no graamataam un kursos ...
Varu teikt peec personiigaas pieredzes, ka taa iemaaciijos anglu un vaacu val ... veel pirms taas maaciija skolaa ....
takaa tik uz priekshu ... biggrin.gif


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rune
post Mar 12 2004, 13:24
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 261
Joined: 12-February 04
From: Kur pagadās.




nu anime skatoties diez vai iemaaciisies jap. val. rolleyes.gif kaut kaadus vaardus jau var iemaaciities , bet lai buutu kaut cik sajeega kaa veidojas teikumi un lai nedaudz lasiit maacaatu , tur jau jaamaacaas nopietnaak rolleyes.gif


--------------------
Elitärer Niedergangsdiagnostiker
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tautietis
post Mar 12 2004, 14:47
Post #6


ausainis
****

Group: Chuunin
Posts: 145
Joined: 4-March 04




peec buutiibas buutu jaapacensjas apguut vismaz hiraganu un katakanu un pamatkanjus ~80. un ar vaardniicinju un pieziimju lapinjaam klausoties animes vai zinjas var iemaaciities logisku sarunvalodu. njaa, gramatika tad vai nu peec ilga ilga laika, vai jaalasa maaciibu graamatas


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
keitaro
post Mar 12 2004, 15:52
Post #7


Unregistered









vai kāds ir iemācījies jap val skatoties anime? tas varētu būt interesanti. bet kāpēc ne? tie no mums, kas bērnībā skatījušies krievu multenes... bet domāju, ka tad tās jap anime jāskatās jau no bērna kājas. tagad es varu skatīties viņas cik tīk, bet tā vai tā daudz kas nepielec (turklāt mācību procesā traucē angļu tulkojums, ko gribas lasīt).
Go to the top of the page
+Quote Post
Rune
post Mar 12 2004, 16:24
Post #8


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 261
Joined: 12-February 04
From: Kur pagadās.




Es domaaju , ka ja man TV nekertu Vaacu kanaalus , bet tikai japaanju , tad gribot negribot buutu jaaiemaacaas japaanju valoda. Galu galaa , lai iemaaciitos kaadu valodu , dienu dienaa jaabuut `kontaktam` ar attieciigo valodu rolleyes.gif


--------------------
Elitärer Niedergangsdiagnostiker
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CryRat
post Mar 12 2004, 21:19
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 273
Joined: 12-February 04




IMO jp valodu reāli iemācīties tikai skatoties nevar... nu oki es ar tā pat kā visi eng, de, ru esu iemācījies skatoties bet jp ir savādāk... jp valoda ir ievērojami savādāka un tādēļ grūtāka... nez... kaut ko jau var saprast un iemācīties bet katrā ziņā neko īpaši nopietnu...

un runājot par to kur apgūt valodu... ir vēl viena iespēja... mācaties ko gribat iekš LU un C daļā ņemat jp valodu... es itkā vienu brīdi gribēju tā darīt... bet slinks laikam esu... nav ko dzīvi sarežģīt smile.gif


--------------------
my megabusters :X
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Takashy
post Mar 12 2004, 21:54
Post #10


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 141
Joined: 12-February 04
From: Riga




lol,esjau arii gribeetu iemaaciities jap.,bet skatoties es esmu tikai iemaaciijies kaadus 5~10 vaardus....(No kuriem es tikai 3~6 iisti veel zinu)
skatotiestika vaacu kanaalus man vajadzeeja paarisgadus lai normaali saprastu visu to vaacu valodu....

nez. es sev nopirku pat kautkaadu . Jp-Lv vaardniicu un centos iemaaciities paaris tos simbolus.... bet kad es aptuveni 7~10 biju jau taa iemaaciijies man apnika un tagad es atkal visus tos "simbolus" esmu jau atkal aizmirsis...... un tas negaaja tik ilgi... ^^"

Atceros ka man staav kautkur taads Cd,kur i kautkaada Prog. kura domaata jap. valodu maaciišanaam,vai taa... bet iipaši paliidzeet man tas nepaliidzeeja,jo tur tikai ir "paaris" teikumu, utt. un no taa visa jau diezvai var iemaaciities normaali Jap. nez.....

PS: Ok,n tad jautaajums,kaads var pateikt to tur Jap. "skolu" adresses,vai maajaslapas?


--------------------
Life is like a Dream~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Mar 12 2004, 21:54
Post #11


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Ja kaadam kaut kaada dizhaa veelme tomeer iemaaciities, man ir vesels kalns ar materiaaliem, kurus dala aaraa LU Japaanas studiju studentiem (bakalaura pirmaa semestra). Varu pa kluso iedot nokopeet, bet kaadi latinji tur sanaaks, jo lapas ir daudz...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rune
post Mar 12 2004, 22:33
Post #12


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 261
Joined: 12-February 04
From: Kur pagadās.




Materiaali ir , viss ko vajag lai maaciitos ir , bet slinkums sit augstu vilni rolleyes.gif


--------------------
Elitärer Niedergangsdiagnostiker
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tautietis
post Mar 12 2004, 23:51
Post #13


ausainis
****

Group: Chuunin
Posts: 145
Joined: 4-March 04




Takashy: riigas kultuuru vidusskola atrodas ganiibu dambii 7 aiz kjiinas veestnieciibas. cik sapratu skola naakamgad plaano ieviest arii kjiiniesu valodu.
Birgitas Kruuminjas studija Gengo ir nezin kur, tipa var meeginaa zvaniit pa sjo telefonu //9137559//, tas no lapinjas kurai jau divi gadi, toreiz Brigita mekleeja telpas.

edg: labpraat pieteiktos uz kopijaam, konkreetaak uz to, kas attiecas uz gramatiku


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tautietis
post Mar 13 2004, 00:01
Post #14


ausainis
****

Group: Chuunin
Posts: 145
Joined: 4-March 04




QUOTE (CryRat @ Mar 12 2004, 08:19 PM)
un runājot par to kur apgūt valodu... ir vēl viena iespēja... mācaties ko gribat iekš LU un C daļā ņemat jp valodu...

jaa taa ir laba doma! par skatiisanos man tomeer labpatiik domaat ka piecus gadus no vietas skatoties animes un klausoties zinjas iemaaciisos arii domaat japaaniski. krieviski sanaaca. latviski arii, itkaa:DD
no japaanju valodas visgruutaak iet ar svesjvaardiem, tie ir briiziem nejeedziigi nesakariigi, nju kaut vai piemeeram skavotaajs viniem noziimee hot kiss un saka hotcjukisu...


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Mar 13 2004, 00:42
Post #15


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Jaa, es arii gribeeju njemt C daljaa jap val, bet nokaveeju pierakstiishanos tongue.gif
Cerams, ka naakoshgad buus atkal (ka nav tikai paara gados)...

Par materiaaliem: Gribas jau latviski lai ir, nevis veel no anglju valodas jaatulko. Un, kur Latvijaa latviskus maaciibu materiaalus dabuut prieksh jap val galiigi nezinu... Man ir tikai taas manas lapas, graamatniicaas neko neatradu.

Pie tam par to slinkumu: Jaapzinaas, ka diez vai kaads varees kaut ko iemaaciities no materiaaliem, kas ir uz datora, it iipashi, ja shim datoram ir interneta piesleegums tongue.gif Materiaalus vajag dabuut uz papiira, aizbeegt prom no interneta (piemeeram, pie vecaasmaates laukos) un tur aiz gara laika burt visu iekshaa.

Par maaciishanos skatoties: Kad tikko saaku skatiities anime, aatri iemaaciijos kaadus 20 vaardus (tos pashus, ko visi tongue.gif) un domaaju, ka taa peec gada visu jap val iemaaciishos. Bet beigaas izraadiijaas, ka taas biezhi lietotaas fraazes aiziet momentaali, bet kaut ko gruutaaku no skatiishanaas vien, lai iemaaciitos, vajag gadus. Nezinu kaadam gjeenijam jaabuut, lai speetu tikai skatoties iemaaciities, bet normaalam cilveekam vajag pamaaciities kaadus paarsimts vaardiinjus, un peec tam skatoties jau uzkjer tos vaardus, saprot kaa jaaloca, kur jaalieto, un gadaas pat nokjert tulkotaaju nepilniibas tongue.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 11:14