IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

8 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Mans darbiņš
Tigra2
post Sep 25 2005, 15:27
Post #1


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Tik daudz cilvēku šeit ir ielikuši savus garadarbus. Es arī gribu.
Lūgums ar veciem tomātiem un citām ēdamām vai neēdamām lietām nemest. wink.gif

Es vienmēr esmu bijusi savādāka. Mani nevilina skaļa mūzika, neaizrauj slavenību baumas un citas tādas lietas, un tas diemžēl atstumj mani no pārējiem. Neteikšu, ka man ir ļoti smagi un ka mani tapēc apņirdz, tam es jau esmu tikusi pāri. Pēc personiskās pieredzes zinu, ka ja tu nereaģē uz apvainojumiem, tevi pārstāj apsaukāt, jo vienkārši nav interesanti. Manī jau nekā īpaša nemaz nebija tikai citas intereses un cita pasaule.Atzīšos es biju vientuļa, ļoti ļoti vientuļa. Bet tad tas viss beidzās.
pavasara brīvdienu beigās
Esmu laukos pikojos ar māsīcu un māsām. vispār man gāja jautri. Centos pielauzt mammu lai pagarina mūsu brīvdienas, neizdevās. rītā jābrauc mājās.Būuu, skolai.
***
Esam iebraukuši Rīgā un atrodamies tuvu dzīvoklim. Mums pretim atnāca tētis, viņš izskatījās tāds jocīgs, nopietns, acis sarkanas, vai tad atkal ierāvis?Bet nē, kaut kas nabija tā, kā vajag. Tētis paņēma no mammas somas un mēs visi klusēdami devāmies mājās. Tad tētis pasauca mammu aprunāties. Es sajutu, ka kaut kas nav tā kā vajag. Pēc dažām minūtēm pie mums atnāca mamma un pateica, ka vecmamma ir nomirusi.Es apstulbu, nespēju ne raudāt ne ko pateikt, mamma mūs mierināja, bet es nedzirdēju neko tikai skatījos tālumā.Es tā arī neattapos aizgāju gulēt un gulēju nesapņoju, nedomāju, biju kā sastingusi. tikai viena frāze atbalsojās manā galvā: viņas vairs nav...



Nu kā gaidu vērtējumu, ja nav interesanti neturpināšu un izdzēsīšu šo topiku


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Sep 25 2005, 16:05
Post #2


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Ir gan interesanti!
Tas ir no tavas patiesaas dziives. Man patiik, paturpini! smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post Sep 25 2005, 18:39
Post #3


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




Diezgan smagas emocijas paarnjem lasot. Turpini, tev te tik maz uzrakstiits ka neko veel nevar spriest.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Sep 25 2005, 18:55
Post #4


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Bēres ir paredzētas rītā. Šodien es visu dienu staigāju bezjēgā. Nedzirdēju ne ko skolotāji stāsta, es nedzirdēju un neredzēju neko gāju kā caur miglu.Es zinu, ka man jābūt stiprai, es apzinos, ka vecmammai tur augšā būs labāk, bet tas nemazina sāpes, es nezinu ko just, es vienkārši nezinu. Šis cilvēku egoisms - man sāp ne jau tapēc, ka viņai tagad ir slikti, bet tapēc ka slikti ir man. es sevi ienīstu,kaut es varētu izraut sev sirdi, lai nejustu neko.Lai nolādēta šī cilvēka sirds!
***
Bēres bijam vienkārši pretīgas, mācītājs runāja kaut kaut kādas stulbības, es būtu laimīga ja varētu tam uzbarotajam ruksim iekraut pa purnu, es biju nikna, ka manas vecmammas bērēs runāja kaut kāds alkatīgs pe**s, tas nožēlojamais izdz******s runāja tā it kā viņš vecmammu pazītu, bet viņš zināja tikai sausus faktus, bet varbūt visas šīs dusmas laužas no manis ārā, lai man nebūtu jāraud. es esmu pretīga, es sevi ienīstu, kā es varēju būt nikna vecmammas bērēs. Kapēc man tā sāp?

Nevajag sajust
to ko teic sirds
Nevajag saprast
Kas pateikts man ir

Nevajag raudāt
Ja tikai tas vien
nevajag raudāt,
Bet asaras skrien

Nevajag asaras,
Nevajag sāpes
Labāk jau dusmas
Mazāk tad sāpēs

Nevajad raudāt
Ja tikai tas vien
nevajag raudāt
Bet asaras skrien...

Kaut nu es aizmigtu un nekad nepamostos...
***


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zuzix
post Sep 25 2005, 19:13
Post #5


mitsukai kogun
******

Group: Chuunin
Posts: 610
Joined: 8-April 05
From: vietā, kur sapņi piepildās




Ljoti interesanta ideja - rakstiit sheit sawu dienasgraamatu... iesaakumaa uzreiz taads "weiksmiigs" atgadiijums sad.gif... Taa ir sagadiijies, ka pirms 3 gadiem un nu jau dazhaam dienaam nomira mana wecmamma... Taadeelj zinu, ko Tu juti... ir wisai interesanti tas, ka Tu nodomaaji par cilweeku egoismu... waru droshi pateikt (un esmu paarliecinaata, ka dazhi nolems, ka man naw taisniiba) wisi cilweeki ir egoisti... wismaz nelielaas dewaas, bet tas izpauzhas... sad.gif...
Wisai interesanti liekas tas, ka Tu sewi ieniidi par sawaam juutaam... to arii es saprotu, tachu (atziistos) sawaa dienasgraamataa es nerakstiiju sho dalju... es wienkaarshi to nepiemineeju... runaaju par sawaam saapeem, tachu nebija runas par naidu pret sewi, kas tai laikaa bija...
Neapskauzhu par to, ka biji uz beereem... zini - daudz wieglaak (waru appgalwot siikaak pm) ir neiet uz beereem... tachu Tu aizgaaji... naw briinums, ka juti dusmas pret maaciitaaju, kas bija wienkaarshi kaads cilweeks no malas... bet ko lai winjsh dara, ja izweeleejies taadu naakotni? winjsh warbuut uzskatiija par wajadziigu aizwadiit mirushos un mierinaat mirusho radiniekus... kaa nu tas war izdoties...
Wiswairaak mani fascinee tas, ka rakstiiji dzeju... tas ir labaakais weids kaa izpausties - es zinu - tachu gribas jautaat - ja Tu weel atceries, tad pasaki kaadas bija izjuutas rakstiishanas procesaa?
"Kaut nu es aizmigtu un nekad nepamostos..." - to nu weel biezhi sanaaks just, jo wisi mirs... lai wai kaa Tu to negribeetu... man pashai jau 2 reizes naacaas taa domaat naawes deelj, tachu taadas domas ir ne tikai tuwo zaudeejuma gadiijumaa sad.gif...
Cik sen Tawa wecmamma nomira? (protams, ja driikst jautaat)


P.S. -ja gribi rakstiit sawu dienasgraamatu netaa - wari izmeegjinaat livejournal.com


--------------------
*http://im-games.lv/
*ja nepieciešamas telpas pasākumiem vai/un pasākumu vadītāji - dodiet ziņu ;]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Sep 25 2005, 19:16
Post #6


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Martā, tad kad bija sniegs
Emocijas bija tādas es centos neraudāt, bet tik un tā raudāju. Es nekad nevēlos piedzīvot vairs kāda nāvi, nākošreiz es neizturēšu, bai liedomāties, kas notiks kad nomirs kāds tuvāks cilvēks.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Sep 25 2005, 19:35
Post #7


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Tas sapnis ko nosapņoju bija tik dīvains,pie manis atnāca vecmamma un mani nomierināja, es pamodos ar miera sajūtu sirdī. vairs nedomāju par nāvi, es zinu ka tagad viss būs labi
***
Kas ar mai notiek, nav vis labi, es izgāju cauri cilvēkam!Tas ir šausmīgi, nav gan viss labi, es jūku prātā!Ko man darīt, KO MAN DARĪT!!!!Cilvēku ir tik daudz un puse no viņiem ir miruši, es laikam pārskatījos filmas, tādus kā mani jābāž psihenē! Iekraujiet man kāds pa galvu es laikam sapņoju...
***


P.S. Uz ātrajiem nezvaniet


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Sep 25 2005, 19:37
Post #8


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Tigra2, tu runaa taisniibu??? huh.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Sep 25 2005, 19:40
Post #9


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Jāa, tā taču ir dienasgrāmata. Ja tu vai kāds cits uzskata ka es meloju, tā tas nav ir divi varianti ko domāt
-tā tigra ir nojūgusies
-tai tigrai nu gan ir spilgta iztēle


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bubu
post Sep 25 2005, 19:42
Post #10


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 526
Joined: 24-January 05
From: Rīga




Tigra2, tu acīmredzot neesi bijus psihiatriskajā slimnīcā (kautvai kā apmeklētājs), ja saki ka "tādus kā tevi" tur būtu jāliek.
Tie cilvēki, kas tur atrodas, daļa no viņiem vispār neapzinās savu esamību šai pasaulē, nu tādā izpratnē, kā visi citi.. Tā ka nesaki, ka jūc prātā.
Tad jau drīzāk jārunā par nervu sabrukumu un jāapmeklē psihoterapeits (nejaukt ar psihiatru), kas tiešām tādos gadījumos var palīdzēt.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Sep 25 2005, 19:45
Post #11


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Bet man tagad ir interesantāk dzīvot! Es negribu viņus neredzēt. Tajā laikā kad rakstīju par to jukšanu prātā, es vēl nebiju iepazinusi šo jauno pasauli


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Sep 25 2005, 19:50
Post #12


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Tigra... Tu esi briinumbeerns. ohmy.gif
Paraksti veel! Man tieshaam ir interesanti!!!


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Sep 25 2005, 20:08
Post #13


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Tāda dīvaina sajūta, cilvēku ir tik daudz mēģināju ar kādu no viņiem runāt, bet viņi mani ignorē, laikam domā, ka es viņus neredzu, man ir tik daudz jautājumu. Es vairs nemaz neesmu bēdīga, man ir ko darīt, nav garlaicīgi, jēee!Tā laikam ir stulba lieta, ka es priecājos par to ka jūdzos, nu vismaz es esmu laimīgs jukušais! smile.gif
***

Uh, esmu ķezā...mana sīkā kaimiņiene redzēja ka es sarunājos ar garu, viņa laikam domāja, ka es runāju ar tukšu gaisu, ceru, ka neviens viņai neticēs, ja viņa kādam stāstīt. es esmu tik uzvilkta.
Ei, bet kapēc es esmu tik uzvilkta? mani jau tāpat visi uzskata par dīvainu, tagad ea būšu vēl dīvaināka dry.gif Ou gandrīz aizmirsu uzrakstīt, nāve izrādās var būt sāpīga un var būt nesāpīga, viss atkarīgs no tā, kad cilvēks nomirst, ja cilvēks nomirst miegā tad nesāp. sarunājos ar vienu karavīru, viņš teica, ka ja iešauj vēderā tad nāve ir ilga un mokoša jo tad kunģa sula tiek iepumpēta sirdī un tad ir ļoti, ļoti sāpīgi.
***


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Sep 25 2005, 20:23
Post #14


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Nezinu gan, tevi ziņās nerāda, tā kā pasaules mēroga monstrs tu neesi? a varbūt tu esi vampīrs un novāc visus slepeni. Tu tā šķiet neesi redzējis poltergeistus, ja būtu tad bēgtu ar lielu bļāvienu.
P.S. es tā arī darīju


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Sep 25 2005, 20:41
Post #15


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Tu runā tieši kā mans tētis. Un tici man, tu viņus negribi savās mājās Viņi ir tiešām slikti, lai gan es nezinu, vismaz tā saka citi gari. Mēģināšu ar viņiem runāt varbūt viņi nemaz nav slikti, bet tikai pārprasti un nesaprasti, nedrīkst spriest par kādu pēc izskata. Ak es muļķe kapēc bēgui, varbūt es viņu aizvainoju. Es jūtos tik vainīga.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

8 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 03:15