IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

11 Pages V  1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> sveicinaati mani sauc aivvv, esmu no kurbijurnes puses :)
aivvv
post Sep 18 2004, 19:59
Post #1


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




tikai un vieniigi mans viedoklis....

nu es te ierados sajaa forumaa jo pie manis nonaaca zinnas ka te gan ssii foruma biedri gan kurbijkurniessi noliek kurbijkurni un tiessaam netruukst pat taadu kas spllauj akaa no kuras passi dzer
kurbijkurne taccu neko nesaka par animes faniem kuru mums netruukst un ziniet kaadeell taadeell ka muusu forumaa katrs var atrast sev domu biedrus vai kautko interesantu ko dariit un taadeell kaut kaadi atsskkiriigaaki cilveeki vecuma zinnaa vai interessu zinnaa kaa piemeeram juus tur netiek nolikti
tad veel es te lasiiju viedokli ka kurbijkurnee esot tikai 12 gadiigie....
viens no muusu senaakajiem biedriem ir 54 gadus vecs arhitekts un pieaugussie mums ir tik cik jums visi biedri kopaa... tas taa ieskatam...
ceru ka uzbraucieni beigsies un kaartiigi ieccekosiet kurbijkurni...

p.s. tas pavediens kur muus apdirssa bija spams jau no otraa raksta....
p.p.s. ja veelkautkas turpinaasies es norakssu juusu forumu un ticiet man ja te ieradiisiees simts nikni kurbijkurniessu pokemoni/potermoni te nekaa cita kaa vien spama vairaak nebuus.... laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif wink.gif

adios


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Crash
post Sep 18 2004, 20:16
Post #2


Unregistered









Mnjaa... Nu pat nesen kaa sho teemu jau she pat izrunaajaam, bet skatos, ka dazhiem veel naf gana pieticis... dry.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Sep 18 2004, 20:25
Post #3


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




zinaasanai kurbijkurnes biedri ir...

crash yume sigfa zenofex ja nemaldos tostermaize sskkiet ka lija martins game master varbuut neziniitis sskkiet ka niike morgoth orx un veel dazzi bet tiem ir paaraak maz rakstu kaa arii veel noteikti labs skaits kam ir savaadaaki niki vai ko es nepaziistu un ssi kurbijkurnuiessi te sastaada tiiri smuku rakstu daudzumu....
...tas taa lai juus zinaatu kuri ir un var buut potenciaalie nodeveeji...
bet ja esmu kaadu sajaucis tad atvainojos...


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Crash
post Sep 18 2004, 20:26
Post #4


Unregistered









Tos nodeveejus taga sitiis, vai ? laugh.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Ljipa
post Sep 18 2004, 20:32
Post #5


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 50
Joined: 19-August 04




Vispaar jau Niike tur 100% ciitiigi posto, bet pavisam noteikti ar citu Niku, starpcitu es veicu detektiiva pienaakumus un tevi Chrash atkodu. Tagad es zinu, kas tu esi!!! biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Crash
post Sep 18 2004, 20:40
Post #6


Unregistered









QUOTE(Niike @ Sep 18 2004, 20:32)
Vispaar jau Niike tur 100% ciitiigi posto, bet pavisam noteikti ar citu Niku, starpcitu es veicu detektiiva pienaakumus un tevi Chrash atkodu. Tagad es zinu, kas tu esi!!! biggrin.gif
*


Tik ja mani uz ielas satiec, tad nesit paaraak stipri, dziivot man veel gribas laugh.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Ljipa
post Sep 18 2004, 20:43
Post #7


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 50
Joined: 19-August 04




laugh.gif Nju kaa sarunasi, jo tavu foto apluukot man ar bija tas gods. Nu var jau būt, ka tas nemaz nebiji tu un man uz ielas nāksies iekaustīt kādu nevainīgu cilvēku. rolleyes.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Crash
post Sep 18 2004, 20:45
Post #8


Unregistered









Biju tas es, biju, jo es (atshkjiriibaa no tiem daudzajiem intrigantiem) aiz nekaadiem meliem nesleepjos un esu atklaats pret citiem wink.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Ljipa
post Sep 18 2004, 20:48
Post #9


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 50
Joined: 19-August 04




Nu labi tad gan uzmanies uz ielas....
Nu es ar it kaa neslēpjos, bet taa Niike, kas neposto un ir reģistrējusies kurbijkurnē es nēsmu, es nēsu arī Nīke, kas pavisam noteikti posto. Taa, ka Aivvv liec mierā Nīkes. rolleyes.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Sep 18 2004, 20:54
Post #10


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Kakije gostji pozjalovaļi ohmy.gif Neko personisku pret kurbiķurne nejūtu, tacju ja 54 gadus vecs arhitekts visā nopietnībā spēj spriest par to kurā "tornī", vai kā nu tur tos Cūkpumpu 4 novirzienus sauca, viņam labāk patiktos mācīties, tad jāpsjauba sjī cilvēka psihes briedums. taisnības labad jāsaka, ka masu psihozes ietekmē izlasīju vienu caš kāsējas Roulingas garadarbu un noskatījos vienu filmu. Viduveja bērnu literatūra un viduvējs kino. Neredzu iemeslu tādam idiotismam kā iknedēļas Poterfanu sanāksmēm, cosplejiem un kam tik vēl ne. saprotu, ja par to jūsmo cilveks vēl līdz 14 gadiem, tacju kā par HP var jūsmot pieaugusji cilvēki, nudien nav skaidrs. Ar GP ir mazliet cits stāsts, tur tiesjām var runāt par labu literatūru.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ljipa
post Sep 18 2004, 20:57
Post #11


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 50
Joined: 19-August 04




Tici man var un arīdzan mana mamma aizrautīgi lasa Hariju. Roulinga tiešām ir lieliska rakstniece un nejau torņi ir tie svarīgākie, ja tu uzmanīgāk palasītu atklātu ka tur daudz, kas ir no dzīves. Nu kautvai Strupa uzvedība vai Harija un Rona mācīšanas uz haļavu. Un tā nu gluži nav masu psihoze vai vēl nez kas. Labi es aizveros. Varbūt.... rolleyes.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Sep 18 2004, 20:59
Post #12


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




kaarteejasi analfabeetisma paraugs mees neesam harija potera fanuklubs mums gan ir vinniem veltiita sadalla taccu mees tas noteikti neesam un tas tiessaam man izraisa veemienu...
un ssis cilveeks kam tu atllaavies uzbraukt ir taads fantasy zzanra profs ka tev zzoklis atkaartos un pieagusso kaa es jau teicu mums netruukst jo hp ir graamata no 3 liidz 200 gadu vecumam


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Sep 18 2004, 21:01
Post #13


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Tikko iedomaajos, ka iespeejams tas lielais magneets, kas piesaista HP ir - kad tad beigu galaa Haris paargulees ar Hermioni, a varbuut vinjiem buus gang-bang ar visu Ronu. Vajag tacju vecajai britu bijusjajai bezdarbniecei, pardon, lieratuuras granddaamai, pasviest kaadu progresiivu ideju.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Sep 18 2004, 21:06
Post #14


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(aivvv @ Sep 18 2004, 19:59)
kaarteejasi analfabeetisma paraugs mees neesam harija potera fanuklubs mums gan ir vinniem veltiita sadalla taccu mees tas noteikti neesam un tas tiessaam man izraisa veemienu...
un ssis cilveeks kam tu atllaavies uzbraukt ir taads fantasy zzanra profs ka tev zzoklis atkaartos un pieagusso kaa es jau teicu mums netruukst jo hp ir graamata no 3 liidz 200 gadu vecumam
*


Lai nu taa buutu biggrin.gif Paziistu es sjos fantassy zjanra gjeenijus. Sagjeerbjas kaa idioti (zekjubikses, maaksliigaas ausis + loks) un iet mezjaa izciiniit elfu karu pret gobliniem. Vai arii juusmo par Deivida Linča "Dune" kaa izcilaako filmu, vai arii zin no galvas visu GP gjenelogjisko koku. Wow, tas uz mani tik tiesjaam atstaaj milziigu iespaidu, zjoklis liidz griidai, nee uzgaidi, nupat jau izkaaraas pa piektaa staava logu.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ljipa
post Sep 18 2004, 21:07
Post #15


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 50
Joined: 19-August 04




QUOTE
kaarteejasi analfabeetisma paraugs mees neesam harija potera fanuklubs mums gan ir vinniem veltiita sadalla taccu mees tas noteikti neesam un tas tiessaam man izraisa veemienu...
un ssis cilveeks kam tu atllaavies uzbraukt ir taads fantasy zzanra profs ka tev zzoklis atkaartos un pieagusso kaa es jau teicu mums netruukst jo hp ir graamata no 3 liidz 200 gadu vecumam



Tas tagad bija uzbrauciens man??? blink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

11 Pages V  1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24 April 2024 - 02:08