IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> suudziiba
ETM
post Nov 23 2006, 19:45
Post #1


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




kursh ir atbildiigs par to, ka main peidzhaa es nevaru ne izlogoties, ne piekljuut fakuu, ne piekljuut Forum Guidelines?

Un tas viss tapeec ka kaut kaada tizli uzziimeeta (mana gaume, so su) anime beibe aizsedz visus linkus ar animefesta reklaamu.

Tip ar banneri nepietika?


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Nov 23 2006, 20:06
Post #2


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




Acīmredzot attiecīgā pasākuma rīkotāji apšauba vidējā aritmētiskā japāņu animācijas fanātiķa spējas uztvert neizsakāmi svarīgo ziņojumu caur parastu banneri. Ak, snobisms! Ak, necieņa!
Te ož pēc revolūcijas...

This post has been edited by GameMaster: Nov 23 2006, 20:10


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pakkun
post Nov 23 2006, 21:39
Post #3


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 824
Joined: 20-February 06
From: λ=56.923** φ=24.039**




nospied piem. -view new posts- labajaa augsheejaa malaa un visam var piekljuut.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cilveeks
post Nov 23 2006, 22:21
Post #4


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 368
Joined: 15-September 06




visam var normaali piekljuut.... bet banneris tomeer buutu bijis labaaks...


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Steam
post Nov 24 2006, 17:32
Post #5


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 110
Joined: 22-March 06




Es nesaprotu, kapec tam jabut tik lielam?


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Nov 24 2006, 17:43
Post #6


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




taapeec.
kad roze veeleesies / varees - salabos.
imho bezjeedziigi par to turpinaat raudaat.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Nov 25 2006, 02:43
Post #7


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




Es esmu atbildīgs.. bet nejūtos vainīgs ne par kapeiku.
Vaig iegādāties pietiekamas izšķirtspējas monitoru un lietot jēdzīgus pārlūkus ... (FF, IE, Opera) un nekas nekam virsū nebūs. aiz kam pie resaiza pabīdīsies.. bet nu labi priekš 800x600 un zemāku izšķirtspēju lietotājiem tiks samazināta..

A ja nepatīk var nelietot šo forumu vispār.. man personigi ir piegriezušies tie kantainie reklāmas klucīši visur..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Nov 25 2006, 14:53
Post #8


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Kurš mūsdienās vēl lieto 14-15" CRT moņus? blink.gif Savas redzes nemaz nav žēl???
Normāli neviens mazāk par 17-19" un 1280x1024 vai vismaz 1024x768 nelieto. Man pat korporatīvais MSIE 6 nobīda pats. Kur problēmas?
Mož darbu pameklēt, baumo ka palīdzot pret naudas trūkumu biggrin.gif


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Nov 26 2006, 02:23
Post #9


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




ir jau arii taads joks, kaa, pat lietojot 1600x1200, pierasti lietot browseri nemaximizeetu pa visu screenu, bet videeji uz pusi shauraaku. bet whatever. irrevelant. discard.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Nov 26 2006, 03:45
Post #10


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




QUOTE(Roze @ Nov 25 2006, 01:43) *

Es esmu atbildīgs.. bet nejūtos vainīgs ne par kapeiku.
Vaig iegādāties pietiekamas izšķirtspējas monitoru un lietot jēdzīgus pārlūkus ... (FF, IE, Opera) un nekas nekam virsū nebūs. aiz kam pie resaiza pabīdīsies.. bet nu labi priekš 800x600 un zemāku izšķirtspēju lietotājiem tiks samazināta..

A ja nepatīk var nelietot šo forumu vispār.. man personigi ir piegriezušies tie kantainie reklāmas klucīši visur..

Jā protams, Tev jau gribētos ticēt, ka viss ir labi, bet pat lietojot FF pie izšķirtspējas 1152x864 tā friginā beibes bilde neļauj piekļūt pie guidelines, log out un FAQ.

This post has been edited by Sephiroth: Nov 26 2006, 03:51


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Nov 26 2006, 13:16
Post #11


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




QUOTE(Sephiroth @ Nov 26 2006, 04:45) *

Jā protams, Tev jau gribētos ticēt, ka viss ir labi, bet pat lietojot FF pie izšķirtspējas 1152x864 tā friginā beibes bilde neļauj piekļūt pie guidelines, log out un FAQ.

Doooh, pēkšņi kad tā bilde parādijusies, tā uzreiz visiem savajadzējās piekļūt Guidelines, log out un FAQ. Bet pareizi tas taču ir raksturīgi latviešiem - kasīties par katru sīkumu.
Tā pat tā bilde būs tikai līdz festam, domāju ka pa šo laiku nekas traks ar jums nenotiks. Un ir ari alterantīvas metodes kā tikt pie vajadzīgajiem linkiem - nospiežot kur citur.

Un citējot Rozi
QUOTE

A ja nepatīk var nelietot šo forumu vispār..


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Nov 26 2006, 15:13
Post #12


Unregistered









QUOTE(jurc @ Nov 26 2006, 12:16) *

Doooh, pēkšņi kad tā bilde parādijusies, tā uzreiz visiem savajadzējās piekļūt Guidelines, log out un FAQ. Bet pareizi tas taču ir raksturīgi latviešiem - kasīties par katru sīkumu.


Kapēc kasīties, vienkārši norādīt, ka tā bilde traucē, tas ar viss. Tev viņa netraucē, ļoti labi. Bet tāpēc nevajag pārmest, tiem kuriem tas trauce. Tiesības izteikties taču ir ik vienam.
Drīzāk problēma ir tajā, ka kāds ir velējies izdarīt, kā labāk, bet sanāca kā vienmēr un tajā brīdi kad kāds pārmēt ka nav labi, uzmet lūpu un pasaka mans forums, ko gribu to daru kaut kas neptīk tur ir Log Out

QUOTE

A ja nepatīk var nelietot šo forumu vispār..


Tāds barbarisks ieteikums, apzinoties ka neviens nekur tapāt neaizies, sēdes un burķšķēs tālāk. Lielai daļai cilvēku tas ir rakstūrīgi pateikt ka ir sūdīgi, bet iet projām tapat negrības.
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Nov 28 2006, 19:19
Post #13


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




QUOTE(sipps @ Nov 26 2006, 14:13) *

Drīzāk problēma ir tajā, ka kāds ir velējies izdarīt, kā labāk, bet sanāca kā vienmēr un tajā brīdi kad kāds pārmēt ka nav labi, uzmet lūpu un pasaka mans forums, ko gribu to daru kaut kas neptīk tur ir Log Out
Loģiski.. Neviens nevienu nespiež te palīkt un sūkstīties par to ka dzīve ir grūta. Aiz kam ko nozīmē "kā vienmēr"? Ir kāds kaut ko labāk / sliktāk izdarījis kaut kur / kaut kad ?

)(*&*$()# gada lielākais lokālais events daži sāk pīkstēt ka pēkšni netiek kaut kādam fckin Forum Guidelines linka klāt ko savā būtībā paši nemaz neievēro (būtu vismaz kādreiz izlasijuši ibio).

QUOTE
Tāds barbarisks ieteikums, apzinoties ka neviens nekur tapāt neaizies, sēdes un burķšķēs tālāk. Lielai daļai cilvēku tas ir rakstūrīgi pateikt ka ir sūdīgi, bet iet projām tapat negrības.
Man slinkums rakāties pa arhīviem, bet ir šķiet N reizes teikts kā šī nav un nebūs vieta kur visiem tiks izpatikts ..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seto
post Dec 1 2006, 10:47
Post #14


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 143
Joined: 24-February 04
From: Riga




kā man patīk šitā lekšanās... pareizi dažam labam jāparāda vieta ...citādi piegriezies lasīt cik te visi gudri un aizvainoti jūtas......... wink.gif un pats lielākais stulbums ir tas ka cilvēki neredz to labo , bet tikai to negatīvo...


--------------------
Ir lietas , kas ir jāizdara!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Dec 4 2006, 06:33
Post #15


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




vismaz tagad, kad Animefests ir beidzies, vareetu aizvaakt to tizlo, uz nerviem kriitosho tanti?


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 10:04