IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

 
Reply to this topicStart new topic
> Naudas pelniishana internetaa, Your opinion
deleted-ray
post Nov 6 2004, 12:46
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




nu taatad peedeejaa laikaa uzrodas visaadi kuri chataa tik drukaa "ja kaads grib pelniit internetaa, msg privaati". Tad veel uzgaaju kaarteejo taadu lapu kaa http://idarbs.from.lv/, kuraa akal ir tas viss uzsnjaapts. Gribas zinaat Juusu viedokli shajaa sakaraa, jo man jau galiigi zb tie visi, kuri shito padariishanu reklamee. Neesmu sastapis nevienu kursh buutu dabuujis to naudu uz rokas, esmu sastapis tikai tos kuri ir bijushi apkraapti.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Nov 6 2004, 13:01
Post #2


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




es ar esmu saskāries ar visu šito. Vienu nolēmu pamēģināt arī, tur vajadzēja vienu progu uzinstalēt, neaceros kā vinju sauca, un ta tur ekrāna augšā parādās viena pelīte kas visulaiku skraida un par to tev skaita punktus, bet uz tās pelītes vajadzēja ik pa brīžam paklikšķināt lai tjipa neiaizmieg. Sākumā uzliku Mouse ghost, ta vēlāk dabūju vēl vienu haku... Itkaa jau izskatījās daudzsološi. Bet nu beigu biegās pa mēnesi dabūju tikai 60 centus, teorētiski, bet viņi naudu sūta tikai no 50$! Ta papētīju vērīgāk to lapu un pamanīju ka tur vajag piereģistrēties visādās reklāmās ut.. Un par to man vēl ir jāmksā! Konkrēts bullshits!
Ok, varbūt var kautko nopelnīt, bet uzskatu ka ne vairāk par pāris dolāriem mēnesī! Jo neviens pa velti tev naudu nedos!!!


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Nov 6 2004, 13:07
Post #3


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Uhh shie varianti ar naudas pelniishanu netaa ir tikpat seni un daudz ka pats internets un neiesaku nevienu no taaaammmm viss tas ir CRAP.


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
volzha
post Nov 7 2004, 00:09
Post #4


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 256
Joined: 13-February 04
From: Latvia, Riga




Bija vienu laiku nitroclicks kur vareeja naudu itkaa sapelniit man veel tur uz acc staav ap 300$ (protams ka ar chiitoshanos) un var naudu iznjemt tikai kad ir 500$


--------------------
IPB Image
Lai ko ar teiktu, bet paliekot vecākam, daudzi tīņu vecuma hobiji un intereses nemainās.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24 April 2024 - 09:55