IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

4 Pages V  1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Jeega dziivot, pasakiet dziives jeegu!
doomed-Angel
post Jun 30 2006, 16:25
Post #1


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 62
Joined: 14-June 06
From: Frontline




tiko beidzu 8 klasi un man jau kaadu laiku galvaa ir haos, un es nesaprotu kaada jeea dziivot. prieks kaa mees daram to ko mees daram katru dienu galu galaa taapat zemzemes jaagulj buus aizmirstiibaa!
Tapeec luudzu pastaastiet man kaad jeega dziivot? ph34r.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Jun 30 2006, 17:09
Post #2


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




Saimniecības preču veikalos, kā runā, pārdod labas, Austrijā pītas būvdarbu virves. Paprovē - moš' palīdz.
Pretējā gadījumā, pieņemu, tās var atgriezt atpakaļ.



This post has been edited by GameMaster: Jun 30 2006, 17:10


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Jun 30 2006, 17:11
Post #3


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




No vienas puses jēgas nav nekādas, tāpēc droši velc ārā savas žiletes un griez vēnas. No otras, vienkāršā patiesība - dzīve ir mauka, bet spārda pakaļu. Un starp citu, ja nu gadījumā griezīsi vēnas, tad pacenties artērijā trāpīt, jo savādāk Tu pat nenoasiņosi līdz nāve...so, good luck kido!

This post has been edited by Sephiroth: Jun 30 2006, 17:12


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Jun 30 2006, 17:15
Post #4


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE(Sephiroth @ Jun 30 2006, 16:11)
Un starp citu, ja nu gadījumā griezīsi vēnas, tad pacenties artērijā trāpīt, jo savādāk Tu pat nenoasiņosi līdz nāve...so, good luck kido!
*



Un neaizmirsti seno latvju tautas gudrību: image

This post has been edited by GameMaster: Jun 30 2006, 17:32


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seila
post Jun 30 2006, 17:27
Post #5


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 406
Joined: 6-March 05
From: Rīga




melnais humors, bet dzīvei jēga ir tikai tik ilgi kamēr dzīvo nedomājot par dzīves jēgu. Kad sāc viņu meklēt, tad jau sākas visādas problēmas un dažiem sāk rēgoties virves un žiletes. rolleyes.gif


--------------------
The ice cream mafia is taking over the world, so don't f*** with the ice cream man!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psycholog
post Jun 30 2006, 17:32
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 217
Joined: 30-January 06




Nu...ko lai saka...iedomaajies, ka dziives jeega ir kalpot sabiedriibai, tad vismaz citiem buus jeega no taa, ka tu dziivo.
Vispar glups jautajums.

A, ja griez veenazzz, tad negriez taisni, savadak tipo esot parak viegli aptureet asinjoshanu - tas ir prieksh miikstajiem pokegotiem smile.gif Laigan vispar iesaku taisiit kautkaadu origjinaalaaku pashnaaviibas veidu, savadak nekaada lielaa jezga pectam nesanaak sad.gif


--------------------
Positive black.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Jun 30 2006, 17:38
Post #7


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE(Psycholog @ Jun 30 2006, 16:32)
A, ja griez veenazzz, tad negriez taisni, savadak tipo esot parak viegli aptureet asinjoshanu - tas ir prieksh miikstajiem pokegotiem smile.gif Laigan vispar iesaku taisiit kautkaadu origjinaalaaku pashnaaviibas veidu, savadak nekaada lielaa jezga pectam nesanaak sad.gif
*



Šajā skaarā reiz sanāca veikt pētījumu (rabota takaja - vsjo znatj), kurā konstotēts tika, ka šīs process ir lēns, piņķerīgs un nepavisam ne jautrs pasākums. Vairums pašnāvnieku pamanās uzšķērst sev vēnas, nevis artērijas, un rezultātā viss jaukais noasiņošanas pasākums beidzas vien ar spazmām un un sliktu dūšu, par cik vēnu aizvēršanās ir visai ātrs process. Turklāt jāpārgriež ir nevis viena, bet abas attiecīgās artērijas, kuras atrast un pareizi atvērt ar žiletes malu ir vesela māksla. Un arī tad iespēja, ka apstāsies sirds, ir tikai fifty-fifty.
Labāk izmanto virvi, puisēn! Tētis pēc tam vēl varēs viņu saimniecībā izmantot.

This post has been edited by GameMaster: Jun 30 2006, 17:39


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seila
post Jun 30 2006, 17:41
Post #8


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 406
Joined: 6-March 05
From: Rīga




Bet pasviežot nopietnu informāciju( lai nebūtu tikai nenopietna) varētu ieteikt palasīt lūk šo rakstu: Psiholoģijas pasaulē

This post has been edited by Seila: Jun 30 2006, 17:41


--------------------
The ice cream mafia is taking over the world, so don't f*** with the ice cream man!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
minta
post Jun 30 2006, 17:44
Post #9


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 120
Joined: 12-April 06




tik tiešām labāk par dzīves jēgu nedomāt... man ir 17 gadi un es nekādīgi nevaru saprast kāpēc es vēl neesu pakārusies, jo mana dzīve ir vnk nožēlojama


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Jun 30 2006, 17:46
Post #10


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Jēga dzīvot ir tāpēc, ka mēs varam izbaudīt visu to krāšņo, ko dzīve mums dod. Dzīvi savu nav jāuztver kā pats par sevi saprotamu, jo tu nekad nezini, kad tā tiks tev atņemta, tāpēc šo pasauli ir jāizbauda pilnībā un jāpriecājas par jebkuru sīkāko prieka, laimes brīdi, kurš ir mūsu dzīvēs. Citādāk ieslīgst viss rutīnā un tad tiešām liekas, ka jēgas nav...


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Jun 30 2006, 17:48
Post #11


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




QUOTE(GameMaster @ Jun 30 2006, 17:38)
QUOTE(Psycholog @ Jun 30 2006, 16:32)
A, ja griez veenazzz, tad negriez taisni, savadak tipo esot parak viegli aptureet asinjoshanu - tas ir prieksh miikstajiem pokegotiem smile.gif Laigan vispar iesaku taisiit kautkaadu origjinaalaaku pashnaaviibas veidu, savadak nekaada lielaa jezga pectam nesanaak sad.gif
*



Šajā skaarā reiz sanāca veikt pētījumu (rabota takaja - vsjo znatj), kurā konstotēts tika, ka šīs process ir lēns, piņķerīgs un nepavisam ne jautrs pasākums. Vairums pašnāvnieku pamanās uzšķērst sev vēnas, nevis artērijas, un rezultātā viss jaukais noasiņošanas pasākums beidzas vien ar spazmām un un sliktu dūšu, par cik vēnu aizvēršanās ir visai ātrs process. Turklāt jāpārgriež ir nevis viena, bet abas attiecīgās artērijas, kuras atrast un pareizi atvērt ar žiletes malu ir vesela māksla. Un arī tad iespēja, ka apstāsies sirds, ir tikai fifty-fifty.
Labāk izmanto virvi, puisēn! Tētis pēc tam vēl varēs viņu saimniecībā izmantot.
*



tur jau ar jaamaak sliidoshais mezgls uzsiet. ja taisa parastu cilpu kas ir bez sliidoshaa mezgla un pati nesavelkas, tad taa lieta var nedaudz ievilkties. Patiikamo sajuutu buus daudz vairaak, bet liela riska pakaape ka kaads atnaaks un iztraucees.

Bet tagad nopietini: come on! 8. klase un dziives jeegu pazaudeejis? Vajag uzvesties egosistiski un dariit visu savam labumam.

EDIT: ieliku citaatu lai redzeetu kuram postam atbidlu, ato spamo te monstraalaa aatrumaa.

This post has been edited by ETM: Jun 30 2006, 17:49


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psycholog
post Jun 30 2006, 17:55
Post #12


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 217
Joined: 30-January 06




QUOTE(GameMaster @ Jun 30 2006, 16:38)
Šajā skaarā reiz sanāca veikt pētījumu (rabota takaja - vsjo znatj), kurā konstotēts tika, ka šīs process ir lēns, piņķerīgs un nepavisam ne jautrs pasākums. Vairums pašnāvnieku pamanās uzšķērst sev vēnas, nevis artērijas, un rezultātā viss jaukais noasiņošanas pasākums beidzas vien ar spazmām un un sliktu dūšu, par cik vēnu aizvēršanās ir visai ātrs process. Turklāt jāpārgriež ir nevis viena, bet abas attiecīgās artērijas, kuras atrast un pareizi atvērt ar žiletes malu ir vesela māksla. Un arī tad iespēja, ka apstāsies sirds, ir tikai fifty-fifty.
Labāk izmanto virvi, puisēn! Tētis pēc tam vēl varēs viņu saimniecībā izmantot.
*


Ghehe, zhurnaalisti tomeer ir parociiga lieta ^^ shito buus jaiegaumee.

Viss gjeniaalais ir vienkaarshs - pakar kaklaa akmeni un nolec no tilta.


--------------------
Positive black.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
doomed-Angel
post Jun 30 2006, 18:03
Post #13


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 62
Joined: 14-June 06
From: Frontline




Mjaa taa jau tas ir...
bet pirmkaart es neko neesu mineejis par pasnaaviibu jo taa dara gleevi cilveeki kas beeg no no sevis! Idejas par pasnaavibu veidiem jums netruukst tas gan bet ja es taisiitu es dariitu to kaa samuraji dara, bet pagaidaam es vel nedariishu taadu gleevu gaajienu atnjemot sev dziiviibu, turpinaasu eksistenci un uzrakstiet vel ko lai ir par ko padomaat!
PS. par pasnaaviibu veidiem nerakstat, pats zinu kas jaadara! dry.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psycholog
post Jun 30 2006, 18:07
Post #14


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 217
Joined: 30-January 06




QUOTE(doomed-Angel @ Jun 30 2006, 17:03)
Mjaa taa jau tas ir...
bet pirmkaart es neko neesu mineejis par pasnaaviibu jo taa dara gleevi cilveeki kas beeg no no sevis! Idejas par pasnaavibu veidiem jums netruukst tas gan bet ja es taisiitu es dariitu to kaa samuraji dara, bet pagaidaam es vel nedariishu taadu gleevu gaajienu atnjemot sev dziiviibu, turpinaasu eksistenci un uzrakstiet vel ko lai ir par ko padomaat!
PS. par pasnaaviibu veidiem nerakstat, pats zinu kas jaadara! dry.gif
*


Nezinu gan, cik nu tur gljeevi...vajag daudz speeka, lai saprastu, ka tava eksistence tev sagaadaa tikai cieshanas un paarkaaptu paari "peedeejaas ceriibas slieksnim" un drosmiigi nospiestu gaili nemaz to nenozheelojot.
Cilveeki nebeeg no sevis, vinji beeg no tevis. Un caur pashnaaviibu vai kaa citaadi, vinji vienmeer no kautkaa beegs.

Vispar par shito domu gajienu neesmu parliecinats, taka labpraat uzklausiishu juusu filozofiskaas domas, kuras vareetu shito visu apgaazt ^^

Panesaas spams, bet nu shis ir offtopic x)


--------------------
Positive black.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Jun 30 2006, 18:08
Post #15


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Kāpēc griezt vēnas vai kārties? Nomirt tāpat paspēs jebkurā laikā, tāpēc uztraukties par to nevajag. Dzīves jēga ir patīkami pavadīt laiku - skatīties anime. Izmācīties visas klases, pabeigt augstāko izglītību un iet strādāt, kur var nopelnīt daudz naudas, un nopirkt daudz mangas un anime. Var arī mazāk pelnīt un vilkt visas animes un rakstīt uz... šobrīd DVD.
Ja dzīve ir vienkārši drausmīga, ka tūlīt rīt būs šausmīga diena, kuru nevarēs pārdzīvot, un tāpēc gribās kārties, tad nevajag to uzreiz darīt. Gan jau vēl ir laiks un diski ar animēm, kurus var paskatīties. Un var izbaudīt pēdējo mirkļi, Bet rīt kas būs, tas būs. Pēc nāves vairāk nekādas jēgas nebūs, tāpēc miršanu var vienmēr atstāt uz vēlāku laiku, un tā vietā padarīt kaut ko baudāmu (paskatīties anime) un viss būs labi.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V  1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 08:08