IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Higurashi no naku koro ni, Horror, mystery...
LeoR
post May 2 2006, 13:39
Post #1


Unregistered









Nosaukums: Higurashi no naku koro ni (TV)
Žanrs: horror, mystery
Paredzētas 26 epizodes (05.04.2006 - 27.09.2006)
AniDB: http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show...me&aid=3574
Balstiita uz amatieru veidotas speeles motiiviem.

Maebara Keiči kopaa ar savu ģimeni apmetas uz dziivi nelielaa ciematiņa, kura nosaukums ir Hinamizawa.
IPB Image
Tur vinsh bezruupiigi pavada laiku ar saviem jaunieguutajiem draugiem (4 meiteneem), ejot uz skolu, speeleejot dazaadas speeles u.t.t, (ehm... nja)
IPB Image
liidz nejaushi uzzin, par shii ciemata tumsho nosleepumu, proti, pirms dazhiem gadiem bija plaanots celt dambi, kura rezultaataa ciema iedziivotaaji zaudeetu maajas. Notika pretdarbiiba- protesta akcijas, u.t.t liidz ciemata iedziivotaaji panaak dambja celtnieciibas atcelshanu, tachu aiz visa taa atklaajaas nezheeliigas slepkaviibas, taas atkaartojas katru gadu vienaa un tajaa pashaa laikaa, iedziivotaaji uzskatiija, ka tas ir ciemata dieva uzliktais laasts dambja celtnieciibai.
IPB Image
Keiči meegina atklaat sho nosleepumu...

Manupraat loti interesanta anime, saakums taads visai nenopients, ar daudz komiskaam situaacijaam (daudz tiek izmantots stilizeetaas sejas izteiksmes), taču jau ar otro epu viss mainaas un anime ieguust taadu vairak shausmeneem raksturiigu noskanju.
Ja par muuziku, tad, jaasaka, ka man loti patiik openinga dziesma, mazliet taada shauseliiga, bet nu loti labi iet kopaa ar sho animi.
Un te veel dazhi screeni...
IPB Image
IPB Image
IPB Image

This post has been edited by LeoR: Sep 24 2006, 02:40
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post May 3 2006, 22:29
Post #2


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Mm, šito es ar iesāku skatīties.
Kautkas ĻOOOTI savāds. It kā comedy... bet tad vienā brīdī pāriet absolūti nopietns un pat baiss. o.o;

Par spīti tam, ka es esmu redzējusi tikai tik maz sērijas, liekās, ka ar laiku varētu būt kautkas labs.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post May 5 2006, 09:08
Post #3


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Piebiedrojos Fleimam - tīri tāds neko gabaliņš.

Ļoti patika moments ar mazo nazīti or tas bija kāds cirvja paveids laikam otrajā epā happy.gif


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psycholog
post Aug 10 2006, 22:27
Post #4


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 217
Joined: 30-January 06




Pirmo dalju noteikti ieteiktu noskatiities, gan tiem, kam patiik shausmas, gan arii visaadiem chibi miiljotaajiem u.t.t., daudziem tur atradiisies kas tuvs sirdij. Iesaku arii tiem, kam patiik visaada smadzenju chakareeshana (kaa man). Taalaak skataties pashi, kaa patiks.
Bet ja godiigi, tad atkartoshu ko nesen IRC teicu, ka peedeejaas seerijas patiesiibaa ir palikushas diezgan vienmuljas. Nu bet ko zini, varbuut veel paspees izdomaat ko jaunu un galu galaa taa skatiishanaas tomeer atmaksaasies drusku vairaak.
Nedaudz gan tracina tie muuzhiigie de ja vou...

Edits: Uz beigaam tieshaam aiziet paaraak murgaini...omg, citplaneetieshi...

This post has been edited by Psycholog: Sep 30 2006, 23:12


--------------------
Positive black.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Sep 30 2006, 21:11
Post #5


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Šito man ieteica Thoru-kun. Tā kā šodien man nebija ko darīt, uzsāku skatīties. Un pamatīgi aizrāvos, taču tiku tikai līdz kādai 5 sērijai. Tūlīt laikam iešu skatīties tālāk. Pagaidām neko nesaprotu, ļoooti dīvaini. Bet ārkārtīgi interesanti un pievelkoši, iesaku visiem horror un mystery cienītājiem! smile.gif


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Oct 1 2006, 10:22
Post #6


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Beigas bija vienkārši dievīgas...
Dodu šim gabalam apaļu 10. Neprasi kāpēc, vērtēju nesalīdzinot ar citām animēm. Noteikti noskatīšos vēl kādu reizi. Un sarakstīšu uz diskiem. ^^ Oficiāli viena no manām mīļākajām animēm.

This post has been edited by Kikyou: Oct 1 2006, 10:23
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nerine
post Oct 1 2006, 15:21
Post #7


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 216
Joined: 9-May 06
From: Saulītē, meklēju pirmos sniegpulkstenīšus.




nu jā, mani jau pieminēja. happy.gif
man arī Higurashi tik briesmīgi aizrāva, ka man pat bija galīgi vienalga, ka skatos divu mazo māsīcu klātbūtnē, kuras blenza vaļā mutēm. laugh.gif tikai žēl ,ka man kompis ir tik lena, ka jāgaida kamēr kādu stundu uzlādējas. sad.gif
bet anime ir vnk brīnišķīga. Un openinga dzismu vienkārši mīīīīīlu. happy.gif pirmajā skatīšanās dienā jau nokačāju un ne dienu nevaru bez tās pavadīt. blush.gif
Nu, vnk dievīga animje. Un man kā horror otaku tā ir vnk debešķīga. happy.gif


--------------------
~Today is always the most enjoyable day~!

IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Oct 1 2006, 16:56
Post #8


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Heh, beigas bija pat labākas kā gaidīju, tāpēc nācās vien ielikt AniDB.net sasodītu 10.
Priekā. ^^
P.S. Bērniem un cilvēkiem ar vājiem nerviem tiešām vajadzētu turēties pa gabalu no šī seriāla, jo tas, kas notiek pirmajā sērijā ir nieks, salīdzinot ar to, kas notiek vēlāk! Nopietni!

This post has been edited by Niks: Oct 1 2006, 16:59
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rusell the carrotstork
post Oct 1 2006, 17:59
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 152
Joined: 7-November 05




QUOTE(Niks @ Oct 1 2006, 16:56) *

Heh, beigas bija pat labākas kā gaidīju, tāpēc nācās vien ielikt AniDB.net sasodītu 10.
Priekā. ^^
P.S. Bērniem un cilvēkiem ar vājiem nerviem tiešām vajadzētu turēties pa gabalu no šī seriāla, jo tas, kas notiek pirmajā sērijā ir nieks, salīdzinot ar to, kas notiek vēlāk! Nopietni!


Pirmajā sērijā nenotiek gandrīz nekas.

Šodien noskatijos pirmās 10. Nākšajās brīvdienās noskatīšos atlikušās 16.

Pēc piektās(laikam) sērijas es galīgi apjuku.

Un viņš iepazīstās ar to mentu 3 dažādās vietās. Un katru reizi viņš sevi iepazīstina itkā redzētu pirmo reizi. Un ar to māsiņu ir tāpatās. Cik es sapratu notikumi ir samaisīti, bet saliekt visu kopā tur vienalga nesakristu. Varbūt tā ir arī domāts. Vēl nezinu biggrin.gif Ar prieku noskatīšos līdz galam.

This post has been edited by Rusell the carrotstork: Oct 1 2006, 18:00


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dark diary
post Oct 1 2006, 22:03
Post #10


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 8
Joined: 28-July 06
From: not located




noskatijos pirmo sēriju!!!!!! īsi izsakotie Kawaiii!!!!!!!!!!!!!!
tūlīt skatīšos tālākās trīs!!!!, pārējās vēl gaidu.
bet anime paņem! paņem ar abām nocirstajām roķelēm un nelaiž vaļā!!!

IPB Image

IPB Image

This post has been edited by dark diary: Oct 1 2006, 22:10


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Oct 2 2006, 23:46
Post #11


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




QUOTE(Rusell the carrotstork @ Oct 1 2006, 17:59) *
Pēc piektās(laikam) sērijas es galīgi apjuku.

Un viņš iepazīstās ar to mentu 3 dažādās vietās. Un katru reizi viņš sevi iepazīstina itkā redzētu pirmo reizi. Un ar to māsiņu ir tāpatās. Cik es sapratu notikumi ir samaisīti, bet saliekt visu kopā tur vienalga nesakristu. Varbūt tā ir arī domāts. Vēl nezinu biggrin.gif Ar prieku noskatīšos līdz galam.
Higurashi no Naku Koro ni pamatā ir amatieru datorspēle, tāpēc, lai gan katra nodaļa atsevišķi ir labi veidota (5. sērijā tieši sākās 2. nodaļa), tās īsti neiekļaujas kopainā (pareizāk sakot, tādas īstas kopainas, kas pilnīgi visas nodaļas saliktu pa plauktiņiem, nav), tādēļ arī no seriāla nobeiguma biju gaidījis ko stipri vājāku.
P.S. Ja nu kāds aizmirsa, tad pirmās sērijas sākums ir diezgan vardarbīgs, taču salīdzinot ar 16. sēriju tas ir nieks (gomen, tāds neliels spoileris sanāca).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
~Nefi~
post Oct 3 2006, 13:44
Post #12


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 54
Joined: 18-January 06
From: I'm hiere and that's good




Sāku skatīties aizvakar, bāgi vierdā anime. Es nekā nesapratu, nostījos līdz kādai 15 sērijai un pilnībā neko nesaprtu, tikai iebraucu tajā, ka visu laiku iet kkādi side storiji.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Oct 3 2006, 19:17
Post #13


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Vienkārši mēģini katru daļu uztvert kā jaunu stāstu.

Gan anime, gan orģināls (vizuālā novele) sastāv no vairākām nodaļām, kuras nav tieši saistītas viena ar otru.
Pirmās četras daļas ir "jautājumu" daļas, otrās četras (kaut gan animē parādija tikai 2/4) - "atbilžu" daļas. Pats par sevi, atbilžu daļas paskaidro notikumus attiecīgajās jautājumu daļās.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rusell the carrotstork
post Oct 6 2006, 17:41
Post #14


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 152
Joined: 7-November 05




Noskatījos līdz galam. Man labāk patiktu, ja visi notikumi būtu tomēr saistīti un saliekot kopā sanāktu labs sižets. Un atdzīšos, es nesapratu, kas īsti notika. Vai man tomēt būtu jāsamierinās, ka īsti nenotika nekas un galvenais ir draudzība, un beigās nekāda indīga gāze neizdalījās?


Es mēģināju internetā atrast teorijas, bet atardu tikai veinu fana saitu un tas pats bija japāniski. Un japāņu valodu es pārzinu minimāli.

Es lieku 8 no 10.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rebel
post Oct 13 2006, 21:35
Post #15


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 447
Joined: 7-February 05
From: artifical life




QUOTE(Thoru Kun @ Oct 1 2006, 15:21) *

openinga dzismu vienkārši mīīīīīlu. pirmajā skatīšanās dienā jau nokačāju un ne dienu nevaru bez tās pavadīt.


kur,kur,kur dabūji?!?!?! es meklēju kā apsēsta un neatradu! var palūgt linku vai kādu citu norādi,kā dabūt? jo tā dziesma ir vnk brīnišķīga,tik.. noskaņu radoša.


--------------------
it's never too late to start wasting your life...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 14:19