IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Haibane reinmei dvd ripi?
Hideki
post Nov 20 2004, 13:55
Post #1


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 321
Joined: 16-February 04
From: Rīga, Imanta




Noskatoties šo animi sapratu ka noteikti vajag vinju dabūt kolekcijā labā kvalitātē un no vienas relizes. Vēlams ne torentpakā. DVD ripi ir jau pieejami?


--------------------
"And so long as the irresponsible explore unknown
lands, we need never fear..."

"Not too late?
- Everyone is still alive. Inside of you.
I might be able to do it. Another universe. A universe where everyone is still alive. I'll create it out of myself. Take me to everyone.
- Are you really sure?
I'm not alone. I'm going back to everyone.
The other universe inside me has started to move forward in time. ... beyond the time."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Nov 21 2004, 13:27
Post #2


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




nu man ir anime-fin reliize, nezinu tikai vai no dvd rippots, bet nu laikam.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Nov 23 2004, 17:42
Post #3


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




KAA torrent paka nu ne gluzhi veelamais variants bet noteikti nenozheelosi ja novilksi


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hideki
post Nov 23 2004, 22:13
Post #4


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 321
Joined: 16-February 04
From: Rīga, Imanta




QUOTE(Shinobi-sama @ Nov 23 2004, 16:42)
KAA torrent paka nu ne gluzhi veelamais variants bet noteikti nenozheelosi ja novilksi
*



Pirmo sēriju atvilku, bet ne dvd versija gāja plūstošāk - sākumā (kritiens) Izkatās ka attēls tītos ar zobratiņiem kas brīžiem mazliet ķerās. Varbūt tāda DVD kvalitāte, nezinu. Varbūt atkal bremzīgais 9-ais M$ kodeks, kas viņiem tā nezkāpēc patīk. sad.gif


--------------------
"And so long as the irresponsible explore unknown
lands, we need never fear..."

"Not too late?
- Everyone is still alive. Inside of you.
I might be able to do it. Another universe. A universe where everyone is still alive. I'll create it out of myself. Take me to everyone.
- Are you really sure?
I'm not alone. I'm going back to everyone.
The other universe inside me has started to move forward in time. ... beyond the time."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Nov 24 2004, 12:53
Post #5


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




hmmm man vis sno KAA iet taada kvalitaatee kaa tik turies bez maz vai pashu DVDV skatos... pie tam ja lieto MediaPlayerClassic tad optionos uzliec video kvalitaati "vm9 renderless" moshka tev mashiina par leenu tam kodekam biggrin.gif.. bet kvalitaate no KAA ir vismaz par mata tiesu augstaaka nekaa citiem riperiem....


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Revol
post Nov 24 2004, 14:20
Post #6


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 944
Joined: 5-October 04




QUOTE(Shinobi-sama @ Nov 24 2004, 11:53)
hmmm man vis sno KAA iet taada kvalitaatee kaa tik turies bez maz vai pashu DVDV skatos... pie tam ja lieto MediaPlayerClassic tad optionos uzliec video kvalitaati "vm9 renderless"  moshka tev mashiina par leenu tam kodekam biggrin.gif.. bet kvalitaate no KAA ir vismaz par mata tiesu augstaaka nekaa citiem riperiem....
*


Tam nu nemaz nevar piekrist, kvalitaates zinjaa KAA ir labaakajaa gadiijumaa videejaas zonas augshdaljaa, vinji ne tuvu nestaav kvalitaates liideriem kaz buutu zx [Zhentarim DivX] un A-L [Anime-Legion], veel tur vareetu pieskaitiit anime_fin. Lai arii jaapiekriit ka peedeejaa laikaa [peedeejie 2-3 meeneshi] vinji ir uzlabojushies. Bet nu vinju vecaakie darbi nebuut nav kvalitaate labaakie piemeeri, kaut vai shis pats Haibane Renmei rips ir manupraats viens no vinju sliktaakajiem - pirmkaart vinjsh nav nokropot [gar malaam ir melnaas striipas(ljoti izplatiita kljuuda vinju vecajos video, par laimi tagad vinji cropo normaali)] un kas veel sliktaak vinjsh no 30fps progresive video ir decimeets uz 24fps - taadeelj arii vinjsh izskataas it kaa briizhiem kjertos. bez tam kaa var te redzeet KAA Haibane Renmei ghosting screanshots tur ir pilns ar ghostoshanos.
Taadeelj ja grib normaali skatiiities - es ieteiktu njemt anime_fin ripotos failus. Lai arii vinji torrentaa pashlaik netiek seedoti, bet no ed2k noteikti var nokachaat.


--------------------
IPB Image
The man in black fled across the desert, and the gunslinger followed.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Nov 24 2004, 15:45
Post #7


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




huh.. WHR, noir, ROD, ninja scroll movie, cowboybepop movie, chobits, Lain, snow fairy sugar, gits2 movie... visur panjem ateels ateels un veelreiz atteels un man no viinjiem veel nekas nav raustiijies

vaaks tas pats anime-fin dazhos savos dvd ripos ateelu kropljojumus ir pielaidis, plus skanja vinjiem nav taa labaakaa, bet labaaka nekaa vidusmeeram tas noteikti,nu bet DTV ripi vinjiem ir labi......... zhentarim[divx] huh es neteikti ka shie ir pieskaitaami pie totaaliem liideriem vinjiem audio kvalitaate nav taa spozaakaa ko vareet veeleeties iespeejams vaina ir ka vinji izmanto vorbis formaatu.... A-L nav naacies vinju ripus skatiities, kaut kaa nav naacies slavinoshas atsauksmes klausiiities(moska patraapiijushies tikai tie suudiigaakie) un arii pashi vinu ripi nav tik slavinaati ka vinji kaut kur publiski uzpeldeetu

Un vispaar KAA miizliigaakais pluss ir ka vinji veido failus ar vienu soundtrack kaa arii subi vinjiem ir hardsubi.... tapee vien jau vinjus var pacelt ar latinju augstaak par paareejiem.. man pimeeram tei nestilizeetie un reizeem kaitinoshie iebuuveetie subi kriit nerviem jo 90 procentu gadiijumu tie subu nemainiiti paarshuuti.... KAA ir shur tur subus pielabojis ...WHR tas ir pamanaams


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Revol
post Nov 24 2004, 16:53
Post #8


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 944
Joined: 5-October 04




QUOTE(Shinobi-sama @ Nov 24 2004, 14:45)
huh.. WHR,  noir, ROD, ninja scroll movie, cowboybepop movie, chobits, Lain, snow fairy sugar, gits2 movie... visur panjem ateels ateels un veelreiz atteels un man no viinjiem veel nekas nav raustiijies
*


nu es jau tieshi par Haibane Renmei runaaju jo cik man zinaams tikai tur vinji ir pieljaavushi taadu kljuudu kaa decimeet 30fps video uz 24fps, bet tas jau kaut ko izsaka ka var taa salaist griistee pat ar otro piegaajienu. Esmu paarliecinaats ka citur taa nav, it iipashi peedeejaa laikaa. bet var kaut vai paskatiities vinju FLCL vietaas kur ir aatra darbiiba ir veerojama nopietna probleema ar blokoshanos.

QUOTE(Shinobi-sama @ Nov 24 2004, 14:45)
zhentarim[divx] huh es neteikti ka shie ir pieskaitaami pie totaaliem liideriem vinjiem audio kvalitaate nav taa spozaakaa ko vareet veeleeties iespeejams vaina ir ka vinji izmanto vorbis formaatu.... A-L nav naacies vinju ripus skatiities, kaut kaa nav naacies slavinoshas atsauksmes klausiiities(moska patraapiijushies tikai tie suudiigaakie) un arii pashi vinu ripi nav tik slavinaati ka vinji kaut kur publiski uzpeldeetu
*


nu video kvalitaates zinjaa zx un a-l ir vislabaakie, iznemot vinjus gandriiz neviens cits neveic nedz manuaalu IVTC, neizmanto vfr (Variable Framerate) netaisa anamorphic encodus utt. runaajot par audio tad pashlaik gan zx gan a-l prieksh 5.1 izmanto tikai HE-AAC, prieks 2 kanaalu audio iisti nezinu liekas arii he-aac. bet izmantot AC3 ka to dara KAA prieks 5.1 ir shausmiiga vietas teereeshana kuru labaak vareetu izmantot lai dabuutu labaaku video.
bez tam ogg vorbis ir labaaks variants nekaa mp3, it iipashi pie zemiem bitreitiem. AAC ir stipri tuvu kvalitaatee ogg, bet abi noteikti ir labaaki par mp3

QUOTE(Shinobi-sama @ Nov 24 2004, 14:45)
Un vispaar KAA miizliigaakais pluss ir ka vinji veido failus ar vienu soundtrack kaa arii subi vinjiem ir hardsubi.... tapee vien jau vinjus var pacelt ar latinju augstaak par paareejiem.. man pimeeram tei nestilizeetie un reizeem kaitinoshie iebuuveetie subi kriit nerviem jo 90 procentu gadiijumu tie subu nemainiiti paarshuuti.... KAA ir shur tur subus pielabojis ...WHR tas ir pamanaams
*


nu tas papildus soundtrack man personiigi netraucee, runaajot par hardsubiem - to nu es nekaadi nevaru likt kaa plusu - liekot pa virsu hardsubus ap vinjiem vietaam var paraadiities video probleemas, bez tam lietojot ssa softsubus ir iespeejams dabuut to pashu efektu ko ar hardsubiem [gan karaoke, gan formateejumus visus un kraasas utt], un pat ar parastajiem srt softsubiem tiek vismaz dota iespeeja pasham izveeleeties visu formateejumu, ja nu gribas lielaakus burtus skatoties uz tv ar hardsubiem neko nevareetu mainiit. bez tam ar softsubiem katrs ja kaut kas nepatiik var tos izdabuut araa un pielabot kaa vien tiik. bez tam tagad arvien biezhaak arii KAA izmanto softsubus.


--------------------
IPB Image
The man in black fled across the desert, and the gunslinger followed.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Nov 25 2004, 12:50
Post #9


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




QUOTE(Revol @ Nov 24 2004, 15:53)
nu video kvalitaates zinjaa zx un a-l ir vislabaakie, iznemot vinjus gandriiz neviens cits neveic nedz manuaalu IVTC, neizmanto vfr (Variable Framerate) netaisa anamorphic encodus utt. runaajot par audio tad pashlaik gan zx gan a-l prieksh 5.1 izmanto tikai HE-AAC, prieks 2 kanaalu audio iisti nezinu liekas arii he-aac. bet izmantot AC3 ka to dara KAA prieks 5.1 ir shausmiiga vietas teereeshana  kuru labaak vareetu izmantot lai dabuutu labaaku video.
bez tam ogg vorbis ir labaaks variants nekaa mp3, it iipashi pie zemiem bitreitiem. AAC ir stipri tuvu kvalitaatee ogg, bet abi noteikti ir labaaki par mp3
*

Nu par AAC un ogg es piekriitu ka tas ir labaaks par mp3.
par to video kvalitaati ir taa, KAA savus ripus taisa ,es uzskati pietiekami labi taupot vietu pie reizes ieliekot augstas kavlitaates audio, kas personiig man ir 1-majaa vietaa, jo kaad aman jeega no videa kavliaates kad man tas pats HE-AAC pagaas ar siikiem gljucinjiem. Kaa jau mineets tad HE-AAC ir domaats augstas kvalitaates audio ar zemu bitrate, tik un taa AC3 ir labaaks jo kaa nekaa tas ir bez maz vai identisks DVD tikkai ar zemaaku bitrate. Taalaak Anamorphic encode, biezhaak izmanto kad maina ateela izmeeru paltekraanu pataisa par shaurekraanu vai sazin ko kas involvee ateela paarencodeeshanu pilniibaa pa jaunam, turklaat tas ir laikietilpiigs process, un citi steigaa lai tik nosubotu .. iztiek bez taa....
QUOTE(Revol @ Nov 24 2004, 15:53)
nu tas papildus soundtrack man personiigi netraucee,
*


huh tu nonaac pretrunaas.... pats teici ka ac3 ainjem daudz vietas, taipashaa laika tev pilniigi lieks celinjsh kur biezhi vien tas ir anglju in ir 5.1 viens celinjsh un aiznjem nemazo vietu ..aptuveni lieki 50mb vai pat vairaak. laugh.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Revol
post Nov 25 2004, 14:45
Post #10


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 944
Joined: 5-October 04




QUOTE(Shinobi-sama @ Nov 25 2004, 11:50)
Nu par AAC un ogg es piekriitu ka tas ir labaaks par mp3.
par to video kvalitaati ir taa, KAA savus ripus taisa ,es uzskati pietiekami labi taupot vietu pie reizes ieliekot augstas kavlitaates audio, kas personiig man ir 1-majaa vietaa, jo kaad aman jeega no videa kavliaates kad man tas pats HE-AAC pagaas ar siikiem gljucinjiem. Kaa jau mineets tad HE-AAC ir domaats augstas kvalitaates audio ar zemu bitrate, tik un taa AC3 ir labaaks jo kaa nekaa tas ir bez maz vai identisks DVD tikkai ar zemaaku bitrate.
*


Tieshi taa jau ir ka KAA video lielaakoties ir pietiekami labs, bet zx un a-l tas ir maximaalaa kvalitaatee [taadeelj vinjiem paiet daudz ilgaaks laiks starp releasiem, jo biezhi vien tiek iets manuaali cauri pa kadriem katrai seerijai] un manupraat video kvalitaate noteikti ir daudz svariigaaka, bez tam lai tieshaam ieveerotu atshkiriibu starp AC3 un HE-AAC [bez tam AC3 ir pilniigi identisks ar DVD skanju] tur jaabuut pietiekoshi labai audio sisteemai uz kaa klausaas lai to dzirdeetu. Un tas arii ir iemesls kaadelj manupraat video kvalitaate ir svariigaaka, jo sakariigs monitors ir gandriiz visiem [ar to es domaaju taads kas vismaz uztur 1024x786] kameer lielaakajai daljai ir tikai kaut kaadas suudiikaas paaris Ls tumbas kas naca liidzi PC, vai labaakajaa gadiijumaa leetas liidz videeji daargas 5.1 tumbas uz kuraam nu manupraat nav sadzirdama atshkjiriiba starp AC3 un HE-AAC [bez tam anime ir vizuaals izklaides veids]. Un parasti ja ir gljuki AAC tad visbiezhaak taa ir nepareizi nokunfigureeta sisteema.

QUOTE(Shinobi-sama @ Nov 25 2004, 11:50)
Taalaak Anamorphic encode, biezhaak izmanto kad maina ateela izmeeru paltekraanu pataisa par shaurekraanu vai sazin ko kas involvee ateela paarencodeeshanu pilniibaa pa jaunam, turklaat tas ir laikietilpiigs process, un citi steigaa lai tik nosubotu .. iztiek bez taa....
*


Un te man liekas ka tu nonaac pretrunaas.... kaa var kaadam piedeeveet labaaku kvalitaati par citiem ja vinjsh kaut ko nedara kas var uzlabot kvalitaati deelj taa ka tas ir laikietilpiigs process [kas tas nebuut iisteniibaa nav] kameer citi to veic.

Par anamorphic te ir siiks apraksts kaa tas darbojas un kaadeelj ir labaaks
QUOTE
The point of encoding anamorphically is that you get more quality with less pixels.
If you have a 704x480 16:9 anamorphic source you can do one of two things if you want to get a 1:1 pixel aspect ratio: You can scale it down to 640x360 or 704x396 (you remove detail from the picture, get less pixels) or you can scale the picture up to 853x480 (you add more pixels without adding more detail). In the end, the choise is, "should I add more pixels without getting more detail, or should I remove detail from the picture".
Or you could do it anamorphically. You don't remove any detail (apart from what the actual encoding does, and any eventual other filters), and you don't add extra pixels, but the enduser can still play back the file at 853x480 (or higher) resolution. It's a win-win situation.
Of course, the endusers "lose" if there is a bug in their codecs, so they can't handle anamorphic video, but most widely-used players do support it. (Then there's the problem with the DivX codec, but that's beside the point.)



QUOTE(Shinobi-sama @ Nov 25 2004, 11:50)
huh tu nonaac pretrunaas.... pats teici ka ac3 ainjem daudz vietas, taipashaa laika tev pilniigi lieks celinjsh kur biezhi vien tas ir anglju in ir 5.1 viens celinjsh un aiznjem nemazo vietu ..aptuveni lieki 50mb vai pat vairaak. laugh.gif
*


Nu taa nemaz nav - AC3 aiznjem apmeeram 3x vairaak vietas nekaa HE-AAC, taa ka pat papildus 5.1 audio (kas ir ljoti reta paraadiiba, man liekas tikai A-L GunGrave ir ar abiem audio 5.1, citaadi anglju meele parasti ir 2ch)aiznjem vismaz treshdalju mazaak nekaa viens AC3 5.1 audio celinjsh. un kaa tiko apskatiijos peedeejie KAA reliisi arii ir ar HE-AAC taa ka te vinji pelniijushi atziniibu ka saak iet liidzi laikam) un vinju nevar saukt par pilniigi lieku celinju jo ja arii man vinjsh nav vajadziigs tad noteikti ir cilveeki kas vinju grib [kas arii vareetu tikt uzskatiita par citu liigu kvalitaatee - kur tiek dota izveeles iespeeja] shaadi tie kas negrib lasiit subus var klausiities otru audio celinju un tai pat laikaa baudiit labaaku video kvalitaati.


Beigu beigaas visu izshkir katra pasha veelme un vajadziibas,bet tomer es vismaz uzskatu ka nevar tiekt ka KAA ir par mata tiesu augstaaka kvelitaate nekaa citiem.


--------------------
IPB Image
The man in black fled across the desert, and the gunslinger followed.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Nov 25 2004, 16:26
Post #11


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




QUOTE(Revol)
Tieshi taa jau ir ka KAA video lielaakoties ir pietiekami labs, bet zx un a-l tas ir maximaalaa kvalitaatee [taadeelj vinjiem paiet daudz ilgaaks laiks starp releasiem, jo biezhi vien tiek iets manuaali cauri pa kadriem katrai seerijai]
nu kaa tu negarantee ka to nedara KAA..... mani maac zinjkaariiba?
Tu gribi teikt ka es saliidzinaajis video kvalitaates?
Runaajot par skanju siteemu tad . man ir 7.1 un es izjuutu smagu atshkiriibu starp mp3 un acc kaa arii savukaart starp acc un dvd 2ch.. sorry bet starpiiba ir dzirdama.... taalaak tu kluudies sakot ka ac3 ir identisks ar dvd skanju.. nu sorry( uz sitiena nepateikshu kuri no tiem dolby, digital, surround, dx) bet katram ir asthkiriigs bitrate, un kad vinji izvelk ac3 tad notiek paarkonverteeshan uz zemaaku bitrate.. jo savaadaak video failaa puse aiznjems skanaj.. tu pats personiigi esi meegjinaaji kaut ko konverteet? shito es runaaju no pieredzes un personiigi esmu izjutis ko noziimee 1:1 un downmix uz zemaaku bitrate huh.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Revol
post Nov 25 2004, 17:42
Post #12


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 944
Joined: 5-October 04




QUOTE(Shinobi-sama @ Nov 25 2004, 15:26)
nu kaa tu negarantee ka to nedara KAA..... mani maac zinjkaariiba?
Tu gribi teikt ka es saliidzinaajis video kvalitaates?
*


To es zinu jo video codeeshana mani interesee taadeelj es seechu encoding kanaalaa ircaa kur parasti zx un a-l kaa arii citi encoderi apspriezh shiis lietas. bez tam KAA paarstaavji ir izteikushies animereactor forumaa ka vinji uzskata ka taada darba ieguldiishana lai dabuutu uzlabojumu ko iespeejams 98% skatiitaaju neieveeros nav taa veerta.
QUOTE(Shinobi-sama @ Nov 25 2004, 15:26)
Runaajot par skanju siteemu tad . man ir 7.1 un es izjuutu smagu atshkiriibu starp mp3 un acc kaa arii savukaart starp acc un dvd 2ch.. sorry bet starpiiba ir dzirdama....
*


Nu es jau nesaku ka nav atshkiriibas, bet ka lielaakaa dalja kam nav labas tehnikas to nedzirdees, man prieks ka tev ir laba audio tehnika un neshaubos ka tur var dzirdeet atshkiriibu.

QUOTE(Shinobi-sama @ Nov 25 2004, 15:26)
taalaak tu kluudies sakot ka ac3 ir identisks ar dvd skanju.. nu sorry( uz sitiena nepateikshu kuri no tiem dolby, digital, surround, dx) bet katram ir asthkiriigs bitrate, un kad vinji izvelk ac3 tad notiek paarkonverteeshan uz zemaaku bitrate.. jo savaadaak video failaa puse aiznjems skanaj.. tu pats personiigi esi meegjinaaji kaut ko konverteet? shito es runaaju no pieredzes un personiigi esmu izjutis ko noziimee 1:1 un downmix uz zemaaku bitrate huh.gif
*


AC3 ir Dolby Digital un bitrate ir atkariigs no taa kaads uz dvd. taa nebuut nav ka pusi aiznjems skanja bet lielu dalju gan, skatoties uz vinju GitS2 tu ir AC3 448kbps un aiznjem 320Mb kas pilniigi sakriit ar to ko redzu savaa spiderman DVD tu arii AC3 aiznjem ap 390Mb, taa kaa spiderman ir par padsmit minuuteem garaaks tur arii izmeeru atshkiriiba. Nu netiek paarkonverteets vinjsh uz zemaaku bitreitu [neredzu tam jeegu - tad uzreiz var paarlikt par HE-AAC un tieshaam ietaupiit vietu], varbuut tu jauc ar DTS tam gan ir lielaaks bitreits, bet AC3 uz dvd parasti 384 vai 448 kbps prieksh 5.1 un 192 kbps prieksh 2ch, DTS ja nemaldos ir 768-1536kbps. un tieshi taads pats vinjsh tiek likt arii anime encodos. ari manaa otraa anime ar ac3 [tikai divi man ir ar ac3] 3cd mononoke hime audio ir 448kbps AC3 - nekas nav konverteets uz zemaaku bitreitu.[kopaa pa triis cd audio aiznjem apmeeram 350Mb]
QUOTE
1. What is AC3? Dolby Digital?

AC3, Dolby Digital, Dolby Surround AC3, A/52, and Audio Coding version 3 are all names for the same general purpose lossy encoded audio format developed by Dolby Laboratories. AC3 is most commonly used in 5.1 channel form and is the successor of Dolby Pro Logic, the difference being that AC3 carries 6 discrete channels whereas Pro Logic had matrixed surround channels. AC3 has great popularity, and is used in LaserDisc and DVD formats at 384-448 kbps and also quite commonly in cinema, usually at 640 kbps.


--------------------
IPB Image
The man in black fled across the desert, and the gunslinger followed.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Nov 26 2004, 13:40
Post #13


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




nu vispaar jau DVD tiek izmanota MPEG2 audio, pameegjini ekstrakteet DTS no LOTR:two towers.. manupraat tu pakaarsies, ja taadu pashu nepaakompreseetu ari uz cietaa paarspiediisi. smile.gif ja nemaldos, tas ja es nemaldos, tad dolbyEX arii diezgan smagi aizznjeema, un taadu pashu bez zemaaka bitrate ieshuut avi, jau ir pashnaaviiba, masn pirmais rips bija matrix pirmaa dalja un es laikam pieljaavu kljuud kad kalkuleeju uz 2 diskiem ripi jo niekljaavu skanju , un rezultaat man gandriiz 3 pilni cd aiznjeema mans rips,, nu bet kvalitata bija izcili perfekta ar 2 reiz (aizmirsu kaasauca to fishku) paarspiedu caur divx tongue.gif
huh es


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Revol
post Nov 26 2004, 14:30
Post #14


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 944
Joined: 5-October 04




QUOTE(Shinobi-sama @ Nov 26 2004, 12:40)
nu vispaar jau DVD tiek izmanota MPEG2 audio, pameegjini ekstrakteet DTS no LOTR:two towers.. manupraat tu pakaarsies, ja taadu pashu nepaakompreseetu ari uz cietaa paarspiediisi. smile.gif ja nemaldos, tas ja es nemaldos, tad dolbyEX arii diezgan smagi aizznjeema, un  taadu pashu bez zemaaka bitrate ieshuut avi, jau ir pashnaaviiba, masn pirmais rips bija matrix pirmaa dalja un es laikam pieljaavu kljuud kad kalkuleeju uz 2 diskiem ripi jo niekljaavu skanju , un rezultaat man gandriiz 3 pilni cd aiznjeema mans rips,, nu bet kvalitata bija izcili perfekta ar 2 reiz (aizmirsu kaasauca to fishku) paarspiedu caur divx  tongue.gif
huh es
*


nu vispaar taa nemaz nav, MPEG2 audio nav plashi izplatiits, visbiezhaak tiek lietots Dolby Digital (AC3) un DTS (Digital Theater Systems)
QUOTE
MPEG audio is not used much on DVDs, although some inexpensive DVD recording software programs use MPEG audio, even on NTSC discs, which goes against the DVD standard and is not supported by all NTSC players.

vispaar siikaak par to, ja tieshaam interesee, var palasiit te - Audio details of DVD-video

Bet vispaar jau runa bija vai tas AC3 kas ir anime encodos ir tas pats kas ir uz DVD - un taa tas arii ir vinji ir pilniigi identiski. Ir taa sagadiijies ka te pat ir oficiaala veest no KAA par AC3 ko vinji izmanto savos encodos - AC3 in KAA lavar ir oficiaalais KAA paarstaavis animereactor forumos [lai nerastos nesaprashana]
Bez tam runa par DTS pilniigi neattiecas uz visu sho, protams DTS ir apmeeram reizes 3-5 lielaaks nekaa AC3, bet cik daudz ir anime DVD ar DTS skanju, un cik daudz ir encodi ard DTS skanju?

OT - to divx fishku sauc multipass encoding, un divi pasi buutu minimums kam iziet cauri vajadzeetu, zx piemeeram minimums ir 4 pass encodi ar divx.
cool.gif


--------------------
IPB Image
The man in black fled across the desert, and the gunslinger followed.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24 April 2024 - 18:49