IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

 
Reply to this topicStart new topic
> Anime merchandise beernishkjiigums, split offtopic part from local shop thread
Shumins
post Feb 6 2008, 01:08
Post #1


Unregistered









QUOTE(cdmax @ Feb 5 2008, 18:26) *

Šodien itkā darbību sācis i-veikals Anime-san.lv
pagaidām tur tikai figūriņas un pāris diski.



Speciāli reģistrējies, lai to pateiktu? cool.gif

Bet nu, lai kā - tavs veikals pilnīgi iesūkā...

Un tad, kad sapratīsi, ka vienīgie frīki (iespējams geji, kam bērnībā bija tikai mašinas), kas tā lellītes pirktu ir ar maksātspēju "0 - ZERO", tāpat bankrotēsi.

Te dzīvo pat tādi, kas saka tusēt sķūnī pa 1 latu ir par dargu (Iesaku tev neuzticēties, ka naudu iedos vēlāk).

Bet citādi, es labāk ieskrienu ELCOR, tur vairāk Anime ko izvēlēties un pa DVD 7.00 LVL laugh.gif

IPB Image
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Feb 6 2008, 02:19
Post #2


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




ceru, ka liiki uzbraucieni beigsies. slinkums dzeest, taapeec augosha vajadziiba to dariit man ljoti sabojaas garastaavokli.
turpinaajumaa buutu kauchkas jurca domaam liidziigs, bet arii plagjiateet/citeet slinkums.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Feb 9 2008, 18:33
Post #3


Unregistered









QUOTE(Taka @ Feb 8 2008, 21:44) *

Tā YF-19 tiešām ir pieejama?


Varu uzdot filazofisku jautājumu?

Ko šādas rotaļietas iegāde dod? Tās dod spēlēties bērniem, vai arī tās tiek iepirktas kādiem pervērsiem mērķiem, tā teikt, var izliekties par Isamu pats un arī ar YF-19 vakaros lidināties pa istabu cīnoties pret slikto Bowmena YF-21?

Kaut kā nesaprotu, kāpēc tādas lietas tiek iepirktas. Bildēs pat citiem pilnas istabas ar visādām mantām.

IPB Image

Atceros sevi, tikai bērnībā, kad izmantoju tās praktiski. Būvēju random pilsētas no klučiem. Bija ātrās palīdzības mašinas un slimnīcas. Policija, ar ko varēja ķert bandītus utt. Bija savs Atcion, kamēr netika izgudrotas datorspēles, kuras varēja iegādāties katrs (pirms 90-tiem).

Bet kādu baudu sniedz rotālietas pieaugušiem. Kādas vajadzības tiek apmierinātas iegādājoties ko tādu?
Go to the top of the page
+Quote Post
IronSoul
post Feb 9 2008, 19:06
Post #4


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 117
Joined: 22-November 07
From: Riga, Salu tilts




Shumins mans personīgais viedoklis biggrin.gif

Nu mans vel gluži sevi neuzskata par pieaugušo (tikai par lielu bērnu kurš dzīvo atsevišķi no vecākiem)

Mans ir dzīvojis nabadzībā un saticībā, kad šādas (kustināmas un modificējamas) rotaļlietas bija liels retums (jo dargs pasākums un arī nebija sākumā). Tagad vienkārši gribās piepildīt bērnības sapni smile.gif Lai ar tas modelītis tikai krās putekļus biggrin.gif Za to ciemiņu bērniem būs ko iedot paspēlēties smile.gif

Kad aizbraucu pie senča pat spēlējos ar modelīšiem. Šams sīkam (manam pusbrālitim ) sapircis uber daudz mūsdienu modelīšu smile.gif Laikam tas tapēc ka kad es augu bija tikai žiguļu un moskviču modelīši (melnā tirgū pirkti) kuri smuki stāvēja aiz stikla sad.gif

This post has been edited by IronSoul: Feb 9 2008, 19:07


--------------------
Saproti, dēls, dzimteni un prezidentu neizvēlas...
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Feb 9 2008, 20:09
Post #5


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




pasham nekaa iipashi daudz nav, jinroh wallscrullis un yukikazes supersylph modelis. ar to visdriizaak aprobezhoshos anime merchandise iegaadee. mana motivaacija? - esteetisks baudiijums ;P. kaapeec cilveeki iepeerk keramiku? gleznas? gaume, protams, ir katram cilveekam dazhaada, bet mani, piemeeram, tieshaam fascinee jetfighteru dizains. patiikami "pamielot acis". + veel ar daudziem modeliishiem var saistiities nostalgjiskas atminjas no redzeeta / patikusha shova. + veel ieguldiitais darbs saliimeeshanaa / kraasoshanaa arii celj veertiibu savaas aciis.
Shumin, man aizdomas, ka tu apcel citus ar shaadu lietu kolekcioneeshanas hobiju tikai taapeec, ka pats esi pusaudzha gados, kad gribaas "aatraak buut pieaugusham", un "nedriikstu buut asocieets ar neko it kaa 'beernishkjiigu'".
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
IronSoul
post Feb 9 2008, 20:41
Post #6


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 117
Joined: 22-November 07
From: Riga, Salu tilts




Supersylph Yukikaze ohmy.gif cool man tas anime Sentō Yōsei Yukikaze ļoti patikās smile.gif



This post has been edited by IronSoul: Feb 9 2008, 21:31


--------------------
Saproti, dēls, dzimteni un prezidentu neizvēlas...
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Feb 13 2008, 21:37
Post #7


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




QUOTE(Shumins @ Feb 9 2008, 17:33) *

Varu uzdot filazofisku jautājumu?

No % mežģās ne tikai mēle bet arī pirksti? Nezināju. Varbūt bija domāts retorisks nevis filozofisks jautājums, m? rolleyes.gif
QUOTE(Shumins @ Feb 9 2008, 17:33) *

Bet kādu baudu sniedz rotālietas pieaugušiem. Kādas vajadzības tiek apmierinātas iegādājoties ko tādu?

Visupirms un galvenokārt tiek apmierināta Shumina vēlme kārtējo reizi notēlot ārkārtīgi nopietno un pieaugušo, dzīves rūdīto veci.
Atzīsties - gaidīji tak? smile.gif

Bilde ar rotaļlietu pilno istabu ir super. Kādam ir ļoti daudz naudas un brīvā laika, jo šo verķīšu salikšana prasa ļoti daudz laika.

Man protams tādas nav. Un tas mani patiesi sarūgtina. Jūtos mazvērtīgāks par šīs istabas īpašnieku.

Man, tieši tāpat kā Church'am patīk skaistas kaujas lidmašīnas, vienalga reālās vai filmu. Un es labprāt izdaiļotu savu plauktu ar kādu glītu modelīti, taču pagaidām par to jāaizmirst jo 19 mēnešus vecais pokemons to iznīcinās. Taču ne jau melnu YF-19. Tai jābūt baltai. Uz priekšu izvirzītie spārni rulz. No reālās aerodinamikas viedokļa tas ir ļoti grūti realizējams risinājums. Toties vizuālais efekts ir lielisks.

Starp citu - Bowmans nemaz nebija sliktais. Kā personāžs man pat patika vairāk par pusdullo Isamu. Vienkārši YF-21 dizains nav manā gaumē. Arī Super Sylph Yukikaze man ļoti iet pie sirds.

This post has been edited by Taka: Feb 13 2008, 23:07


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Feb 14 2008, 01:27
Post #8


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




QUOTE(Taka @ Feb 13 2008, 20:37) *

.. No reālās aerodinamikas viedokļa tas ir ļoti grūti realizējams risinājums. Toties vizuālais efekts ir lielisks. ..

ar moderniem kompoziitmateriaaliem materiaaliem vairs ne tik gruuti ciinities pret veerpi, un ir ljoti daudz buutisku airodinamisku priekshrociibu. ja atminja nevilj, nav panaceja next gen jetfighteriem taapeec, ka taada silueta lidmashiinai buutu papildus gruutiibas ar stealth tehnologjijaam, aka vairaak atstaro radara viljnjus nekaa bez asiem, lauztiem stuuriem.
Su-47, X-29, Ju 287
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Feb 14 2008, 14:43
Post #9


Unregistered









QUOTE(Taka @ Feb 13 2008, 21:37) *

Visupirms un galvenokārt tiek apmierināta Shumina vēlme kārtējo reizi notēlot ārkārtīgi nopietno un pieaugušo, dzīves rūdīto veci.


Tava vēlme kasīties nav komentāra vērta...

QUOTE(Church @ Feb 14 2008, 01:27) *

...taada silueta lidmashiinai buutu papildus gruutiibas ar stealth tehnologjijaam, aka vairaak atstaro radara...


Tie bija citi laiki, kad šīs Animes tapa.
Katrs laikmets raksturojas ar savām iezīmēm un fantāzijām Animēs - kāds tad īsti varētu izskatīties nepārspētais super ierocis.

Un, kas tieši attiecas uz tevis minētām "stealth tehnologjijaam", ES valstis, lai nepirktu Amīšu dārgos F-22 Raptor, ražo paši savus bez tādas tehnoloģijas. Un cerēs, ka no raķetēm gaiss-gaiss, zeme-gaiss izbēgs ar savu "lielo" manervēšanas spēju.

Bet es domāju, ka tā lieta izgāzīsies, jo Amīši kā agresori un karotāji labāk zina, kas nepieciešams...

Un, ja pat jāsalīdzina Valkyrie un cita fantastika, man Amīšu F-22 Raptor patīk labāk arī tīri modernā iskata dēļ.
Un vispār Lockheed savā esistēšanas laikā ir radījis daudz labu mākslas darbu.

IPB Image


Un vai es tamdēļ iegādātos samazinātu modelīti? -Nē...

Nesaprotu tāda veida Fanstuff, vienkārši tāpat garāmejot pajautāju, ko citi tādā veidā iegūst priekšs sevis cool.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
IronSoul
post Feb 14 2008, 15:08
Post #10


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 117
Joined: 22-November 07
From: Riga, Salu tilts




Shumins sorry negribētos būt rupjam tapē jautāšu normāli.
Pastāsti kādi tev ir hobiji ??? Ko tu dari prieka pēc ?

P.S. Katram ir sava gaume. Viens krāj modelīšus, cits markas, naudu un citas lietas. Citi ķīlē savas mašīnas, citi skatās filmas, citi dzer un skraida pa klubiem. utt.

This post has been edited by IronSoul: Feb 14 2008, 16:17


--------------------
Saproti, dēls, dzimteni un prezidentu neizvēlas...
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Feb 15 2008, 09:44
Post #11


Unregistered









QUOTE(IronSoul @ Feb 14 2008, 15:08) *

Pastāsti kādi tev ir hobiji ??? Ko tu dari prieka pēc ?


Ir cilvēks, kas te tomēr cenšas ko nopārdot un iespējams nav īpaši iepriecināts, ka mēs te atkal reklamējam savus hobijus...

Lai kāds admins pārvieto šo spamu uz citu vietu offtopic, ār nosauku "Kolekcionēt Anime modelīšus un figurīņas - bērnišķīgi vai īstu veču nodarbe? laugh.gif ", un tad tur varam spamot cik uzziet...

Ļaujiet cilvēkam rakstīt savā topic svarīgākas lietas cool.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
IronSoul
post Feb 15 2008, 11:16
Post #12


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 117
Joined: 22-November 07
From: Riga, Salu tilts




QUOTE(Shumins @ Feb 15 2008, 08:44) *

QUOTE(IronSoul @ Feb 14 2008, 15:08) *

Pastāsti kādi tev ir hobiji ??? Ko tu dari prieka pēc ?


Ir cilvēks, kas te tomēr cenšas ko nopārdot un iespējams nav īpaši iepriecināts, ka mēs te atkal reklamējam savus hobijus...

Lai kāds admins pārvieto šo spamu uz citu vietu offtopic, ār nosauku "Kolekcionēt Anime modelīšus un figurīņas - bērnišķīgi vai īstu veču nodarbe? laugh.gif ", un tad tur varam spamot cik uzziet...

Ļaujiet cilvēkam rakstīt savā topic svarīgākas lietas cool.gif


Nu Shumins tu dod, ja negribi teikt ta nesaki blink.gif Pats uzsāk tēmu par kolekcionēšanu un tagad pēkšņi nevajag te spamot. lol

+ viņam ir savs forums svarīgām lietām + ja šitais topiks aplips ar putekļiem tas reklāmu neveicinās biggrin.gif


--------------------
Saproti, dēls, dzimteni un prezidentu neizvēlas...
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
cdmax
post Feb 17 2008, 09:16
Post #13


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 135
Joined: 5-February 08
From: Latvija




QUOTE(Shumins @ Feb 15 2008, 08:44) *

Lai kāds admins pārvieto šo spamu uz citu vietu offtopic, ār nosauku "Kolekcionēt Anime modelīšus un figurīņas - bērnišķīgi vai īstu veču nodarbe? laugh.gif ", un tad tur varam spamot cik uzziet...

Piekrītu , ka vaig atvērt šādu tēmu.
1. Aizspriedumi, tikai bērniem, tās ir lelles, negribu būt pirmais, u.t.t.
2. Kapēc skataties anime, lasat mangu, spēlējat spēles? Vēl kosplejos piedalaties. Vai tas nav bērnišķīgi? Varat neatbildēt, jo atbildi zinu.
3. Tās nav lelles, bet figūriņas, statujas vai kustīgās figūriņas(vistuvāk lellēm). Patīk personāžs, robots vai, kas cits (esi sajūsmā) gribās arī, ko taustāmāku neviss tikai anime skatīties.
4. Citiem patīk, jo bērnībā nedabūja neko tādu. Citiem fanātisms uznācis. Iemesli var būt daudz un dažādi. Vecumam šeit galīgi nav nozīmes.

Pagaidām lielai daļai no jums ir divas sliktas īpašības aizspriedumi un skaudība. Piem: Ja es sākšu pīpēt tāpat, kā mani draugi es palikšu labāks? Nē. Ja es sākšu kolekcionēt figūriņas, modelīšus vai ko citu pār'vērtīšos par bērnu vai palikšu sliktāks? Arī nē.

Cilvēks visu mūžu ir bērns. Kapēc? Bērns grib to, kas viņam ir aizliekts, pieaugušais nevar pārkāpt aizspriedumiem (ko par mani citi domās?). Abiem ir skaudība vienam pret otru.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Feb 17 2008, 13:26
Post #14


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Patiess pieaugušais vienkārši neņemas par to, kas viņu neinteresē. Neinteresē un viss. Un viņi nespringst par to, vai viņu intereses kādam citam šķiet bērnišķīgas vai nē.
Nu un protams svētais bara instinkts - ja bars nolēmis ka aktivitāte x ir lūzeriem, tad es nekādā ziņā nedrīkstu to piekopt jo tad es būšu lūzeris, lohs, mīkstais, memmesdēliņš, bērns uttt (vajadzīgo pasvītrot)
Neaizmirsīsim arī visu laiku un tautu "īsto veču" nodarbi - pieliet mūli līdz bezfilmai. Atiet. Un atkārtot.
Katrs kurš atsakās tajā piedalīties, protams automātiski nav "īsts vecis".

Vispār visas problēmas sākas tikai un vienīgi tad, ja kāds sāk savu nodarbi celt pāri citām un uzsvērt cik viņš ir labs, stilīgs, kruts, īsts vecis/vecene ka to dara un kādi nožēlojami lūzeri ir pārējie, kuri to nedara.

P.S. Īpaša piezīme - ar mūļa pieliešanu tiek domāta tieši pielakšanās līdz bezfilmai, nevis pasēdēšana vakarā ar draugiem pie zināma % daudzuma.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Feb 17 2008, 16:54
Post #15


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




iisi sakot - tolerance pret sveshu/atshkjiriigu gaumi/intereseem ir tieshi proporcionaala psihologjiskajam vecumam. jo vairaak nokritizee/izsmej citus vadoties no sava beerniibas/paarejas vecuma maksimaalisma, jo jaunaaks/nenobriedushaaks (sic Shumins) liecies citu aciis. nedaudz savdabiigi, ka efekts ir panaakts preteejsh veeleetajam smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 04:32