IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

5 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Kamikaze Kaito Jeanne, iespaidi,un viss kas cits
pinksakura
post Jul 31 2005, 22:15
Post #1


Hentai-chan
******

Group: Chuunin
Posts: 604
Joined: 23-July 05
From: :D




nju es domāju kad vajadzētu atvētrt topiku arī par šo anime!(ja tāds topics ir tad droši varat slēgt!) biggrin.gif
image


--------------------
Agent Smith: We're willing to wipe the slate clean, give you a fresh start. All that we're asking in return is your cooperation in bringing a known terrorist to justice.
Neo: Yeah. Well, that sounds like a pretty good deal. But I think I may have a better one. How about, I give you the finger
[He does.]
Neo: ...and you give me my phone call.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Jul 31 2005, 22:17
Post #2


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Nu atvēri, a ko tālāk?
Taisam topikus pašas taisīšanas pēc?


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pinksakura
post Jul 31 2005, 22:25
Post #3


Hentai-chan
******

Group: Chuunin
Posts: 604
Joined: 23-July 05
From: :D




QUOTE(ShinChan @ Jul 31 2005, 20:17)
Nu atvēri, a ko tālāk?
Taisam topikus pašas taisīšanas pēc?
*


nē nē...es uztaisīju.....āāāāāāā es aizmirsu pati pierakstīt savas domas....
(nosarkst spilgti jo spilgti sarkana)ko varu teikt viena no manām mīļākajām ainme.......patīk sižets patīk chari ļooooooti patīk vissssss! biggrin.gif
(ceru kad piedosiet manu aizmāršību)(Paklanās cerot uz atvainošanos)došu info
tien kas nav nekad mūžā dzirdējuši.(atvainojos (atkal)par savu slinkumu info būs angļu valodā jo man tiešām ir slinkums tulkot...)
As the end of the century draws near, God's and the Devil's agents are racing to gain power. The Devil has been preparing by placing demons in paintings. When those paintings are bought, their owner is possessed by the demon. Kaitou Jeanne conquers the demon and returns its power to God. Maron is the only one who can do this without being possessed because she is the reincarnation of Jeanne D'Arc. Kaitou Sinbad also takes the power, but returns it to the Devil(we think). As far as I know, Sinbad is not a reincarnation of anyone. If the Devil has more power at the end of 1999, he(?) will gain control over the world. Kaitou Jeanne is trying to save the world from this fate. But what happens when God's agent and the Devil's agent fall in love with each other? biggrin.gif
te arī par main character
Maron is a not-so-normal high school girl who is excellent at school, and is also the star of her school's rhythmic gymnastics team. At night, she fights evil by transforming into Jeanne with the help of an angel, Fin. She lives alone because her parents are always overseas working. She is very independent, and in spite of being popular with guys, has never had a serious relationship.
Kaitou Jeanne captures demons who have possessed owners of beautiful paintings. The demons originate from the paintings, and after Jeanne captures the demons, the paintings disappear, replaced by images of beautiful angels.
ceru kad pietiek!negribu arī spoilot...


--------------------
Agent Smith: We're willing to wipe the slate clean, give you a fresh start. All that we're asking in return is your cooperation in bringing a known terrorist to justice.
Neo: Yeah. Well, that sounds like a pretty good deal. But I think I may have a better one. How about, I give you the finger
[He does.]
Neo: ...and you give me my phone call.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Aug 1 2005, 13:22
Post #4


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




NU protams taa ir tiira meitenju anime, chari man nepatika ( vieniigi tas siikais dzekinjsh, kursh lidinaas liidzi Simbadam ), katraa seerijaa ir viens un tas pats, taapeec peec piecaam minuuteem tu meklee kurpju shnjores, kuraas pakaarties, kaut cik interesanti palika, tad kad pazuda taa mazaa skukje, kura lidinaas liidzi Maronai, un paraadiijaas jauni pretinieki ( tas garmatainais dzeks ( skolotaajs ) un siikaa ). Forsha peedeejaa seerija. Nav jau galiigi slikta anime, bet ne man!!!!

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tsukino
post Aug 1 2005, 14:24
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 296
Joined: 24-April 05
From: Hinata-sou




S.U.D. Taa iespeejams arii IR meitenju anime, bet nekritizee tikai kritizeeshanas peec!

Or I might wan't to kill u.

Vispaar es te esmu tikai taapeec ka mana miiljaakaa anime. wub.gif

Un MAN un es zinu ka arii daudziem citiem shajaa forumaa taa patiik! Salasaas, tak cilveeki!


--------------------
image

Insanity: a perfect rational adjustment to an insane world.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Aug 1 2005, 14:38
Post #6


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




Es tikai saku, ka manupraat taa anime ir ljoti tuksha un tur nav kam patikt, bet tas tikai mans subjektiivais viedoklis un jums tajaa nav jaaklausaas. Es nevienu negribu apvainot. Piedodiet!!!! unsure.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Silvana
post Aug 4 2005, 20:42
Post #7


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 18
Joined: 30-May 05
From: Rīga...




nu, man šitā anime ir arī viena no mīļākajām, varbūt tāpēc, ka tā ir viena no pirmajām ko es redzēju... smile.gif , bet vienalga manga kaut kā man patika labāk, likās nopietnāka...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anishuara
post Aug 5 2005, 11:36
Post #8


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 614
Joined: 11-February 05
From: somewhere deep inside




Mda man nereali patika shi anime... biggrin.gif Maybe tapec ka ta ir skukju kaut vai man tikpat patik DBZ....

Saja anime man patika viss itipashi attiecibas man likas milji kad skolotajs nju tas demons palidzeja Maronai un Chiaki attiecibas kau vai pasham Marona paika jo atgadinaja Janne...

Ka ari piekritu S.U.D man patika pedeja serija un tas ka Fin bija launa man ari patika man liekas ka no ta sizhets palika interesantax...

Ka ari man patika ideja par stastu jo ta mani pamudinaja izlasit Janne Dark stastu... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kagome
post Aug 5 2005, 19:30
Post #9


Fire Rose
*****

Group: Chuunin
Posts: 588
Joined: 19-March 05
From: guarding Hell's gates




var arii teikt ka KKJ ir viena no manaam miiljaakajaam animeem. un shii anime ir vieniigaa kurai es esmu izlasiijusi mangu.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikumi
post Aug 6 2005, 20:41
Post #10


Ecchi-san
********

Group: Chuunin
Posts: 1286
Joined: 3-May 04
From: Rīga




Man no KKJ animes patīk tikai otrā sezona, jo pirmā ir mazliet tāda jocīga... Piefiksēju to, ka pirmajā sezonā katrā sērijā notiek viens un tas pats (Jeanne notver dēmonus un Sindbads paliek ar garu degunu). Otrā sezona patīk tāpēc, ka notikumi kļūst daudz sarežģītāki (kaut vai tās sērijas, kur puisim sirdi bija apsēdis dēmons un Jeanne nespēja to izdzīt, jo tad pazustu arī viņa sirds) un tiek atklāti daudzi notikumi no Marronas dzīves... Arī tas, ka Finna ir ļauna man patīk daudz labāk nekā tad, kad viņa bija mazs, uz nerviem krītošs eņģelītis...
Čaru dizains ir labs, lai gan varēja būt mazliet detalizētāks. Nepatīk viņu uberdimensionālās acis! Atgādina marsiešus... Lai gan, kad pierod, tad tas vairs tik ļoti netraucē... Patīk Marronas apģērbu dizains (it īpaši Jeanne tērps! Sugoi! ^.^). Autore ir devusi katram čaram dziļu raksturu (nezinu kā lai savādāk pasaka) un tas man ļoti simpatizē. Bija interesanti pavērot kā veidojas Marronas un Chiaki attiecības... =3
Arī mūzika šajā anime nav peļama.
Kopumā jāsaka, ka seriāls ir izdevies (vismaz var paskatīties). Dodu tam kādas 8 balles (un tikai tāpēc, ka pirmā sezona ir garlaicīga).
Par mangu neņemos spriest, jo esmu tikusi galā tikai ar pirmo izdevumu. Esmu piefiksējusi, ka mangā notikumi risinās daudz straujāk nekā anime (vismaz manā skatījumā). Un Miyako tēvs tur ir chibi variantā! Hehehe! laugh.gif


--------------------
Go and die, please.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nuin
post Aug 8 2005, 10:33
Post #11


Kakashi-sensei
******

Group: Chuunin
Posts: 658
Joined: 28-December 04
From: new world




Šī ir mana viena no mīļākajām animēm un man vienalga vai tā ir maiteņu vai nē.
Redzējis esmu neskaitāmas reizes.
P.S Tieši no šīs man ir ņemts niks. biggrin.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kanako
post Aug 11 2005, 13:56
Post #12


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 10
Joined: 23-December 04




Pirms kādiem trim vai diviem gadiem šī anime man ļoti patika. Man kaut kā nepatika nobeigums. Tās ir tikai manas domas. smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikumi
post Aug 11 2005, 15:05
Post #13


Ecchi-san
********

Group: Chuunin
Posts: 1286
Joined: 3-May 04
From: Rīga




Kas gan nobeigumā ir tik slikts? Viss taču beidzās labi. Protams, radās neliela nepabeigtības sajūta, bet tā viss bija O.K! Ehh, ko gan es te piesienos... ph34r.gif


--------------------
Go and die, please.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaitou-lala
post Aug 12 2005, 14:06
Post #14


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 71
Joined: 10-August 05
From: liepaja




mmm...kkj i reaala anime!!!! wub.gif man jau tur vislabak patiik chiaki...
aaa un manga arii izcila laugh.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rebel
post Aug 12 2005, 14:29
Post #15


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 447
Joined: 7-February 05
From: artifical life




nju..skatiijos ljoti fragmentaali,tikaj,ja tv bij iesleegc un braaliic skatiijaas (ha! meitenju anime... biggrin.gif shito es winjam noteikti pastaastiishu..kgan winch jaw skataas wisu,ko raada.... laugh.gif ) nemaz nezinu,waj esmu redzeejusi peedeejo seeriju. pirmajaa sez..nju,jaaa,tur wareeja tiem 'notikumiem' izsekot liidzi noskatoties katru 3 seeriju,amnliekas,tik wienkaarshiigi un sawaa zinjaa garlajciigi tas bija. njubet peecctam..tad jaw kkaa incantaak,bet taakaa es neesmu wisu redzeejusi (shaubos,waj pat puse sanaaktu,jo ir seerijas,kuras redzeeju 2rejz,bet wajraak taadu,kuras wispaar neesmu redzeejuse...),newaru iisti noweerteet. nju,kopumaa,no taa ko skatiijos - bij ok,ir redzeetas gan labaakas,gan sliktaakas.


--------------------
it's never too late to start wasting your life...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 18 April 2024 - 19:08