IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Vampire Knight...
hinatara
post May 31 2008, 19:28
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 20
Joined: 1-August 07




Vai kāds nezin, kur var nolādēt jaunākās Vampie Knight episodes?

Es šodien nonācu samērā lielā šokā, jo parasti tās lādēju no veoh.com, bet tagad tas vairs nav pieejams Latvijā nezināmu iesmeslu dēļ...

Torrenti man neder, kā arī lieli faili, jo man ir Triatel bezvadu internets, kas neatļauj torrentus un dc++, turklāt mans download limits mēnesī ir 5 GB....

Lūdzu izlīdziet...

Vai kāds nezina, kas īsti netika ar veoh.com?


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post May 31 2008, 20:44
Post #2


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




s.cks to be you.
Manuprāt, visjēdzīgākais risinājums būtu sameklēt kādu cilvēku, no kura ar DVD/USB memory stick vai kāda cita jaukumiņa palīdzību dabūt labas kvalitātes relīzes (varbūt kāda lāga dvēsele pamanīs šo topiku un būs ar mieru tev izlīdzēt).
Protams, ja vari, tiec pie normāla neta.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hinatara
post May 31 2008, 23:08
Post #3


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 20
Joined: 1-August 07




Nu jā... Es it kā pēdējā laikā jaunākās episodes dabūju no draudzenes, tomēr viņa lādē no tracker.deep.lv un tur nav visas animes, ko vēlos snoskatītiwes, turklāt dažkārt viņa nevēlas bojāt savu ratio...
Senākas (pēc šī gada) animes parasti dabūju no manas otras draudznees, kura dzīvo Rīgā, bet arī viņa ne vienmēr var visu novilkt, turklāt daudzas animes mēs nezinam, kur sameklēt, jo viņu vienkārši nekur nav... Tā piemēram, es pierms dažām dienām tiku pie visa Shinzo, kuru pirms kāda laika nevarēju neku atrast.... Un atradu es viņu veoh.com.... Tomēr tagad tas laikam ir bezcerīgi.... Ar veoh.com palīdzību parasti lādēju animes datorcentrā un tad kaut kad ar flashu vēlāk savācu... Bet tas ir samērā problemātiksi, jo tas maksā naudu...

Ja man būtu iespēja, vai tad es nebūtu tikusi pie normāla neta?

This post has been edited by hinatara: May 31 2008, 23:09


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vampiregirl
post Jun 22 2008, 19:59
Post #4


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 187
Joined: 17-May 08
From: Talsi




nu par cik tev nav torrenta, tad atliek tik viens variants - nolādēt no youtobes. kvalitāte nav perfekta, bet nu pati sliktākā jau arī nav. vispirms ir janolādē viena programa - http://www.download-tipp.de/shareware_und_...are/24957.shtml tiesa adrese vācu valodā, bet ceru ka tiksi galā. pēc tam skaties pati. vienīgais mīnus ir tās daļās, bet uz movie mekar var salikt visu atkal kopā ^^


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
liana135
post Jun 22 2008, 20:32
Post #5


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 7
Joined: 5-September 07




Es nezinu, kas vainas veoh, bet zinu, ka man no viņa nāca vīrusi. Laikam tā bija vaina, kuras dēļ sāku skatīties video iekš youtube.com.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Jun 22 2008, 22:03
Post #6


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Dieva dēļ, cik tad daudzi te anime neskatās pienācīgā veidā?
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3006 <--- šis varētu būt labāks par kaut kādu vācu lapā atrodamo hvz ko.
Grūti iedomāties kaut ko sliktāku par Youtube (pat [Jellysub][GUNPARADE_ORCHESTRA][15][GB][RMVB].rmvb ir daudz, daudz labāka kvalitāte).
Ja ļoti gribas vairākus video apvienot vienā failā, vislabākā izvēle ir MKVToolnix.
P.S. Ja tiešām ir daudz tādu cilvēku, pieļauju, ka varētu mēģināt uzstutēt kādu FTP vai XDCC serveri.

This post has been edited by Niks: Jun 22 2008, 22:04
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vampiregirl
post Jun 24 2008, 13:09
Post #7


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 187
Joined: 17-May 08
From: Talsi




nu ja cilvēkam ļoti patīk anime, tad jau poh kādā kvalitātē, vismaz man tongue.gif un programma jau laba, bet tik neredzu iespēju kā tur em...samiksētos video varētu uztaisīt avi formātā huh.gif

This post has been edited by vampiregirl: Jun 24 2008, 13:16


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Jun 24 2008, 14:34
Post #8


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




http://cccp-project.net/download.php?type=cccp <--- es gan tiešām nespēju noticēt, ka tev jau nav kāds Matroska splitter, bet whatever, šitam vajadzētu atrisināt visas problēmas.
AVI ir vecs, ja atmiņa neviļ, nestandartizēts formāts, kas ticis labi daudz čakarēts, tā kā būtu pēdējais laiks ļaut šamam dusēt outernetā un pašiem lietot Matroska.
Protams, Gunparade Orchestra es skatījos ar zemas kvalitātes ķīniešu subiem, Gigantic Formula pabeidzu ar raw'iem, un Meiji Kenkaku Romantan - Tsuiokuhen attēla kvalitāte bija daudz sliktāka nekā animēm, kuru es enkodēju savam mobilajam, tomēr es tā es rīkojos tikai tad, kad nav alternatīvu, šajā gadījumā ievērojami augstākas kvalitātes relīzes ir burtiski rokas stiepiena attālumā. Kā jau teicu, ja daudziem te ir līdzīgas problēmas, jo, cik saprotu, daudze te anime skatās YouTube un tādos, tad varbūt varam kā līdzēt. Galu galā jau man vien uz HDD ir vairāk nekā 0,5 TB anime, un, ja sazinās ar mani personīgi, varu nosūtīt arī kaut ko no tiem 200+ GB, kas man ir uz DVD, taču es tiešām nevēlos būt vienīgais, kas citiem dod anime, jo tas varētu pievērt pārāk lielu uzmanību, turklāt man up ir tikai aptuveni 1 Mbps, tātad daudzus cilvēkus es nodrošināt nevaru. Ja ir kāds ar pieklājīga lieluma kolekciju un tehniskām zināšanām, kurš vēlas piedalīties, tad sūtiet PM. Patlaban ir doma par kāda vietēja IRC kanāla izveidi, taču varbūt labāk izmantot FTP vai pat HTTP, jo, cik var saprast, dažiem anime gribētājiem ir ļoti ierobežotas iespējas.

This post has been edited by Niks: Jun 24 2008, 14:59
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vampiregirl
post Jun 24 2008, 20:39
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 187
Joined: 17-May 08
From: Talsi




nu nepiekrītu ka avi ir nestandarta formāts, jo visiem mp4 video var būt vai nu avi vai nu wmv formātā wink.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Jun 24 2008, 22:30
Post #10


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Tu tikko smaig iebrauci auzās.
QUOTE(Niks)
kodeks (codec) - šī raksta robežās jāsaprot kā programmatūra, kas būtībā veic audio vai video saspiešanu un atspiešanu (līdzīgi kā Zip, RAR, 7zip, taču ir daudz specifiskāk optimizēts tieši konkrētajam materiālam) ar vai bez datu zuduma, un dažkārt arī pārvēršanu no digitāla uz analogu signālu (vai otrādi), kodekus parasti izveido, balstoties uz kāda standarta;
konteiners (container) - faila formāts, kas apvieno vienā failā dažādas multimēdiju straumes - audio, video, subtitrus un citas lietas (jāņem vērā, ka ne visi konteineri ir ar vienādām iespējām);
softsubi (softsubs) - atsevišķa subtitru straume, kuru var ieslēgt vai izslēgt, renderēšanu veic atskaņojot, tādēļ nodrošina labāku kvalitāti un ļauj nodrošināt labāku video kvalitāti pie tāda paša bitreita, taču var būt problēmas, jo ne visas sistēmas tiek ar tiem galā (un ja arī tiek, tad ne vienmēr pareizi);
hardsubi (hardsubs) - tie tiek iekļauti pašā video, tādēļ tos nevar noņemt, tiem ir zemāka kvalitāte un tie degradē kopējo attēla kvalitāti, toties tos varēs redzēt uz jebkuras sistēmas, kas spēs attēlu pareizi dekodēt.
anamorfisms (anamorphism) - šajā rakstā jāsaprot kā video, kas enkodēts ar citu DAR (displeja malu attiecība jeb attēla forma) nekā tiek atskaņots.
Tagad ķersimies vērsim pie ragiem: AVI, MP4, MKV un n citi paplašinājumi norāda uz konteineri, tā kā ir ļoti muļķīgi meklēt iekārtas ar MP4 atbalstu - tas vēl negarantē, ka konkrētā ietaise tiešām varēs atskaņot jūsu video, un vēl tas nozīmē, ka ir muļķīgi vainot konteineri tajā, ka dators netiek galā ar video, bet par to vēlāk.
---konteineri----
AVI (Audio-Video Interleaved) ir samērā vecs MS standarts, kurš ir plaši atbalstīts. Teorētiski AVI iespējas ir diezgan plašas, taču ne visas ir implementētas, piemēram, neviens pleijeris neatbalsta anamorfismu (AFAIK, pat ne WMP), lai gan tas ir iekļauts AVI specifikācijās, turklāt laika gaitā AVI ir ticis pamatīgi "sahakots", lai, piemēram, atbalstītu B-frames.
MP4 ir balstīts uz MPEG Layer-4 Part-14 (MPEG-4 Part 14) un tam nav nekāda lielā sakara ar MP3. MP4 atbalsta anamorfismu, AVC un daļēji arī softsubus, bet tikai dažus formātus; diezgan plašs atbalsts mobilo iekārtu un DVD atskaņotāju tirgū, izplatītākie paplašinājumi: mp4, mp4a un 3gp (apgraizīts MP4).
MKV (Matroska) - diezgan līdzīgs MP4, taču pilnībā atvērts un atbalsta praktiski jebko (tai skaitā - anamorfismu, fontu un attēlu ieguldīšanu (embedding), kopā saistītos segmentus (linked segments), nodaļas (chapters), protams, arī vairākas video, audio un subtitru straumes); bieži tiek izmantots kopā ar AVC, AAC un ASS. Cik dzirdēts, daži ķīniešu DVD atskaņotāji it kā ēdot arī Matroska. Paplašinājumi: mkv (video un citi labumi) un mka.
Ogg - arī līdzīgs MP4, taču nav tik plašas iespējas kā MKV, tādēļ mūsdienās nav vairs tik plaši izplatīts kā agrāk, mēdz būt sastopams uz dažādām iekārtām, piemēram, portatīvajiem multimēdiju atskaņotājiem, biežāk lietotie paplašinājumi: ogg, oga un ogm (cik sapratu, patiesībā ogm vietā būtu jālieto ogv).
----video kodeki----
AVC (Advanced Video Codec) jeb MPEG-4 Part 10 - jaunākās paaudzes video standarts, kas tiek izmantots HD-DVD, BD un HDTV, tiek saukts arī par H.264 (vai h.264, H264, h264), AVC ir vairāki profili (līdzīgi kā citiem standartiem) - High Profile nodrošina vislabāko kvalitāti, taču esiet gatavi, ka pat SD (standarta izšķirspēja) materiāla dekodēšana var sagādāt problēmas, ja CPU ir zem 2 GHz, lai gan pēdējā laikā ir ievērojami uzlaboti gan paši software kodeki, gan dzelži, tādēļ mūsdienīgam datoram pat HD (augstas izšķirspējas) materiālam nevajadzētu radīt lielas grūtības.
x264 ir pilnībā atvērta AVC implementācija, kas ir diezgan bieži sastopama, ļoti ieteicams ņemt vērā, ka VLC var būt problēmas ar x264 un citiem AVC kodekiem, tādēļ uz *nix ļoti ieteicams lietot MPlayer.
WMV3 (Windows Media Video 9) - MS brūvējums, kas laikam balstīts uz MPEG-4 Part 2.
Jā, es saprotu, ka ir stulbi citēt pašams sevi.

This post has been edited by Niks: Jun 24 2008, 22:33
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vampiregirl
post Jun 25 2008, 18:12
Post #11


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 187
Joined: 17-May 08
From: Talsi




mnj skaidrs.....un tas tavs vid download helper (vai kā tā) nestrādā, precīzāk sakot - viņu nevar nolādēt no tās lapas kuru tu iedevi


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Jun 25 2008, 18:22
Post #12


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Hm... izskatās, ka tur kaut kas ir atliecies. Varbūt jau drīz salabos. Un ne jau tas ir vienīgais.
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/do...lper-3.1-fx.xpi --- pamēģini šito
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vampiregirl
post Jun 25 2008, 18:57
Post #13


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 187
Joined: 17-May 08
From: Talsi




divi vārdi - atkal neiet wink.gif tas ir k-kāds kašmars, kā var šitā neveikties!?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hinatara
post Jun 26 2008, 10:51
Post #14


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 20
Joined: 1-August 07




Vispār paldies par ieteikumiem, bet jāsaka, ka youtube.com tiešām piedāvā vienkārši drausmīgu kvalitāti, ja failus lejupielādē .flv formātā.... Pašlaik esmu apstājusies pie abām savām draudzenēm, kurām par lejupielādēšanu dodu animes, ko augšupielādēt, jo tās atrodas samērā reti internetā, bet es viņas esmu dabūjusi vēl nezināmākā veidā, atrodot vienīgo torrentu vai no veoh.com.... Bet vispār jau lēnu garu tieku pie savām ilgi gaidītajām episodēm...


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Jun 30 2008, 16:09
Post #15


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




uz doto brīdi izzinot tavu situāciju tas ir tavs vienīgais variants - sorry to say

veinīgi var padalīties ar linkiem - nosūti šitos drauzenēm un ta gan jau savilksiet visu kas sirdij tuvs.

www.baka-updates.com

www.tokyotosho.com

www.boxtorrents.com

šo to var arī mininova.org atrast

ja nu galīgs izsalkums var online palasīt mangu www.onemanga.com/directory/

Tas jau mums te iekš LV tauta ir izlepusi - novelk/noskatās/izdzēš krievijā viens novelk ieburnē DVD un ta iet mainīties tiem tur trafiks normāli piuķo biggrin.gif


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 13:56