IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

> Canvas 2 ~Niji Iro no Sketch~
kaarleens
post Jan 18 2006, 14:00
Post #1


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Kaarteejais gabalinsh par dzjeku, kuram apkaart daudz meitenju kuras vinjaa visas samiileejushaas (kau kur tas viss ir redzeets vai ne laugh.gif )
Bet nu vispaar ir skataams,echhii skati papilnam, miilas triistuuri chestuuri arii, var arii pasmieties. Vispaar gabalinsh smadzenes atpuushas hawe fun.

torenti sheit http://a.scarywater.net/lunar/

image


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Replies(1 - 5)
Kikyou
post Jan 18 2006, 16:25
Post #2


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Jāa jāa - trijstūri, četrstūri, piecstūri...

Man šitais gabals TĀAAA kaitina! Bet, ja es kādu laiku neskatos, tad sāku domāt, kas tur noticis. Dumji. XD

13. sērijā to lietu par "I will never draw again" galīgi nesaprotu. o.ō Tas tiešām ir iemesls, lai nekad vairs nezīmētu? Nevar tak būt, ka zēni tik ļoti pārdzīvo par tādām lietām, nemaz nepieminot, ka viņš pats viņu atšuva...

Secinājums: Labāk nesākt skatīties, izņemot, ja tev patīk ziepenes.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jan 18 2006, 20:17
Post #3


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




QUOTE(Kikyou @ Jan 18 2006, 15:25)
...
Man šitais gabals TĀAAA kaitina! Bet, ja es kādu laiku neskatos, tad sāku domāt, kas tur noticis. Dumji. XD

tad neskaties, <doh>
QUOTE
...
Secinājums: Labāk nesākt skatīties, izņemot, ja tev patīk ziepenes.
*


cilveeku personiibas ir reti dazhaadas. taapeec arii dazhaadi var konkreeta dziives pieredze/notikumi ietekmeet. taapeec vien ka pats reagjeetu uz kaut ko savaadaak noliegt konkreeta cilveeka leemumu liekas bish garaam.
gan man, gan vairaakiem pazinjaam romance animes liekas pat ljoti tolereejamas. shii starp vinjaam nau nebuut taa sliktaakaa. skaista muuzika (OP/ED), average plots/klishejisks romance animes characteru sets. bet kopiespaidaa liekas ljoti pat baudaams.
P.S.
Ja shii anime no ecchi vairaak velk uz romance, tad savukaart pirmais Canvas ir stipri ecchiigaaks, kas man kopumaa liedza baudiit to. novilku tikai komplektam pieburnot klaat.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Mar 1 2006, 18:16
Post #4


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Ir redzētas pāris sērijas, bet nekā tāda te nesaskatu. Nu tā- so so. Varbūt tieši tāpēc, ka es redzēju tikai pāris (kādas 3) sērijas?! Redzēju to, kur visas meitenes palīdzēja tai vienia (aizmirsu vārdu) sacerēt grāmatu viņas izdevējai. Nu, nevisai.


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Apr 3 2006, 19:42
Post #5


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Seriaals beidzies Lunar pabeigushu suboshanu.
Veerteejums viduveejs gabals uz beigaam mani pat bikinj garlaikoja nu bet noskatiities jau vareeja.
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
ehh japaanjus laikam baigi fascinee incesta teemaa, kaarteejais gabals kur viss beidzaas ar oniichanu gultaa (nu labi oniichans nebija gluzhi tiiri vienu asinju), bet tas ka vinjiem siblingu miilestiiba patiik ir vienoziimiigi rolleyes.gif


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Apr 4 2006, 20:13
Post #6


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Man atkal liekās, ka ap kādu 18-19 epu tieši labāk palika. ^_^

Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Bet beigas man tikuntā nepatika. Kāpēc, ak kāpēc vajadzēja visu to oniichan love!? ;_; Plus vēl tā gadu starpība... RRRRAARRGH@#(*&@#(*&@(*&@(*&@#(*&#!!!!11 Bet vispār visa seriāla garumā bija redzams, ka viņi vislaik mēģina uz to vilkt. Ehh... Pašiem nav jocīgi, tu kādu cilvēku sauc par lielo brāli, bet tajā pašā laikā... =_=
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16 April 2024 - 18:01