IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Gilgamesh
harpy
post Jan 21 2007, 04:13
Post #1


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




neko labi nemaaku taisiit aprakstus tapeec te buus apraksti no tiem, kas zin kaa tas buutu jaadara:
IPB Image
IPB Image

saaksim ar to, ka shii ir viena no taam retajaam anime ko harpy i redzeejusi vairaak kaa vienu vai divas reizes
Taatad anime, kurai ir tieshama labs sizhets un, manupraat, nekas nepaliek neizstaastiits kaa arii naf iipashi daudz nejeedziigu blakus notikumi, kam nav nekaada sakara ar galveno sizheta liiniju un ir domaati tik lai paraadiitu smukas bildiites.
Vieniigais kam var piesieties taa ir animaacija, kas naf gluzhi standartvariants un taadeelj iespeejams kaadam saakumaa tas vareetu nepatikt. Savukaart par audio nebuut nevar piesieties, piemeerots un labs.
Taatad kaa jau manaams aprakstaa amsn veerteejums shai anime ir 9/10
Nju un screencrapi (kaa man teica taa vieglaka rodoties priekshtats):
IPB Image
IPB Image

Buutu interesantri uzzinaat juusu domas par sho anime smile.gif

ja interesee anime torrents tad vinju veel kaadu briiditnju varees dabuut sheit tik tur jaapiereghistreejas saakumaa, vaishu var vinju mekleet aarzemju trekeros, nebuus iipashi gruti atrast, anime gan ir licenceeta


p.s. Manc mekleeja, bet neatrada nevienu topiku, kas atsauktos uz vaardu Gilagemsh, bet zinot, ka nevienmeer viss atrodas, ceru ka neatkaartojos

This post has been edited by harpy: Jan 22 2007, 20:58


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Joe
post Jan 22 2007, 00:26
Post #2


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 102
Joined: 1-October 04
From: http://mattfoto.info




QUOTE(harpy @ Jan 21 2007, 05:13) *
...veel kaadu briiditnju varees dabuut sheit tik tur jaapiereghistreejas saakumaa, vaishu var vinju mekleet aarzemju trekeros, nebuus iipashi gruti atrast, anime gan ir licenceeta[/size]

Laikam brītiņš beidzies, jo man rāda
QUOTE
Can't edit this torrent
You're not the rightful owner, or you're not logged in properly.

It kā esmu normāli ielogojies un citur torrentus varu apskatīt.


--------------------
Hi
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Jan 22 2007, 01:13
Post #3


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Sen vairs neesmu dziļajā, bet..
1) atrodi jebkura cita torrenta aprakstu tajā;
2) aizvieto tā id vērtību ar 18459 (piemēram, http://otaku.lv/index.php?showtopic=3935&hl= - šajā gadījumā showtopic vērtibā ir 3935, bet hl vērtība nav piešķirta (ja tādu piešķirtu, tad vērtiba tiktu izcelta, ja tā šajā lapā būtu; ceru, ka saprati)).
P.S. Ja man jautā, tad Gilgamesh ir līdzīgs NGE:EOE - nav tāds brainfuck, tomēr līdzība ir jūtama (īpaši beigās).

This post has been edited by Niks: Jan 22 2007, 01:14
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Joe
post Jan 22 2007, 01:21
Post #4


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 102
Joined: 1-October 04
From: http://mattfoto.info




Paldies! Tad īstais links ir - http://tracker.deep.lv/details.php?id=18459


--------------------
Hi
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Jan 22 2007, 20:57
Post #5


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




voops, sore, biju nepareizo linu iemetusi >_< izlabots >_<

p.s. ja briitinjsh buutu beidzies shis teiktu "no torrent" vaishu kautko tamliidziigu, tas taa turpmaakai zinaashanai, shoreiz harpy njeema bildes un aimirsa izlabot linku >_<

This post has been edited by harpy: Jan 22 2007, 21:00


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Jan 22 2007, 23:23
Post #6


Unregistered









QUOTE(harpy @ Jan 21 2007, 05:13) *

Vieniigais kam var piesieties taa ir animaacija, kas naf gluzhi standartvariants un taadeelj iespeejams kaadam saakumaa tas vareetu nepatikt.


Izmantoshu situaaciju un piesieshos arii... dry.gif
IPB Image

Novilku shamo jau kaadus divus gadus atpakalj, tachu pirms paspeeju noskatiities liidz galam - taa tika nolemta nezjeeliigai izdzeeshanai.

Traileriitis ir daudzsolosh - ko var atrast ieksh youtuubja ("iesaku" citiem arii novilkt sho Animi):
http://www.youtube.com/watch?v=C-H4lBvw39o

Shajaa gabalaa nebija neviena lieta, kas izraisiitu kaadu interesi un liktu to skatiities talaak.
Buutu to novilcis anglju valodaa, nemaz nezinaatu, ka taa vispaar ir kaada Anime ph34r.gif
Laigan katram ir savas Animes, kuras tas skatiitos atkal un atkal. Un iespeejams, ka kaads Gots gribees redzeet seno Babilonieshu dievu mediibas - bet shii not my movie wink.gif
Taapeec nemaz neveerteeshu...

This post has been edited by Shumins: Jan 22 2007, 23:24
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Jan 23 2007, 01:47
Post #7


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




Tiesa naf gluzhi standartanimaacija, bet manaa skatiijumaa tas tieshi i bonus....tieshi taapataas kaa nestandart anime animacija ir plus taadai anime kaa Kemonozume vaishu Windy Tales vaishu veel barinjam, bet nju katram savs smile.gif
Un lai arii pastava uzskats ka shii ir gotiska anime tomeer vinja ir tieshi taada patik kaa jebkura "nesaldaa" anime sizheta zinjaa kaa arii notiekoshaa zinjaa....
bet nju gaumes jautaajums

p.s. waah, tef gan sliktas kvalitaates screen gadiijies....ne visi kadri i tik kropliigi, lai nenoliedzu ka taadi tur ir( manis piedaavaatie screeni naf gluzhi izlase kaanekaa, random picked pict by player)

This post has been edited by harpy: Jan 23 2007, 01:48


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
exile
post Feb 26 2007, 21:13
Post #8


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 244
Joined: 1-November 06
From: back to back - Rīga




Noskatiijos un biju sajuusmaa - Peedeejaa epizode visu nostaadiija savaas vietaas, un nestandarta ziimeeshanas stils piedeva odzinju.


--------------------
No name superhero
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post May 7 2008, 11:56
Post #9


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Noskatijos šo gara darbu.
Sākums bija interesants un intriģējoš, bet ja skatās nonstopā ar katru sēriju sāk aizvien vairāk un vairāk nomākt tas pelēcīgums. Čeri ir bezjūtīgi. Drīzāk jau, ka nav sanācis tās jūtas pareizi attēlot vai arī es bij pa seklu, lai iebrauktu.
Storijs diezgan ierasts - viens pāķis ielaida pasauli dēlī un palēnām turpina iesākto darbu. Ir neliela grupiņa ar overpoverotiem humāņiem, protams ka viņi vēl ir bērni smile.gif
Well pozitīvais moments šeit nebija mass pointless non stop killing and pure violence skatu. Miermīlīgie civiļi tika likti mierā more or less izņemot dažus skatus. Negatīvais moments šim faktam, nav nekādu blakus/fona čaru rodās baigā tukšuma sajūta.

Es lieku 5 balles.

P.s. Imho nevajag šo skatīties nonstopā tad moš nenomāks tik ļoti tas pelēcīgums un būs labāks iespaids par anime smile.gif


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post May 7 2008, 16:55
Post #10


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Sen gan tas bija, kad šo skatījos, tomēr, manuprāt, pelēcīgums (ja vien tu ar to nedomāju prastumu un vienveidību) ir viens no šīs anime stūrakmeņiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post May 8 2008, 13:11
Post #11


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Ja jau vecu topiku pacēla.

Es izturēju līdz 4 sērijas vidam.
Gribētos priekrist Nikam par pelēcīgumu, taču vel vairāk spieda melnums un "nekas-īpašs-nenotiek" apstāklis.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post May 8 2008, 14:50
Post #12


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Njā, pasaules iznīcināšana NGE stilā jau nav nekas īpašs.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post May 8 2008, 20:22
Post #13


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Zināms gabals, novilku cerībā redzēt kko interesantu, bet, man ir jāsaka, ka vīlos. Es īsti netaceros, cik sērijas redzēju, bet daudz nebija. Varbūt kādas trīs vai četras, kaut kas ļoti nepiesaistīja.


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ankhu
post Sep 14 2008, 11:38
Post #14


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 78
Joined: 16-May 08




atradu topicu...nu es vakar noskatijos ..man patika..in4iiga anime bet visvairak man patika pedeja epa..nu vnk lieliska un OST bija vnk wooooowww .dodu 9balles...10 nedodu tapec ka vareja but more cruel vai more bloody... bet ta man jau baigi patika..nevaru beigt fanot par pedejo epu


--------------------
No more limits, no more lies This is not what you think but Evil is what may make you feel better
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 06:56