IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

3 Pages V  1 2 3 >  
Closed TopicStart new topic
> Vai forums vispār vēl vajadzīgs?
+Chibi+
post Aug 12 2007, 19:42
Post #1


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




QUOTE(aivvv @ Aug 12 2007, 15:18) *

neesmu nekaadu alu aaraa leejis jo neesmu bijis uz iperieksseejo pasaakumu stuulbenni tika konkreeti attiecinaats uz cilveekiem kas izteica stuulbus komentaarus vai stuulbu attieksmi un lai cik beediigi nebuut es neesmu o tevis +Chibi+ jau nez cik sen izlasiijis savaadaaku komentaaru kaa vien taadus ko labaakajaa gadiijumaa vareetu saukt par blondiem taccu kaa es labi zinu stuulba tu neesi atliek vieniigi tas ka kaada iemesla deell es izleemusi uzvesties kaa piu (ssiivarda vietaa vari likt jebkuru citu vaardu kas noziimee to passu ja tevi neapmierina mans apziimeejums) un taa nu ir personiski tava probleema dry.gif



Wait, wait, wait, dear boy. What is your problem lately? Do you experience another wave of teenage angst? Beidz taču pūst no mušas ziloni! Ja mani komentāri ir kļuvuši blondi (kā gan citādi šajā trūdošajā forumā var rakstīt? tu gribi, lai es topikos a la "mani maziem, kjūtīgie, pūkainie bubucīšī" raxtu filozofisku eseju vērtus traktātus - oh please, don't make me laugh!), tad tu viennozīmīgi esi kļuvis emotionally retarded, jo visu uztver tik ārtkārtīgi pesoniski.

Da man pie āsusa, ko tu dari un ar ko tu laisties. Man vispār pie āsusa, ko lielākā daļa te dara! Es iebrienu forumā tikai ar vienu nolūku - pārliecināties, ka te tiešām ir tuksnesis, kurā laiku pa laikam kā tādi kamolzāles kumkšķi uzplienē pāris lasīšanas vērti vārdi, bet pārsvarā lidinās tikai mūsu maitu lijas pokemoni, kas katru dienu izvaro vēl pusdzīvo galeriju sadaļu.

Tādēļ, lūdzu, izraudi savu sāpi kaut kur tumšā stūrītī, varbūt pagraizi vēnas priekš profilakses, bet vienreiz beidz uzvesties kā PMS nomocīta skuķe! Kur ir tava "a man viss bie ž-p-dē" attieksme?

This post has been edited by +Chibi+: Aug 13 2007, 10:10


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Aug 14 2007, 03:53
Post #2


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




QUOTE(+Chibi+ @ Aug 12 2007, 19:42) *

kā gan citādi šajā trūdošajā forumā var rakstīt?

Man vispār pie āsusa, ko lielākā daļa te dara! Es iebrienu forumā tikai ar vienu nolūku - pārliecināties, ka te tiešām ir tuksnesis, kurā laiku pa laikam kā tādi kamolzāles kumkšķi uzplienē pāris lasīšanas vērti vārdi, bet pārsvarā lidinās tikai mūsu maitu lijas pokemoni, kas katru dienu izvaro vēl pusdzīvo galeriju sadaļu.



Hmm mok jātaisa ciet?
Viss acīmredzot ir pateikts un ievietots.. labāk ātrāk nekā par vēlu..



.. come on baby we aint gonna live forever
Follow me lets leave it all behind tonight
Like we just don't care
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Aug 14 2007, 09:15
Post #3


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




QUOTE(Roze @ Aug 14 2007, 03:53) *

QUOTE(+Chibi+ @ Aug 12 2007, 19:42) *

kā gan citādi šajā trūdošajā forumā var rakstīt?

Man vispār pie āsusa, ko lielākā daļa te dara! Es iebrienu forumā tikai ar vienu nolūku - pārliecināties, ka te tiešām ir tuksnesis, kurā laiku pa laikam kā tādi kamolzāles kumkšķi uzplienē pāris lasīšanas vērti vārdi, bet pārsvarā lidinās tikai mūsu maitu lijas pokemoni, kas katru dienu izvaro vēl pusdzīvo galeriju sadaļu.



Hmm mok jātaisa ciet?
Viss acīmredzot ir pateikts un ievietots.. labāk ātrāk nekā par vēlu..



.. come on baby we aint gonna live forever
Follow me lets leave it all behind tonight
Like we just don't care



Lai cik saprātīga šī ideja man arī liekas, man ir bail no tā. Jo ja tūlīt pat bodīti aizklapēs ciet, tad es esmu 98% pārliecināta, ka mani nolinčos. Kaut arī jēgu vilkt šī foruma vārgo eksistenci es tā vai tā neredzu. Bija labi, bet izbija. Face it, kids.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Aug 14 2007, 09:37
Post #4


Unregistered









QUOTE(+Chibi+ @ Aug 14 2007, 09:15) *

Lai cik saprātīga šī ideja man arī liekas, man ir bail no tā. Jo ja tūlīt pat bodīti aizklapēs ciet, tad es esmu 98% pārliecināta, ka mani nolinčos. Kaut arī jēgu vilkt šī foruma vārgo eksistenci es tā vai tā neredzu. Bija labi, bet izbija. Face it, kids.


Neviens neko ciet taapat netaisiis, taksh vienalga cilveeki te iemet aci. Iznaak kaada Anime, kas tiek aprakstiita. Kaads uzgjeneree ko stulbu savaa galvaa un veelas ar to padaliities. Cits atkal uzbrauc otram par to, lai izlaadeetu savaas emocijas. Vienmeer kaut kas notiek.

Useru galerias neviens normaals taapat neskataas un nelasa. Un mazos pokemonus var viegli iebiedeet, lai aiztaisa muti un beidz vaariities...

Pashi vainiigi, ka maz rakstat. Nevar jau visi gribeet tikai ko interesanta lasiit. Vajag arii ielikt ko no sevis un buus okey. Es ik pa laikam iemetu kaadu savu kluci ieks shejienes un iesaku citiem dariit taapat. Liekas driizaak pashi esam kljuvushi iedomiigi un nekaa vairs negribam dariit. Kjipa, esu paaraak kruts, lai ar Anime veidiigiem te tusotu. laugh.gif

Ignore zenofex un citus Anime friikus, kas grib 1x meenesii atnaakt un izlasiit kaadus uber - zjurnaalista cieniigus rakstus par Anime. Un katram uzbraukt pokemonam "uzziimee pats sadaljaa". Un razjot vairaak off meeslus. Un tad jau buus okey.

Pashi mees taisam to, kas te notiek. Un, ja ljaujam pokemoniem taisiit uber sviestu, pashi vainiigi. Taaka vairaak aktivitaashu no pashiem un probleemu nebuus...

Starp citu, kad tu peedeejo reizi, kas tikai lasa te foruma stuff, esi ko postojis? (To visiem, kas staav pie ratiem un nekaa neraksta)

Taaka nav ko muldeet par mirshanu kaa Mirtantinjai (Mirtantinja bija omiite, kas visu laiku domaas un sarunaas mira, bet nenomira), bet pashiem saakt ko dariit wink.gif

IPB Image
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Aug 14 2007, 11:20
Post #5


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(Shumins @ Aug 14 2007, 09:37) *

Mirtantinja bija omiite, kas visu laiku domaas un sarunaas mira, bet nenomira

Nu beigās tomēr viņa galus atdeva.

Daļēji piekrītu gan čibi, gan rozem, gan šumiņam.
Ja foruma pirmajos gados zemākas kvalitātes posti kalpoja kā fons saturīgākiem tematiem un komentāriem, paspilgtinot tos, tad tagad šī fona un sakarīgo postu proporcijas ir kļuvušas nesamērīgas. Ir vajadzīgi sū.i, lai izaudzētu skaistu ziedu, taču, ja sū.u apjoms kļūst nomācošs tad arī ziedam (puķei) vairs nav kur augt. Otrs iemesls kāpēc manas domas daļēji sakrīt ar Chibi slēpjas apstāklī, ka daudzi postotāji no vecās gvardes (tie kas bija spējīgi uz sakarīgu topic vai offtopic diskusiju) ir pazuduši, vai arī ļoooooti maz posto (pats neesmu bez vainas). Iespējams tie ir tikai manis paša izdomāti sentimentāli murgi un dzīvošana pagātnē, tjipa, "zāle bija zaļāka un spēcīgāka", taču...

es saskatu "jēgu vilkt šī foruma vārgo eksistenci". Un ne jau tāpēc, lai šī vieta kļūtu par milzu zemas kvalitātes lietotāju zīmējumu galeriju vai arī nepārskatāmu ziņojumu un pasākumu paziņojumu dēli. Šis forums tomēr ir pirmais nopietnais anime interneta resurss LATVIEŠU VALODĀ (lai cik kropli dažs labs pašpasludinājies tīrasiņu latvietis tajā arī rakstītu). Varbūt citā gadījumā es ar visām četrām būtu par to, ka nodzītam zirgam jāielaiž lode pierē un tas jāsamaļ kaulu miltos, taču šis nav tas gadījums. Bez tam, es redzu, ka daudziem šis forms, par spīti nebeidzamam spamam, joprojām ir ļoti nozīmīga diskusiju, un informācijas ieguves vieta, būtu noziedzīgi viņiem to liegt.
Paldies tiem, jo īpaši Rozem, kas šo forumu vēl uztur pie dzīvības.



--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Aug 14 2007, 11:46
Post #6


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Sadalīju pārtija topiku, jo šis jau ir pavisam cits temats. Tātad, spam away, dear friends.

Jāatzīst, ka otaku.lv laika gaitā palicis aizvien nekvalitatīvāks, tas tiesa. Bet tas ir tikai to skatu punkts, kuri te ir bijuši ilgāk, un arī to kas gados ir vecāki un vēlas kvalitatīvus, pārdomas izraisošus postus. Jauno domas droši vien ir citādākas.

Vārdu sakot, vainu par to, ka forums tāds kļuvis, vēlos uzvelt foruma veterāniem, kam faktiski jau ir vairāk vai mazāk pie kājas tā anime un Japāna utjp, vai arī prioritātes mainījušās, laika nav, kāja sāp utt. Nu jūs mani sapratāt.

Vispār ir muļķīgi gaudot ka te nekas nenotiek, tajā pašā laikā nedarot neko, lai kaut kas notiktu, nē?

Tomēr, lai arī viss mans verevelējums izklausās sērīgs un pesimistisks, forumu ciet vērt nevajadzētu. Te aug jaunā paaudze, un varbūt, varbūt tā kādreiz izaugs no pameriem un kļūs gudrāka, un ievietos šeit interesantus, un garus rakstus.

Un vēl,

QUOTE(Shumins)

Ignore zenofex un citus Anime friikus, kas grib 1x meenesii atnaakt un izlasiit kaadus uber - zjurnaalista cieniigus rakstus par Anime. Un katram uzbraukt pokemonam "uzziimee pats sadaljaa". Un razjot vairaak off meeslus. Un tad jau buus okey.


Es kaut kur agrāk esmu savas vēlmes aprakstījis, Šumin? Muļķīgs apgalvojums no Tavas puses.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Aug 14 2007, 12:17
Post #7


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Vispār ārā ir vasara, ja kas. Nu un cilvēki pārsvarā nodarbojas ar ko citu, nevis skatās animi. Rudenī maybe...
Sāksies sliktāks laiks, gan jau atkal skatīsies un apspriedīs.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Aug 14 2007, 12:20
Post #8


Unregistered









QUOTE(zenofex @ Aug 14 2007, 11:46) *

QUOTE(Shumins)

Ignore zenofex un citus Anime friikus, kas grib 1x meenesii atnaakt un izlasiit kaadus uber - zjurnaalista cieniigus rakstus par Anime. Un katram uzbraukt pokemonam "uzziimee pats sadaljaa". Un razjot vairaak off meeslus. Un tad jau buus okey.


Es kaut kur agrāk esmu savas vēlmes aprakstījis, Šumin? Muļķīgs apgalvojums no Tavas puses.


Varbūt tevi sajaucu ar kādu citu...
Likās, ka biji tas, kas teica tajā senā topic "Ko gaidām no šī foruma", ka gribētu tikai kvalitatīvus postus un mazāk nevajadzīga stuff no "offa" un "uzzīmē pats". Kļudās visi cool.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Aug 14 2007, 12:46
Post #9


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Es vēlētos piebiedroties tam ko teica ShinChan's un daļēji tam, ko teica Zenofex.
Tomēr, lai kā tas liktos no malas, forums dzīvo, tajāpašlaik dzīvo jaunā paaudze, kas savādāk uztver to visu un no kuriem, nevajadzētu prasīto, to kas likās labs un vērtīgs mums (-padzīvojušiem).

Stasīt..fakin' dvīnis... es sākšu Jūsu augstības ar 5 metru rādiusu apkārt apiet, jo Jūsu garstāvoklis un domu gājiens ir nenosakāmi, nedz loģiski nedz instinktīvi, nedz antuitīvi. Liec mieru bērniem, sabiedrība degradējās un tev natiki pietiekoši augstu pilnvarota, lai nosodītu to, kas notiek.


Principā, runājot par foruma nepieciešamību kā tādu- es esmu abām abām rokām par tā atstāšanu, pirmām kārtām jau tāpēc ka tas ir saistīts ar daudziem atcerēšanās vērtiem notikumiem, kādā manā dzīves posmām. Mēs taču turam fotoalbumus, lūk, šai situācijai ir līdzīgs raksturs.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Aug 14 2007, 12:56
Post #10


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




piu cmon... mees jau gandriiz sarunaajaam sacensiibas kursh no 3 cilveekiem aatraak saskruuvees kasti un uzcels alternatiivu forumu, bet shamais paceelaas atpakalj.

tad nu izlemiet vai buus shim buut vai nebuus!


P.S. kapeec topiks oftopikaa?

This post has been edited by ETM: Aug 14 2007, 12:58


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Aug 14 2007, 13:14
Post #11


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




ok, pirmkārt - man nepatīk, ka manu postu izvilka ārā vispārējai apskatei, jo tas bija domāts nevis kā foruma eksistences pārspriešana, bet aivvv audzināšana, kas man tagad neizdoseis, jo pie velna, no īstās vietas topiks izvilkts, aivvv par manis abižošanu neko nav dabūjis, un mani tagad padara par lielo, ļauno, negatīvo foruma nīdēju.

otrkārt, man nebesī forums, man vienkārši nepatīk nākt uz šejeni un visu laiku smeldzoties, ka vecie labie laiki jau ir garām.

manis pēc, es redzu, ka jums te dažiem iet labi, ka tas ir normāls veids, kā sakontaktēt viens otra - dzīvojiet mierīgi un laimīgi, un klusi.


un b.., Yume, te nav nekāda sakara ar to, ka es esmu Dvīnis. Tā NAV mana garstāvokļa iegriba, es pie vislabākā mūda tev patiekšu, ka man otaku.lv ir tikai labas atmiņas un smeldze.
Es NEKO taviem "bērniem" nedaru. Es viņus visu laiku liku mierā! Man ir pie āsusa, kas te notiek. Viss. Slēdziet ārā šo fakināto topiku un dzīvojiet laimīgi, bez tādiem, kuru, pag, pag, i shall quote, "garstāvoklis un domu gājiens ir nenosakāmi, nedz loģiski, (komats - red. piezīme) nedz instinktīvi, nedz antuitīvi. "

Runāšu slaveniem vārdiem, "so long, s.ckers"!


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anti
post Aug 14 2007, 13:31
Post #12


Draņķītis
*******

Group: Jounin
Posts: 922
Joined: 2-April 05
From: Latvija, Rīga




IPB Image

P.S. Jā, bija agrāk savādāk / labāk, nu un? Neredzu jēgu gremdēties atmiņās kā tādām vecām tantēm un pa laikam notraust asariņu. Galu galā, tāpat mēs visi tepat marinējamies - pat ja vairums poustotāju ir no "jaunās paaudzes".
BEHOLD, POKEMON REIGN HAS BEGAN!


--------------------
ALWAYS, I WANNA BE WITH YOU
AND MAKE BELIEVE WITH YOU
AND LIVE IN HARMONY, HARMONY, OH LOVE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Aug 14 2007, 13:34
Post #13


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




She got her head up in the clouds
Sharada, Sharada
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Aug 14 2007, 13:35
Post #14


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Teenage angst ūber allez.
Jūtu kas mani pēc gadiem 16 sagaida, vismaz būs laiks gatavoties...


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Aug 14 2007, 13:38
Post #15


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




this is, like, the best topic we had in last few years. Maybe I should make myself the big bad evil more often.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Closed TopicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 14:00