IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> kurozuka
Miyako
post Nov 4 2008, 22:16
Post #1


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 58
Joined: 4-November 07




Main Title Kurozuka
Official Title 黒塚
Type TV Series, 12 episodes
Year 07.10.2008 till 23.12.2008
Categories:Action, Fantasy, Historical, Horror, Martial Arts, Romance, Samurai, Seinen, Super Power, Swordplay, Thriller, Vampires

Stāsts par apsēstību, mīlestību un vajāšanu, kas vijās caur tūkstoš gadu ilgam periodam. Bēgot no brāļa, kurš tikko mantojis troni, Kuro Yoshitsune kopā ar kalpu nonāk pie mājas tālu kalnos. Dīvainā kārtā tajā dzīvo jauna sieviete, kurai ir tumša pagātne.
Ar šo Kuro un Kuromitsu tikšanos sākas viņu attiecības, kas sniedzas tālu aiz dzīves un atmiņu robežām. Ceļojums ar nemirstīgajiem un tiem, kas dzenas pēc šī spēka. Lielākā daļa stāsta notiek pāris gadsimtu tālā nākotnē, kur Kuro ir šķirts no Kuromitsu un palicis bez atmiņām. Viņš sāk meklēt atbildes uz jautājumiem par to, kas viņš ir, kādēļ viņš ir nemirstīgs un kas ir šī sieviete ar kuru viņš ir tā apmāts. (AniDB) (ANN)

Man ļoti patika animācija (tikai cilvēki tādi bišķi dīvaini), cīņas ainas, arī skaņa. Sižets likās aizraujošs, pietiekami, lai liktu nepacietībā gaidīt nākamās sērijas. Daudz kas jau ir noskaidrojies, un pagaidām nešķiet, ka anime zaudētu asumu.

IPB Image
IPB Image
IPB Image

P.S. Tas Matrix izgājiens 4. sērijā bija lol biggrin.gif

This post has been edited by Miyako: Nov 4 2008, 23:49
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Nov 5 2008, 00:42
Post #2


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




kaarteejais gadiijums, kad manga labaaka.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Nov 5 2008, 10:07
Post #3


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




QUOTE(Church @ Nov 4 2008, 23:42) *

kaarteejais gadiijums, kad manga labaaka.
Tāpēc no sākuma labāk skatīties anime un pēc tam lasīt mangu. smile.gif

Kaut Horror/Thriller žanrs mani ne īpaši piesaista, bet šajā animē likās ir kaut kas savdabīgs - laikam, tā laika gaita. No sākuma notikumi risinājās nez kurā gadsimtā un pēc tam pēkšņi pamodās nākotnē.
Pirmās 3 sēijas esmu noskatījies un skatīšos arī tālāk.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Jan 4 2009, 04:24
Post #4


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




noskatījos vienā piegājienā. ja tuvu beigām man likās, ka nu jau sāku saprast, kas īsti notiek, tad pašās beigās šī ilūzija sagruva laugh.gif lai gan visai lidojošiem līķu gabaliem un straumēm vien plūstošām asinīm pārpilna, tomēr ar savu savdabīgu burvību. patīkama animācija un izvēlētā krāsu gamma. skaisti. sižeta pavērsieni arī tā pavisam nebeidza pārsteigt smile.gif varbūt izlasīšu mangu.


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tramvajs
post Mar 29 2009, 12:55
Post #5


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 138
Joined: 25-June 06
From: 5. tramvaju depo Brīvības ielā 191




Noskatījos un tā arī īsti nesapratu, kā tad šī anime beidzās. Visi notikumi bija tikai viena liela ilūzija? Vai arī tiešām bija tā, ka Kuro ik pēc cik tur gadiem nomaina ķermeni un zaudē atmiņas? Un atkal meklē Kuromitsu, kas viņam jau gatavo jaunu ķermeni.. Whoa, diezgan depresīvi, imo.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ankhu
post Apr 1 2009, 16:47
Post #6


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 78
Joined: 16-May 08




vot shito es luureshu pa brivdienam...


--------------------
No more limits, no more lies This is not what you think but Evil is what may make you feel better
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
IronSoul
post Apr 1 2009, 18:45
Post #7


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 117
Joined: 22-November 07
From: Riga, Salu tilts




šitais interesants gabals smile.gif sižets tāds nebijis un ar interesantiem risinājumime smile.gif Vēl viens vaids kā varētu pareģot pasaules nākotni. Skaistā bilde priecēja sirdi un cīņas ar patīkamas wink.gif


--------------------
Saproti, dēls, dzimteni un prezidentu neizvēlas...
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
risalje
post Apr 5 2009, 14:13
Post #8


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 13
Joined: 13-June 08
From: gandrīz rīga




Noskatijos, man patika
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ankhu
post May 17 2009, 19:23
Post #9


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 78
Joined: 16-May 08




nu dabiski ka noskatijos un noverteju ar atzimi 10!!!
ok vienigais kas truka idealam variantam bija -vareja daaaaaaaudz vairak SWORDPLAY but... 1 kartigu swordplay es redzeju viena no 1rmajam 3 epam... bet ta jau anime bija AH@#$AAKAA...
tik neaceros kurs ir veidotajs... GOnzo vai MAdhouse.. bet ta bija baigi laba


--------------------
No more limits, no more lies This is not what you think but Evil is what may make you feel better
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Feb 5 2011, 21:31
Post #10


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Noskatījos. Tā arī nesaprotu, ko es īsti redzēju.
Runājot par daudz slavēto animāciju tad cīņas ainas ir baigi labās, bet cilvēki pa lielam ir kaut kādi gļukaini. Varbūt es pārspīlēju, bet ķermeņa uzbūve un lūpas, sevišķi ja zīmētas no sarežģītāka leņķa, radīja īpašu neveiklības sajūtu. Nu... un tā kā cilvēki pārsvarā ir tie, kurus animē- tas nav nekas labs.
Piekritīšu vēl, ka krāsas foršas, sevišķi, kad varonim ir klikšķis un viss kļūst psihodēliski krāsains. Vietām arī vide ir smalki nostrādāta.

Sižetu īpaši neuztvēru- tāds dīvains rondo formas savārstījums, kura mērķis laikam ir radīt mindfuck un kautkādas citas dīvainas sajūtas skatītājam.

Diemžēl kopumā šis darbs mani necik daudz neielīksmoja, nelika sajūsmā vaidēt utt.

This post has been edited by FuschichO: Feb 5 2011, 21:32


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23 April 2024 - 22:07