IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

3 Pages V < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Kiba
pinksakura
post Jun 27 2006, 10:06
Post #16


Hentai-chan
******

Group: Chuunin
Posts: 604
Joined: 23-July 05
From: :D




Vareetu buut kad osts buus tiri klausaams smile.gif. Well tagat saakas veidoties jau pirmais miilas triistuuris XD
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Roya+Zed+Rebeka (man vaards Rebeka atgaadinaa k-kaadu meksikaanju seriaalu XD)
Bet taa notikumi iet tieshi uz labo pusi anime paliek ar vien interesantaakaa bet vai shai animei buus ntaas epas? iespeejams.... laugh.gif ph34r.gif nju gaidiisim un redzeesim...

This post has been edited by pinksakura: Jun 27 2006, 10:09


--------------------
Agent Smith: We're willing to wipe the slate clean, give you a fresh start. All that we're asking in return is your cooperation in bringing a known terrorist to justice.
Neo: Yeah. Well, that sounds like a pretty good deal. But I think I may have a better one. How about, I give you the finger
[He does.]
Neo: ...and you give me my phone call.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Jun 27 2006, 11:57
Post #17


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Pēc tagadējās plūsmas izstās, ka epu varētu būt krietni daudz!

Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Erm, ok, Zeds+ Roia tas ir skaidrs, bet Rebeka tak mīl to tur, blāviens aizmirsu viņa vārdu, nu, to, kurš nogalināja viņas tēvu un vēl 13 epā gribēja viņu precēt! UN man neliekas, ka Zeds ir baigi izrādījis kkādas jūtas pret Rebeku, tas, ka cilvēks grib izglābt otru vēl neko nenozīmē. Jeb es kko palaidu akala garām?!


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pinksakura
post Jul 4 2006, 23:05
Post #18


Hentai-chan
******

Group: Chuunin
Posts: 604
Joined: 23-July 05
From: :D




pagaidam cik noprotu paredzeetas 26 epas skat sheit infu

Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
well noskatiijos 14 epu (RAW) nju teikshutaa sizheta paveersiens Miki sajuka praataa un tas Zed draugs tas eeemmm laikam Noah izraadaas arii ir shard castor (wow....tad ta paarsteigums)vbet vislabaak patika shism moments (skat bildi)

image

BTW ir jauna ending dziesma

This post has been edited by pinksakura: Jul 4 2006, 23:10


--------------------
Agent Smith: We're willing to wipe the slate clean, give you a fresh start. All that we're asking in return is your cooperation in bringing a known terrorist to justice.
Neo: Yeah. Well, that sounds like a pretty good deal. But I think I may have a better one. How about, I give you the finger
[He does.]
Neo: ...and you give me my phone call.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Jul 4 2006, 23:10
Post #19


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
OMG! Zeds šitādā paskatā! Es nevaru vien sagaidīt 14 sēriju! Bet par Noa es īpaši neesmu pārsteigta, es jau uz to cerēju!
laugh.gif


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pinksakura
post Jul 10 2006, 21:54
Post #20


Hentai-chan
******

Group: Chuunin
Posts: 604
Joined: 23-July 05
From: :D




Nju noskatiijos 15 epu subotu emm teikshu taaa
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Biju gaidiijusi kad Miki neatguus savu praatinju BET vinjsh tomeer atguva.Zin man taapat kaa Royai likaas kad Miki ir paarnjeemis Dumas gars bet tomeer taa nebija.Naakamaa epa laikam buus par Noah.(Eww i dont like him)

Skatiisimies un redzeesim bet teikshu taa kad jaunais ending man patiik laugh.gif smile.gif
Ost's liekas kad bus labs.Un galvenais lai nepaliek par gargabalnieku es veel iztureeshu liidz 50 epaam bet ne vairaak.


--------------------
Agent Smith: We're willing to wipe the slate clean, give you a fresh start. All that we're asking in return is your cooperation in bringing a known terrorist to justice.
Neo: Yeah. Well, that sounds like a pretty good deal. But I think I may have a better one. How about, I give you the finger
[He does.]
Neo: ...and you give me my phone call.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Keydan
post Jul 10 2006, 23:03
Post #21


Key-dano
*********

Group: Chuunin
Posts: 1766
Joined: 16-April 06




Man jau saka apnikt Kiba... Katru nedeļ tikai mazinu sev ratio... dry.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Jul 11 2006, 23:36
Post #22


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Es arī ļoti ceru, ka tas nekļūs par jauno Naruto tipa seriālu. Man tas diikti nepatiktu, es domāju, ka tur visu, vismaz ar pagaidām esošajām problēmām,. var atrisināt arī 26 sērijās... rolleyes.gif


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
volzha
post Jul 26 2006, 10:47
Post #23


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 256
Joined: 13-February 04
From: Latvia, Riga




Un pie 15 sērijas es apstājos un anime man oficiāli ir apnikusi, nesniedzot man gandarījumu. Animācija tāda nevisai, galvenais varonis man liekas pastūlbs kauslis, un vienīgais kas man līdz šim piesaistīja bija viņa pokemons! laugh.gif


--------------------
IPB Image
Lai ko ar teiktu, bet paliekot vecākam, daudzi tīņu vecuma hobiji un intereses nemainās.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pinksakura
post Jul 26 2006, 18:15
Post #24


Hentai-chan
******

Group: Chuunin
Posts: 604
Joined: 23-July 05
From: :D




Nju teishu taa nosktoties 17 epu secinaaju nav vairaak tik interesanti neiznu varbuut taalaak epas paliks interesntaakas tomeer es kaut kaa shaubos par to mellow.gif bet skatiisimies un redzeesim varbuut ir kas glaabjams shajaa animee veel. Taa negribas pamest sho animi nenoskatiitu.Oh well vismaz ja paliks tik garaiciiga kad miegs naaks vareeshu labi izguleeties. laugh.gif ph34r.gif


--------------------
Agent Smith: We're willing to wipe the slate clean, give you a fresh start. All that we're asking in return is your cooperation in bringing a known terrorist to justice.
Neo: Yeah. Well, that sounds like a pretty good deal. But I think I may have a better one. How about, I give you the finger
[He does.]
Neo: ...and you give me my phone call.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Jul 27 2006, 02:41
Post #25


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Mjā, man jau arī sāk bik piegriezties. Ir lietas, kuras liekas interesantas, bet ir tās, kuras neliekas iederīgas, piemēram
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Man nepatika Rebekas atgriezšanās tajā kareivīgajā veidolā.


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Oct 11 2006, 16:51
Post #26


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Un šitam serialam vēl ir vairāk par 26 sērijām. dry.gif Es līdz 22. noskatījos, un, ja jau vēl netaisās beigties, tad metīšu malā šo seriālu.
Itkā šeit centās izdomāt interesantu sižetu, bet tomēr tas bija garlaicīgs. Uzzīmēts viss bija ne īpaši labi, čaru dizains likās nesmuks / īpaši nepiesaistīja. Vienīgais, kas patika šajā animē - Opening dziesma.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seto
post Oct 11 2006, 17:19
Post #27


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 143
Joined: 24-February 04
From: Riga




njaaa..opening dziesma...sameeraa laba..par paareejo neesmu veel taa iisti iebraucis...skatos tikai saakumu,,,smile.gif


--------------------
Ir lietas , kas ir jāizdara!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Oct 26 2006, 07:38
Post #28


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Es izveelos tevi Pika Chuuuu ...............
Ehh nu Japaanjiem shausmiigi patiik kau ko sumonot no bumbaam, shitas gabals nav iznjeemums. Vispaar animaacija dazhreiz klibo taada sajuuta ka ir haltuureets. Pasaule velk uz fantasy ir sameeraa intresanta. Chari vispaar tdiezgan standarti, nav nekaa sugoi vai otraadi atbaidoshs. Voshem kaartiigs average shovs, nav galiigs suuds bet izcils arii nav. Faith katraa zinjaa bija noteikti labaaks ja min shaada stila gabalus.


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
minta
post Oct 26 2006, 13:58
Post #29


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 120
Joined: 12-April 06




kiba, kiba, kiba!!! man pattik tas anime! un es nesaprotu kaapeec nevienam nepatiik anime ar daudz episodeem... >.> me dievina ka ir ko skatiieis vairaakas dienas peec kaartas, un man ir ljoti zheel ja anime beidzaas, jo es nemeedzu skatiities vienu anime vairaakas reizes, bet reizeem anime chari taa iet pie sirds ka pilniigi jaaraud ka anime ir beigusies


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Oct 26 2006, 14:14
Post #30


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Es vēl joprojām turpinu skatīties, par to animāciju Kaarleen, pilnībā piekrītu, jo vienā sērijā man likās, ka man kkas ar kompi vai moņiku, jo rādīja kā &*^% to epu. Bet nu beigās sapratu, ka vnk sūdīga kvalitāte. Vispār jau mani tas vis ir pietiekami ieinteresējis, jo īpaši 30 sērija, kuru tiko noskatījos.
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Es vispār biju mēma, neticēju, ka viņš var zaudēt tam ***. Patreiz man nav nekādu cerību, ka kāds varētu izglābt to meiteni no nāvessoda, va vellos, kapē tev bija jāpakāš? mad.gif


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 23:09