IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Hero, by Zhang Yimou
nimfa
post May 10 2007, 23:19
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 10
Joined: 15-April 07
From: Forbiten forest




Domāju, ka par Zhang Yimou vairums būs dzirdējuši. Viņa nopelniem pieder tādi pasaulslaveni darbi, kā "House of Flying Daggers'', '' Tiger and dragon'', "Hero" u.c. Šoreiz es vēlētos uzzināt jūsu domas par manu mīļāko darbu no viņa filmām ''Hero'' (info meklē www.kungfucinema.com/reviews/hero2002.htm ) Arī šajā Yimou filmā ir pēkšņi notikumu pavērsieni, mākslinieciski skati (bieži vien varēja novērot, ka daba it kā attaino situācijas noskaņojumu-piemēram, kad cīņā starp abām sievietēm viena nomira, lapas iekrāsojās asins sarkanas), labs aktiertēlojums un galvenā varoņa vai varoņu nāve. Šī filma iekaroja manas simpātijas kaujas skatu dēļ,kur kara mākslu attaino kā pilnīgu gara un fiziskā ķermeņa līdzsvaru. Varoņi kaujas laikā virpuļo bīstamā dejā un brīžiem tev liekas, ka viņi tikai draudzīgi spēlējas un situāciju tu aptver tikai tad, kad vienam ribās ir iespiests zobens un lūpas paveras klusā sāpju elsienā. Labākais kaujas skats manā gaumē- pati pirmā kauja, kad večuks spēlēja mūziku ( vai tas instruments nebija koto?) un abi pretinieki vispirms izcīnīja garīgu kauju, ļaujot lietus lāsēm sist mūzikas ritmā pa ieročiem. Daiļi. Tagad vārds jums smile.gif


--------------------
"To avoid criticism do nothing, say nothing, be nothing." Elbert Hubbard
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yanka_ronin
post May 10 2007, 23:34
Post #2


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 345
Joined: 9-October 04
From: Liepāja




Filmu redzeeju pasen, gan uz kinoekraana, gan uz cd uzcepta... jaa, kad redzeeju, ljoti patika tas sizhets, kura beigaas mirst galvenais varonis (savaa zinjaa liidziigi Pekinas operai), arii valoda saprotama, izteiksmiiga, nu vismaz es ar savu drankjiigo kiinieshu valodas prasmi varu saprast ko tur runaa, kaut arii daudz senvaardu biggrin.gif
Man jau arii visvairaak pavilka tas duelis vechuka muuzikas pavadiibaa (tieshi muzons vairaak pievilka nekaa pati ciinja). Speeleeja vecis uz Qin (tas pats kas koto), vai kaada taa paveida.
Patika tas kaa notikumus ataino 3 situaacijaas- meli (ko saakumaa izklaasta varonis), priekshstats (kur izsaka savas domas par notikusho imperators) un patiesiiba, kuraa galvenais varonis atklaaj savas kaartis. Kraasas arii pieskanjotas attieciigajam momentam. 10/10 (reti kurai liktu).

This post has been edited by Yanka_ronin: May 10 2007, 23:35
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nimfa
post May 11 2007, 12:09
Post #3


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 10
Joined: 15-April 07
From: Forbiten forest




Yanka_ronin man atgādināja, ka vēl gribēju ko bilst par valodu- atceros, kad filmu skatijos kinoteātrī man bija grūti pievērst uzmanību titriem (ķīniešu valodu mācīšos tikai septembrī), jo filmas darbība mani aizrāva neiepazītos plašumos. Beigās vienkārši skatijos un aizmirsu par titriem...tāpat bez tiem var saprast filmas galveno domu.


--------------------
"To avoid criticism do nothing, say nothing, be nothing." Elbert Hubbard
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post May 16 2007, 11:08
Post #4


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Jetam Lii jaunaako laiku noteikti labaakais darbs. Noteikti paarspeej tiigjeri un drakonu un lidojoshos dunchus. Fight sceenas ir kaa atsevishkji maakslas darbi (ciinjaa lietuu un lidojoshaas koka lapas). Voshem kjiinieshu historic fighting zhanra klasika must seen gabals.


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20 April 2024 - 05:20