IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Meklēju interesntus...
dExIT
post Dec 24 2007, 19:54
Post #1


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 90
Joined: 24-December 07
From: Rīga, Pļavnieki




Nolēmu izmantot searčus utml...

Lūk ko uzzināju - Apgūt Japāņu valodu (Rīgā) ir iespējams, kā jau daudzi zin, iekš LU Valodu centra un Nordistika.lv

Maksas nav šausminošas , cik pēdējais ir dzirdēts ap 30-50ls varbūt cenas ir augstākas, bet priekš šādas iespējas es domāju tas ir lēti !

Ko es vēlos panākt ar šo te tēmu :

Ir kāds kurš vēlās kopā ar mani un vēl kādiem cilvēkiem apgūt Japāņu valodu kopā, kā nepazīstamu cilvēku loks, kas var izveidoties par labām paziņām, varbūt druagiem, jo vienam ir nedaudz par maz dūšas...

Tas ir aicinājums visiem, jo kopā varam dabūt pietiekami daudz informāciju... smile.gif

Atsauces ?!


--------------------
QUOTE
Seeing is believing, that the world is a wonderful place :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tomoko
post Dec 24 2007, 20:03
Post #2


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 594
Joined: 27-April 05




Kursu sākums - 10. septembris..

Bet vispār es pati labprāt ietu mācīties šo valodu, ja vien ar finansēm viss būs labi. Nyah, tad jau redzēs. ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dExIT
post Dec 24 2007, 20:18
Post #3


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 90
Joined: 24-December 07
From: Rīga, Pļavnieki




Ahhdies, cik cilvēki ir atsaucīgi...

Nē man ir padomā vēl dazhas vietas.. nu kr4, ir tādas vietas par kurām daudzi nezin.. smile.gif
bet enīvei, pacensties uzzināt jau nenāk par ļaunu biggrin.gif
[EDIT] Druagos izsūtīju vairāk kā 230 vēstules.. saviem cilvēķiem kuri ir interesējušies par šo tēmu smile.gif un tie jau pāris minūšu laikā ir jau atbildējušī , vismaz 1/4 daļa biggrin.gif

This post has been edited by dExIT: Dec 24 2007, 20:19


--------------------
QUOTE
Seeing is believing, that the world is a wonderful place :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Dec 24 2007, 23:37
Post #4


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Protams, ka pati labprāt tev pievienotos, bet es neparedzu, ka manā dzīvē gadītos tāds finansu pieplūdums, kas ļautu man tērēt naudu par tādu prieku. Labāk iztērēšu to uz pasaulīgākiem priekiem smile.gif Bet japāņu valodu es jau mācos pašrocīgi. Tagad gan esmu iebremzējusi šajā ziņā. Bet prieks, ka tik daudz interesentu- būu jauki ar kādu vispār parunāt japāniski. Kaut vai dažas nenozīmīgas frāzes, jo tā galu galā ir bauda, vismaz man smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Dec 25 2007, 00:37
Post #5


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Fuschi-chan, tev krietni vien noderētu jap-val kursi, jo tie tavi ''kokoro'' un ''hontoņi'' liecina par to cik maz tev ir izpratnes par tās lietojumu. :3 30-50 Ls ir lēti, pat ļoti lēti priekš kursiem.

bet nu... jap.val var apgūt arī ar videomateriālu palīdzību, kas novelkami i-netā. Bieži vien skolotāji ir visai neefektīva mācīšanās metode. Man skolā, tas ir RKV, skolotāja no Japānas pasniedz japāņu valodu, un teikšu tā - to nelielo apjomu, ko iemāca, var apgūt arī noskatoties 5 mācību video.(kkādi tur 90-tajos gados tapuši mācību video). Un vēl jau ir variants - skaties anime un pamani, ka ar laiku sāc saprast, par ko iet runa, arī nelasot subus. Tā ja.




--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Dec 25 2007, 00:41
Post #6


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Nez, nez, no raw skatīšanās ir jēga (vismaz ar mana līmeņa zināšanām), taču, ja ir subi, tad tas uzreiz ievērojami apgrūtina runātās valodas uztveri, tātad diez vai varēs arī tā to iemācīties.
Update: un noteikti jāmācās līdzi kanji (par hiragana un katakana zināšanu nav pat vērts runāt - abi alfabēti teicami jāzina no galvas).

This post has been edited by Niks: Dec 25 2007, 00:43
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mada
post Dec 25 2007, 01:27
Post #7


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 7
Joined: 8-September 07




Es pilnīgi noteikti pievienotos ja būtu tāda iespēja.
Pašlaik pati mācos pašmācībā. Vienīgi jāskatās kā ar naudām būs.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dExIT
post Dec 25 2007, 02:30
Post #8


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 90
Joined: 24-December 07
From: Rīga, Pļavnieki




Gribu turpināt ziņoot, Te cilvēki, kas vēlas no manas puses jau ir sasnieguši 10 happy.gif mjam...
Patiesībā, man ir tāa lieta kā eidētiskā atmiņa uz 75% strādājoša, jo es angļu valodu, krievu un vācu iemācījos jau mazotnē... tagad jaunu k-ko apgūt ir daudz pagrūtāk =/

Bet enīvei, ko es vēlos teikt, ja varētu salasīt labu grupu, es domāju būtu jautri.. smile.gif

And so atradu vēlvienu tādu firmu, kas apmāca krieviski japāņu valodu - CHAROIT - k-kur netālu no bijušā k/t "Paladium" .. And so my search goes on.. smile.gif

[EDIT] Par kādiem video materiāliem iet runa ?

Ja kāds man varētu iedot, es varētu nodrošināt LIVE streaming, jeb tiešo piekļuvi ar neierobezhotu ātrumu smile.gif

Tāpat kā daudzām anime smile.gif Varētu taisīt savu mini-AnimeHQ biggrin.gif

This post has been edited by dExIT: Dec 25 2007, 02:32


--------------------
QUOTE
Seeing is believing, that the world is a wonderful place :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Dec 25 2007, 13:09
Post #9


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




QUOTE(Tigra2 @ Dec 24 2007, 23:37) *

Fuschi-chan, tev krietni vien noderētu jap-val kursi, jo tie tavi ''kokoro'' un ''hontoņi'' liecina par to cik maz tev ir izpratnes par tās lietojumu. :3 30-50 Ls ir lēti, pat ļoti lēti priekš kursiem.



blink.gif Kas tieši manā nožēlojamajā jap valodā ir tik smirdīgs un stulbs, ka dur acīs? Izlabo, ja es kļūdos- man tas noderēs. Man patīk, ja mani izlabo- tas pasarga no ongoing kauna par muļķīgumu. Kas attiecās uz skatīšanos bez subiem- es to jau daru. Neteiktu, ka saprotu visu, bet galveno uztveru.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Dec 26 2007, 02:03
Post #10


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




Patiesībā man jau iepriekš bija tāda doma piedāvāt- ja ir tik daudz interesentu, kas mācās pašmācībā, jo nav naudiņas kursiem, varbūt vienkārši var noorganizēt kādu otaku.lv japanese study group, kur savācas pa bariņam un mācas kopā. Sarunā konkrētu laiku un konkrētu vietu, kur regulāri tiekas un uzpriekšu. Vēlams protams, atrast kādu, kurš jau apgūst to nopietnāk un ir kaut pāris soļus priekšā pārējiem. No problems.


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Dec 26 2007, 02:17
Post #11


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




I'm in!!!! *kucēns kurš siekalojas*


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dExIT
post Dec 26 2007, 05:39
Post #12


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 90
Joined: 24-December 07
From: Rīga, Pļavnieki




Arī atbalstu, varbūt varētu sarunāt kādu paziņu, nu ir man viens cilvēciņš vai 2, kuri LU mācās un zin k-ko.. bet.. biggrin.gif nu vēl skaidri nezinu.. smile.gif tagad tas svētais laiks un 08'tais aiz stūra draud, tapēc nedaudz jāuzgaida es tā domāju smile.gif


--------------------
QUOTE
Seeing is believing, that the world is a wonderful place :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Dec 28 2007, 07:42
Post #13


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Ja grasaas organizeeties uz pashmaaciibu vai vispaar piedaliities kuros kur naudu teereet, tad kana alfabeeti ir jaaizmaacaas, tie ir pash pashi pamati visai valodas maaciibai turpmaak, arii pirms pashas minimaalaas gramatikas naak kana alfabeeti, ja tos nezin vai kaut kaa censhas ignoreet, tad par valodas maaciishanos var aizmirst tuuliit un uz visiem laikiem -_-.

No savas puses iesaku sho vienu graamatu saakumam, tas ir nojautai par japaanju valodas gramatiku un par to lai uzkonstrueetu teikumus par ko citiem nebuutu jaasmejas un pashiem veelaak aiz kauna uz sliedeem jaametas http://www.amazon.co.uk/Dictionary-Basic-J...6000&sr=8-1 ir veel arii turpinaajums shai graamatai bet no saakuma ir bez maz vai jaaiekalj shii. Piedevaam nodereetu kaada no kanji workbook maaciibu graamaatam ar pirmajiem 300 liidz 500 kanji, ar to ir jaasaak. Ar to tad buutu ielikts pamats japaanju valodai kaa taadai.

Tikai peec shiis pirmaas sienas ir vispaar jeega saakt apdomaat naudas izgruushanai par aktiivu maaciishanos ar profesionaalja liidzdaliibu. Shis liimenis ar pirmajiem 300 kanji un to graamtu ko noraadiiju ir apguustams 1 liidz 2 gadu laikaa leenaa pashmaaciibas veidaa (ja aktiivi un nopietni njemas tad pusgadaa buutu jaavar), ja ir kaut minimaala apnjeemiiba nevis taada fraazhu apgraabstiishana no anime.

This post has been edited by Shinobi-sama: Dec 28 2007, 08:40


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
IronSoul
post Dec 28 2007, 09:05
Post #14


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 117
Joined: 22-November 07
From: Riga, Salu tilts




Man uz PC ir klucis japāņu valodas apgūšanai huh.gif domājams tur Shinobi-sama pieminētā grāmata ir smile.gif Velns nekādi nesanāk laikas palūkāt kas ta tur ir smile.gif

Ja kādam ir interese varu meiģināt iedot smile.gif


--------------------
Saproti, dēls, dzimteni un prezidentu neizvēlas...
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
monk
post Dec 28 2007, 12:24
Post #15


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 46
Joined: 1-December 05
From: Starp loģiku un neloģiku




ņu ja šāda interesentu grupa izveidosies es piedalos. Bet tad ir jautājums, kur mēs visi savāktos???


--------------------
Iegūstot mani tu iegūsi visu.
Bet Tava dzīve piederēs man.
Vēlies, un Tavas vēlmes piepildīsies.
Bet saskaņo tās ar savu dzīvi.
Ar katru tavu vēlmi
es dilšu tāpat kā Tavas dienas.
Vai vēlies mani?
Tad ņem!... Tevi uzklausīs.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20 April 2024 - 05:53