IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> veikali internetā...
kika-chan
post Aug 3 2007, 18:14
Post #1


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 49
Joined: 3-November 06
From: plašajā pasaulē




Man tāds jautājums - kādās adresēs var iegādāties visādas anime lietiņas, ne tikai mangu vai anime kā tas notiek amizante.lv, bet nu visu pārējo kas tur nav pieejams...

zinu ka ir amazon.com bet tādā gadījumā vai viņš piegādā arī uz Latviju?? Varbūt kāds ir pasūtījis kaut ko no ārzemju interneta lapām (un var lūūūdzu man pastāstīt)...?? happy.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Joe
post Aug 3 2007, 18:48
Post #2


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 102
Joined: 1-October 04
From: http://mattfoto.info




http://anime.lv/shop/


--------------------
Hi
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Aug 3 2007, 19:38
Post #3


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Problēmas ar iepirkšanos ārzemju interneta veikalos:
  • norēķināšanās - ne visas norēķinu kartes ņems pretīm, turklāt var būt diezgan liela ķēpa, kurā var nākties iesaistīties pat tavai bankai;
  • sūtīšana ir vēl lielāks murgs:
    • uzticamība - cik lielas izredzes, ka saņemsi;
    • laiks - daži veidi var prasīt pat mēnešus;
    • izmaksas - tici man, tu pat negribi zināt, cik tas varētu maksāt (kad ieraudzīju, cik man UPS grib noplēst par manas jaunās Core 2 Quad kastes piegādi, biju šausmās, lai gan tie bija "tikai" kādi padsmit procenti no kastes cenas);
  • citas sodības - nodokļi, ierobežojumi, apdrošināšana, garantijas trūkums (nereti patiesībā jau ir garantija, tik ne Eiropā)...


This post has been edited by Niks: Aug 3 2007, 19:41
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kika-chan
post Aug 3 2007, 20:48
Post #4


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 49
Joined: 3-November 06
From: plašajā pasaulē




skaidrs... lai nu kā liels paldies happy.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Aug 4 2007, 18:34
Post #5


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Nik - kā cilvēks kurš jau gadus 10 pasūta internetā no ārzemēm, atļaušos apgāzt tavus nepamatotos apgalvojumus. Beidz baidīt cilvēkus!

Norēķināšanās: Parasti vajag VISA Classic vai Mastercard, der arī daži Amex paveidi kā arī visādas EGO, Zelta kartes utml jo būtībā tās ir VISA Classic varianti. VISA Electron neder. Dažas bankas piedāvā t.s. virtuālo VISA, kura pēc būtības ir VISA Classic tikai bez pašas kartes.
Amazon.com latviešus atzīst, dažam labam veikalam nāksies sūtīt kartes konta izrakstu, vai faksēt kartes kopiju. Tas notiek tikai pie pirmā pasūtījuma, pēc tam viss notiek. Zināms keiss - pazīstamais anime veikals rightstuff.com
Problēma - tādu karti jāprasa vecākiem, vai arī jābūt pilngadīgam. Domāju ka vienmēr ar senčiem var sarunāt, ja vien protams nenīsti tos "stulbos vecākus". Un no savas kabatas naudas atmaksāt.

Piegāde: Parasti ap 2 nedēļām. Var lēnāk, bet ieekonomēt parasti sanāk kapeikas, neatmaksājas. Var ātrāk (DHL, TNT, FedEx) bet tas labi maksās. Starp citu - tevis izvēlētais UPS ir no tās pašas operas smile.gif
Neviens cilvēks pie pilna prāta, nesūtīs datordzelžus no ārzemēm, ja nu tikai ebay. Piegādes izmaksas lielām lietām ir attiecīgas.
Noteikt to vai izvēlētais veikals šipo uz LV var elementāri - lasam sadaļu Help. Ieteicams to izdarīt. Ir veikali, kuri tiešām uz austrumeiropu nesūta.

Nodokļi: Iepērkot Eiropā, tiešām būs jāmaksā PVNs bet anime jau nu nav tā lieta ko pērk Eiropā. Citas izmaksas - ja preces vērtība aizbrauks virs 100Ls, tad tiešām būs jāmaksā muita, bet es ceru ka tu tak nesūtīsi kāda anime seriāla varoņa full size piepūšamu lelli wink.gif

Principā daram tā - atrodam veikalu, kurš piedāvā mums vēlamo preci, uzmanīgi izlasam sadaļu Help, pievēršot uzmanību vai:

piegādā uz LV
kādas piegādes metodes izmanto un cik maksātu attiecīgās preces piegāde
kādas papildus prasības (ja ir) tiek izvirzītas klientiem no citām valstīm

Un viss notiek. Parasti sūtot kaut ko no "trijnieka" - filmas/mūzika, grāmatas, krekliņi - izmaksas ir adekvātas.

This post has been edited by Taka: Aug 4 2007, 18:35


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Aug 4 2007, 19:09
Post #6


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Lielos vilcienos piekrītu Takas replajam. Ne elektron VISA visu ļoti atvieglo, var sūtīt arī ar bankas pārskaitījumu un čakarēties citādos veidos, taču neiesaku, liela ķēpa, vairāk jāsamaksā kopā ņemot un ilgāks laiks paiet noformējot maksājumu.

Pats esmu sūtījis no amazon.com un no dvdpacific.com Vēl nav nācies saskārties ar to, ka veikals paprasa bankas izdruku vai skanētu karti. Esmu animes pircis arī no privātpersonām caur ebay.com. Tur gan nepieciešams būt uzmanīgākam, jo var uzrauties uz brāķa, pakaļdarinājuma, vai citām šādām lietām. Ja pērc caur ebay, ļoti vēlams, lai pārdevējs ļauj tev norēķināties caur paypal.com - ļoti ērti.

Īsumā no manis viss.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Aug 5 2007, 00:40
Post #7


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




QUOTE(Taka @ Aug 4 2007, 18:34) *
Neviens cilvēks pie pilna prāta, nesūtīs datordzelžus no ārzemēm, ja nu tikai ebay. Piegādes izmaksas lielām lietām ir attiecīgas.
Huh? Ja nav noslēpums - tev ir pieeja bāzei? Latvijā mazumtirzniecībā dzelžu cena ir aptuveni tāda pati kā ASV (tik $ jānomaina pret LVL), kas, ņemot vērā valūtas kursu, ir vismaz vairāku simtu latu liels ietaupījums, ja pērk kaut ko kārtīgu, turklāt high-end komponentes Latvijā nav kura katra veikala piedāvājumā, bet par to, kā viņi komplektē datorus, labāk pat nerunāt - MS Windows Vista Home Premium un 1024 MB RAM - WTFH! Un neaizmirsīsim par to, cik viņi nerūpīgi mēdz tās kastes salikt - vismaz man ar to ir gana, lai labrātāk saliktu pašam savu kasti. Un toreiz es tā arī nepasūtīju, jo nebija skaidrs, cik lielas ir izredzes, ka pasūtīto no ASV piegādās, un cik tas tieši maksās (aptuvenās izmaksas bija ap 120 USD, taču nebija skaidrs, vai beigās nebūs patiesībā vēl vairāk). Un, ja vari ieteikt, kādu veidu, kā par saprātīgu cenu dabūt pasūtīto no ASV uz Latviju, labprāt dzirdēšu to.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Aug 5 2007, 04:56
Post #8


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




Un cik tev izmaksaas nosvilusho dzelzi aizsuutiit uz garantijas apmainju? tikai nesaki ka dzelzhi nemirst. Arii apkope ietilpst reaalajaa preces cenaa, taa kaa ir veerts padomat pirms sutiit kaut ko no pasaules otra gala.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Aug 5 2007, 12:36
Post #9


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Vienīgais saprātīgais veids kā kārbu dabūt no ASV uz LV, ir kāds "svojaks" kurš komandējumā esot, tur nopērk un atved...
Citādu veidu kā atgādāt no ārzemēm kaut ko lielāku par grāmatu vai CD/DVD, par saprātīgu cenu - N A V!!!
Galu galā tā ir lielizmēra paka un viņu piegāde maksā attiecīgi, padomā tak ar galvu. Tu vēl divmetrīgu ledusskapi ASV nopērc...
Un bez tām piegādes izmaksām, pierēķini klāt vēl arī atmuitošanas izmaksas, PVNu, ko nāksies maksāt no preces vērtības virs 100Ls, tici man, LV nopirkt iznāks daudz lētāk. Un vairs nav 90-tie gadi, ja parok, var praktiski jebkuru dzelzi atrast. Tikai nevajag...
Un jā, ETM ļoti vietā piezīmēja par garantiju. Ja vien dzelzim nav worldwide garantija, tad tev viņas šeit nebūs, dabūsi sūtīt atpakaļ uz ASV garantijas remontam, maz neliksies.
Un maza "nianse" - pat ja dzelzim ir worldwide garantija, pārdevēji bieži vien "aizmirst" iedot šo papīrīti, vai arī izrādās ka par to ir jāpiemaksā. Ne viens viens letiņš šādā veidā ārzemēs ir uzrāvies. Lieki piebilst, ka pērkot kādā ārzemju ineta veikalā šo papīrīti vispār nedod.
Es personīgi trīsreiz padomātu pirms jaunu dzelzi pirkt ārzemēs. Ja saplīsīs - maz neliksies. Varēsi kūkot pie sasistas siles.
Un nefleitē, ka LV liek sliktus datorus, nevajag jau ELKORā pirkt. Cenas ir augstas, jo LV neko neražo, visu ieved, ievest komponentes nozīmē apmaksāt to piegādi, nomaksās ievedmuitas un citus nodokļus. Tāpēc cena ir augstāka kā ASV. Kā arī LV potenciālais tirgus ir mazs, ar jeņķiem ne salīdzināt.
Un btw - pieeja bāzēm ir ļoti daudziem cilvēkiem.

Zigi - vienīgais veikals, kurš man prasīja kredītkartes skanu bija rightstuff, bet tas bija tikai pie pirmās pasūtīšanas. Vairāk tādi brīnumi nav trāpījušies.

Atgriežoties pie temata - anime stufu (CD/DVD diski, manga, atribūtika) var pirkt jebkurā www.amazon. (.com, .co.uk, .de, .fr, .co.jp)

www.cdjapan.co.jp
www.tokypop.com
www.rightstuff.com

Šie veikali šipo uz LV. Pārbaudīts.
Nesaku, ka nav citu, bet šos esmu personīgi lietojis un zinu ka strādā. Ja kāds zina vēl kādu labu anime veikalu (pats lietojis) - iesakiet.
Bet tikai no personīgās pieredzes, ieteikumus no sērijas "viena tante teica" postēt nav jēgas.

Vēl nekad neesmu ticis apmānīts vai kas būtu zudis. Vienu reizi 10 gados no amazon.com sūtītā paciņa pazuda, bet man atsūtīja vietā. Ar DHL, uz veikala rēķina.
Visvairāk esmu sūtījis dažādus DVD, CD un grāmatas tieši no amazon.com, praktiski gandrīz katru mēnesi pa paciņai.
CDJapan ir labi kalendāri, kā reiz gada beigas tuvojas...
Sūtīt DVD no Japānas nav prāta darbs, tur viņi ir ļoti dārgi - vismaz 2.5x dārgāki kā ASV vai Eiropā. Piedevām - reti kuram JP DVD būs angļu subtitri, nāksies netā meklēt.
Rightstuff ir labas cenas un www.animeondvd.com forumos bieži postē vaučeru kodus papildus atlaidēm.
Tokypop specializējas uz anime mūzikas CD un mangām/atribūtiku.
Laba vieta, no kurienes rakt ir www.animeondvd.com forumi - tur ir daudz informācijas par anime veikaliem un to cenām.

This post has been edited by Taka: Aug 5 2007, 13:12


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Aug 6 2007, 09:56
Post #10


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




Atljaushos piebilst ka Tokyopop ir kantoris no kura es neko nepirktu. Vinji ir "lokalizeejushi" Initial D, aizvietojot visus charu vaardus un saliekot kaut kaadu hiphopu soundtrackaa, pilniigi izcuukojot visu darbu, un pat "original" versijaa ko no vinjiem var iegaadaaties, ir iepakots smagi modificeets produkts (ja vinji izgriezh bez nekaadaam paliekaam pat sceenu kur cilveeki skuuptsaas mashiinaa aiz toneetiem logiem, piedodie, tas no "original" ir pataalu).

Pilniigi iespeejams ka daudzas citas animes ir absoluuti ok, bet ja vinjiem viens produkts ir taa izkjeeziits, nav garantiju ka citi nebuus taadi pashi.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Aug 6 2007, 12:22
Post #11


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




ETM - priekš tam ir www.animeondvd.com forumi un disku apskati, lai zinātu kurš šovs ir apšķērēts un kurš nav.
Tokyopop tirgo arī visādu animes atribūtiku 'n stuff. Cik sapratu, tieši tas topika autori intresē visvairāk.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
cdmax
post Feb 15 2008, 09:23
Post #12


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 135
Joined: 5-February 08
From: Latvija




Pērciet šeit anime-san.lv un veiciet arī priekšpasūtījumus, ja neatradāt to ko vēlaties. Tad arī būs Latvijai savs šops.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dero
post May 1 2008, 15:03
Post #13


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 337
Joined: 17-June 05




Šeit es vēršos pie tiem, kas jau ir sūtījuši un gribu zināt kādas ir izmaksas un ar ko ir jārēķinās sūtot vērtīgas lietas ~400$ apmērā? Mauitas? Nodoklis prikolā biggrin.gif

P.S. Aizmirsu piebilst veikals ir amazon.com

This post has been edited by Dero: May 1 2008, 15:06
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
cdmax
post May 1 2008, 18:49
Post #14


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 135
Joined: 5-February 08
From: Latvija




to ko viņi raksta + 18% pvn


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dero
post May 1 2008, 19:18
Post #15


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 337
Joined: 17-June 05




QUOTE(cdmax @ May 1 2008, 18:49) *

to ko viņi raksta + 18% pvn


Amazonā var noformēt kā dāvanu?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29 March 2024 - 02:35