IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

88 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Naruto, Naruto 2 Shippuuden
Sigfa
post May 17 2004, 23:04
Post #1


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Nu, esmu veel zaljsh gurkjis Anime lietaas, tamdeelj vaicaaju juusu domas par sho seriaalu. Cik zinu vinju veeljoprojaam ziimee, un pavisam nesen veel iznaaca 83. seerija. Pagaidaam esmu redzeejis liidz 20 seerijai un caur torrentu velkaas naakamaas devinjas. Tad nu aicinu juus, Anime guru un arii vnk zinaataajus, izteikties par sho produktu.

Mans personiigais viedoklis ir taads- animaacija visai pieklibo, lai gan man viens cilveeks teica, ka tas esot jauns anime stils (whatever). Storyline's liekaas visai saistosh un speejiigs notureet shaadas taadas zinjkaariigas acis pie monitora. Seerijas tiek vilktas garumaa un ik pa briidim ir kaada seerija kur vairaak ir atminju, nekaa jaunaa.

UPDT: ak jaa, tiem kuri nav lietis kursaa, varu piesviest torrentu linku zem Got Woot, kur klaat ir arii seerju apraksts.

IPB Image
(bildi izvilku no guugles, taada miglaina ir, bet nu...)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post May 18 2004, 03:42
Post #2


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




Manuprāt animacijai nav ne vainas (ja nu vienīgi pēdējās epizodes 8x vietām izskatās nenostrādātas (seju izteiksmēs/vaibstos) vai arī ir mainījušies mākslinieki).
Tikpat labi var piesieties Gilgamesh vai FLCL kur pēksņi pa vidu vispār manga parādās. Starp citu stils kaut kut ir ļoti līdzīgs arī One Piece)

Protams ar jaunajām tehnoloģijām, 3D modeļiem utt kā piemēram GITs tā neizceļas un ja arī ir detalizācijas trūkums tad sižets un epizodiskas ainas ir tas atsver to un padara šo šovu jauku. Reizēm ir kaitinoši biežie flašbacki (piem Sarutobi ar Orichimaru kādas 4-5 epizodes nemainīgi netika pie konflikta atrisinājuma) kas varbūt pastiptina brīža dramatiskumu tai pašā laikā iznīcinas visas pēdējās pacietības atliekas smile.gif

Lai arī ļoti dziļu domu, bez "standarta" atziņām par draudzību un cilvēku attiecības nav ja esi iesācis noteikti ir vērts turpināt skatīties..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post May 18 2004, 08:07
Post #3


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




hehz man principa jau gandriiz po ka saziimeets shausmiigi patiikas sizhets taapeec turpinaashu skatiities aniway ljoti ceru ka nepaliks vinsh licenzeets


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post May 22 2004, 00:19
Post #4


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




kaarleen, zini peec FMA licenzeeshanas, man jau saak zust ceriiba uz to ka kaads labss eriaals paliks nelicenzeets, un veel nedod dievs ka Naruto dublees un raadiis pa kautkaadu Cartoon Network...


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post May 22 2004, 00:39
Post #5


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




Yume tas viss ir ljoti relatiivi. mani piemeeram neuztrauca FMA licenzeeshana, kaut arii dazhas seerijas mazliet paskatiijos. un pat ja licenzeetu kaadu seriaalu kas man patiik, vienmeer veel ir dc++.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post May 22 2004, 01:13
Post #6


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Njaa, bet ar DC ir taada probleema, ka tur to visu varees dabuut riktiigi peec seerijas paraadiishanaas...
Un vispaar..."Viss musu dziivee ir relatiivs"...


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post May 22 2004, 09:16
Post #7


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




oftopic par FMA ir dabuujams anime.mircx.com wink.gif nav jau protams zinaami suberi bet ir


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post May 29 2004, 20:31
Post #8


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




gribeeju nedaudz papildinaat informaaciju.
Shajaa saitaa biezhi vien naruto seerijas uzrodas pirmaas (kaa nu kuras kvalitaate). Manga, spec. izlaidumi utml. lietas. Es tikko izdomaaju, ka es arii uzmetiishu vienu flash saitinju devototu Naruto anime... heh...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Takashy
post May 30 2004, 08:14
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 141
Joined: 12-February 04
From: Riga




es tikai paziistu Naruto-Kun...
tur arii daudzas Naruto serijas,un vissas ir Avi(640x480)... vieniigi ka tur ir jaapiesakas lai vareetu kautko no tas lapas laadeet...


--------------------
Life is like a Dream~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post May 31 2004, 20:34
Post #10


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




QUOTE (Sigfa @ May 17 2004, 10:04 PM)
Storyline's liekaas visai saistosh un speejiigs notureet shaadas taadas zinjkaariigas acis pie monitora. Seerijas tiek vilktas garumaa un ik pa briidim ir kaada seerija kur vairaak ir atminju, nekaa jaunaa.

Sorry, to say, bet taa tas ir. Atminas, atminas, atminas. Man tie flashbeki tiiri apnika ja skaties vairaakas seerijas peec kaartas, jo dazhreiz sanaak noskaties kaasdas 5 tad kaada naakamaa buus toch ar kaudzi no ieprieksheejaam. Un tad veel viniem patiik vilkt garumaa arii tur dazhas ciinas velkaas 4-5 seerijas. Tas bikiit ........... pa ilgu.user posted image


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Jun 1 2004, 09:06
Post #11


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Jautaajums??? Vai kads jau ir ticis liidz 85 serijai vai veel tik saak skatiities sho saudzseeriju briinumu biggrin.gif


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deBUGa
post Jun 1 2004, 09:20
Post #12


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 374
Joined: 25-May 04




Ir ticis... saakumaa patraapijaas dazhas seerija no "vidus" un seriaals tika "izbraakjeets" (traapiijos kaareiz uz kaarteejo ciinju, kas izstiepta pa vairaakaam seerijaam). Veelaak sanaaca laiks atsaakt skatiities sho briinumu veelreiz, bet jau no pasha saakuma... rezultaataa uz to laiku iznaakushaas ~65 seerijas tika noskatiitieas paaris nedeelju laikaa un peectam saakaas nepacietiiga nedeeljas nogales gaidiishana (ap sho laiku parasti paraadaas kaarteejaa seerija jau ar subtitriem)



--------------------
viss augstāk uzrakstītais nepretendē uz absolūto patiesību un ir tikai mans subjektīvais viedoklis...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Jun 1 2004, 10:34
Post #13


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Beidzot, shodien no riita noskatijos, jo ieprieksh nevareeju novilkti. Biju sastrideejies ar savu provaideri par trafika taisiishanu, a shamie man pagaajshnedeel norubija netu par to smile.gif


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jun 1 2004, 15:09
Post #14


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




85 seerija redzeeta un visas pirms tam arii, vieniigi, jump fest 2003 neesu redzeejis, bet 2004. gan.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Smogs
post Jun 1 2004, 18:23
Post #15


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 56
Joined: 14-February 04
From: Solar system




Nu labi. Laikam pēc kāda gada būs jāsāk skatīties...


--------------------
Newerthless meanings...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

88 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 15:27