IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

> Ghost hunt
Kaede
post Aug 7 2007, 21:51
Post #1


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




IPB Image

Genre: Comedy, Drama, Horror, Mystery, Psychological, Supernatural
Videos: 25
Released: 2006

Description:
Telling ghost stories is a favorite past time of Mai Taniyama and her friends--that is, until she meets 17 year-old Kazuya Shibuya, the man sent by Shibuya Psychic Research Center to investigate paranormal activity at a supposedly haunted school. When Mai gets caught in a dangerous situation, she is rescued by Kazuya's assistant. Saving her lands the assistant incapacitated, and Kazuya demands that Mai become his assistant, instead...

Sho anime noskatiijos jau krietnu laiku atpakalj, preciizaak saaku skatiities tad, kad taa iznaaca uzreiz. Saakumaa nepiesaistiija, jo tajaa laikaa gandriiz visas jaunaas animes bija par spoku mediishanu un nodomaaju, ka shii ir veel viena taada pati kaa paareejaas. Protams, shii anime atspoguljo arii spoku mediishanu un garu izdziishanu, tachu ne jau taadaa veidaa, kaa to paraadija paareejaas anime. Kad man bija brivs laiks atsaaku skatiities un man ljoti iepatikaas jau pirmajaas seerijaas. Aarkaartiigi ieintrigeeja lielaakaa dalja no staastiem, tikai dazhi pashai likaas nedaudz garlaiciigi taadeelj, ka es vareeju uzmineet pietiekami vienkaarshi iznaakumu.
Animaacija man patika, sizhets ir ljoti interesants, tikai beigas, kaa jau tas bija nojaushams jau animes viduu, bija buutiibaa nekaadas, jo nekas taa jau arii nebeidzaas un nebija tam visam pielikts punkts, neesmu gan intereseejusies, vai ir gaidaama otraa sezona.
Nez kaa jums, bet man patika smile.gif

8/10

This post has been edited by Kaede: Aug 7 2007, 21:56


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Replies(1 - 4)
exile
post Aug 8 2007, 15:27
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 244
Joined: 1-November 06
From: back to back - Rīga




Es šo arī kādu laiku atpakaļ noskatījos un likās diezgan saistoša, protams varu piekrist par paredzamību dažviet un nenobeigtības sajūtu beigās, taču kopumā ļoti labi aizgāja visa anime viena piegājienā biggrin.gif
Domāju ka jebkuram, kas daudzmaz ir sapņotājs patiks.
Dodu 7/10 - labs gabals, bet neiefanoju par to kā par dažu citu animi.


--------------------
No name superhero
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
gone away
post Aug 12 2007, 16:27
Post #3


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 27
Joined: 25-March 06




Pārmaiņas pēc kas tāds, ko tematikas ziņā var skatīties, pašam patīk visādas mistiskas lietas. Anime tīri interesanta.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sword
post Aug 13 2007, 07:11
Post #4


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 126
Joined: 18-November 05
From: Starp debesim un elli.




Neesu daudz seriju redzejis bet man patika kad bus laiks noskatisos tik serijas cik bus pieejamas bet pati tematika par ko ir anime man patika


--------------------
IPB Image
"Peace is a shadow of death, desperate to forget it's painful past." ©
Angels banished from heaven have no choice but to become demons
IPB Image
Be the Ultimate Ninja! Play Billy Vs. SNAKEMAN today!

IPB Image

http://www.erepublik.com/en/referrer/SwordZero
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Masha
post Oct 2 2007, 02:48
Post #5


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 92
Joined: 22-April 05




man ka viegli sabaidamam cilvekam si anime sagadaja daudzus jaukus brizus:)) ipasi urado arka, - labirinta maja un asins vannas, brrr! bet visa visuma man patika ka bija ne tikai paraka mistika, bet ari racionals izskaidrojums.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23 April 2024 - 21:16