IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

20 Pages V « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> New Shows
Masha
post Oct 6 2007, 21:14
Post #46


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 92
Joined: 22-April 05




Dragonaut ar Infinite Zero subiem ir tiesam laba kvalitate. Kaut ari man no tam tehniskajam detalam maz kas saprotams, varu teikt ka bilde un skana bija laba.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Oct 6 2007, 21:51
Post #47


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Gundam OO ar jau mētājas, tikai rmvb formātā... paldies par kūkām.
Būs pāris dienas jāpagaida. Ir infa - vai kāda normāla saberu grupa šam pieķersies?


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Oct 6 2007, 22:10
Post #48


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




/me tūlīt skatīsies [Q-R] Mobile Suit Gundam 00 ep 01 (D-MBS DivX6.5.1 1280x720 24fps).avi
Un par subiem:
QUOTE
<removed> you forgot gundam
<removed> lawlz
<nix> It WILL be oversubbed
<nix> PERIOD
<removed> Mendoi&Conclave, GundamS.net, Zeonic-Corps, AnimeKaiten?, Anime Yoshi
<removed> all subbing it ;p

Update: raw'a kvalitāte ir diezgan laba - tik tā tehnika tāda primitīva - tas 24. gs. sākuma automāts pilnīgi noteikti veidots uz AK-47 bāzes.
Update2: var jau būt, ka OO ir oriģinālāks par DESTINY, tomēr tas nemaina faktu, ka par izcilu es to noteikti nesauktu.

This post has been edited by Niks: Oct 6 2007, 22:49
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Oct 7 2007, 10:16
Post #49


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Nu es arī nenocietos, uzmetu aci RAWam smile.gif
Kvalitāte laba, izskatās ka viņš iet HD.
Kas patika:
Šovs nesākas superslepenā militārā bāzē, kurā ielavās nezināmi pusaudžu ļaundari un nosper prototipu Gundamus. Fuūū...
Gundamu dizains pietiekami oriģināls, plus tos nevada angsty tīņi. Un pagaidām to ir tikai 4. Un darbojas viņi saskaņoti - kā viena komanda, nevis kā 4 teroristi.
Plus netiek lietota viena no vispārizmantotākajām Gundamu klišejām - pretinieka pusē nav pilots-ass maskā. Nu vismaz pagaidām...

Nepatika:
Viens no sākuma kādriem tā uz Evangelion pavelk - tie gaismas spārniņi...
Protams nevar iztikt bez Haro.

Mazliet atgādina Gundam Wing, jo formula "izmantosim advancētus ieročus lai iznīcinātu bruņojumus uz Zemes" ir jau lietota, plus nu nenormāli silly viņa ir. Cerēsim ka neparādīsies kārtējā Lacus/Relena Peacecraft ar kaut kādu aiz matiem pavilktu pacifisma filozofiju.

Katrā ziņā 1 epizode RAWā, ir pārāk maz lai spriestu par saturu. Vismaz pirmā epizode neizraisa riebumu un noteikti ir oriģinālāka par Destiny. Kaut gan Destiny arī iesākās labi. Tad jau redzēs. Es pagaidām atturēšos vērtēt šo šovu.

Niks - izcili Gundam šovi ir pagātnē - First Gundam, Zeta, Gundam 0080 OVA, Turn A, Gundam X. Principā mūsdienu animē reti kuru šovu vispār var saukt par izcilu.

This post has been edited by Taka: Oct 7 2007, 10:31


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Oct 7 2007, 19:16
Post #50


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Es tik daudz vienā dienā tik daudz gralaicīgas drāmas neesmu skatījies, kur visas sērijas kaut ko garlaicīgi runā...

1. (Kanon 3) Clannad - tāds pats scenārijs kā Kanon... par bulciņ-cepumu ēšanu. Principā to arī vajadzēja gaidīt. Tikai vot kāpēc tādu pokemonisku Endingu uztaisīja? Kanon OP/ED man vairāk patika.
2. (Kanon 4) Myself Yourself - vēl viens scenārijs par neko. Bet tāda čīkstoša balss, var uz nerviem sakrist. 1. sērtija likās laikam "normāla". Paskatīšos tālāk kas te būs.
3. (Kanon 5) ef - Tale of memories - šo dīvainu brīnumu 1. sēriju bez subiem noskatījos. Likās mazliet savdabīgs nesaprotams dīvains brīnums... laikam interesants.
Prologue video (kas Youtubē bija) arī novilku labā kvalitātē. Mani fascinē (lai ko šis vārds varētu nozīmēt?) mūzika, kas tur spēlē. Parasti mūzika, kas spēle Promo video, seriālā nekad neskan, ne?

Es vispār šitās Vizuālās noveles/spēles nevaru saprast kā uztvert. It kā nesaprotama garlaicīga... bet varbūt it kā interesanta...filozofija, "pļāpāšana".. vai kas... Principa neko nesaprotu, bet skatos. (humanitārie priekšmeti ne pavisam nav mana stiprā puse)

5. Blue Drop - 1. sērijā nekas nenotika, izņemot garlaicīgu pļāpāšanu... laikam jāskatās otrā sērija.
6. Dragonaut - 1. sērija izskatījās normāla.

This post has been edited by Hikaru: Oct 7 2007, 19:21
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Oct 7 2007, 19:34
Post #51


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Par ef - Tale of memories - komponists ir Tenmon, kuru uzskatu par vienu no vislabākajiem, kas komponē mūziku priekš anime (vēl tajā saraktiņā ir tikai Yuki Kajiura un Yoko Kanno). Un, manuprāt, tos skatās nolifer'i, kuri kaut ko tādu IRL kāda iemesla dēļ necer piedzīvot, lai gan ir arī izņēmumi.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Oct 8 2007, 00:07
Post #52


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




you're under arrest 1.maa seerija skataama, vieniigi muljkjiigi absurdaa humuora par daudz. Naked Xlation reliize ir vnk briesmiiga. Tulkojums briizhiem stipri gljuko, video kvalitaata shausmiiga un milziigi dzelteni subtitri -.-
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Mar 2 2008, 22:23
Post #53


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




here ya go - FNordChan comments regarding new, Spring 2008, season

Aatri atlasot peec aprakstiem vai shovu produceejoshiem cilveekiem atlasiijaas diezgan daudzi shovi (it sevishkji, saliidzinot ar ieprieksheejo sezonu), kas varbuut buus skataami .. Allison and Lillia, Macross Frontier, Amatsuki, Nabari no Ou, Monochrome Factor, Real Drive, Himitsu: Top Secret, Kaiba, Soul Eater, Golgo 13, Crystal Blaze, Toshokan Senseou, Wagaya no Oinari-sama, xxxHolic Kei, Kure-Nai, The Tower of Druaga: The Aegis of Uruk, Itazura na Kiss, Blassreiter, Gag Manga Biyori Season 3 .. ja vismaz 1/3 no tiem buus skataami, jo labaak.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Mar 3 2008, 00:34
Post #54


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Izskatās, ka jaunajā sezonā būs arī man pašai kas skatāms. No visiem ieinteresēja Allison and Lillia, Nabari no Ou, Wagaja no Onari-sama, xxxHolic otrā sezona. Varbūt iemetīšu aci Vampire Knights un Code Geass otrajā sezonā, ta redzēs. smile.gif


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Mar 3 2008, 00:38
Post #55


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Heh, kā zināms, pavasara sezona parasti ir visspēcīgākā. *waku-waku, doki-doki*
Anyhow, manas domas (pagaidām):
Hoshi no Umi no Amuri //Mana otaku trešā acs saka, ka šai anime varētu piemist moe
St. Seiya - The Hades Chapter: Elysion //varētu būt kaut kas labs
Koharu Biyori OVA 3 //visticamāk draza, tomēr chari ir pārāk kairinoši, lai nenoskatītos vismaz pirmo epu
Allison and Lillia //kaut kāds potenciāls šai anime piemīt
Macross Frontier //must see (kaut vai dēļ zaļmaitainās ubermoe a.k.a. Ranka)
To Love-Ru //draza, kurai uzmetīšu aci tikai tādēļ, ka ir redzēta oriģinālā manga
Amatsuki //nav gluži manā stila, taču mēdzu skatīties arī man neraksturīgas anime
Code Geass Series 2 //nevaru vien saigaidīt 5. aprili
Nabari no Ou //garlaicīgu un tukšu vakaru aizpildīšanai būs pašā laikā
Vampire Knight //tas pats ar šo
Monochrome Factor //looks cute
Real Drive //visticamāk must see
Soul Eater //ņemot vērā producentus, varētu būt vismaz average
Golgo 13 //varētu būt laba anime
Kyouran Kazoku Nikki //mana otaku trešā acs gailē
Toshokan Senseou (aka Library War) //izklausās ļoti labi, lai gan neesmu sajūsmā par režisoru
Nijuu Menzou Musume //varētu būt laba
Kure-Nai //režisoru man galīgi nepatīk, tomēr pati anime izklausās itin pieņemami
The Tower of Druaga: The Aegis of Uruk //nojaušu kaut kādu potenciālu
Itazura na Kiss //aptuveni tas pats ar šo
Blassreiter //naisu

Ja godīgi, nespēju atcerēties, kad pēdējo reizi redzēju sezonu, kurā būtu tik maz klajas drazas, laikam industrija tiešām sāk mainīties.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Mar 3 2008, 08:42
Post #56


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




Pateicība Church par kārtējo, uz paplātes pienesto, FnordChan pagatavoto, jauno sezonu. :3

Tā... Jau iepriekš zināju, ka būs un visticamāk skatīšos: xxxHolic:Kei; Code Geass 2; Kyou Kara Maou! R

Kas vēl piesaistīja manu uzmanību:
Bus Gamer
Macross F
Amatsuki (Alright!)
Kaiba(Masaaki Yuasa- pagaidām laikam vienīgais iemesls, lai apskatītos.)
Soul Eater
Toshokan Sensou (oh..k...)
Kure-nai
Junjou Romantica (:3)
Neo Angelique Abyss (''crap bishounen dating sim adaptation'' - to vienkārši nevar neskatīties. XD)

Nu ja... kopumā nemaz nav tik daudz, bet kas to lai zin, iespējams pa citiem ceļiem varu nejauši uziet un (no)skatīties vēl kādu.

p.s. omfg Yugio... XDDD

This post has been edited by Ginta: Mar 3 2008, 08:42


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Mar 3 2008, 17:40
Post #57


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Tā nopietni interesē tikai Real Drive un The Tower of Druaga: The Aegis of Uruk. Pirmais ar cilvēkiem, kas strādā projektā, otrā ar vizuālo formējumu, un daļēji ar to ka to veido Gonzo & cilvēks, kurš pirms tam uzcepa Last Exile. Bet kopumā piekrītu jau izskanējušai domai ka pavasara sezona ir ļoti spēcīga.

BTW, Church, vai labāk neatdalīt postus, kas saistīti ar jauno sezonu, atsevišķā pavedienā? Iemesls bija slinkums, vai kas cits?


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Mar 3 2008, 18:37
Post #58


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Ja drīkst zināt, kāpēc tas, ka to producē Gonzo ir labi? Jā, viņi ir profesionāļi, taču ļoti daudzas anime viņi ir pamanījušies aizlaist dēlī, smagi novirzoties no oriģinālā sižeta, vai vienkārši kaut ko kārtīgi neizstrādājot, kas dažkārt atstāj wth pēcgaršu (un ne labā nozīmē).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Mar 3 2008, 18:43
Post #59


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




QUOTE(zenofex @ Mar 3 2008, 16:40) *

BTW, Church, vai labāk neatdalīt postus, kas saistīti ar jauno sezonu, atsevišķā pavedienā? Iemesls bija slinkums, vai kas cits?

katreiz produceet jaunus? prefereeju tieshi otraadi - samazinaat skaitu. atshkjiraas jau tikai laiki/datumi. ja nu kaads meklee nfo, arii izdots tiek viens threads, nevis 10.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Mar 3 2008, 21:12
Post #60


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




QUOTE(Niks @ Mar 3 2008, 17:37) *

Ja drīkst zināt, kāpēc tas, ka to producē Gonzo ir labi? Jā, viņi ir profesionāļi, taču ļoti daudzas anime viņi ir pamanījušies aizlaist dēlī, smagi novirzoties no oriģinālā sižeta, vai vienkārši kaut ko kārtīgi neizstrādājot, kas dažkārt atstāj wth pēcgaršu (un ne labā nozīmē).


Visi Gonzo darinājumi nav labi, bet tie, kas ir, tie neapšaubāmi izceļas (Last Exile, Full Metal Panic, Hellsing, citi). Plus, esmu ievērojis, ka viņiem labi padodas pašiem radīt sižetu, nevis pārņemt no kādas mangas. Un finālā, atzīmēšu, ka man ir interese par projektu, es nekad neesmu uzskatījis, ka Gonzo - tas automātiski ir kaut kas labs. Es pat Ghibli darbus par tādiem neuzskatu, kāmēr neesmu tos redzējis.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

20 Pages V « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23 April 2024 - 20:38