IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

3 Pages V < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Kaa jums patiik "Last exile"?, Pilniigi nopietni
Shinobi-sama
post Dec 13 2004, 12:55
Post #16


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




es gan safanojos par sho anime un ar neapcietiibu gaidu peedejo 3 seeriju dvd ripus. Teelu animaacija ir superiiga, taada kaa "Lain". Openings mani smagi iekachaa kaa rii taa atmosfeera man patiik, reti kurai animei izdodas radiit gaisotni kuraa var iejusties. Un shii ir viena no taadaam.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Dec 15 2004, 13:20
Post #17


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




Esmu diemzeel tikai krievu Banzai domas lasiijis ( ljoti labas ar visaam 5 zvaigzneem noveerteeja) ja kaads vareetu iedot buutu super?????..... sad.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Dec 15 2004, 13:48
Post #18


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Novilku visu seriālu no Anime-Kraze, tagad tikai jāatrod laiks smile.gif


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Dec 15 2004, 14:23
Post #19


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




Man maajaas nav inerneta taapeec neko nevaru novilkt.... varbuut kaadam uz diskiem atradiisies???
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Dec 18 2004, 02:07
Post #20


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




wooh, nu šitās 26 sērijas ātri pagāja. Gonzo baigi papūlējušies, man pilnīgi nebija kur piesieties.

pie tam esmu sapratis, ka ideālais epizožu daudzums ir 26. a pēc tam var nākt jauna sezona ar jaunu galveno problēmu, kura varoņiem ir jātrisina.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bypass
post Dec 18 2004, 15:07
Post #21


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 22-September 04




QUOTE
pie tam esmu sapratis, ka ideālais epizožu daudzums ir 26
Jāpiekrīt vien ir. Agrāk seriālus garākus par 26 epizodēm pilnīgi ignorēju, bet netīšām sāku skatīties Monster, kas, man nezinot, izrādās ir 36 ep garš. Tad nācās savu robežu pacelt līdz 36 (exceptional). smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Dec 18 2004, 15:16
Post #22


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Nezinu vai ideālais, bet skatītājam draudzīgākais gan.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Inc
post Dec 18 2004, 15:17
Post #23


Danshaku
****

Group: Jounin
Posts: 158
Joined: 22-July 04




QUOTE(bypass @ Dec 18 2004, 14:07)
QUOTE
pie tam esmu sapratis, ka ideālais epizožu daudzums ir 26
Jāpiekrīt vien ir. Agrāk seriālus garākus par 26 epizodēm pilnīgi ignorēju, bet netīšām sāku skatīties Monster, kas, man nezinot, izrādās ir 36 ep garš. Tad nācās savu robežu pacelt līdz 36 (exceptional). smile.gif
*



Rekomendēju pacelt latiņu līdz vismaz 75 epizodēm un izbaudīt Hikaru No Go (animenfo.com #7/200). Pēcāk nožēlot šo rīcību būs grūti. Un tad jau var atvēzēties uz ko vēl pamatīgāku.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bypass
post Dec 18 2004, 16:56
Post #24


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 22-September 04




QUOTE
pacelt latiņu līdz vismaz 75 epizodēm
Ņjā, more exceptional.
QUOTE
izbaudīt Hikaru No Go (animenfo.com #7/200)
Nav dzirdēts, šārē nevienam nemanu, daudz epizodes, neceļas roka padziļināti meklēt.
QUOTE
Pēcāk nožēlot šo rīcību būs grūti.
Šaubos. Saki, kādēļ lai man tas būtu jānožēlo? Lai noturētu skatītājā interesi veselas 75 epizodes, tur jābūt kaut kam tiešām ārkārtējam. Pēc animenfo apraksta spriežot, anime par kaut kādu spēli 'GO', kas man pilnīgi neko neizsaka. Ka tik tas nav kārtējais seriāls a la Jūgio?
QUOTE
Un tad jau var atvēzēties uz ko vēl pamatīgāku.
Ja tu ar vārda "pamatīgāks" domā tādus seriālus kā Naruto(100+ ep), FMA, utml, tad viss ir skaidrs.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Dec 19 2004, 21:58
Post #25


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




nekad nav par vēlu izglītoties biggrin.gif
Neesmu visa japāniskā fans bet pat es zinu, ka GO spēli spēlē ar baltiem un melniem kauliņiem, izliekot tos laukumā pēc kārtas un mērķis, šķiet bija ar saviem kauliņiem aplenkt pretinieka kauliņus.
Šo spēli dēvē arī par japāņu šahu. Īsi sakot - laba stratēģiska galda spēle.

Vai tā var kalpot par sižetu labai animei - nūūū... es no komentāriem atturēšos, citādi sporta animes fani apvainosies. Nezinu vai tur kas labs var sanākt.

Par seriālu garumu - Tev ir aizspriedumi un pie tam nu ļooti kategoriski. Vienreiz jau dabūji pārcelt latiņu no 26 uz 36, tā kā kas zin smile.gif
Man pers. latiņa ir 52 sērijas. Bet tiešām atkarīgs no tā, vai spēj aizraut.

Savā laikā bija tāds labs Sci-Fi TV seriāls Babylon 5 - 5 sezonas, kopā 110. sērijas. Viens no labākajiem Sci-Fi seriāliem ever. Ar sākumu un beigām. Kolosāls story, labi personāži, priekš tā laika ļoti laba CGI un space scēnas.

Un vispār - garums nav nekāds kvalitātes rādītājs, tad jau pēc šīs jaukās teorijas plāna grāmata ir daudz labāka par biezu laugh.gif
Ne jau vienmēr visu story var izstāstīt 26 sērijās, protams, ja pieņemam, ka daži skatās tikai brainfuck, pie tam jo lielāks brainfuck jo labāk, tad es ticu, ka ilgāk par 26 sērijām tos izturēt nevar rolleyes.gif


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Dec 19 2004, 22:11
Post #26


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




Taka, tavi piemēri tikai pierāda to, ka viss labais nāk no 26! tongue.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Dec 19 2004, 22:18
Post #27


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




B5 viena sezona bija 22 sērijas. Un mani ir spējuši ieinteresēt ļoti maz TV seriāli, bez B5 varu nosaukt vēl Twin Peaks un Stargate SG-1 bet tam jau ir 8. sezona un neizskatās, ka tur tas jebkad beigsies. Man patīk seriāli, kuriem ir beigas.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NOLF
post Dec 20 2004, 12:55
Post #28


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 90
Joined: 17-February 04




Last Exile nebija ne vainas. No otras puses, nelikās arī nekas pārlieku izcils.

+ Bija patīkami, ka nemēģina sižetu un izskaidrojumus notiekošajam par varītēm izskaidrot.

- Radās iespaids, ka sižets ir ticis mākslīgi romantizēts. Tb, ar visiem Vanship-iem, "rūpnieciskās revolūcijas" laika paskatu, lidojošām pilīm. Jaukas ilustrācijas, taču kļuva par pārspīlētu.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Dec 20 2004, 17:51
Post #29


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




QUOTE(driznaks @ Dec 20 2004, 11:55)
Last Exile nebija ne vainas. No otras puses, nelikās arī nekas pārlieku izcils.

+ Bija patīkami, ka nemēģina sižetu un izskaidrojumus notiekošajam par varītēm izskaidrot.

- Radās iespaids, ka sižets ir ticis mākslīgi romantizēts. Tb, ar visiem Vanšip-iem, "rūpnieciskās revolūcijas" laika paskatu, lidojošām pilīm. Jaukas ilustrācijas, taču kļuva par pārspīlētu.
*



nū, es jau gan nepārmestu mākslīgu romantizāciju, drīzāk jau detaļu "aizņemšanos" no Laputa Castle in the Sky. vai tad šī "mākslīgā romantizācija" tev nedeva fīlingu, ka pasaule būtu varējusi būt savādāka (tie kuri ir lasījuši "Pavana" sapratīs)?


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NOLF
post Dec 21 2004, 01:11
Post #30


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 90
Joined: 17-February 04




QUOTE(Outlawz @ Dec 20 2004, 16:51)
nū, es jau gan nepārmestu mākslīgu romantizāciju, drīzāk jau detaļu "aizņemšanos" no Laputa Castle in the Sky. vai tad šī "mākslīgā romantizācija" tev nedeva fīlingu, ka pasaule būtu varējusi būt savādāka (tie kuri ir lasījuši "Pavana" sapratīs)?
*



Tāda 'alternatīvās vēstures' sajūta radās skatoties, piemēram, Wolf's Rain vai Texhnolyze. Nezinu, varbūt, ka pārlieku acīmredzamā Vanship-u dizaina līdzība 30. gadu Kordiem un Dīzenbergiem radīja samākslotības iespaidu.

Eh, piesienos par sīkumiem. Nebija slikti un brīžiem bija pat ļoti skaisti - bet pēc nesen noskatītā Juuni Kokki viss liekas tāds pabāls.

Par līdzību ar konkrētiem auto skat zemāk:

image


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24 April 2024 - 21:31