IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> edg beerniibaa, bija uuberkruts
Tigra2
post Apr 5 2006, 22:49
Post #16


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




mašīnu ar darbināt ar ūdeni arī stabili un neeksplozīvi ar kurināmā elementa palīdzību, tikai kurināmā elementa izgatavošana ir ļoti dārga.
Un ar ūdenszālēm arī teorētiski var, tikai tur iss ir daudz sarežģītāk: no sākuma ar urānu jāiegūst karstums, tad jasadedzina zaale, tad no radušās gāzes jārada, kas cits, tad no tā cita, kas cits un tā tālāk.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Apr 7 2006, 13:43
Post #17


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




edg, es esmu kardināli mainījusi savas domas par tevi! es vienmār zināju, ka tevī dus ģēnijs, bet ka TĀDS! I'm impressed. Ar tiem burtu izrunāšanas zīmējumiem... Man, tev vajag patentēt..


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Apr 7 2006, 15:40
Post #18


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




Nu tad beidzot edg ir izlicis pirms divaam nedleejaam tapushos darbus publiskai apskatei! apsveidami.

Un mani ljoti ieintereseeja teorija par Uddensglaazes megaenergjiju. No kurienes smelta informaacija?
EDIT: Iedomaajos skatu kaa ljoti eksploziiva substance "apgaismo" pilseetu....


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
flasherr
post Apr 7 2006, 16:57
Post #19


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 115
Joined: 11-July 05
From: zaru būdiņa dziļi mežā




ūdens nepārtraukti cirkulē un griež turbīnas un saražo elektrību, ar ko var apgaismot pilsētu.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Apr 7 2006, 17:06
Post #20


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




Un kaada velna peec lai tas uudens cirkuleetu? un shaubos ka taadam mehaaanismam pietiktos ar vienu uudens glaazi.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pakkun
post Apr 7 2006, 17:20
Post #21


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 824
Joined: 20-February 06
From: λ=56.923** φ=24.039**




shon maaciijaamies par deiteerija un tritija dzineejiem... pietiktu ar dazhiem miligramiem, vai - tehnologjiskiem risinaajumiem pateicoties- ar paardesmit molekulaam un buutu kkaadi paarsimts miljoni graadu...happy.gif
teorija ir, bet tehnologjijas nav- kaa jau ar lielaako dalju atklaajumu.. bett... vai te jau neaiziet konkreetaa offtopaa? (ja vieniigi edg nav beerniibaa atklaajis celjoshanu laikaa un muuzhiigaa dzineeja nosleepumus..) biggrin.gif
p.s. darbotos taads kaadus simts gadus...


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 26 2006, 22:21
Post #22


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Ko tik edg beerniibaa NAV dariijis?
Es parakaajos cauri tai pashai kladei, un secinaaju, ka esmu bijis ljoti daudzpusiigi gjeniaala persona. Aciimredzot, mana gjenialitaate ir bijusi man par daudz, un esmu neatceros ko izdariijis savai galvai, kamdeelj vairs neesmu ne tuvu tik gjeniaals. Bet gan jau tam bija iemesls. Taatad, lai nebuutu lieka mutes kulstiishana par savu gjenialitaati beerniibaa, she fakti un hronikas!

Kad es biju mazs, man ljoti garshoja zemenes. Veel aizvien garsho. Bet tad lietaam bija citas veertiibas. Seezhot daarza malaa, un veerojot, kaa garaam lido taurinji, var izjust laiku. To, kaa tas iet leenaam, jo leenaam, nesdams liidzi svilstoshas kuulas smaku, liidz tu apjaut, ka tas sen aizgaajis garaam. Pametis tevi ar nazi muguraa.
Ar zemeneem ir liidziigi. Taas aug ilgi, jo ilgi. No maza ziedinja paarveershas mazaa ogas parodijaa, un stiepjas platumaa, dziljaa ceriibaa savaa dziivee sasniegt ko lielu. Siltaa sauliitee sildiidamaas, taas leenaam sarkst un briest, kautri sleepdamaas zem lielaam zaljaam zemenju lapaam. Bet nekas dziivee nemainaas. Viss paliek kaa bijis. Zemene ir centusies, bet veejsh taapat pie vinjas neapstaajas un blakus esoshais koks nav izkusteejies. Vilshanaas. Sirds saeesta zemene mirst savaa chaulaa, leenaam ienjemot negliiti bruunu mironja paskatu.
Zemenes dveesele ir taas garshaa. Padevusies dveesele dod ruugtu garshu. Bet dziives prieka pilna ir salda. Un taapeec ir jaaprot atrast to briidi, to visspilgtaako briidi zemenes dziivee, kad vinja ir vislielaakaa, vissaartaakaa, vislaimiigaakaa.
Tad nu, dzilji iegrimis peetiijumos, es pavadiiju dienas un naktis, studeejot zemenju pareizo dziives ritmu un iipashiibas. Un, jaa, peetiijumiem bija fantastiski rezultaati! Visas zemenju audzeeshanas sleeptaakie nosleepumi tika apkopoti vienaa gjeniaalaa darbaa "Zemenes". Un, luuk, jums ir dota unikaala iespeeja iemest aci taa vieniigaas kopijas skeneejumaa:
Attached Image
Zemenes dziive ir laimes pilna tikai liidz taas pilnbriedam. Peec tam taa vienmeer ir nelaimiiga, taapeec taas apeeshana pareizajaa briidii ir vinjas glaabshana no dveeseliskaam mokaam. Bet ar laiku es sapratu, ka visas zemenes taapat izglaabt nav iespeejams. Taapat kaa nav iespeejams izdariit visu shai pasaulee. Mums dotais laiks ir tik ljoti ierobezhots, ka jaaizmanto to liidz maksimumam. Katra sekunde ir izmantojama, un ar to var dariit labu shai pasaulei. Un ar to turpinaasies shis staasts citreiz...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Apr 26 2006, 22:31
Post #23


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Ei, labs stāsts, nopietni.
Es jau šo visu zināju....
Bet es bērnībā izpētiju tomātus siltumnīcā un gurķus arī - ''Gurķi vienmēr ir gatavi, ja vien viņiem vēl nav pūkains kažoks'' - citāts no mana zinātniskā darba.
Es bērnībā pētiju arī Guseņicas. - ''Tās tevi apkakā ar zaļām kakām''; ''Js tu viņas sabrauc viņas garšo normāli, nedaudz saldena garša'' u.c.
Bērni ir ģeniāli, ne?


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 26 2006, 22:37
Post #24


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Tigra2 @ Apr 26 2006, 21:31)
Bērni ir ģeniāli, ne?
*


Vienmeer tam esmu piekritis un sludinaajis.

Paskaidrojums tam, kaapeec es pats esmu peetiijis tikai zemenes ir lasaams mana staasta nobeigumaa. Saaku pieveersties nopietnaakaam pasaules probleemaam.

Bet tas, ka tu eedi kaapurus... Taa ir arii interesanta teema. No dziivaas dabas visinteresantaakais man ir bijis "nogarsho visus augus, ko redzi" pasaakums (starp citu, pildiits vidusskolas laikaa biggrin.gif), kaa arii tiiruma zemes eeshana (mazaak zemes - mazaak probleemu!). Bet slavens esmu ar savu PVN llimes dzershanu. Nevienam neiesaku! Ilgi peec tam buus jaaspljaudaas. Un es dzeeru divreiz.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yugi
post Apr 26 2006, 22:49
Post #25


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 12
Joined: 6-January 05
From: Japan , Domino




Nu bac Tigra2 tu esi The Best !!! laugh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rebel
post Apr 27 2006, 21:53
Post #26


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 447
Joined: 7-February 05
From: artifical life




jaa,beerni ir gjeniaali. es gan laikam beerniibaa iipashi gjeniaala nebiju. mani lielie plaani aprobezhojaas ar daudzstaavu blokmaajas veida dziivnieku patversmes izveidoshanu. man shkjiet, vispaar, jaasaak paardomaat un jaameegjina atcereeties.

man patika Tavs staasts par zemeneem,edg. metaforiigi,jo ar cilveekiem jau ir apmeeram taapat. vismaz liidziigi. ai. veel nedaudz vielas paardomaam.


--------------------
it's never too late to start wasting your life...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Apr 27 2006, 22:10
Post #27


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Edg, negribi iepostot to savu garadarbu ''.... un pelīte''? laugh.gif
Bet šitie bērnības darbi tiešām ir reālie... man pašai arī viena riktīgā kladīte... smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post Apr 28 2006, 12:58
Post #28


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




njā, zemenes tik tiešām ir ļoti ievērojama tēma, par kurām rakstīt! jo tās var dabūt tikai vasarā. pārējā gadā dabūnamās ir pēdīgie plastmasas brāķi!

bērnu ģenialitātei tik tiešām nav robežu.cik tāl tas attiecas uz edg, jājautā, vai ģenialitāte viņam sekojusi arī turpmākajos dzīves gados?


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Apr 28 2006, 14:28
Post #29


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




saakot skatiities uz burtu izrunaashanas ziimeejumiem, momentaa saaku mekleet burtu R, kura ziimeejums visticamaak, buutu ljoti interesants, bet diemzheel, diemzheel...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 28 2006, 22:25
Post #30


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(kahi @ Apr 28 2006, 11:58)
cik tāl tas attiecas uz edg, jājautā, vai ģenialitāte viņam sekojusi arī turpmākajos dzīves gados?
*


Maakslinieciskaa noteikti! Mana daile veel aizvien mielo acis, garu un dveeseli.

QUOTE(Sigfa @ Apr 28 2006, 13:28)
saakot skatiities uz burtu izrunaashanas ziimeejumiem, momentaa saaku mekleet burtu R, kura ziimeejums visticamaak, buutu ljoti interesants, bet diemzheel, diemzheel...
*


Jaa, es pats arii esmu par to nelaimiigs. Pie burta j mamma droshi vien mani sauca eest vai kaut kas taads atgadiijaas...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23 April 2024 - 16:02