IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

19 Pages V « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Ji un viņas mazie ''īsdarbiņi"..., Nu jā... Kā jau teikts - ĪSIE darbiņi.
ReD_FoXy
post Apr 24 2006, 16:44
Post #46


onibaba
*******

Group: Chuunin
Posts: 1027
Joined: 28-April 05
From: Riga, Latvia.




QUOTE(Sigfa @ Apr 24 2006, 14:44)
ak dievs, te cilveeki ir tieshaam apdaliiti. Izlasiet sho un padomaajiet. Tad saliidziniet.

5gadiigais braalis sit maasu un maate  uzbljauj:`nesit maasai, vinjai saap!` Braalis apdomaajas, tad pieiet pie maates un saka `Piedod, mammu, es taa negribeeju`. Maasa raustaas krampjos turpat aiz muguras.

Ja veel nepielec, tad man atliek tikai secinaat, ka te cilveeki vienkaarshi nedomaa.
*


Sigfa: tad tu vienkaarshi nejeedz staasta dalju. Jaa taa ir iisa un nepilniiga bet kad uznaak iedvesma es redzu tikai dalju no lieeeeeela staasta. Izskaidrot? Puisis sit kaadu viirieti kas vinjam ir nodariijis daudz ljauna un ak mans dievs vinjam tas saak sagaadaat baudu aka sist to guljosho veci. Meitenei tas nepatiik un pat biedee un vinja liek tam apstaaties. Vinjsh luudz vinjai piedoshanu jo saprot kaapeec taa nedriiksteeja dariit un cik shausmiigi tagad juutas meitene to visu redzeejusi (kaa nekaa meitenes 86% gadiijumaa ir maigaakas buutnes un nepaciesh ka vinju acu priekshaa kaadu leeniiteem piedauza). Bilde skaidraaka?

rebel: milziigs paldies par komentaaru un ieteikumiem. Centiishos njemt veeraa! Peedeejaa laikaa nekas netop jo nav ne druskas iedvesmas. Visu izsuuc skola pluss ja es kaut ko saaktu rakstiit tad suudzeetos par to cik suudiigi juutos. Shaubos ka kaads veeleetos to lasiit. laugh.gif


--------------------
IPB Image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rebel
post Apr 24 2006, 18:43
Post #47


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 447
Joined: 7-February 05
From: artifical life




QUOTE(Sigfa @ Apr 24 2006, 12:44)


dzilji atvainojos,noveerteeju Tevi, sigfa, par zemu. taa laikam notiek,ja piespiedu kaartaa daudz laika tiek pavadiits kopaa ar smagi aptaureetiem ljaudiim,kas reec par teikumiem kaa "bet delfiinam taksh ir asi zobi". automaatiski tiek pienjemts,ka visi viirieshu kaartas cilveeki ir Taadi. gomen.

lapseen - nja,skola. buh.taa patieshaam ir speeku izsuucosha,to zinu. bet tas jau nemazina veeleeshanos sho to te izlasiit. ^^


--------------------
it's never too late to start wasting your life...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 24 2006, 22:18
Post #48


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Bet Sigfas mineetais variants tomeer ir labaaks, nekaa, Foxy, tas, ko tu iedomaajies. Tev nevajadzeeja atziities par patiesiibu un kaa visiem lieliem maaksliniekiem kluseet, ljaujot kritikjiem saredzeet dimantus tavos atkritumos. Neuztver tikai, ka tavi darbi buutu atkritumi. Tas ir paarspiileejums, vairaak teemeets uz maakslinieku-kritikju attieciibu izsmieshanu.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Apr 25 2006, 11:39
Post #49


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Lieta taada, ka es sapratu, ka tu, Foxy, taadu lielisku dalju ironijas esi pierakstijusi tiiri nejaushi, un ka pamataa tas staasts ir domaats ljoti primitiivs, bet man tomeer liekas aciimredzams, ka jaaatvainojas buutu piedauziitajam viirietim, nevis meitenei, kurai iisti nav nekaada sakara ar notiekosho. Tapeec arii man tas iepatikaas. Paldies, vairs nepatiik.

Edg ir taisniiba, buutu labaak pakluseejusi un ljaavusi katram saskatiit tik dzilji cik vien vinjsh pats iespeej.

Rebel, sabiedriiba kuraa tu uzturies liecina arii par tevi pashu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ReD_FoXy
post Apr 25 2006, 19:07
Post #50


onibaba
*******

Group: Chuunin
Posts: 1027
Joined: 28-April 05
From: Riga, Latvia.




QUOTE(Sigfa @ Apr 25 2006, 12:39)
Lieta taada, ka es sapratu, ka tu, Foxy, taadu lielisku dalju ironijas esi pierakstijusi tiiri nejaushi, un ka pamataa tas staasts ir domaats ljoti primitiivs, bet man tomeer liekas aciimredzams, ka jaaatvainojas buutu piedauziitajam viirietim, nevis meitenei, kurai iisti nav nekaada sakara ar notiekosho. Tapeec arii man tas iepatikaas. Paldies, vairs nepatiik.

Edg ir taisniiba, buutu labaak pakluseejusi un ljaavusi katram saskatiit tik dzilji cik vien vinjsh pats iespeej.

Rebel, sabiedriiba kuraa tu uzturies liecina arii par tevi pashu.
*


Man ir priekas ka tev vairs nepatiik. Tava kritika mani nekad nav sajuusminaajusi. Es neprasu lai tev patiktu mani raksti jo tev tie nepatiik. Un shis nebij iznjeemums. Nelien tur kur tevi negaida.
Un manaa topicaa nesaac kashkji ar rebel!


--------------------
IPB Image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 25 2006, 21:17
Post #51


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Rebel ir paaraak gudra meitene, lai uztvertu Sigfas teikto kaa kashkji.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ReD_FoXy
post Apr 25 2006, 23:00
Post #52


onibaba
*******

Group: Chuunin
Posts: 1027
Joined: 28-April 05
From: Riga, Latvia.




QUOTE(edg @ Apr 25 2006, 22:17)
Rebel ir paaraak gudra meitene, lai uztvertu Sigfas teikto kaa kashkji.
*


Es to uztvershu kaa uzbraucienu - ka neesmu gudra. laugh.gif
Labi pieveershamies topica teemai. More comments? Oh, no comments..? Fine with me. Gaidiet naakamo iisrakstu.


--------------------
IPB Image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rebel
post Apr 27 2006, 21:47
Post #53


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 447
Joined: 7-February 05
From: artifical life




QUOTE(Sigfa @ Apr 25 2006, 10:39)
Rebel, sabiedriiba kuraa tu uzturies liecina arii par tevi pashu.


atvaino, ir sabiedriibas, kuras neizveelas. ne visiem ir iespeejas neapmekleet obligaataas izgliitiibas iestaades, kur diemzheel tauta ir nolasiijusies visai daudzveidiiga, un, lai cik laba pati iestaade, visa sabiedriiba ne vienmeer taa labaakaa. ^^ atrashanaas taadaa notiek piespiedu kaartaa.


un,paldies,edg. ^^


--------------------
it's never too late to start wasting your life...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ReD_FoXy
post May 18 2006, 18:53
Post #54


onibaba
*******

Group: Chuunin
Posts: 1027
Joined: 28-April 05
From: Riga, Latvia.




Kaut kas jauns kas radies autobusā.



* * *
Ja pasaulē nebūtu mīlestības, vai sāpētu mazāk?
Nē. Kāds darītu tā, lai sāp fiziski.


--------------------
IPB Image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
X_Kamui
post May 24 2006, 14:30
Post #55


CLAMP Fan
********

Group: Chuunin
Posts: 1352
Joined: 17-November 04
From: Дома...




QUOTE(Ji)
Ja pasaulē nebūtu mīlestības, vai sāpētu mazāk?
Nē. Kāds darītu tā, lai sāp fiziski.

Kur gan es šito dzirdeeju.... rolleyes.gif


--------------------
IPB Image
"Peace is but a Shadow of Death desperate to forget it`s Painful Past..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post May 24 2006, 17:58
Post #56


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




nu, ko, viņš tevi piekautu, lai tu justu fiziskās, ne garīgās sāpes? bet ja tā padomā, ir dullie, kuri nogriež savus kāju pirkstus, lai tikai aizmirstu mīļoto...pff, idiots!


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post May 24 2006, 21:16
Post #57


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Peec pirkstu nogrieshanas diez vai peec tam aizmirsiis. Visu muuzhu atcereesies.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ReD_FoXy
post May 25 2006, 11:07
Post #58


onibaba
*******

Group: Chuunin
Posts: 1027
Joined: 28-April 05
From: Riga, Latvia.




QUOTE(-Kai- @ May 24 2006, 15:30)
Kur gan es šito dzirdeeju.... rolleyes.gif
*


Nu es tak ar tevi dalos savos domu graudos XD

A, ko var zinaat, varbuut kaadaa jaukaa dienaa kad sasaapees sirsninja ljauns, resns un pretiigs viirelis atskries un nogrieziist tev roku liidz pat elkonim laugh.gif


--------------------
IPB Image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ReD_FoXy
post Jul 28 2006, 22:15
Post #59


onibaba
*******

Group: Chuunin
Posts: 1027
Joined: 28-April 05
From: Riga, Latvia.




* * *
Fejas mati lēni noslīdēja pār viņas plecu aizsedzot skatu uz viņas darbu. Ceturto reizi viņa vairs nevēlējās to pārrastīt, tādēļ pacietīgi atgrūda matus atpakaļ. Nedēļu pārdomātā atvadu vēstule bija pārāk nozīmīga šajā milzīgajā pasākumā.
Smalkā tintes pildspalva lēnām veidoja pilnīgos burtus. Feja pirmo un pēdējo reizi apbrīnoja savu graciozo rokrakstu. Tas bija skaistāks kā jebkad.
Iepīkstējas telefons. Meitene nolika pildspalvu un, pat nepaskatoties uz zvanītāju, pacēla klausuli.
- NEDARI TO! - iesaucās aizsmakusi puiša balss. Feja pēc šiem vārdiem nolika klausuli. Viņa zināja sarunas turpinājumu un mērķi. Viņa uz to vairs negrasijās uzķerties.
Parakstījusi vēstuli viņa to nolika blakus pie dimantiem izrotāta virtuves naža.
Feja pacēla nazi no grīdas un pielika to pie krūtīm. Tumšajā istabaa iespīdošo mēnesi pavadīja smalki meitenes čuksti.
- Ardievu.
Asinis uz atvadu vēstules. Sarāvies meitenes augums. Klusums. Viena asara un nazis pie tās. Sāpes un vairs nekas.

Ironiski, bet sāpes neizzuda pat tad.
* * *


--------------------
IPB Image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aven
post Jul 28 2006, 22:51
Post #60


Kaigan īpašums


Group: weirdo
Posts: -170
Joined: 21-November 05
From: Rīga => Vecmīlgrāvis




A es cereeju ka beifgas buus laimiigas!
Bweeee..... ;( ;( sad.gif sad.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

19 Pages V « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 18 April 2024 - 16:15