IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> GITS 2nd GIG, epizodes 19-22
deBUGa
post Mar 15 2005, 13:22
Post #1


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 374
Joined: 25-May 04




Nu ta beidzot (sākot ar 19.) epizodes palika interesantākas un starp tām pastiprinājās sižetiskā saikne. Savādāk dažās iepriekšējās atkal vilka uz "katrai epizodei pa sižetiņam" piegājiena pusi, kurš nepavisam nav piemērots tādam nopietnam seriālam kā GITS.
Ko vien vērta bija cīņa starp Batou un Puppet Masteru 21. epizodes sākumā.
Vienīgais mīnuss nezināmu (vismaz man) suberu titri. Lūk kāds snapshots ierēkšanai:
image


--------------------
viss augstāk uzrakstītais nepretendē uz absolūto patiesību un ir tikai mans subjektīvais viedoklis...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Mar 15 2005, 15:16
Post #2


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




heh... es liidz shim turos pie paarlieciibas, ka nosubotas tikai 19 epizodes. Vismaz nekur neredzu ka paareejaas arii ir. LMF itkaa 20 esot iztulkojis, bet veel, laikam, nav nokodeeta. Laikam Slikti buushu mekleejis.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deBUGa
post Mar 15 2005, 15:50
Post #3


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 374
Joined: 25-May 04




Par to LMF tā arī ir... pagaidām tikai 20 epizodes. Iz gits.no-jutsu.com:
QUOTE
An update \(^o^)/. Work is really crazy but I finished translating 20, finally! I'm sorry I'm so slow (I'm surprised no one else started /(>_<)\), but I'm still trying! Thanks to everyone for their patience!

LMF 2/25/2005
Pats nejauši uzgāju divus failus ar epizodēm 19-20 un 21-22, turklāt ar ne visai labiem subiem (kļūdas, vietām nelielas timinga problēmas un kretīniska teikumu saskaldīšanas pa vairākiem kadriem), bet nespēju noturēties... sleep.gif


--------------------
viss augstāk uzrakstītais nepretendē uz absolūto patiesību un ir tikai mans subjektīvais viedoklis...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
skabais
post Mar 15 2005, 18:08
Post #4


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 76
Joined: 27-April 04
From: Dānija -> Aarhus




QUOTE(deBUGa @ Mar 15 2005, 11:22)
Nu ta beidzot (sākot ar 19.) epizodes palika interesantākas un starp tām pastiprinājās sižetiskā saikne. Savādāk dažās iepriekšējās atkal vilka uz "katrai epizodei pa sižetiņam" piegājiena pusi, kurš nepavisam nav piemērots tādam nopietnam seriālam kā GITS.


nu man gan loti patikas atseviski "epizodiskie sizetini" - ipasi visi tie, kuros mazliet atklajas GITS komandas biedru personazi, kuros pavid kaut kas no vinu pieredzes un pagatnes. Piemeram epizode par snaiperi, epizode par Major, kura atklajas, ka vina cietusi agra berniba aviokatastrofa. Kadri kad vina ar savu pirmo "puspieradinato" kiberkermeni atgriezas slimnica pie zena.... vienkarsi bez vardiem - isteniba arkartigi daudz kas par Major atklajas tiesi saja epizode. Ta ari viena no manam favoritiem ieks seriala.

Biezi vien tiesi tas sizetiski epizodiskas (mezge melas) epizodes rada noskanu, lai tas neparversas par absolutu kiberpanka tehno trilleri.
Viena no GITS pamatlinijam tiesi ir kontemplacija par temu cilveciskais vs. kibernetiskais, un filozofesana, ka tas iespaidotu cilvekus. Tapec epizodes, kuras vairak atspogulojas varonu emocijas, pardzivojumi un dzives uztvere ir arkartigi butiskas.

Un jasaka paldies autoriem, kas so robu GITS universa aizpildija, jo abu filmu ietvaros, tam ir atvelets salidzinosi maz laika.


--------------------
God! Please, give me the detachment to accept those things I cannot alter, the courage to alter those things which I can alter, and the wisdom to distinguish the ones from the others. Amen.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Mar 15 2005, 19:05
Post #5


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




eh es laikam tomēr pagaidīšu LMF relīzes.

jāpiekrīt skābajam, tās epizodes ar Saito un Kusanagi bija sasodīti labas. tāpat kā pirmajā SAC bija epizode no Batou pagātnes.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deBUGa
post Mar 15 2005, 19:13
Post #6


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 374
Joined: 25-May 04




to skabais:
Tak, ta tak... pret tīri "epizodiskie sižetiņiem" nekā nav pretī... it sevišķi par kommandas biedru pagātni...
nepatīkās man, kad padsmit minūšu epizodei tiek pielīmēts pāris minūšu gabals, kura uzdevums ir sasaistīt epizodes kopā... gaumes lieta... jebkurā ziņā mani iepriecināja galvenā sižetiskā pavediena straujāka attīstība, kas sākās pēdējās sērijās... un neba tur iztrūka filozofēšana (varbūt mazbišīt par citām problēmām) smile.gif

P.S. Bez pretenzijām uz absolūto patiesību...


--------------------
viss augstāk uzrakstītais nepretendē uz absolūto patiesību un ir tikai mans subjektīvais viedoklis...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Apr 19 2005, 15:06
Post #7


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




image

visi atceramies stāstu par hakeri, kurš spēra no bankām privāto kontu naudu atlikumus?


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 12:54